המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 יוני 2021, 01:58

Shay_uzan כתב:
אחדשיודע כתב:
גל גל כתב:עזבו שטויות ושחקנים
לא הגיע הזמן לחדש את המדים של מכבי ?

חידושים ומכבי זה לא...

אגב אם יש מכבי שצריכה לשנות משהו (דחוף) זה מכבי כדורגל את הסמל המכוער.
תמונה
בחיים לא הבנתי אותו, בטח שהסמל של מכבי סל הרבה יותר יפה... מה שכן, מדים טוב שמשנים פעם ב, סמל, זה קצת יותר קשה לשנות

כן, אבל גם סמל צריך לעדכן. הסמל של הכדורגל לצורך העניין לא היה כזה מאז ומתמיד, ושונה לצורה הנוכחית (מינוס שינויים קוסמטיים קלים) ב-1989. לפני כן היה את הסמל המסורתי (היפה והסולידי), שגם היה לקבוצת הכדורסל עד 1992:
תמונה

ב-NBA אגב רואים קבוצות שמעדכנות את הסמלים שלהן בצורה הרבה יותר תכופה. וגם קבוצות כדורגל אירופאיות גדולות יחסית עושות זאת. הגיע הזמן שגם קבוצת הכדורגל של מכבי תתעורר על עצמה מהבחינה הזאת. אפשר גם לשתף את האוהדים בבחירת הסמל החדש (הצעות והצבעות).
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 19 יוני 2021, 03:05

אחדשיודע כתב:
Shay_uzan כתב:
אחדשיודע כתב:

חידושים ומכבי זה לא...

תמונה
בחיים לא הבנתי אותו, בטח שהסמל של מכבי סל הרבה יותר יפה... מה שכן, מדים טוב שמשנים פעם ב, סמל, זה קצת יותר קשה לשנות

כן, אבל גם סמל צריך לעדכן. הסמל של הכדורגל לצורך העניין לא היה כזה מאז ומתמיד, ושונה לצורה הנוכחית (מינוס שינויים קוסמטיים קלים) ב-1989. לפני כן היה את הסמל המסורתי (היפה והסולידי), שגם היה לקבוצת הכדורסל עד 1992:
תמונה

ב-NBA אגב רואים קבוצות שמעדכנות את הסמלים שלהן בצורה הרבה יותר תכופה. וגם קבוצות כדורגל אירופאיות גדולות יחסית עושות זאת. הגיע הזמן שגם קבוצת הכדורגל של מכבי תתעורר על עצמה מהבחינה הזאת. אפשר גם לשתף את האוהדים בבחירת הסמל החדש (הצעות והצבעות).
כן הסמל שלהם מזעזע ודורש שינוי, עדיף את הישן כי הכדורגל הענק הזה שהוסיפו לו לא עושה שום תרומה, שינסו אולי לקחת את הסמל של הכדורסל ולעשות לו התאמות (הכתמים של הכדורסל בצד ימין יכולים להפוך למשושים או אנא אערף) או למצוא משהו חדש.
מה שכן אני יכול לבוא בסלחנות לחוזר החלפת סמל כי כמו שהשיר מלמד אותנו (הילחמו בשביל הסמל והחולצה הצהובה) מה שחשוב בחולצה זה הצבעים צהוב-כחול (ולדעתי גם לבן כצבע שלישי, גם בגלל ההיסטוריה של מכבי עם הצבע הזה וגם בגלל שחלק ענק מהסמל של מכבי סל הוא לבן) אבל הסמל הוא סמל וזה קצת יותר קשה לשחרר
מפה מתחילה חפירה...
אגב, הבעיה הזאת יותר גדולה ממכבי בכדורגל, הסמלים בארץ וצבעי החולצות רעים, לא מקוריים וחסרי הקשר לקבוצות. אם תשים את כל הסמלים של הפועל בכדורגל ובכדורסל אחד ליד השני ותמחוק את השם, אולי רק אילת וירושלים יהיה אפשר לזהות, אגב, אילת וירושלים, גם בחולצות שלהם, יש אופי, עד כמה שאני שונא את העובדה שלאילת אין מדים לא כחולים. בצד של אגודת מכבי, במצב לא יותר טוב, יש את הסמל של האגודה, לרוב בקטן בפינה וציור של הכדור של הענף, זה מכוער חסר אופי ויחודיות.
גם בצבעי החולצות, יש 3 שילובי צבעים עיקרים ומעט מעוד אופי, בהפועל יש תלבושת אחידה שלא צריך להרחיב עליה, אבל לגבי השאר... יש את מכבי תל אביב עם צהוב כחול מסיבות היסטוריות וחוץ מאשדוד (חוף ים), למה קבוצות שהוקמו לאחר השואה והן לא הפועל הברירת מחדל שלהן זה צהוב כחול? נשאר בסטוקים? אני באמת לא מוצא תירוץ לזה שלדוגמה אליצור יבנה שהסמל שלה הוא כתום כחול, אין שום סיבה בעולם שתלבש צהוב כחול (והנוער לובש כחול לבן). חוץ מצהוב-כחול/אדום-לבן יש גם את הצבע השני שיש יותר מידי בסטוקים שזה כחול לבן, אתם לא נבחרת ישראל, אז תעשו טובה, תעבדו על משהו שיסמל את הקבוצה שלכם.
קשה לי לחשוב על קבוצות בארץ שהצבע שלהם הוא באמת סמל של המועדון וההיסטוריה שלו, מכבי תל אביב, ביתר ירושלים, ראשון לציון/נס ציונה ומכבי/הפועל חיפה בכדורגל (כי מכבי חיפה בכדורסל הוא מועדון שביזה את הצבע שלו בעבר ומבזה את השם שלו בהווה). כאן לא אמורה להיגמר הרשימה. אז זה קצת מאוחר מידי לשנות את זה, אבל אם קבוצה עולה לליגת העל, עצה שלי, עכשיו יש לכם כסף, תחשבו טוב אם מה שאתם רוצים שיסמל אתכם זה מה שלאספנאי היה לפני 20 שנה במחסן או משהו שמדבר על ההיסטוריה שלכם או של העיר שלכם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמוליק » 19 יוני 2021, 08:08

