המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

הספונסרית החדשה של מכבי ת"א - פלייטיקה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הספונסרית החדשה של מכבי ת

הודעהעל ידי ShiriV » 06 אוגוסט 2020, 17:13

Holiday_Armadillo כתב:אני בעד
נמאס מהעיצוב הלא משתנה, תנו קצת פסים

איכזבו אותי מאוד בשנים האחרונות. השאלה אם זו היתה נייקי שלא נתנה לנו מדים בעיצוב חדש או שמכבי העדיפה שלא לשנות. בכל מקרה נמאס כבר. כל מותג ביגוד חדש יתקבל בברכה מבחינתי.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי קובי » 06 אוגוסט 2020, 17:25

לכל מי ששאל, אחת מחברות ההייטק המצליחות במשק - יושבים בהרצליה פיתוח.
בתקופת הקורונה, קרנה רק עלה, כמו שאר חברות גיימינג.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי felix_r » 06 אוגוסט 2020, 17:49

קובי כתב:לכל מי ששאל, אחת מחברות ההייטק המצליחות במשק - יושבים בהרצליה פיתוח.

הבנתי שהבעלים הם בכלל סינים?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: הספונסרית החדשה של מכבי ת"א - פלייטיקה

הודעהעל ידי TAYO » 06 אוגוסט 2020, 18:19

felix_r כתב:

כן, רכשו את החברה הישראלית. פלייטיקה מאמצת עוד קבוצות בעולם, נדמה לי סביליה בכדורגל גם

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Shay_uzan » 06 אוגוסט 2020, 18:39

ShiriV כתב:
Holiday_Armadillo כתב:אני בעד
נמאס מהעיצוב הלא משתנה, תנו קצת פסים

איכזבו אותי מאוד בשנים האחרונות. השאלה אם זו היתה נייקי שלא נתנה לנו מדים בעיצוב חדש או שמכבי העדיפה שלא לשנות. בכל מקרה נמאס כבר. כל מותג ביגוד חדש יתקבל בברכה מבחינתי.
זה מכבי, לכל חברת הלבשה יש מלא קבוצות עם מלא קווים עיצוביים.
אבל זה עלול להשתנות יחד עם חברת ההלבשה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 07 אוגוסט 2020, 15:43

TAYO כתב:
felix_r כתב:

כן, רכשו את החברה הישראלית. פלייטיקה מאמצת עוד קבוצות בעולם, נדמה לי סביליה בכדורגל גם

Sent from my iPhone using Tapatalk

אימצה את סביליה וגם את הנוער של הפועל-כדורגל מסתבר.

תמונה

תמונה
אחדשיודע

הודעהעל ידי jol9 » 08 אוגוסט 2020, 12:34

אכן. חברה מעולה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי התנין 2 » 08 אוגוסט 2020, 17:32

קצת מאכזב לראות שב-2020 מכבי, כמועדון הספורט הכי מצליח במדינה, לא מצליחה להביא ספונסר שישלם יותר מ-1.3 מיליון דולר בשנה. רק להיזכר שבשנת 2008 מכבי חתמה על סכום של 2 מיליון דולר (סכום ששווה היום הרבה יותר) עם אלקטרה לאחר שנים עם עלית ששילמה סכומים דומים או קצת יותר גבוהים.

סה"כ יש שחיקה גדולה במעמד של מכבי בציבור הישראלי. עד שנת 2005 בערך יכולנו להיות בטוחים שאין מותג ספורט יותר פופולרי ממכבי בארץ, החשיפה שהקבוצה קיבלה הייתה אדירה, ומשחקי היורוליג היו שוברי שיאי רייטינג (לדעתי היום הרייטינג הוא חד ספרתי). כיום מכבי הפכה לעוד קבוצת ספורט פופולרית בישראל.
התנין 2

הודעהעל ידי Runner30 » 08 אוגוסט 2020, 18:31

אם הייתי יכול, הייתי מוציא מחוץ לחוק כל סוג של הימורים, חוץ מטוטו.
Runner30

הודעהעל ידי אחדשיודע » 08 אוגוסט 2020, 18:39

התנין 2 כתב:קצת מאכזב לראות שב-2020 מכבי, כמועדון הספורט הכי מצליח במדינה, לא מצליחה להביא ספונסר שישלם יותר מ-1.3 מיליון דולר בשנה. רק להיזכר שבשנת 2008 מכבי חתמה על סכום של 2 מיליון דולר (סכום ששווה היום הרבה יותר) עם אלקטרה לאחר שנים עם עלית ששילמה סכומים דומים או קצת יותר גבוהים.

