המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דראגן בנדר - חתם בספרד וסיים את דרכו במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

דראגן בנדר - חתם בספרד וסיים את דרכו במכבי

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 ספטמבר 2020, 11:14

החוזה לשלושה חודשים עם אופציה להאריך עד סוף העונה

https://twitter.com/MaccabitlvBC/status ... 62336?s=19

בנדר - ''לחזור לתל אביב ולמכבי בהחלט מרגיש כמו חזרה לביתי השני. אני רוצה לעזור למועדון שאני אוהב ולהשתמש בניסיון שצברתי בארבע השנים האחרונות''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

Re: דראגן בנדר חתם במכבי ת''א

הודעהעל ידי cifkcv » 27 ספטמבר 2020, 11:20

יאלה שיהיה בהצלחה נקווה שיעבוד השילוב הזה ושיאניס יצליח להוציא ממנו את המיטב.
cifkcv

הודעהעל ידי refael » 27 ספטמבר 2020, 11:21

המון פוטנציאל המון עבודה ליאניס. שיהיה בהצלחה!!
תמונה
refael

הודעהעל ידי felix_r » 27 ספטמבר 2020, 11:22

החתימה לשלושה חודשים טובה לשני הצדדים.

לבנדר היא נותנת אפשרות למצוא חוזה ב NBA

למכבי היא נותנת אפשרות לחסוך בכסף במקרה והעונה תתבטל בגלל קורונה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי refael » 27 ספטמבר 2020, 11:25

דרך אגב אם הוא נשאר פה לעונה שלמה בסופו של דבר איך זה שיהיה למכבי את הכסף לשלם לו ואיסי לא?
בנדר צריך להיות יותר יקר ממנו.
תמונה
refael

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 27 ספטמבר 2020, 11:57

refael כתב:דרך אגב אם הוא נשאר פה לעונה שלמה בסופו של דבר איך זה שיהיה למכבי את הכסף לשלם לו ואיסי לא?

אולי בגלל שחושבים שבנדר פוטנציאל הרבה יותר גדול ושווה יותר מאייסי שאותו כבר הכרנו בעונה הקודמת ובעיני הוא שחקן בינוני במקרה הטוב , אז חוזה לבנדר ל 3 חודשים במקרה הזה זה דווקא אופציה טובה בסיטואציה הזו , אחרי שלושה חודשים כבר ידעו אם הוא משתלב ומתאים לסגל , כנראה שבצדק חושבים שעל אייסי לא שווה לשלם את הסכומים שהוא דורש וזה לגיטימי לחלוטין לדעתי .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי TAYO » 27 ספטמבר 2020, 12:08

מקאדו 3 כתב:
refael כתב:דרך אגב אם הוא נשאר פה לעונה שלמה בסופו של דבר איך זה שיהיה למכבי את הכסף לשלם לו ואיסי לא?

אולי בגלל שחושבים שבנדר פוטנציאל הרבה יותר גדול ושווה יותר מאייסי שאותו כבר הכרנו בעונה הקודמת ובעיני הוא שחקן בינוני במקרה הטוב , אז חוזה לבנדר ל 3 חודשים במקרה הזה זה דווקא אופציה טובה בסיטואציה הזו , אחרי שלושה חודשים כבר ידעו אם הוא משתלב ומתאים לסגל , כנראה שבצדק חושבים שעל אייסי לא שווה לשלם את הסכומים שהוא דורש וזה לגיטימי לחלוטין לדעתי .
מעבר לזה, אייסי כנראה יהיה זמין (וגם יותר בריא) עוד 3 חודשים למקרה שיהיה צורך...

