המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אנג'לו קלויארו - חתם בגלאטסריי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנג'לו קלויארו

הודעהעל ידי toja27 » 20 אוקטובר 2021, 23:13

מילוס כתב:באמת? אתה חושב שבחצי מיליון אי אפשר למצוא שחקן טוב ממנו?
מעניין שקבוצות בליגה מוצאות את זה בשליש ורבע מחיר.
ברור שהוא טוב מהישראלים שבנמצא, אבל זה כי הישראלים דרעק, וזו לא ההשוואה.
קלויארו הוא מסוג השחקנים שיחתום פה בעירוני נהריה בעוד 3 שנים, ולא נבין מה הוא עשה אצלנו. תארו לכם שנייט לינהארט היה שורד כ"כ הרבה. בושות.

אני זוכר שהמשכורת שלו עמדה על איזה 350 אלף תקופה יפה, לא סגור בדיוק על המשכורת הנוכחית. וכן בהחלט הוא לגמרי שווה כל דולר בפרספקטיבה על המשכורות בקבוצות היורוליג.
הזרים של הליגה מקבלים משכורות בהתאם למעמד של התחרות שהם משתתפים. וכמובן שיש ביניהם זרים שמקבלים 150 אלף היום ויקבלו מעל מיליון ביורוליג עוד 3 שנים, למרות שרובם לא יראו יורוליג או נבא בעתיד.
זה עדיין לא אומר שקלויארו לא שווה את ההשקעה ששמו עליו.
לגבי המעמד שלו במכבי- זה קשור נטו לעבודה היוצאת מן הכלל שעשה קלויארו ולחיבה היתרה (אם כי אני גם אישית מחבב את קלויארו) של ספרופולוס אליו ולשחקנים מסוג שלו.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שועל » 22 אוקטובר 2021, 05:55

אני זוכר כמה העריצו פה את רנדל למרות המוגבלות ההתקפית שלו, ולא מבין את הזלזול בקוליארו

ההגנה שלו לא רחוקה כל כך מזו של רנדל ובניגוד אליו הוא אמור להיות שחקן מחליף

הבעיה היא ב4 הפותח
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי מילוס » 22 אוקטובר 2021, 11:03

רנדל באמת היה 4, 4 רמות מעל קלויארו. אין פה השוואה בכלל. גם התקפית, גם הגנתית, גם אתלטית, גם כריזמטית, בכל אספקט. וזה לא שהוא היה שחקן מושלם, כן? אבל עולמות אחרים. היה פותר פה הרבה בעיות היום.
מילוס

הודעהעל ידי Asf » 22 אוקטובר 2021, 11:48

מילוס כתב:רנדל באמת היה 4, 4 רמות מעל קלויארו. אין פה השוואה בכלל. גם התקפית, גם הגנתית, גם אתלטית, גם כריזמטית, בכל אספקט. וזה לא שהוא היה שחקן מושלם, כן? אבל עולמות אחרים. היה פותר פה הרבה בעיות היום.

+4
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי A.Parker » 22 אוקטובר 2021, 11:57

הבעיה המרכזית בקלויארו היא לא היכולת הבינונית בהתקפה, אלא שהוא בכלל לא מנסה לזרוק ובטח שלא ליזום מהלכים. הבן אדם יכול לעמוד עם מבט פנוי לסל ולוותר על הזריקה. איתו זה באמת 4 על 5 בהתקפה. ועדיין, אני חושב שבסגל נכון אפשר למזער את החסרונות שלו ולהנות מההגנה האיכותית שלו.
A.Parker

הודעהעל ידי שועל » 22 אוקטובר 2021, 15:05

מילוס כתב:רנדל באמת היה 4, 4 רמות מעל קלויארו. אין פה השוואה בכלל. גם התקפית, גם הגנתית, גם אתלטית, גם כריזמטית, בכל אספקט. וזה לא שהוא היה שחקן מושלם, כן? אבל עולמות אחרים. היה פותר פה הרבה בעיות היום.

מסכים רק לגבי הכריזמטית, אבל גם לקוליארו יש יתרונות גדולים באופי. הוא היה שחקן טוב יותר, אבל לא בפער, והיתרונות והחסרונות שלהם די דומים. שניהם שחקנים שנותנים את הנשמה על הפרקט.

