המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

אנטה זיזיץ' - סגר באנדולו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אנטה זיזיץ' חתם במכבי ת

הודעהעל ידי שועל » 03 ינואר 2021, 23:52

גם בליגה הסינית הוא יעשה המון נקודות
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי felix_r » 03 ינואר 2021, 23:54

שועל כתב:גם בליגה הסינית הוא יעשה המון נקודות

גם כשהיה עוד ילד אצל בלאט בדרושפאקה הוא היה שחקן התקפה טוב מאוד
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: אנטה זיזיץ' חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Shay_uzan » 04 ינואר 2021, 00:02

שהוא חתם פה היו לכולם סימני שאלה לגבי היורוליג אבל לא לגבי הליגה, יש לו יתרון מאוד בולט על הליגה הזאת כאשר אין כמעט קבוצות שיכולות לנצל את הבעיות שלו ולנטרל את החוזקות שלו.
אני לא אופתע משום דבר שהוא יעשה בליגה ואני לא אופתע גם מהפער שלן בין הליגה ליורוליג
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Jack55 » 08 ינואר 2021, 17:36

הוא פשוט לא כזה טוב כמו שחשבנו, גם כשהוא מקבל כדורים ומצבים נוחים בצבע הוא פשוט לא מצליח לסיים כמו שצריך ברוב הפעמים
אין שום סיבה שהוא יסיים עם 4/9 מהשדה ומדד 4 ב25 דקות מול קבוצה עם גבוהים כמו של אלבה, זה פשוט לא מתקבל על הדעת

שבוע הבא יש לו שני מפגשים רצופים לא פשוטים בכלל מול מרטין ואליס ולאחר מכן מול פאל וג'קירי
כדאי שיתחיל להתעורר ומהר ויותר להוכיח מה הוא שווה כי כרגע זה פשוט לא זה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 08 ינואר 2021, 19:26

Jack55 כתב:הוא פשוט לא כזה טוב כמו שחשבנו, גם כשהוא מקבל כדורים ומצבים נוחים בצבע הוא פשוט לא מצליח לסיים כמו שצריך ברוב הפעמים
אין שום סיבה שהוא יסיים עם 4/9 מהשדה ומדד 4 ב25 דקות מול קבוצה עם גבוהים כמו של אלבה, זה פשוט לא מתקבל על הדעת

שבוע הבא יש לו שני מפגשים רצופים לא פשוטים בכלל מול מרטין ואליס ולאחר מכן מול פאל וג'קירי
כדאי שיתחיל להתעורר ומהר ויותר להוכיח מה הוא שווה כי כרגע זה פשוט לא זה

כי רוב הזמן יאניס שיחק עם 3 גבוהים שלא ממש מאיימים מהקשת, ואפשר לרמות מהם בהגנה. אם רוצים להפעיל סנטר בצבע, חייבים לשים איתו עוד 4 שחקנים שמאיימים משלוש
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 18 ינואר 2021, 23:34

ראיון עם ז'יז'יץ' באתר היורוליג

https://www.euroleague.net/news/intervi ... ways-there
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 22 ינואר 2021, 02:33

מה שכן צריך להגיד על זיזיץ שהוא מאוד מאכזב מבחינה התקפית, אני אישית ציפיתי שהוא יהיה הרבה יותר נייד או לפחות יותר אקספלוסיבי ושיראה יותר אתלטיות בצד ההתקפי
אני זוכר שראיתי הרבה הייליטס שלו מהעונה בדרושפאקה והאתלטיות שלו שם לעומת מה שאנחנו רואים עכשיו במכבי זה כמו של שני אנשים שונים

עם כל הכבוד הוא לא סנטר ברמה של טופ יורוליג, לפחות לא כרגע וזה לא משנה אם מפעילים אותו או לא מפעילים אותו
מה שכן לזכותו הוא רק בן 24 ויש לו עוד 3 שנים לתקופה של השיא של הקריירה שלו ואם יעבוד על עצמו ויגוון את עצמו התקפית בזמן הזה הוא יכול להפוך לסנטר משמעותי

כרגע הוא יכול להיות סנטר מחליף נחמד ל15-20 דקות במקסימום בקבוצה שיש לה שחקני 4 הגנתיים שיכולים לחפות על החיסרון המהותי שלו בהגנה
בהתקפה הוא גם לא איזה וואו והוא קצת מנגר לפעמים אבל בהרכבים נכונים ומול קבוצות מסוימות הוא יכול לפרוח למספר דקות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 22 ינואר 2021, 05:22