Rampel כתב:
Jack55 כתב:
שמוליק כתב:העמדה החלשה ביותר שלנו השנה הייתה הסמול. היא פשוט לא הייתה קיימת. יותר מלורנזו בראון, השם החשוב ביותר הוא קורדנייה.
לצערי זה כבר לא תלוי בנו, אם בNBA יחליטו לממש עליו את האופציה אפשר להגיד לו שלום
קולסון נשמע גם כמו אופציה נחמדה

אני ממש לא מתלהב מקולסון. הוא נמוך מדי ל-4 וקלעי לא יציב אז הוא גם לא אופציה טובה ל-2. הוא ריבאונדר טוב בעיקר בגלל מוטת הידיים, אבל זה גם נותן לו אלמנטים נגריים.. בכל אופן, הוא יכול להיות מחליף טוב לרמת יורוליג, אבל כמו שאמרתי, אני לא סומך על הגמישות שלו ולדעתי הוא בעיקר 3. ובעמדה 3 אנחנו צריכים בעיקר שחקן חמישיה ולא מחליף, בטח אם זוסמן נשאר.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

אם קולסון יוחתם זה לחמישייה וכ SF. לא יביאו את ה MVP של הליגה הצרפתית (להזכירך, לצרפת יהיו שתי נציגות ביורוליג בשנה הבאה וזו לא הפעם הראשונה) כדי לעלות מהספסל. בכל מקרה, קורדנייה עדיף.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 19 יוני 2021, 08:48

שמואל1 כתב:
Jack55 כתב:קצת ממה שג'ייק כהן עשה השנה מחוץ למכבי :

אחלה ג'ייק כהן

אחלה. כן. לקחתי משחק אקראי והרצתי במקטעים את המחצית הראשונה. טעימה לגייק-שומר חומות-כהן, גייק-the NEW dove-כהן:
https://www.youtube.com/watch?v=ZSB9m9sun70
2:52
15:38
18:06
22:19
33:20
לקח לי כלום זמן כי מספר הפוזשנים של הגנה טובה שלו שקולה לכמות חלקיקי ה IQ בקופסה של דורסי.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2021, 10:54

הייתי משלם לברצלונה (לה הוא שייך) 200 אלף יורו ביי-אאוט עבור הזוניה לעמדה שלוש. אבל אם זה יקרה האוהדים ימשיכו לאכול לוויצ'יץ' את הכבד בגלל שהביא עוד קרואטי :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 19 יוני 2021, 11:16

אם כבר הליגה הסינית לא מחתימה זרים, לא שווה להתלבש על Trae Golden?
רכז עם 8 אסיסיטים למשחק
https://www.youtube.com/watch?v=4f3K37Nn8T0
נערך לאחרונה על ידי שמוליק בתאריך 19 יוני 2021, 11:23, נערך 2 פעמים בסך הכל.
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2021, 11:22