רנדל לא היה פותר פה בעיות שקלויארו לא.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי מילוס » 22 אוקטובר 2021, 15:33

כריזמטית הסכמנו, אתלטית, אין פה שאלה. ביטחון, גם.
עכשיו בוא נסתכל על העונה המלאה היחידה שלו ביורוליג..
28 דק', 12 נק' ב-60% מהשדה, 5.6 ריב', 2 אס', 1.5 חטיפות, 1.2 בלוקים. מעבר למספרים - הוסיף מהירות, חתוליות והרבה פרגמטיות למשחק.
עכשיו קלויארו, ב-4 עונות,
25 דק, 5.5 נק' ב-44% מהשדה, 3 ריב', 1.4 אס', 0.8 חט', 0.1 בלוקים.
מעבר למספרים - גמלוניות, איטיות, הססנות, ובעיקר שחקן שאף אחד לא באמת סומך עליו, והפלוס הגדול שלו זה לזרוק אותו לפרקט לשלושתרבעי משחק, כדי שמתוך אי-הציפיה יעשה איזה מהלך בלתי צפוי כדי שיהיה אפשר להגיד "וואלק, אנג'לו, בשביל זה הוא פה".
ד"א, גם רנדל הגיע לפה כמחליף, והפך בצדק לאחד השחקנים החשובים בקבוצה.

במילים אחרות, אלו ההבדלים בין זר במכבי הרצה והאתלטית, למכבי האפורה והגמלונית של יאניס. אם לא עונת הקרוהנה (העונה השניה שלו), מניח שהוא היה נשאר פה שנים.
מילוס

הודעהעל ידי felix_r » 22 אוקטובר 2021, 16:32

מילוס כתב:כריזמטית הסכמנו, אתלטית, אין פה שאלה. ביטחון, גם.
עכשיו בוא נסתכל על העונה המלאה היחידה שלו ביורוליג..
28 דק', 12 נק' ב-60% מהשדה, 5.6 ריב', 2 אס', 1.5 חטיפות, 1.2 בלוקים. מעבר למספרים - הוסיף מהירות, חתוליות והרבה פרגמטיות למשחק.
עכשיו קלויארו, ב-4 עונות,
25 דק, 5.5 נק' ב-44% מהשדה, 3 ריב', 1.4 אס', 0.8 חט', 0.1 בלוקים.
מעבר למספרים - גמלוניות, איטיות, הססנות, ובעיקר שחקן שאף אחד לא באמת סומך עליו, והפלוס הגדול שלו זה לזרוק אותו לפרקט לשלושתרבעי משחק, כדי שמתוך אי-הציפיה יעשה איזה מהלך בלתי צפוי כדי שיהיה אפשר להגיד "וואלק, אנג'לו, בשביל זה הוא פה".
ד"א, גם רנדל הגיע לפה כמחליף, והפך בצדק לאחד השחקנים החשובים בקבוצה.

במילים אחרות, אלו ההבדלים בין זר במכבי הרצה והאתלטית, למכבי האפורה והגמלונית של יאניס. אם לא עונת הקרוהנה (העונה השניה שלו), מניח שהוא היה נשאר פה שנים.

הכל טוב ויפה, אבל שכחת נקודה אחת משמעותית. בעונה של רנדל עפנו בחצי גמר ליגת על בסדרה! אחרי שהובלנו 2-0 !!!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Asf » 22 אוקטובר 2021, 17:03

אז כל שחקן במכבי הנוכחית טוב יותר מהשחקנים של מכבי באותה עונה בגלל שעפנו בחצי הגמר? בחיאת איזה מין טיעון זה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי itai7 » 26 נובמבר 2021, 00:24

נמאס
itai7

הודעהעל ידי RonB » 26 נובמבר 2021, 00:27

ממש תוקע התקפות של מכבי לאור העובדה שלא יכול לתרום בהתקפה
RonB

הודעהעל ידי ankram » 26 נובמבר 2021, 00:45

יש לו משהו על יאניס. הנוכחות שלו במגרש לכל כך הרבה דקות משוללת כל הגיון מקצועי, או משהו שקשור לכדורסל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Runner30 » 26 נובמבר 2021, 00:53

ankram כתב:יש לו משהו על יאניס. הנוכחות שלו במגרש לכל כך הרבה דקות משוללת כל הגיון מקצועי, או משהו שקשור לכדורסל.

הוא פשוט הפאוור המחליף היחידי וה"גבוה" היחידי שיכול לשמור.
Runner30

הודעהעל ידי felix_r » 26 נובמבר 2021, 01:04

Runner30 כתב:
ankram כתב:יש לו משהו על יאניס. הנוכחות שלו במגרש לכל כך הרבה דקות משוללת כל הגיון מקצועי, או משהו שקשור לכדורסל.

הוא פשוט הפאוור המחליף היחידי וה"גבוה" היחידי שיכול לשמור.

