Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: דברים קטנים שלא מצדיקים ת'רד V2

08 נובמבר 2020, 20:33

my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
my man כתב:פעם מזמן כשהייתי קטן בתחילת הקורונה הזמנתי משהו מעליאקספרס וזה לא הגיע עד היום..

מה עושים?
יש לך מספר מעקב?
איזה אחד מהמספרים זה המספר מעקב?
ג'יזס

זה
תמונה

08 נובמבר 2020, 21:28

היי, לא לכעוס עליי הם החליפו את הממשק ואני מסתבך איתו קצת..

לא מוצא מספר מעקב..

08 נובמבר 2020, 21:33

my man כתב:היי, לא לכעוס עליי הם החליפו את הממשק ואני מסתבך איתו קצת..

לא מוצא מספר מעקב..
לכל חבילה יש מספר מעקב גם אם זה לא מספר מעקב בינלאומי

פה
תמונה

08 נובמבר 2020, 21:39

נניח שמצאתי וזה זה: S00000156869338
יכול להיות?

08 נובמבר 2020, 21:41

my man כתב:נניח שמצאתי וזה זה: S00000156869338
יכול להיות?
כן, אבל זה לא דואר רשום, אחרי שהוא יוצא מארץ המוצא אין מה לעשות איתו, בארץ שמים עליו מספר פנימי ואי אפשר לדעת עד שההודעה לא מגיעה אליך

אני מניחה שאם זה היה לפני הקורונה איבדת מזמן את הזכות לדרוש כסף בחזרה (בדרך כלל 90 יום+שבועיים)

08 נובמבר 2020, 21:47

Holiday_Armadillo כתב:
יכול להיות?
כן, אבל זה לא דואר רשום, אחרי שהוא יוצא מארץ המוצא אין מה לעשות איתו, בארץ שמים עליו מספר פנימי ואי אפשר לדעת עד שההודעה לא מגיעה אליך

אני מניחה שאם זה היה לפני הקורונה איבדת מזמן את הזכות לדרוש כסף בחזרה (בדרך כלל 90 יום+שבועיים)

כולה כמה דולרים בודדים..פשוט חשבתי שיש סיכוי שזה נמצא איפשהו ויש לי איך למצוא את זה..
במעקב אחרי הזמנה - זה תקוע כבר ים זמן על- "נשלח מארץ המוצא"..אולי טבע בים..

08 נובמבר 2020, 21:49

my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
יכול להיות?

כולה כמה דולרים בודדים..פשוט חשבתי שיש סיכוי שזה נמצא איפשהו ויש לי איך למצוא את זה..
במעקב אחרי הזמנה - זה תקוע כבר ים זמן על- "נשלח מארץ המוצא"..אולי טבע בים..
לא, זה קשור למה שאמרתי לך
זה מספר מעקב מקומי, אחרי שזה יוצא מהארץ שלהם (נראה לי שמספרים כזה זה טאיוואן) אין מה לעשות עם זה כי אף חברה או מדינה אחרת לא יכולה לסרוק את המספרים האלה אז זה תמיד נשאר על הסטטוס האחרון של מדינת המוצא

09 נובמבר 2020, 18:20

איך אני שונאת חבילות עם מספר כזה.. כנראה שאתה כבר לא תראה את המוצר כי עבר ים של זמן והוא תקוע איפשהו בארץ. סיכוי קלוש שיום אחד מישהו יעשה סדר ופתאום תקבל אותו, אבל אל תבנה על זה.

09 נובמבר 2020, 20:00

ShiriV כתב:איך אני שונאת חבילות עם מספר כזה.. כנראה שאתה כבר לא תראה את המוצר כי עבר ים של זמן והוא תקוע איפשהו בארץ. סיכוי קלוש שיום אחד מישהו יעשה סדר ופתאום תקבל אותו, אבל אל תבנה על זה.
כן השלמתי עם זה.. מבאס אבל לא נורא.
האמת היא כשאני מוצא משהו כזה שאני רוצה והוא ממש זול אז במקביל אני מזמין יחד איתו אותו דבר מחנות אחרת כדי שאני לא אתקע בלי כלום במקרה שלא יגיע..ואז מקס' יש לי 2.

