המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דראגן בנדר - חתם בספרד וסיים את דרכו במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דראגן בנדר חתם במכבי ת''א

הודעהעל ידי Shay_uzan » 22 דצמבר 2020, 23:26

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:מסכם מספיק טוב את דעתי
Shay_uzan כתב:יש מצב שהוא לא רצה חוזה בNBA אז הוא שיחק כיאלו שחקן רע עד שזה היה מאוחר מידי?
אם הוא לא היה רוצה לחזור ל NBA, הוא פשוט לא היה חוזר. אף אחד לא מכריח אותו. הוא לא צריך לשחק רע בשביל זה.

כן זה מובן מעליו... פשוט מוזר שזה נראה שזה המצב...
אולי פשוט יורד ממנו הלחץ של חובת ההוכחה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Bluesman » 23 דצמבר 2020, 00:13

היה אחלה. בעיקר בהגנה. אבל גם התקפה לא רעה. צריך ללכת יותר לסל.
Bluesman

הודעהעל ידי TAYO » 23 דצמבר 2020, 00:15

שינוי מרשים בגישה למשחק... מפתיע.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Weems13 » 23 דצמבר 2020, 00:21

היה נהדר מתחילת העונה גם בהגנה. פשוט התקשורת פה הסיתה כמו שלא הסיתו מעולם נגד אף שחקן.
זכרו לו את התצוגות מהקדנציה הקודמת שלו פה בגיל 17.
בהגנה הוא מגיע לעזרות בטיימינג הנכון, מכוון את כולם בהגנה, יכול לשמור 1-5, רים פרוטקטור ומשנה זריקות, ואני אפתיע אתכם, הוא עושה את כל אלה יותר טוב ומדויק מאייסי. הגישה שלו גם נראית נהדרת ועם הפן ההתקפי שלו ימשיך להשתפר כמו בצמד המשחקים האחרונים, זה אחלה של 4. רק המשכיות וסבלנות איתו.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי Bluesman » 23 דצמבר 2020, 00:29

Weems13 כתב:היה נהדר מתחילת העונה גם בהגנה. פשוט התקשורת פה הסיתה כמו שלא הסיתו מעולם נגד אף שחקן.
בהגנה הוא מגיע לעזרות בטיימינג הנכון, מכוון את כולם בהגנה, יכול לשמור 1-5, רים פרוטקטור ומשנה זריקות, ואני אפתיע אתכם, הוא עושה את כל אלה יותר טוב ומדויק מאייסי. הגישה שלו גם נראית נהדרת ועם הפן ההתקפי שלו ימשיך להשתפר כמו בצמד המשחקים האחרונים, זה אחלה של 4. רק המשכיות וסבלנות איתו.

הוא השחקן הכי מוכשר בקבוצה חוץ מסקוטי. יכול להיות שחקן אדיר. צריך ביטחון קודם כל. שישחקו הגנה דינמית. ולקחת יותר לסל. המאמן צריך לבקש ממנו לקחת את הכדור.
Bluesman

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 דצמבר 2020, 00:40

אתם הולכים מקיצון לקיצון. בנדר היה רע, ובעיקר חסר ביטחון, במשך תקופה ארוכה. בהתקפה ובהגנה. אבל עכשיו, כשהוא צריך להוכיח (החוזה מסתיים) - הגישה שלו היא אחרת. העניין אצלו הוא לשמור על גישה נכונה ולשמור על יציבות באופן כללי. הכישרון ישנו. ועדיין, יש לו דרך ארוכה.
אחדשיודע

דראגן בנדר חתם במכבי ת''א

הודעהעל ידי TAYO » 23 דצמבר 2020, 00:49

Weems13 כתב:היה נהדר מתחילת העונה גם בהגנה. פשוט התקשורת פה הסיתה כמו שלא הסיתו מעולם נגד אף שחקן.
היה נהדר מתחילת העונה? אחי אנחנו מדברים על אותו ענף ספורט? היה מזעזע, רך כמו חמאה בהגנה ואבוד בהתקפה. במשחקים האחרונים עשה שינוי חד מאד בגישה, נותן גוף, מגוון את את ההתקפה שלו ורץ נכון את המגרש. אני נותן קרדיט ליאניס, לא פחות מלבנדר, בעיקר בפן ההגנתי.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 23 דצמבר 2020, 01:10

השינוי הכי משמעותי הוא שהוא פשוט משחק הרבה יותר בצבע (בהגנה ובהתקפה)
מעניין מתי יאניס ישכיל לעשות את זה גם עם אנטה
A.Parker

הודעהעל ידי Weems13 » 23 דצמבר 2020, 01:55

TAYO כתב:
היה נהדר מתחילת העונה? אחי אנחנו מדברים על אותו ענף ספורט? היה מזעזע, רך כמו חמאה בהגנה ואבוד בהתקפה. במשחקים האחרונים עשה שינוי חד מאד בגישה, נותן גוף, מגוון את את ההתקפה שלו ורץ נכון את המגרש. אני נותן קרדיט ליאניס, לא פחות מלבנדר, בעיקר בפן ההגנתי.

כוונתי שהיה נהדר בהגנה גם בתחילת העונה. עכשיו מתחילים להתייחס לזה. באיחור קל. בהתקפה הוא מראה שיפור משמעותי.
Weems13

הודעהעל ידי שועל » 23 דצמבר 2020, 01:57

על מה מדברים פה לכל הרוחות? הוא לא היה מעולם נהדר בהגנה וגם לא כעת
הוא ממש רע בחלק הזה
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי A.Parker » 23 דצמבר 2020, 01:57

Weems13 כתב:
TAYO כתב:

כוונתי שהיה נהדר בהגנה גם בתחילת העונה. עכשיו מתחילים להתייחס לזה. באיחור קל. בהתקפה הוא מראה שיפור משמעותי.

