המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי refael » 09 אפריל 2021, 18:54

felix_r כתב:מיקי מוכשר מאוד בהתקפה, כמו שחקן NBA הוא לא מחטיא זריקות חופשיות משום טווח, אבל הוא חור בהגנה... לא רואה איך הוא ישלים את ז'יז'יץ'.

אני בדיעת מיעוט, אולי אפילו היחד פה שחושב, שכדאי היה להשאיר את שני הקרואטים. לקח להם זמן להשתלב בחזרה בכדורסל האירופי, ולהבין בדיוק מה המאמן רוצה מהם, אבל בעונה הבאה הם אמורים להציג רמה הרבה יותר גבוהה ממה שעשו העונה.

לטעמי הבעיה של מכבי לא הייתה בכלל בקרואטים, אלא בגלל שהאנטר נתן אולי 50% ממה שנתן בעונה הקודמת. לכן, לטעמי, מי שצריך להיות מוחלף הוא האנטר.

חשבנו שגם דורסי וברייאנט יעשו את קפיצת המדרגה השנה בפועל זה לא קרה.
המשכיות והשתלבות בקבוצה זה חשוב אבל זה פשוט לא זה.
עם זיזיץ עוד אפשר לעשות משהו ולעבוד איתו, אבל בנדר? כל פעם שהוא על המגרש אתה מבין שהוא עוד לא שחקן מקצועני.
תמונה
refael

הודעהעל ידי felix_r » 09 אפריל 2021, 18:56

Cobra כתב:
felix_r כתב:מיקי מוכשר מאוד בהתקפה, כמו שחקן NBA הוא לא מחטיא זריקות חופשיות משום טווח, אבל הוא חור בהגנה... לא רואה איך הוא ישלים את ז'יז'יץ'.

אני בדיעת מיעוט, אולי אפילו היחד פה שחושב, שכדאי היה להשאיר את שני הקרואטים. לקח להם זמן להשתלב בחזרה בכדורסל האירופי, ולהבין בדיוק מה המאמן רוצה מהם, אבל בעונה הבאה הם אמורים להציג רמה הרבה יותר גבוהה ממה שעשו העונה.

לטעמי הבעיה של מכבי לא הייתה בכלל בקרואטים, אלא בגלל שהאנטר נתן אולי 50% ממה שנתן בעונה הקודמת. לכן, לטעמי, מי שצריך להיות מוחלף הוא האנטר.

הייתי אולי משאיר את בנדר כסנטר שלישי ובנוסף מביא 4 אתלטי , פיזי והגנתי

לטעמי, בנדר מספיק פיזי ומשחק הגנה טובה מתחת לסל. אבל הוא וז'יז'יץ' שניהם די איטיים ברגליים בגלל הגובה. האיטיות הזו מפריע להם להגיע בזמן לעזרה, ולחזור במהירות לצבע אחרי טיפול בפיק-נ-רול של היריבה. אז כן צריך להביא לעזרתם איזה קפיץ אתלטי וזריז שיגיע בזמן לכל מקום, וגם יצליח לשמור על גארדים לאחר חילוף אוטומאטי בהגנה.
אבל זה אני... במכבי חושבים אחרת :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Jack55 » 09 אפריל 2021, 18:58

ניבו יגיע במקום האנטר, אני בטוח בזה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 09 אפריל 2021, 19:09

refael כתב:

חשבנו שגם דורסי וברייאנט יעשו את קפיצת המדרגה השנה בפועל זה לא קרה.
המשכיות והשתלבות בקבוצה זה חשוב אבל זה פשוט לא זה.
עם זיזיץ עוד אפשר לעשות משהו ולעבוד איתו, אבל בנדר? כל פעם שהוא על המגרש אתה מבין שהוא עוד לא שחקן מקצועני.

ז'ז'יץ' ובנדר כבר השתפרו ומשחקים טוב בחודש האחרון. בנדר אפילו החל לקבל תישבוחות באופן קבוע מהצוות רסקין-שלף שהסיט נגדו באופן פרוע וקבוע מתחילת העונה.

