המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 23 באפריל, שלישי, 20:30

כדורסל מאירופה והעולם 20/21 V1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 20/21 V1

הודעהעל ידי A.Parker » 24 אוקטובר 2020, 21:31

סראפין פרש. חבל שהפציעות גמרו אותו.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 26 אוקטובר 2020, 17:52

הסגל של זניט מתחיל לחזור ונכון לעכשיו השחקנים שיחזרו ויהיו זמינים למשחק נגד פאו הם גודאיטיס, טרושקין, וולחין ופושקוב.
שאר השחקנים שמצבם עדיין לא ידוע (אך בהמשך יכולים להיות כשירים למשחק) - פאנגוס, הולינס, בארון ופוניטקה
https://twitter.com/ZakkasGeorge/status ... 98122?s=20
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 26 אוקטובר 2020, 19:49

חימקי שוב מפסידה בסיומת מותחת :)
הפעם 85:82 לאבטודור ב VTB

שבד עם 1/12 לשלוש! :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 26 אוקטובר 2020, 22:13

שיין לארקין שיחק היום במשחק הליגה של אנדולו וכמובן שיערוך את הבכורה העונה במחזור הקרוב מול אולימפיאקוס - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... n-is-back/
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 27 אוקטובר 2020, 23:31

חולה ראשון באנאדולו . שם השחקן לא פורסם עדיין
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 28 אוקטובר 2020, 01:12

felix_r כתב:חולה ראשון באנאדולו . שם השחקן לא פורסם עדיין

בסוף זה שאנלי. לא קריטי
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 28 אוקטובר 2020, 01:27

שחקנה של פאו בן בנטיל חלה בקורונה. יש מצב שהמשחק זניט - פאו ידחה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 28 אוקטובר 2020, 01:40

ג'ייק כהן וקבוצתו אוברדוירו הפסידו לולנסיה של דובלייביץ' בתוצאה המיתולוגית 78:77, וחבל. כי זה היה המשחק הכי טוב של כהן בספרד! הוא היה הקלעי המצטיין במשחק בשתי הקבוצות עם 17 נקודות, 8 כ"ח ומדד 29+ !
https://www.acb.com/partido/ver/id/101246

ברצלונה הפסידה במפתיע במורסיה 77:74
https://www.acb.com/partido/ver/id/101244
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 28 אוקטובר 2020, 15:31

היורוליג הודיעה, שהמשחק בין וילרבן לז'לגיריס יערך כמתוכנן. הצרפתים ערכו בדיקות לשחקנים החולים, והתוצאות מראות שלקבוצה יש כבר מספיק שחקנים בריאים על מנת לקיים משחק ביורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Hujirat » 28 אוקטובר 2020, 15:59

פאו זניט נדחה. משחק מעניין. חיכיתי לו ובכלל, מדובר במחזור מעניין עם המשחק של מכבי עם פנר והפח יקוש שמחכה לריאל אם יפסידו לבאיירן המפתיעה
Hujirat

הודעהעל ידי felix_r » 29 אוקטובר 2020, 11:23

קאנטו נגד טרוויזו - המשחק הראשון שנדחה בליגה האיטלקית. 8 שחקנים חולים בקאנטו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 30 אוקטובר 2020, 16:19

קיפר סייקס שוחרר מפנאתנייקוס, דימיטריוס ג'קסון אמור להגיע במקומו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 31 אוקטובר 2020, 13:46

Rokas Jokubaitis חיובי לקורונה - https://sportando.basketball/en/zalgiri ... isolation/
שני משחקי הליגה השבועיים של ז'לגיריס נדחו כאשר גם המפגש מול ריאל במחזור הקרוב עלול להידחות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 נובמבר 2020, 15:00

אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:נראה שהיורוליג צריך לעבור למתכונת של בועה. הליגה על סף קריסה.

יש משהו במה שבנדר אומר
Dragan Bender on coping with the Corona virus: "I don't think that a bubble like in the NBA is possible because the Euroleague is a competition with teams from different countries and everywhere the rules are different"

דווקא בגלל שבכל מדינה יש חוקים שונים, בועה שנערכת במקום אחד היא פתרון טוב. אבל זה נכון לטווח קצר. לא לעונה של 7-8 חודשים.