שמוליק כתב:אם כבר הליגה הסינית לא מחתימה זרים, לא שווה להתלבש על Trae Golden?
עם 8 אסיסיטים למשחק

מה שמפריע לי בסרטון הזה, זו העובדה שגולדן נראה נמוך אפילו ליד שחקנים סינים :laugh2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 19 יוני 2021, 11:23

יש גם סמול Dezmine Wells:
30 נק 5 אסיסיטים 7 ריבאונד
https://www.youtube.com/watch?v=A9pdjn5uuD4

אעבור עם זה לסקאוטינג
נערך לאחרונה על ידי שמוליק בתאריך 19 יוני 2021, 11:35, נערך פעם אחת בסך הכל.
שמוליק

הודעהעל ידי שמוליק » 19 יוני 2021, 11:30

felix_r כתב:
שמוליק כתב:אם כבר הליגה הסינית לא מחתימה זרים, לא שווה להתלבש על Trae Golden?
עם 8 אסיסיטים למשחק

מה שמפריע לי בסרטון הזה, זו העובדה שגולדן נראה נמוך אפילו ליד שחקנים סינים :laugh2

גבוה מסקוטי...(1.90)
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2021, 11:33

שמוליק כתב:יש גם סמול Dezmine Wells:
30 נק 5 אסיסיטים 7 ריבאונד
https://www.youtube.com/watch?v=A9pdjn5uuD4

הוא לא סמול. הוא 1.93 ס"מ בלבד, וגם לא אתלט גדול במיוחד. הוא גארד. מזכיר במבנה גופו השמנמן את עמנואל שארפ (הבן של).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Neo » 19 יוני 2021, 12:31

אחרי שהמטרה העיקרית של מכבי גרשון יאבסולה לא יגיע לחוף גורדון אז....
חברות וחברים , איזה פאוור אתם בוחרים שיתאים לקונספט של מכבי ?
1. דרק וויליאמס-ולנסיה
בעיניי ה-4 הטוב באירופה , חבילה מושלמת לצרכים ביבשת הישנה
מת עליו
אבל יש לו בעיה רצינית לפעמים בשריר החשק. אפטי לחלטין בפרקי זמן לא קצרים..... בכמה משחקים שראיתי אותו השנה אם אני אוהד ולנסיה אני מתחיל לכרסם לעצמי את הטחול
וויליאמס חבר של כספי , מת על ישראל , יש לו כמה קעקועים בעברית , יהיה שמח בארץ ..........יתן לו חשק להיות מפלצת במגרש

2.ראשון טומאס-פרטיזן
למד לא מעט כדורסל בסרביה בשנתיים האחרונות
הוריד שומן , התחיל לשים הרבה את הכדור על הפרקט ,תנועה טובה וחכמה והכי חשוב הברנש פאקינג רעעעעעעעעב
לא שיחק עדיין יורוליג העוצמות שלו והרעב שלו זה יתרון עצום
הוא יכול להיות ההחתמה הכי חכמה של מכבי

3. גרג וויטנגטון
למעשה לא שיחק כדורסל שנה ,מוסר נהדר ושחקן מאוד אינטלגנטי בשני צידי המגרש
לפני שנה נתן עונה מדהימה בגלא

4. קמרון אוליבר-יוסטון
דיברתי עליו יותר מדי בשנה האחרונה

נ.ב. ברונו קבוקלו פתח מצוין את ההרפתקה האירופית שלו בצרפת אבל כבר זמן מה הוא משחק חרא ,בלי חשק
Neo

הודעהעל ידי Maccabi18 » 19 יוני 2021, 12:59

Neo כתב:אחרי שהמטרה העיקרית של מכבי גרשון יאבסולה לא יגיע לחוף גורדון אז....
חברות וחברים , איזה פאוור אתם בוחרים שיתאים לקונספט של מכבי ?
1. דרק וויליאמס-ולנסיה
בעיניי ה-4 הטוב באירופה , חבילה מושלמת לצרכים ביבשת הישנה
מת עליו
אבל יש לו בעיה רצינית לפעמים בשריר החשק. אפטי לחלטין בפרקי זמן לא קצרים..... בכמה משחקים שראיתי אותו השנה אם אני אוהד ולנסיה אני מתחיל לכרסם לעצמי את הטחול
וויליאמס חבר של כספי , מת על ישראל , יש לו כמה קעקועים בעברית , יהיה שמח בארץ ..........יתן לו חשק להיות מפלצת במגרש