מאחל לו (עקב חוסר ההתאמה ליאניס) שישחק בקבוצת יורוליג אחרת בעונה הבאה - ושיחסל את כל הדרדסנטרים האתלטיים שכולם רוצים לראות פה, בתקווה שעדיין ננצח בזכות קו אחורי

עד שיאניס לא ילמד לשחק עם 2 סנטרים בסגנון שונה לא נגיע רחוק. לא נמצא שני סנטרים עם סייז, קליעה ואתלטיות בגלל שרוב השחקנים שיש להם את כל החבילה הזו משחקים ב-NBA. כל הפרמטרים האלו חשובים ובשביל לענות על כל הצרכים צריך שני שחקנים שמשלימים אותם ביחד.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי עידן » 22 ינואר 2021, 05:55

Rampel כתב:מאחל לו (עקב חוסר ההתאמה ליאניס) שישחק בקבוצת יורוליג אחרת בעונה הבאה - ושיחסל את כל הדרדסנטרים האתלטיים שכולם רוצים לראות פה, בתקווה שעדיין ננצח בזכות קו אחורי

עד שיאניס לא ילמד לשחק עם 2 סנטרים בסגנון שונה לא נגיע רחוק. לא נמצא שני סנטרים עם סייז, קליעה ואתלטיות בגלל שרוב השחקנים שיש להם את כל החבילה הזו משחקים ב-NBA. כל הפרמטרים האלו חשובים ובשביל לענות על כל הצרכים צריך שני שחקנים שמשלימים אותם ביחד.

גם חוסר התאמה לכל המאמנים האחרים שהיו לו בקריירה? בשום שלב בקריירה שלו עד כה הוא לא הציג מספרים של כוכב על. זה שיש על הנייר פוטנציאל זה יפה מאוד, אבל צריך גם לדעת לממש אותו.

בלי שום קשר ליאניס אני ממש לא מתרשם מאיך שהוא נראה בלשון המעטה, בהגנה הוא מחריד, ואני בספק שאי פעם הוא יוכל בכלל להיות סנטר ברמת טופ יורוליג.
עידן

הודעהעל ידי שועל » 22 ינואר 2021, 12:31

הוא לא יחסל אף אחד. שחקן מוגבל התקפית והגנתית.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Runner30 » 24 ינואר 2021, 12:36

הוא צריך לפתח חכמת משחק, חשיבה מהירה, מסירה, או קליעה מחצי מרחק בשביל לפצות על חולשות שלו.
Runner30

הודעהעל ידי Runner30 » 26 ינואר 2021, 23:18

מציע לשנות את שמו מאנטה זיזיץ׳ למעבר חציה.
Runner30

הודעהעל ידי עידן » 26 ינואר 2021, 23:29

פשוט נראה שהשנים בנבא לא תרמו לו בכלום, והוא לא התקדם מאז התקופה שלו בדרושפאקה, המספרים שהוא מספק היום דומים מאוד למספרים שסיפק לפני 5 שנים. הוא בינוני בהתקפה ומזעזע בהגנה.
עידן

הודעהעל ידי Rampel » 26 ינואר 2021, 23:58

שם בצד את נושא הפוטנציאל, הניצול והשימוש..
ריבאונד בודד משחק שני מתוך 3 במספר דו ספרתי של דקות זה מאוד מאכזב מסנטר. וזה האלמנט שלי אישית הכי מפריע ומדאיג בו. מתחילת העונה זה מרגיש שהוא פשוט לא מסוגל לאסוף כדור כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ינואר 2021, 03:00

הוא פשוט לא שחקן ממש טוב כרגע נקודה, חשבתי בתחילת העונה שאם יפעילו אותו אחרת הוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי אבל זה גם התברר כלא נכון
בהגנה הוא חור ונזק אחד גדול ובהתקפה יש לו רכות שלפעמים בלתי נסבלת (פלאשבקים מג'ייק כהן), לא תמיד מצליח לסיים כמו שצריך ולא מעט פעמים הוא מתקשה בצבע שזה המקום שהוא צריך להרגיש בו הכי בנוח.