יש בשנה-שנתים האחרונות כיוון חדש ביורוליג להביא נפילים ענקיים במקום האופנה של סמול-בול. לא צריך להתעלם מהכיוון הזה. אסור לזרוק אירופים גבוהים שכבר יש בידינו. קפיצים אמריקאים בגובה 201-203 אפשר להביא בשקל תשעים אפילו מהליגה שלנו.

בנדר יכול להיות לא פחות מפויטמן שמשחק בצסקא. הם באותו הגבוה. כן, לפויטמן קליעה יציבה יותר מבנדר (שעדיין ילד ואמור להשתפר), אבל בנדר כבר עכשיו יותר חזק מפויטמן בהגנה. פויטמן די רך בהגנה, אבל האוהדים של מכבי רואים רק את ההתקפה שלו. אילו היה מגיע למכבי פתאום היו מגלים שההגנה שלו חלשה. אותו דבר עם מיקי, שמפרסמים עכשיו שמכבי בעיקבותיו. שחקן התקפה נהדר. חור בהגנה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 09 אפריל 2021, 19:20

Jack55 כתב:ניבו יגיע במקום האנטר, אני בטוח בזה

אני מפחד מניבו הזה. קשה להעריך את יכולתו בצורה נכונה.

זוכר את אילת של אליז'ה בראיינט? היו שם שלושה זרים טובים: בראיינט, טוקוטו ובריימו. כל הקבוצה נראתה טוב מאוד. כאן בפורום כל אחד רצה זר אחר של אילת. חלק רצו את בראיינט, חלק רצו את טקוטו, וחלק התלהבו מבריימו. שלושתם שחקנים טובים, אבל אף אחד מהם לא הפך מאז לכוכב יורוליג! פשוט השלם של אילת היה אז גדול מסך חלקיו.

אותו דבר קורה באילת השנה. הקבוצה בנויה טוב ומציגה יכולת טובה מאוד. ועכשיו בדיוק כמו בעונה ההיא כל אחד רוצה איזה זר אחר מאילת. חלק מתלהבים מניבו, חלק מתים על פראת'ר, וחלק חושבים שרגלנד מרכז יותר טוב מוילבקין.

לכן אתה לא יכול לדעת מה יצא מניבו הזה. יכול להיות שיצא ממנו עוד בריימו, ויכול להיות שיצמח ממנו איזה דאנסטון. לך תדע, הוא משחק רק בליגת על.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 09 אפריל 2021, 21:45

felix_r כתב:
Cobra כתב:

הייתי אולי משאיר את בנדר כסנטר שלישי ובנוסף מביא 4 אתלטי , פיזי והגנתי

לטעמי, בנדר מספיק פיזי ומשחק הגנה טובה מתחת לסל. אבל הוא וז'יז'יץ' שניהם די איטיים ברגליים בגלל הגובה. האיטיות הזו מפריע להם להגיע בזמן לעזרה, ולחזור במהירות לצבע אחרי טיפול בפיק-נ-רול של היריבה. אז כן צריך להביא לעזרתם איזה קפיץ אתלטי וזריז שיגיע בזמן לכל מקום, וגם יצליח לשמור על גארדים לאחר חילוף אוטומאטי בהגנה.
אבל זה אני... במכבי חושבים אחרת :)

הבעיה בהשארת בנדר היא שהוא לא מתאים לשחק ב-4. הוא יותר טוב ב-5 והוא כנראה ידרוש סכום גבוה מדי בשביל סנטר מחליף. אם הוא יהיה מוכן להישאר בשכר קלויארו כזה, לי אישית לא איכפת שישאר. זה בטוח עדיף על ניבו כזה או אחר, אבל בתנאי, כמו שרשמת, שיביאו פורוורדים אתלטיים לצידם.

אני חושב שמיקי דווקא מתאים. הוא לא חור בהגנה כמו שאתה מתאר אותו, הוא עובד לא רע עם הרגליים והאתלטיות שלו באה לידי ביטוי גם בהגנה והכי חשוב, הוא גם שומר קבוצתי לא רע, לכן לדעתי זה דווקא כן יכול לעבוד.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Cobra » 09 אפריל 2021, 22:16

אני הייתי הולך על סטייל ראשון תומאס אבל גם מיקי לא אופציה רעה
Cobra

הודעהעל ידי itai7 » 09 אפריל 2021, 23:34

מה המצב של ויין בולדין?
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 10 אפריל 2021, 00:05

itai7 כתב:מה המצב של ויין בולדין?