2.ראשון טומאס-פרטיזן
למד לא מעט כדורסל בסרביה בשנתיים האחרונות
הוריד שומן , התחיל לשים הרבה את הכדור על הפרקט ,תנועה טובה וחכמה והכי חשוב הברנש פאקינג רעעעעעעעעב
לא שיחק עדיין יורוליג העוצמות שלו והרעב שלו זה יתרון עצום
הוא יכול להיות ההחתמה הכי חכמה של מכבי

3. גרג וויטנגטון
למעשה לא שיחק כדורסל שנה ,מוסר נהדר ושחקן מאוד אינטלגנטי בשני צידי המגרש
לפני שנה נתן עונה מדהימה בגלא

4. קמרון אוליבר-יוסטון
דיברתי עליו יותר מדי בשנה האחרונה

נ.ב. ברונו קבוקלו פתח מצוין את ההרפתקה האירופית שלו בצרפת אבל כבר זמן מה הוא משחק חרא ,בלי חשק

אוליבר לא יהיה פה בחיים אחרי העונה ביוסטון, בולדן אופציה טובה
Maccabi18

הודעהעל ידי TAYO » 19 יוני 2021, 13:27

מה עם טיישון תומאס או או בראיימו?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Rampel » 19 יוני 2021, 13:29

שמוליק כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:
שמוליק כתב:העמדה החלשה ביותר שלנו השנה הייתה הסמול. היא פשוט לא הייתה קיימת. יותר מלורנזו בראון, השם החשוב ביותר הוא קורדנייה.
לצערי זה כבר לא תלוי בנו, אם בNBA יחליטו לממש עליו את האופציה אפשר להגיד לו שלום
קולסון נשמע גם כמו אופציה נחמדה

אני ממש לא מתלהב מקולסון. הוא נמוך מדי ל-4 וקלעי לא יציב אז הוא גם לא אופציה טובה ל-2. הוא ריבאונדר טוב בעיקר בגלל מוטת הידיים, אבל זה גם נותן לו אלמנטים נגריים.. בכל אופן, הוא יכול להיות מחליף טוב לרמת יורוליג, אבל כמו שאמרתי, אני לא סומך על הגמישות שלו ולדעתי הוא בעיקר 3. ובעמדה 3 אנחנו צריכים בעיקר שחקן חמישיה ולא מחליף, בטח אם זוסמן נשאר.

אם קולסון יוחתם זה לחמישייה וכ SF. לא יביאו את ה MVP של הליגה הצרפתית (להזכירך, לצרפת יהיו שתי נציגות ביורוליג בשנה הבאה וזו לא הפעם הראשונה) כדי לעלות מהספסל. בכל מקרה, קורדנייה עדיף.

אז מה שלצרפת יש שתי נציגות ביורוליג? צריך לקרות משהו מאוד מיוחד בשביל שהן לא יהיו נמושות המפעל בעונה הבאה. הסיבה שיש בכלל נציגות צרפתיות ביורוליג היא נטו שיווקית, לעורר עניין ביורוליג בשוק גדול כמו צרפת.

ואם נחזור רגע לקולסון, הוא מאוד מזכיר לי את קלויארו. טווינר בעמדות 3-4 רק שאם אצל קלויארו הוא 3 שתקוע בגוף גמלוני מדי. אז קולסון הוא 4 שתקוע בגוף נמוך מדי. ביורוקאפ במדי דאצ'קה הוא לא היה מדהים, אז ביורוליג הוא יסתדר?

לטעמי, אם קלויארו נשאר אז אין בכלל מקום לקולסון והוא עדיף עליו (נטו ברמת הניסיון). ובעמדה 3 עדיף לחפש סווינגמן גבוה. בטח אם בעמדה 4 בונים על זר + ליף + כהן.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Maccabi18 » 19 יוני 2021, 13:31

TAYO כתב:מה עם טיישון תומאס או או בראיימו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

טיישון הפקיר את ירושלים ופירק את הקבוצה, הוא לא על הפרק
בריימו לפי מה שזכור לי כבר בן 32 או 33, אז שעכשיו יערוך בכורה ביורוליג?
Maccabi18

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 יוני 2021, 13:44

Shay_uzan כתב:
אחדשיודע כתב:
Shay_uzan כתב:
אחדשיודע כתב:

חידושים ומכבי זה לא...