סה"כ יש שחיקה גדולה במעמד של מכבי בציבור הישראלי. עד שנת 2005 בערך יכולנו להיות בטוחים שאין מותג ספורט יותר פופולרי ממכבי בארץ, החשיפה שהקבוצה קיבלה הייתה אדירה, ומשחקי היורוליג היו שוברי שיאי רייטינג (לדעתי היום הרייטינג הוא חד ספרתי). כיום מכבי הפכה לעוד קבוצת ספורט פופולרית בישראל.

ועכשיו אתה לא בטוח בזה? לא הבנתי.
המותג נפגע, בזה אתה צודק (ודי ברור למה). אבל זה עדיין מותג הספורט הפופולרי ביותר בארץ. לא הייתי מגדיר אותה כ-"עוד קבוצת ספורט פופולרית בישראל". זה עוד לא שם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי התנין 2 » 08 אוגוסט 2020, 19:17

אני לא בטוח שהיום מכבי היא מותג הספורט הכי פופולרי בארץ, וגם אם כן - זה כבר לא בנוקאאוט אלא רק "בנקודות". פעם מכבי הייתה מדורת השבט, באופן חסר תקדים לקבוצת ספורט, אגב. היום הרייטינג די עלוב.
התנין 2

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 אוגוסט 2020, 19:19

אחדשיודע כתב:
התנין 2 כתב:קצת מאכזב לראות שב-2020 מכבי, כמועדון הספורט הכי מצליח במדינה, לא מצליחה להביא ספונסר שישלם יותר מ-1.3 מיליון דולר בשנה. רק להיזכר שבשנת 2008 מכבי חתמה על סכום של 2 מיליון דולר (סכום ששווה היום הרבה יותר) עם אלקטרה לאחר שנים עם עלית ששילמה סכומים דומים או קצת יותר גבוהים.

המותג נפגע, בזה אתה צודק (ודי ברור למה). אבל זה עדיין מותג הספורט הפופולרי ביותר בארץ. לא הייתי מגדיר אותה כ-"עוד קבוצת ספורט פופולרית בישראל". זה עוד לא שם.

מה הופך את מכבי סל היום למותג חזק יותר ממכבי רגל?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי עידן » 08 אוגוסט 2020, 19:26

Runner30 כתב:אם הייתי יכול, הייתי מוציא מחוץ לחוק כל סוג של הימורים, חוץ מטוטו.

במידה וזה לא היה ברור מהתגובה הקודמת שלי - אין שום הימורים (מבחינת הגדרת החוק) במשחקים של פלייטיקה: אי אפשר להמר עם כסף אמיתי ואי אפשר לזכות בכסף אמיתי.
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 אוגוסט 2020, 19:40

בכל סקרי השוק, הסקרי מותגים וסקרי הספורט גם בשנה האחרונה למכבי תל אבוב בכדורסל יש פי 2 כוח מיתוג, פופלאריות, אהדה ושוק מכל קבוצה אחרת בכל ענף.
אם אני לא טועה ל48 אחוז מחובבי הספורט במידה מסויימת בארץ יש אהדה למכבי תל אביב, השניה אם אני לא טועה היא המקבילה מהכדורגל עם חצי מזה.
מכבי תל אביב בכדורסל היא המועדון ספורט היחידי בישראל שנחשב כמותג על... אומנם השנאה למכבי גדלה, אבל לא על חשבון חובביה
אני זוכר מאוד טוב את הסקר מלפני כשנה, אבל אין לי אותו לידי ולכן אני לא מתחייב על כל מה שנאמר פה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 אוגוסט 2020, 19:46