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 27 ספטמבר 2020, 12:10

תחושה קצת מוזרה שהוא חוזר, בטח כל כך מוקדם. שחקן טוב (מאוד?) שמגיע למשבצת שלא נכונה עבורו. הרבה פה יהיה תלוי ביכולת של האנטר לשמור על הפורוורדים במקומו.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 ספטמבר 2020, 12:30

החתמה גודלה, פיט מעולה לקבוצה. מאמין גם שישלים במכבי את את כל העונה.
בהגנה יאניס יצטרך למצוא פתרונות, סומך עליו שיעשה את זה.
מי היה מאמין שמכבי תצליח לבנות בתקופת הקורונה קבוצה כל כך טובה, מוכשרת וצעירה. שאפו לכל העוסקים בדבר, והפעם גם שאפו מיוחד לניקולה וויצ'יץ' שאחראי על 2 ההחתמות הגדולות של הקיץ.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2020, 12:37

החתמה מעולה של מכבי, שוב צריך להגיד שאפו שהם עושים את זה מאחורי הגב של כולם ומחתימים שחקן שחקן.
הקו הקדמי של מכבי עכשיו נראה מפחיד, מקווה מאוד שבנדר לא יאכזב ואכן יממש את הפוטנציאל שיש לו.
אגב הוא כבר נחת בארץ ואמור לשחק בחמישי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שופי שוף » 27 ספטמבר 2020, 12:40

A.Parker כתב:תחושה קצת מוזרה שהוא חוזר, בטח כל כך מוקדם. שחקן טוב (מאוד?) שמגיע למשבצת שלא נכונה עבורו. הרבה פה יהיה תלוי ביכולת של האנטר לשמור על הפורוורדים במקומו.

אני בכלל לא חושב שהוא יהיה כזה שומר נוראי. אם יש דבר שיאניס יודע לעשות בהגנה זה לקחת שחקני הגנה חלשים עם סייז טוב וללמד אותם איך לשמור. הוא עשה את זה גם עם דורסי, שהיה אמור להיות חור בהגנה והפך לשומר לא רע וגם עם בראיינט שהפך משומר אנמי לשחקן ההגנה הכי טוב בקו האחורי אחרי זוסמן.
בנדר לא כזה איטי ביחס לשחקנים בעמדה 4 ביורוליג אלא בעיקר רך (למרות שיש גם בתחום הזה שיפור מסויים). זה לא אומר שהוא חלש פיזית (ההוא התחזק מאוד בשנים שלו בNBA), אלא הוא רק צריך ללמוד להשתמש בכוח ובשרירים שיש לו עכשיו. האורך שיש לו הוא באמת יוצא דופן באירופה ועם עבודת אימון טובה הוא יכול להפוך בקלות לשחקן הגנה טוב.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 ספטמבר 2020, 12:42

שמחתי לראות בתמונה שמכבי פרסמה בטלגרם שבנדר כבר נחת בארץ.
בהנחה והספיקו לעשות לו בדיקות רפואיות היום, הוא יוכל להתאמן בשלישי ורביעי ולשחק כבר בחמישי במשחק הירווליג. חשוב מאוד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2020, 12:43

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Mitelka » 27 ספטמבר 2020, 12:47

יופי. בהצלחה.

קו קדמי מעניין מאוד ומוכשר. כל מספרי ה-4 שלנו קולעים משלוש באחוזים לא רעים. סנטר סופר מוכשר כמו זיזיץ' עם ארסנל התקפי רחב. האנטר שאם ישחזר 50 אחוז מהיכולת שנה שעברה זה יהיה מצויין. ורסטיליות עם המון הרכבים כולל אפילו בנדר כסנטר שיכול לפתוח הגנות.

יופי מכבי.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2020, 12:56

בנוגע לחוזה, זה אומר שבנדר יהיה זמין בוודאות למכבי לפחות עד מחזור 12-16 עד שיוכל לנסות לחתום בקבוצת NBA.
אם ישתחרר מהחוזה ויחתום בקבוצה אני מאמין שזה יצור למכבי בעיה קלה ואולי משחק 1-2 בלי שחקן 4, מצד שני אני מאמין שבאותה תקופה צפויים הרבה ניפויים מהסגלים בNBA ואולי אפשר להחתים איזה אמריקאי.
או שאולי בכלל יחזירו את אייסי אם יהיה זמין וכשיר, בכל מקרה אנחנו בונים על זה שבנדר ממשיך פה עד סוף העונה כי טכנית החוזה שלו עד סוף העונה אם לא ימצא קבוצה כמובן.
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 27 ספטמבר 2020, 13:00, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Hujirat » 27 ספטמבר 2020, 12:58