תמונה

תמונה

כן הסמל שלהם מזעזע ודורש שינוי, עדיף את הישן כי הכדורגל הענק הזה שהוסיפו לו לא עושה שום תרומה, שינסו אולי לקחת את הסמל של הכדורסל ולעשות לו התאמות (הכתמים של הכדורסל בצד ימין יכולים להפוך למשושים או אנא אערף) או למצוא משהו חדש.
מה שכן אני יכול לבוא בסלחנות לחוזר החלפת סמל כי כמו שהשיר מלמד אותנו (הילחמו בשביל הסמל והחולצה הצהובה) מה שחשוב בחולצה זה הצבעים צהוב-כחול (ולדעתי גם לבן כצבע שלישי, גם בגלל ההיסטוריה של מכבי עם הצבע הזה וגם בגלל שחלק ענק מהסמל של מכבי סל הוא לבן) אבל הסמל הוא סמל וזה קצת יותר קשה לשחרר
מפה מתחילה חפירה...
אגב, הבעיה הזאת יותר גדולה ממכבי בכדורגל, הסמלים בארץ וצבעי החולצות רעים, לא מקוריים וחסרי הקשר לקבוצות. אם תשים את כל הסמלים של הפועל בכדורגל ובכדורסל אחד ליד השני ותמחוק את השם, אולי רק אילת וירושלים יהיה אפשר לזהות, אגב, אילת וירושלים, גם בחולצות שלהם, יש אופי, עד כמה שאני שונא את העובדה שלאילת אין מדים לא כחולים. בצד של אגודת מכבי, במצב לא יותר טוב, יש את הסמל של האגודה, לרוב בקטן בפינה וציור של הכדור של הענף, זה מכוער חסר אופי ויחודיות.
גם בצבעי החולצות, יש 3 שילובי צבעים עיקרים ומעט מעוד אופי, בהפועל יש תלבושת אחידה שלא צריך להרחיב עליה, אבל לגבי השאר... יש את מכבי תל אביב עם צהוב כחול מסיבות היסטוריות וחוץ מאשדוד (חוף ים), למה קבוצות שהוקמו לאחר השואה והן לא הפועל הברירת מחדל שלהן זה צהוב כחול? נשאר בסטוקים? אני באמת לא מוצא תירוץ לזה שלדוגמה אליצור יבנה שהסמל שלה הוא כתום כחול, אין שום סיבה בעולם שתלבש צהוב כחול (והנוער לובש כחול לבן). חוץ מצהוב-כחול/אדום-לבן יש גם את הצבע השני שיש יותר מידי בסטוקים שזה כחול לבן, אתם לא נבחרת ישראל, אז תעשו טובה, תעבדו על משהו שיסמל את הקבוצה שלכם.
קשה לי לחשוב על קבוצות בארץ שהצבע שלהם הוא באמת סמל של המועדון וההיסטוריה שלו, מכבי תל אביב, ביתר ירושלים, ראשון לציון/נס ציונה ומכבי/הפועל חיפה בכדורגל (כי מכבי חיפה בכדורסל הוא מועדון שביזה את הצבע שלו בעבר ומבזה את השם שלו בהווה). כאן לא אמורה להיגמר הרשימה. אז זה קצת מאוחר מידי לשנות את זה, אבל אם קבוצה עולה לליגת העל, עצה שלי, עכשיו יש לכם כסף, תחשבו טוב אם מה שאתם רוצים שיסמל אתכם זה מה שלאספנאי היה לפני 20 שנה במחסן או משהו שמדבר על ההיסטוריה שלכם או של העיר שלכם.

מבחינת זהויות, יש עוד הרבה מאוד פאקים בספורט הישראלי. אם תשאל מישהו מבחוץ (כלומר לא מישראל), הוא ישאל אותך למה 3/4 מהקבוצות בישראל הם הפועל או מכבי. זה נראה אידיוטי למי שמסתכל מהצד (ולא רק להם). כל עניין אגודות הספורט - עבר זמנו. מזמן. רק שבישראל עוד תקועים בשנות ה-50 במובן הזה.

לגבי הסמל - הסמל שיש עכשיו הוא כאמור לא הסמל המקורי, ככה שאף אחד (שהוא לא בן 7) לא צריך להתרגש משינויו. בתכלס. כרגע זה פשוט נראה מצועצע.
אחדשיודע

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־32 אורחים