אגב, לפני שהתחילה העונה, שמעתי מישהו בטלוויזיה (לא זוכר מי) שהציע לערוך את כל משחקים המקומיים עד אמצע העונה, ובחצי השני של העונה (שאז ההתמודדות עם הקורונה עשויה להיות מעט פשוטה יותר) לערוך את המשחקים הבינלאומיים - אולי בבועה בחלק מהזמן. הבעיה שזה מצריך תיאום בין כל הרשויות, הפדרציות והאיגודים (פיב"א-יורוליג), וזה משהו שכמובן לא קיים. אבל בכלל, בלי קשר לקורונה, אני חושב שסידור כזה יכול להיות מעניין, בטח לעתיד הרחוק יותר. בצורה הזאת רעיון הליגה הסגורה של היורוליג יוכל לרקום עור וגידים, ביחד עם המשך קיומן של הליגות המקומיות. כל זאת לימים של שיתוף פעולה פורה בין פיב"א ליורוליג (בתקווה שיבואו... או שלא).
viewtopic.php?f=2&t=4693&p=660323&hilit#p660323

בהמשך ישיר לזה...

מסינה:
"אנחנו חיים בתקופה קשה ומאתגרת מאוד. הממשלות ברוב המדינות באירופה החליטו להטיל סגר על הקהילות השונות, או חלקים מהן, כדי להגן על אנשים מפני נגיף הקורונה. בכל שבוע יש לנו עוד שחקנים, מאמנים או אנשי צוות ממועדונים שונים שיוצאים חיוביים בבדיקות, ואז עוד ועוד משחקים נדחים. הקשיים בלטוס ממדינה למדינה מגדילים את הסיכונים הבריאותיים של קבוצות ושל צוותי שיפוט. בקרוב לא יהיו עוד תאריכים פנויים למשחקים שנדחים, כך שלאט לאט התוצאות הסופיות יתבססו יותר על מי תהיה יותר ברת מזל, מי תהיה הקבוצה שפחות נדבקה ביחס לאחרות".

"לשם כל הסיבות הללו, וכאוהד מושבע של המשחק, אני רוצה לבקש מהמנהיגים שלנו בענף לקחת דקה, לשים בצד את חילוקי הדעות שהפרידו ביניהם בעבר ולטובת הכדורסל ואוהדיו יש לשבת בשולחן ולא לעזוב עד שיתקבל פתרון שמקובל על כולם. כרגע, נדמה שהאפשרות ההגיונית היחידה היא להקפיא את המפעלים האירופיים ולאפשר לליגות המקומיות להשלים את העונה בארבעת החודשים הקרובים, מכיוון שנסיעות בתוך כל מדינה תהיה הרבה יותר קלה. לאחר מכן, אולי בין חודשים מרץ לאפריל, שאר המפעלים הבין לאומיים יכולים להמשיך, בתקווה שזה יהיה בזמן כדי להתכונן לאולימפיאדה. אולי גם ישתלטו על הנגיף עד אז".

"הבריאות של כל המשתתפים והיושר של התחרויות צריכות לקבל עדיפות. אנחנו נהיה אסירי תודה לעד, כאוהדים, אם המנהיגים שלנו יקבלו החלטות כאלה".
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=352933

הדבר שהיה צריך לקרות, אבל סיכוי נמוך שיקרה. יותר מידי מאבקי כוח בכדורסל האירופי.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 02 נובמבר 2020, 15:05, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 נובמבר 2020, 15:05

אחדשיודע כתב:
אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:נראה שהיורוליג צריך לעבור למתכונת של בועה. הליגה על סף קריסה.

יש משהו במה שבנדר אומר
Dragan Bender on coping with the Corona virus: "I don't think that a bubble like in the NBA is possible because the Euroleague is a competition with teams from different countries and everywhere the rules are different"

דווקא בגלל שבכל מדינה יש חוקים שונים, בועה שנערכת במקום אחד היא פתרון טוב. אבל זה נכון לטווח קצר. לא לעונה של 7-8 חודשים.

אגב, לפני שהתחילה העונה, שמעתי מישהו בטלוויזיה (לא זוכר מי) שהציע לערוך את כל משחקים המקומיים עד אמצע העונה, ובחצי השני של העונה (שאז ההתמודדות עם הקורונה עשויה להיות מעט פשוטה יותר) לערוך את המשחקים הבינלאומיים - אולי בבועה בחלק מהזמן. הבעיה שזה מצריך תיאום בין כל הרשויות, הפדרציות והאיגודים (פיב"א-יורוליג), וזה משהו שכמובן לא קיים. אבל בכלל, בלי קשר לקורונה, אני חושב שסידור כזה יכול להיות מעניין, בטח לעתיד הרחוק יותר. בצורה הזאת רעיון הליגה הסגורה של היורוליג יוכל לרקום עור וגידים, ביחד עם המשך קיומן של הליגות המקומיות. כל זאת לימים של שיתוף פעולה פורה בין פיב"א ליורוליג (בתקווה שיבואו... או שלא).
viewtopic.php?f=2&t=4693&p=660323&hilit#p660323

בהמשך ישיר לזה...