השנה, אני באמת לא מבין את הביקורת על בניית הקבוצה בקרב חלק מחברי הפורום.
Hujirat

הודעהעל ידי שמוליק » 27 ספטמבר 2020, 12:59

Jack55 כתב:בנוגע לחוזה, זה אומר שבנדר יהיה זמין למכבי לפחות עד מחזור 12 עד שיוכל לנסות לחתום בקבוצת NBA.
אם ישתחרר מהחוזה ויחתום בקבוצה אני מאמין שזה יצור למכבי בעיה קלה ואולי משחק 1-2 בלי שחקן 4, מצד שני אני מאמין שבאותה תקופה צפויים הרבה ניפויים מהסגלים בNBA ואולי אפשר להחתים איזה אמריקאי.
או שאולי בכלל יחזירו את אייסי אם יהיה זמין וכשיר, בכל מקרה אנחנו בונים על זה שבנדר ממשיך פה עד סוף העונה כי טכנית החוזה שלו עד סוף העונה אם לא ימצא קבוצה כמובן.

עד אז כספי יקח פסק זמן מקורס "הנחיית שידור ללא צופים" ויחזור למספר משחקים שיאפשרו להכשיר את אייסי/אחר לכושר משחק.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 27 ספטמבר 2020, 13:00

Hujirat כתב:השנה, אני באמת לא מבין את הביקורת על בניית הקבוצה בקרב חלק מחברי הפורום.

לדעתי הביקורת חיובית ביותר. אני מניח שהיו מחתימים את גיל אם אפשר היה. לעניות דעתי, על הנייר, בנו קבוצה טובה יותר מעונה שעברה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי RonB » 27 ספטמבר 2020, 13:00

אין לו בידוד?
RonB

הודעהעל ידי A.Parker » 27 ספטמבר 2020, 13:10

שופי שוף כתב:
A.Parker כתב:תחושה קצת מוזרה שהוא חוזר, בטח כל כך מוקדם. שחקן טוב (מאוד?) שמגיע למשבצת שלא נכונה עבורו. הרבה פה יהיה תלוי ביכולת של האנטר לשמור על הפורוורדים במקומו.

אני בכלל לא חושב שהוא יהיה כזה שומר נוראי. אם יש דבר שיאניס יודע לעשות בהגנה זה לקחת שחקני הגנה חלשים עם סייז טוב וללמד אותם איך לשמור. הוא עשה את זה גם עם דורסי, שהיה אמור להיות חור בהגנה והפך לשומר לא רע וגם עם בראיינט שהפך משומר אנמי לשחקן ההגנה הכי טוב בקו האחורי אחרי זוסמן.
בנדר לא כזה איטי ביחס לשחקנים בעמדה 4 ביורוליג אלא בעיקר רך (למרות שיש גם בתחום הזה שיפור מסויים). זה לא אומר שהוא חלש פיזית (ההוא התחזק מאוד בשנים שלו בNBA), אלא הוא רק צריך ללמוד להשתמש בכוח ובשרירים שיש לו עכשיו. האורך שיש לו הוא באמת יוצא דופן באירופה ועם עבודת אימון טובה הוא יכול להפוך בקלות לשחקן הגנה טוב.

אני חושב שהוא יתקשה מאוד לרדוף אחרי היריבים שלו בעמדה 4. כשאתה 2.13 קשה לא להיות גמלוני, גם אם אתה נייד ביחס למימדים שלך. בצבע זה כבר באמת סיפור אחר כי יש לו יתרון גובה משמעותי ושיפור פיזי מהקדנציה הקודמת. בגלל זה אני חושב שלפחות הגנתית הוא צריך לשמור על סנטרים.
A.Parker

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sroeyz ו־26 אורחים