המצב שלו: אחלה שחקן :)

נראה לי ילך ל NBA
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי סומבץ » 10 אפריל 2021, 00:35

כשפורסם המתווה המחריד והמתיש של סיום הליגה הישראלית בעונה הקודמת, ידעתי שזה עלול לפגוע קשות בעונה האירופית הבאה. לצערי, זה אכן מה שקרה. היה עדיף לא להופיע אז (ואם זה היה כרוך בעונש יוצא דופן, אז פשוט להופיע עם סגל משני ולא מחייב, כמו שחולון עשו). הייתי מוותר על האליפות המקומית המזורגגת הזו, לטובת עונה אירופית נורמלית. חבל, העונה הנוכחית פשוט הלכה לאיבוד בגלל זה. ראינו איך בעקבות העונה הקודמת, ג'ייק למשל פשוט לא רצה לחזור לכאן העונה. רוב היריבים שלנו ביורוליג הגיעו הרבה יותר רעבים לעונה הנוכחית, והאפקט של זה הלך והתגבר ככל שהעונה האירופית הזו התקדמה. לכן המסקנה המתבקשת, בנוסף לשינויים פרסונליים כאלה או אחרים, היא לתת לאלה שממשיכים מנוחה טובה וארוכה, כדי שיבואו רעננים פיזית ומנטלית בעונה הבאה. למשל, אם ווילבקין והאנטר ממשיכים, מצידי לשחרר אותם מהסבל המקומי כבר עכשיו. אם זוסמן ממשיך, אז שלא יחזור לשחק העונה, כי הוא כבר שנה לא מצליח לצאת מהמצב הפציעתי שלו. מי שלא ימשיך, שישחק עד סוף העונה כמה שהוא רוצה. גם ככה זה לא כזה חשוב.
סומבץ

הודעהעל ידי Neo » 10 אפריל 2021, 09:30

ג'ורדן מקי תפור למכבי , אני אישית בכלל אוהב לראות אותו בעמדה 5 בכלל
סטרץ' 5 אתלטי וחכם ...... לשם הכדורסל הולך
לא חושב שקמרון אוליבר שחקן פחות טוב ממקי ושליש מחיר ממנו
אני היחיד שלא מתלהב גם מג'וש ניבו (אייזיה קורדנייר) ?????
Neo

הודעהעל ידי Jack55 » 10 אפריל 2021, 11:22

לפי רועי כהן דווין בוקר דחה הצעה בסהכ 800 אלף דולר לעונה הבאה
בנוסף הוא כותב שתומאס ווקאפ המועמד המוביל לעמדת הרכז הראשון, בדיוק כמו שחשבתי ילכו על שילוב שלו עם ג׳והס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 10 אפריל 2021, 11:46

גרג וויטינגטון מועמד למכבי לפי וואלה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 10 אפריל 2021, 11:52

Jack55 כתב:לפי רועי כהן דווין בוקר דחה הצעה בסהכ 800 אלף דולר לעונה הבאה
בנוסף הוא כותב שתומאס ווקאפ המועמד המוביל לעמדת הרכז הראשון, בדיוק כמו שחשבתי ילכו על שילוב שלו עם ג׳ונס

רק חבל שווקאפ לא באמת רכז...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 10 אפריל 2021, 11:53

גל גל כתב:גרג וויטינגטון מועמד למכבי לפי וואלה

באמת? בזמנו היה מועמד מעניין. לא עקבתי אחריו העונה. מישהו יודע מה היה איתו?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 10 אפריל 2021, 12:36

felix_r כתב:
גל גל כתב:גרג וויטינגטון מועמד למכבי לפי וואלה

באמת? בזמנו היה מועמד מעניין. לא עקבתי אחריו העונה. מישהו יודע מה היה איתו?