גם הפעם עשיתי את זה אלא שהזמנתי משהו דומה אבל לא בדיוק אותו דבר וממש לא הייתי שלם איתו.

כמובן שמה שנתקע זה האחד שבאמת רציתי..

09 נובמבר 2020, 20:48

my man כתב:
ShiriV כתב:איך אני שונאת חבילות עם מספר כזה.. כנראה שאתה כבר לא תראה את המוצר כי עבר ים של זמן והוא תקוע איפשהו בארץ. סיכוי קלוש שיום אחד מישהו יעשה סדר ופתאום תקבל אותו, אבל אל תבנה על זה.
כן השלמתי עם זה.. מבאס אבל לא נורא.
האמת היא כשאני מוצא משהו כזה שאני רוצה והוא ממש זול אז במקביל אני מזמין יחד איתו אותו דבר מחנות אחרת כדי שאני לא אתקע בלי כלום במקרה שלא יגיע..ואז מקס' יש לי 2.

גם הפעם עשיתי את זה אלא שהזמנתי משהו דומה אבל לא בדיוק אותו דבר וממש לא הייתי שלם איתו.

כמובן שמה שנתקע זה האחד שבאמת רציתי..

יש לך שיטה מוזרה להגדיל את הסיכויים לקבל משהו, אבל מה שעושה לך טוב
בפעם הבאה אם אתה רוצה להקל על עצמך, לפני שאתה מזמין משהו תוודא שהמשלוח כולל מעקב מלא גם כשהמוצר נוחת בארץ. זה מצריך חיפוש קפדני והמון התעסקות אבל לדעתי זה שווה את זה.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

18 נובמבר 2020, 20:14

ערוץ הספורט, למה שיהיה לי אכפת ממזג אוויר במוקדי ספורט/יורוליג בעולם? גם אם היה אפשר לטוס אליהם, אם הייתי שם לא הייתי רואה את השידור הזה

18 נובמבר 2020, 20:15

Shay_uzan כתב:ערוץ הספורט, למה שיהיה לי אכפת ממזג אוויר במוקדי ספורט/יורוליג בעולם? גם אם היה אפשר לטוס אליהם, אם הייתי שם לא הייתי רואה את השידור הזה
אף פעם לא הבנתי את זה

18 נובמבר 2020, 20:21

שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:ערוץ הספורט, למה שיהיה לי אכפת ממזג אוויר במוקדי ספורט/יורוליג בעולם? גם אם היה אפשר לטוס אליהם, אם הייתי שם לא הייתי רואה את השידור הזה
אף פעם לא הבנתי את זה
תדיראן לא רצתה סתם חסות

23 נובמבר 2020, 20:46

יש עכשיו דיון בטוויטר מה הייתה הרשת היותר טובה - קרטון נטוורק או ניקולודיאון ואני בכלל שואלת - מה השאלה בכלל? ברור שקרטון נטוורק

29 נובמבר 2020, 13:08

ראיתם את נייט רובינסון (אקס-הפועל) בקרב איגרוף נגד הבלוגר ג'ייק פול? :)

ככה זה נגמר!

https://twitter.com/barstoolsports/stat ... 67040?s=09

29 נובמבר 2020, 14:35

ראיתי את מייק טייסון.. הבחור עוד מעט בן 54, אני מתקרב לשם בעוד כמה חודשים. הוא מפרק אותי עם האצבע שלו, איזה חיה רעה.

29 נובמבר 2020, 23:36

שוב האפליקציה לא עובדת...

30 נובמבר 2020, 18:40

Shay_uzan כתב:שוב האפליקציה לא עובדת...
עכשיו עובד אחרי יומיים שנתקעתי מחוץ לאפליקציה

30 נובמבר 2020, 19:35

Shay_uzan כתב:
Shay_uzan כתב:שוב האפליקציה לא עובדת...
עכשיו עובד אחרי יומיים שנתקעתי מחוץ לאפליקציה