זה פשוט לא נכון! כשסורקין נכנס בסוף הרבע השלישי, אלבה לא קלעה נקודה כל עוד הוא היה על המגרש. אבל הטמבל היווני מיהר להחזיר את קלויארו, והחזיר את סורקין לספסל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Runner30 » 26 נובמבר 2021, 01:08

סורקין הוא גימיק
Runner30

הודעהעל ידי ankram » 26 נובמבר 2021, 01:42

Runner30 כתב:סורקין הוא גימיק
אם הוא גימיק. אז קלויארו הוא מאסטר הגימיקים. שחקן הbcl החביב הזה , שני רק לווילביקין בדקות עם תפוקה של דרור חג׳ג׳ עם שילשול. ואתה יודע מה? אני מעדיף גימיק ישראלי , על אלף קלויארוים ואלפיים קמרון טיילרים, אם זה נגר שעושה פוזות של מאמץ הגנתי ומבליח פעם ב6 משחקים, לפחות שיהיה שחקן ישראלי.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Blazergun » 26 נובמבר 2021, 01:46

צריך לבדוק שהוא לא מחזיק את בני משפחתו של יאניס בתור בני ערובה.

בחיים שלי לא ראיתי שחקן שמקבל 25 דקות למשחק ועושה פחות מ-4 נקודות בממוצע - אחד הנגרים אם לא הנגר.

רק לשם השוואה הוא מקבל פי 3 יותר דקות בממוצע מסורקין ועדיין יש להם ממוצעים דומים - פשוט הזיה שהבן אדם הזה ממשיך להיות הארבע הפותח שלנו.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי מילוס » 26 נובמבר 2021, 02:23

Blazergun כתב:צריך לבדוק שהוא לא מחזיק את בני משפחתו של יאניס בתור בני ערובה.

לדעתי הוא בכלל פרי אהבתם של יאניס וירגוטליס. בדיקה גנטית תעיד.

Blazergun כתב:בחיים שלי לא ראיתי שחקן שמקבל 25 דקות למשחק ועושה פחות מ-4 נקודות בממוצע.

רק לשם השוואה הוא מקבל פי 3 יותר דקות בממוצע מסורקין ועדיין יש להם ממוצעים דומים - פשוט הזיה שהבן אדם הזה ממשיך להיות הארבע הפותח שלנו.

ראית, ראית. דני אבדיה.
גם דיאנדרה קיין. קצת יותר נק', הרבה יותר נזק'.

וההשוואה בין קלויארו לסורקין לא מדוייקת, כי קלויארו שותה את רוב הדקות שלו כסמול.
מסכים שסורקין יכול לשחק טיפה יותר במשחקים מסויימים (לא הרבה יותר), אבל הוא רחוק מלהיות מישהו שישנה משהו. רק חילופי זרים יועילו על באמת.
מילוס

הודעהעל ידי Neo » 26 נובמבר 2021, 11:27

רק לי נראה שכבר 4 שנים מנסים להיפרד יפה או לא יפה מקוליארו והוא עדיין מככב מבחינת דקות במרכז הבמה .......הזוי
מבחינת יכולת בכל הפרמטרים הוא לא שם -- הוא לא חומר יורוליג אפילו בגשם טרופי . צריך לתת את הדקות שלו לרומן ילד שלנו שיתן יותר לדעתי
להביא קומבו גארד--קוליארו לוולנסיה .... להביא קומבו גארד--קוליארו לוולנסיה.......להביא קומבו גארד--קוליארו לוולנסיה
ל ה ב י א קומבו גארד
Neo

הודעהעל ידי Blazergun » 26 נובמבר 2021, 20:47

שועל כתב:אני זוכר כמה העריצו פה את רנדל למרות המוגבלות ההתקפית שלו, ולא מבין את הזלזול בקוליארו

ההגנה שלו לא רחוקה כל כך מזו של רנדל ובניגוד אליו הוא אמור להיות שחקן מחליף

הבעיה היא ב4 הפותח

בריאן רנדל בשיא שלו עשה 12 נקודות בממוצע ביורוליג והיה אחד השחקנים היחידים באותה עונה שהיו שווים משהו. .

הייתי לוקח אפילו בריאן רנדל שלא בשיא שלו (שגם הוא מבחינה סטטיסטית פחות או יותר ברמה אם לא אף יותר מקלויארו בשיא שלו ) מאשר את קלויארו - איזו השוואה מגוחכת.
נערך לאחרונה על ידי Blazergun בתאריך 26 נובמבר 2021, 20:56, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Cobra, Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־36 אורחים