אכזבה? כן
פלופ? כן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 27 ינואר 2021, 10:55

גבוהים שלא שומרים וחיים רק באיזור הרחבה בהתקפה הם בעייתיים מאוד בכדורסל של היום , אין מה לעשות. ככה זה שמנהל המקצועי שלך והמאמן חיים כנראה בקווים מקבילים.
נראה שגם איבד אתלטיות והשנים בנ.ב.א לא הוסיפו לו שום דבר מקצועית כנראה, רק הפכו אותו לכבד יותר.
לא בטוח שזה ישתנה בשנה הבאה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Jack55 » 26 פברואר 2021, 18:30

עם החוזה שיש לנו עליו קשה לי להאמין שיצליחו להיפטר ממנו בקיץ אלא אם כן יהיו מאוד יצירתיים, אבל תכלס כל עוד ניקולה נמצא פה אז קשה לי להאמין שזה יקרה

בכל מקרה אתמול הוא היה נקודת האור היחידה עם משחק התקפי מצוין כאשר סיים עם המדד השני הכי גבוה שלו העונה.
אם מפעילים אותו יפה והוא מתמקם באיזורים הנכונים הוא יכול לתרום בכמות דקות שמתאימה לו מול שחקנים מסוימים.

לכן בקיץ צריך לדעת לשים לידו את הסנטר האתלטי המדהים שידע לקחת את המושכות ולשחק ברגעים החשובים, ושזיזיץ יהיה על תקן הסנטר של ה15-20 דקות למשחק ברגעים הנכונים.
זאת תהייה משימה לא פשוט למצוא את הסנטר המתאים אבל כרגע זאת צריכה להיות המטרה וההשקעה העיקרית כי בלי סנטר מתאים ליד זיזיץ אנחנו נסבול מעוד עונה עם עמדה 5 בעייתית.

וכמובן שאם יחתימו 4 הגנתי שיכפה על החסרונות ההגנתיים של זיזיץ זה רק יעזור עוד יותר לפתור את הבעיות שחוזרות על עצמן בכל משחק העונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 26 פברואר 2021, 18:57

Jack55 כתב:וכמובן שאם יחתימו 4 הגנתי שיכפה על החסרונות ההגנתיים של זיזיץ זה רק יעזור עוד יותר לפתור את הבעיות שחוזרות על עצמן בכל משחק העונה

זה הדבר הראשון. היעדר השחקן האתלטי-הגנתי בעמדה 4 (ובכלל), מבליט את החסרונות של ז׳יז׳יץ׳. וזה אך ורק על מי שבנה את הקבוצה הזאת.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Blondjam » 26 פברואר 2021, 19:22

Jack55 כתב:עם החוזה שיש לנו עליו קשה לי להאמין שיצליחו להיפטר ממנו בקיץ אלא אם כן יהיו מאוד יצירתיים, אבל תכלס כל עוד ניקולה נמצא פה אז קשה לי להאמין שזה יקרה

בכל מקרה אתמול הוא היה נקודת האור היחידה עם משחק התקפי מצוין כאשר סיים עם המדד השני הכי גבוה שלו העונה.
אם מפעילים אותו יפה והוא מתמקם באיזורים הנכונים הוא יכול לתרום בכמות דקות שמתאימה לו מול שחקנים מסוימים.

לכן בקיץ צריך לדעת לשים לידו את הסנטר האתלטי המדהים שידע לקחת את המושכות ולשחק ברגעים החשובים, ושזיזיץ יהיה על תקן הסנטר של ה15-20 דקות למשחק ברגעים הנכונים.
זאת תהייה משימה לא פשוט למצוא את הסנטר המתאים אבל כרגע זאת צריכה להיות המטרה וההשקעה העיקרית כי בלי סנטר מתאים ליד זיזיץ אנחנו נסבול מעוד עונה עם עמדה 5 בעייתית.

וכמובן שאם יחתימו 4 הגנתי שיכפה על החסרונות ההגנתיים של זיזיץ זה רק יעזור עוד יותר לפתור את הבעיות שחוזרות על עצמן בכל משחק העונה
אין צורך להשאיר אותו בטח לא מעל מיליון דולר לעונה. חור הגנתי אדיר וממש לא מרשים התקפית. גם לא מספיק חזק פיזית, בקיצור אכזבה עצומה, יאללה הביתה ביחד עם בנדר, ג'ונס, קלויארו ודורסי. לבנות מחדש

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי Runner30 » 28 פברואר 2021, 18:59

השאלה אם אפשר להשתחרר מהחוזים של 3 הקרואטים
Runner30

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Thorin ו־15 אורחים