הוא היה מזעזע הגנתית
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 23 דצמבר 2020, 04:28

בנדר היה בדיחה רוב העונה, גם הגנתית וגם התקפית (נכון שיותר התקפית מהגנתית אבל הייתה תקופה שהיה לגמרי זוועה גם בהגנה).
כבר משחק שלישי ברציפות שהוא נראה מצוין ורואים שהוא שינה גישה, כיף מאוד לראות אותו משנה זריקות בהגנה ומשתמש יותר בגוף ובפיזיות בהתקפה.

רק שימשיך ככה, כשהוא משחק טוב מכבי קבוצה אחרת לגמרי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Runner30 » 23 דצמבר 2020, 13:31

הוא היה רע בהגנה על גארדים.
בהגנה על גבוהים הוא היה לא רע בכלל. בטוח עדיף על זיזיץ׳.
Runner30

הודעהעל ידי TAYO » 23 דצמבר 2020, 16:42

Runner30 כתב:הוא היה רע בהגנה על גארדים.
בהגנה על גבוהים הוא היה לא רע בכלל. בטוח עדיף על זיזיץ׳.
אחד הבודדים שדווקא כן הצליח למנוע סל מנדוביץ׳ למיטב זכרוני

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Weems13 » 23 דצמבר 2020, 17:58

כל מי שאומר שהיה בדיחה הגנתית בתחילת העונה, אין לו מושג. הקבוצה בכללותה לא תפקדה ורוב החיצים הופנו אליו, שלא בצדק. תפתחו את העיניים ואל תתעוורו מהביקורת המוגזמת ומההסתה שהייתה נגדו
Weems13

הודעהעל ידי Weems13 » 23 דצמבר 2020, 18:00

העזרות שלו בהגנה היו מדוייקת מאז משחק החוץ מול צסקא. שינה זריקות בצבע לאורך כל התקופה, שברובה הייתה תקופה רעה. אלה שכל כך התגעגעו לאייסי לא זוכרים כנראה איזה עול התקפי הוא היה, וכמה שהוא זייף בהגנה למרות שזה היה הטיקט שלו.
Weems13

הודעהעל ידי אדגר פו » 23 דצמבר 2020, 18:20

עיקר הכוח שלו בהגנה לדעתי זה כרים פרוטקטור. עושה את זה לא רע בכלל וחשוב שיש אחד כזה בנוסף להאנטר.
נראה שעבר איזה סוויץ 'מנטלי. התחיל אפילו לכוון שחקנים בהגנה .
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 דצמבר 2020, 18:56

Weems13 כתב:כל מי שאומר שהיה בדיחה הגנתית בתחילת העונה, אין לו מושג. הקבוצה בכללותה לא תפקדה ורוב החיצים הופנו אליו, שלא בצדק. תפתחו את העיניים ואל תתעוורו מהביקורת המוגזמת ומההסתה שהייתה נגדו

אני לא מסכים עם זה. אני נוטה לגבש דעה משל עצמי, ולדעתי הוא היה רע מאוד, כולל בהגנה - לתקופה ארוכה.
המחצית השנייה בצסק״א הייתה היוצאת מן הכלל בתקופה הזאת. שגם אז, לנוכח היריבה כנראה, הגישה שלו הייתה טובה ונכונה.

וגם עכשיו, שוב, יש לו דרך ארוכה. הבחור מראה ניצוצות ובסה״כ יכולה חביבה, אבל עדיין יש לו הרבה לאן להתקדם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 23 דצמבר 2020, 20:19

אחדשיודע כתב:
Weems13 כתב:כל מי שאומר שהיה בדיחה הגנתית בתחילת העונה, אין לו מושג. הקבוצה בכללותה לא תפקדה ורוב החיצים הופנו אליו, שלא בצדק. תפתחו את העיניים ואל תתעוורו מהביקורת המוגזמת ומההסתה שהייתה נגדו

אני לא מסכים עם זה. אני נוטה לגבש דעה משל עצמי, ולדעתי הוא היה רע מאוד, כולל בהגנה - לתקופה ארוכה.
המחצית השנייה בצסק״א הייתה היוצאת מן הכלל בתקופה הזאת. שגם אז, לנוכח היריבה כנראה, הגישה שלו הייתה טובה ונכונה.

וגם עכשיו, שוב, יש לו דרך ארוכה. הבחור מראה ניצוצות ובסה״כ יכולה חביבה, אבל עדיין יש לו הרבה לאן להתקדם.

זה חד משמעית נכון, אבל כן צריך להגיד שהגיעה לו תקופת חסד אחרי תקופה ארוכה שלא שיחק, הגיע למועדון חדש וכו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 23 דצמבר 2020, 20:25

Weems13 כתב:העזרות שלו בהגנה היו מדוייקת מאז משחק החוץ מול צסקא. שינה זריקות בצבע לאורך כל התקופה, שברובה הייתה תקופה רעה. אלה שכל כך התגעגעו לאייסי לא זוכרים כנראה איזה עול התקפי הוא היה, וכמה שהוא זייף בהגנה למרות שזה היה הטיקט שלו.

מכסים איתך. הוא היה בסדר בהגנה כבר הרבה זמן. בהתקפה לקח לו זמן להכנס לכושר אחרי שלא שיחק כמעט 8 חודשים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־36 אורחים