Shay_uzan כתב:בכל סקרי השוק, הסקרי מותגים וסקרי הספורט גם בשנה האחרונה למכבי תל אבוב בכדורסל יש פי 2 כוח מיתוג, פופלאריות, אהדה ושוק מכל קבוצה אחרת בכל ענף.
אם אני לא טועה ל48 אחוז מחובבי הספורט במידה מסויימת בארץ יש אהדה למכבי תל אביב, השניה אם אני לא טועה היא המקבילה מהכדורגל עם חצי מזה.
מכבי תל אביב בכדורסל היא המועדון ספורט היחידי בישראל שנחשב כמותג על... אומנם השנאה למכבי גדלה, אבל לא על חשבון חובביה
אני זוכר מאוד טוב את הסקר מלפני כשנה, אבל אין לי אותו לידי ולכן אני לא מתחייב על כל מה שנאמר פה
אני לא מוצא את הסקר של שנה שעברה אבל בזה שלפני שנתיים וחצי אז זה עומד על 41%. השניה מישראל היא בכלל חיפה בכדורגל עם 17% באותו סקר. זה גם לפני קבוצות מחול כמו ברצלונה ונוספות שעומדות על 28% ומטה
אגב, מאז מצבה של הראשונה השתפר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי התנין 2 » 08 אוגוסט 2020, 19:57

הפופולריות בסקר נמדדת לפי אהדה?
אני לא הייתי נותן לזה משמעות רבה מדי, כי להרבה אנשים יש סנטימנט למכבי בגלל העבר, ובנוסף, בכדורסל הרבה יותר קל להגיד "אני אוהד מכבי" כי האלטרנטיבות לא משהו. אני מכיר המון אוהדי כדורגל שרואים משחק כדורסל פעם בשנה אולי (וגם זה אם מכבי מגיעה להישג משמעותי ביורוליג), ואם תשאל אותם איזו קבוצה הם אוהדים בכדורסל הם יענו לך: "מכבי". וכמובן שמשחק של מכבי לא יזיז להם לעומת משחק של הקבוצה האהודה עליהם בכדורגל.

בפועל, אתה רואה איך הרייטינג של הקבוצה נראה כבר עשור שלם. בעבר מכבי הייתה מביאה אחוזי רייטינג מפלצתיים, והדיבור סביבה היה בלתי פוסק.
בתחושה שלי, שלא מגובה בסקרים כאלה ואחרים, מכבי היום היא עדיין קבוצת ספורט פופולרית, ייתכן שהכי פופולרית בארץ, אבל רחוקה שנות אור מרמת העניין שהיא מושכת לעומת מה שהיה עד תחילת שנות ה-2000. אגב, ניתן היה לראות את השחיקה במעמד הזה גם לאחר הזכייה ביורוליג ב-2014, אז חגיגות הזכייה היו גרסה חיוורת בעוצמתן לעומת מה שהיה בעבר.
התנין 2

הודעהעל ידי אחדשיודע » 08 אוגוסט 2020, 20:56

MTA2311 כתב:
אחדשיודע כתב:

מה הופך את מכבי סל היום למותג חזק יותר ממכבי רגל?

החוזקה של המועדון באירופה לעומת זאת של מועדון הכדורגל. בין היתר. ההיחשפות של המותג בצפון אמריקה (בעיקר בקרב יהודים). זה הצטמצם אומנם בשנים האחרונות, אבל כמותג נטו - עדיין מדובר במותג יותר חזק.

זה לא מתבטא רק בכמות אוהדים, אבל הרבה אנשים שאוהדים קבוצות אחרות ממכבי בכדורגל, תגלה שאוהדים את מכבי בכדורסל. הפוך זה עדיין קצת נדיר יותר (אם כי אפשר למצוא הרבה אוהדי חולון בכדורסל שאוהדים את מכבי בכדורגל למשל).

בכל מיני סקרים/השוואות/בדיקות, תמצא את מכבי כדורסל כאחד ממותגי הספורט היחידים בישראל. קח לדוגמה: http://maccabi.co.il/news.asp?id=7617

לא בטוח שזה יישאר כך לאורך זמן, אבל המותג עדיין קיים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Runner30 » 08 אוגוסט 2020, 21:16

עידן כתב:
Runner30 כתב:אם הייתי יכול, הייתי מוציא מחוץ לחוק כל סוג של הימורים, חוץ מטוטו.

במידה וזה לא היה ברור מהתגובה הקודמת שלי - אין שום הימורים (מבחינת הגדרת החוק) במשחקים של פלייטיקה: אי אפשר להמר עם כסף אמיתי ואי אפשר לזכות בכסף אמיתי.

ברור. אין להם שום קשר להימורים.
Runner30

הודעהעל ידי אדגר פו » 09 אוגוסט 2020, 17:58

מכבי ממשיכה בסוף עם נייקי העולמית. כנראה חוזה ליותר משנה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, Google [Bot], עידן ו־150 אורחים