לא היה איתו כלום. ישב על חוזה דו-כיווני בדנבר ושותף בסה״כ ב-4 משחקי NBA למשך 3 דקות בממוצע. בג׳י-ליג (או בטורניר הג׳י-ליג) הוא לא שותף כי לדנבר אין קבוצת ג׳י-ליג והם החליטו לא לשלוח אף שחקן לבועה בדיסניוורלד. אתמול/שלשום דווח שישוחרר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Rampel » 10 אפריל 2021, 12:56

לא רואה שום סיבה להתאבד על ג'ורדן לויד. אם מכבי רוצה להתאבד על שחקן הקיץ, זה צריך להיות ג'ורדן מיקי ובעמדת הסווינגמן אפשר ללכת על קורדינייה למשל. מישהו רק יודע לענות איך ההגנה שלו?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Maccabi18 » 10 אפריל 2021, 13:05

Rampel כתב:לא רואה שום סיבה להתאבד על ג'ורדן לויד. אם מכבי רוצה להתאבד על שחקן הקיץ, זה צריך להיות ג'ורדן מיקי ובעמדת הסווינגמן אפשר ללכת על קורדינייה למשל. מישהו רק יודע לענות איך ההגנה שלו?

הגנה של מי?
של מיקי הגנה בינונית ביותר, החתמה טובה אבל אני חושב שיבוסאלה החתמה מדהימה.
ההגנה של קורדיניה מצויינת, תמיד היה נחשב לעוגן הגנתי(רמת דיאנדרה קיין)
לדעתי אפשר לעשות וי גדול על קיץ של ווקאפ קורדיניה ויבוסאלה.
ודרך אגב, אני נגד החתמת ג’ורדן לויד, שחקן טיפש שזורק שלשות בלי לחשוב
Maccabi18

הודעהעל ידי Rampel » 10 אפריל 2021, 13:06

felix_r כתב:
Jack55 כתב:לפי רועי כהן דווין בוקר דחה הצעה בסהכ 800 אלף דולר לעונה הבאה
בנוסף הוא כותב שתומאס ווקאפ המועמד המוביל לעמדת הרכז הראשון, בדיוק כמו שחשבתי ילכו על שילוב שלו עם ג׳ונס

רק חבל שווקאפ לא באמת רכז...
גארד שחושב על מסירה קודם, יודע להוביל כדור ועושה את זה בפועל כבר שנתיים (שאראס העדיף אותו בתפקיד הזה על פני וולטרס אגב) הוא יותר רכז מרוב הרכזים שדיברו עליהם פה בפורום. אני קצת חושש מחוסר יציבות, כי מולנו הוא לא היה מדהים בשני המשחקים.

נערך לאחרונה על ידי Rampel בתאריך 10 אפריל 2021, 13:14, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Rampel » 10 אפריל 2021, 13:14

Maccabi18 כתב:
Rampel כתב:לא רואה שום סיבה להתאבד על ג'ורדן לויד. אם מכבי רוצה להתאבד על שחקן הקיץ, זה צריך להיות ג'ורדן מיקי ובעמדת הסווינגמן אפשר ללכת על קורדינייה למשל. מישהו רק יודע לענות איך ההגנה שלו?

הגנה של מי?
של מיקי הגנה בינונית ביותר, החתמה טובה אבל אני חושב שיבוסאלה החתמה מדהימה.
ההגנה של קורדיניה מצויינת, תמיד היה נחשב לעוגן הגנתי(רמת דיאנדרה קיין)
לדעתי אפשר לעשות וי גדול על קיץ של ווקאפ קורדיניה ויבוסאלה.
ודרך אגב, אני נגד החתמת ג’ורדן לויד, שחקן טיפש שזורק שלשות בלי לחשוב
ההגנה של מיקי בינונית פלוס לטעמי. הוא בעיקר משלים טוב את ז'יז'יץ'.

מיקי, ליף, כספי
ז'יז'יץ', זר אתלטי (שיהיה ניבו אם מתעקשים)

יכול להיות שיפור סביר בקו הקדמי.

אם קורדינייה כזה עוגן הגנתי, לא אמורים להתלבט בכלל בעמדת הסווינגמן והוא שחקן שצריך להתחיל לקבל מאיתנו הצעות, לא ג'ורדן לוייד.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־42 אורחים