מסינה:
"אנחנו חיים בתקופה קשה ומאתגרת מאוד. הממשלות ברוב המדינות באירופה החליטו להטיל סגר על הקהילות השונות, או חלקים מהן, כדי להגן על אנשים מפני נגיף הקורונה. בכל שבוע יש לנו עוד שחקנים, מאמנים או אנשי צוות ממועדונים שונים שיוצאים חיוביים בבדיקות, ואז עוד ועוד משחקים נדחים. הקשיים בלטוס ממדינה למדינה מגדילים את הסיכונים הבריאותיים של קבוצות ושל צוותי שיפוט. בקרוב לא יהיו עוד תאריכים פנויים למשחקים שנדחים, כך שלאט לאט התוצאות הסופיות יתבססו יותר על מי תהיה יותר ברת מזל, מי תהיה הקבוצה שפחות נדבקה ביחס לאחרות".

"לשם כל הסיבות הללו, וכאוהד מושבע של המשחק, אני רוצה לבקש מהמנהיגים שלנו בענף לקחת דקה, לשים בצד את חילוקי הדעות שהפרידו ביניהם בעבר ולטובת הכדורסל ואוהדיו יש לשבת בשולחן ולא לעזוב עד שיתקבל פתרון שמקובל על כולם. כרגע, נדמה שהאפשרות ההגיונית היחידה היא להקפיא את המפעלים האירופיים ולאפשר לליגות המקומיות להשלים את העונה בארבעת החודשים הקרובים, מכיוון שנסיעות בתוך כל מדינה תהיה הרבה יותר קלה. לאחר מכן, אולי בין חודשים מרץ לאפריל, שאר המפעלים הבין לאומיים יכולים להמשיך, בתקווה שזה יהיה בזמן כדי להתכונן לאולימפיאדה. אולי גם ישתלטו על הנגיף עד אז".

"הבריאות של כל המשתתפים והיושר של התחרויות צריכות לקבל עדיפות. אנחנו נהיה אסירי תודה לעד, כאוהדים, אם המנהיגים שלנו יקבלו החלטות כאלה".
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=352933

הדבר שהיה צריך לקרות, אבל כנראה שלא יקרה. יש יותר מידי מאבקי כוח בכדורסל האירופי.
אני חושב שזה בלתי נמנע.
גל שני מתחיל להכות באירופה. לא תהיה ברירה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 נובמבר 2020, 15:11

מקווה מאוד, אבל בסוף כל הארגונים בכדורסל האירופי יצטרכו להתכנס לכדי החלטה אחת. לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שזה קרה. מבחינת היורוליג זו צריכה להיות ההעדפה הברורה, אבל מבחינת פיב"א והאיגודים השונים (+יול"ב)... לא בטוח אם כולם יעשו את המאמצים הדרושים כדי להקדים את הלו"ז המקומי. הקבוצות שלא משחקות באירופה לצורך העניין, לא בהכרח יהיו להוטות לקדם את זה. זו צריכה להיות החלטה שמתקבלת מלמעלה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 02 נובמבר 2020, 15:23

אין סיבה לקבוצות שלא משתתפות באירופה לשחק רק שליש עונה, ועוד בשליש שדי בטוח שלא יהיה בו קהל.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 נובמבר 2020, 15:51

A.Parker כתב:אין סיבה לקבוצות שלא משתתפות באירופה לשחק רק שליש עונה, ועוד בשליש שדי בטוח שלא יהיה בו קהל.

*עונה שלמה שדחוסה על חצי עונה.
דווקא הקטע של הקהל הוא הפחות משמעותי פה לדעתי, בעיקר כי כבר לא נראה לי שישתנו יותר מידי דברים עד סוף העונה בנושא הזה (אולי יכניסו קצת קהל, אבל לא סביר שזה יחזיק יותר מידי). מה שכן - דחיסה של המשחקים על תקופת זמן קצרה יותר, תיצור בעיות לקבוצות שמחזיקות בסגל קצר. ומעבר לכך, הקבוצות הללו "נהנות" כרגע מכך שהקבוצות שמשחקות במפעלים האירופיים מתקשות להתנהל עם המצב (עם הנדבקים ועם עומס המשחקים שנוצר בעקבותיו).

ולכן ההחלטה הזאת צריכה להתקבל ע"י פיב"א, ביחד עם היורוליג. וזה... מעורבב עם פוליטיקה ומשחקי אגו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 05 נובמבר 2020, 10:34

אלכס טיוס חתם רשמית בגלאטסראיי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 05 נובמבר 2020, 12:28

Jack55 כתב:אלכס טיוס חתם רשמית בגלאטסראיי

אם זכרוני אינו מטעה אותי, הוא כבר שיחק שם בעבר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], itai7, אליאור, גל גל, יוסי22, מרסר ו־81 אורחים