המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Rampel » 17 יוני 2021, 11:04

שמוליק כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:בעיניי הוא אחלה של רכז, לא סתם שאראס רוצה אותו, הוא יודע שהוא שחקן טוב ובדקות הנכונות ובתפקיד הנכון התרומה שלו תהייה טובה מאוד
העונה הוא קיבל את המפתחות לעמדה 1 ושלט בה לגמריי, אם יהיה לידו שחקן כמו אוואנס והוא יעלה אך ורק לדקות בהן הוא צריך לרכז, להפעיל את הגבוהים ולסדר את ההתקפות, אז התרומה שלו תהייה יותר יעילה ונקייה

אם יש מישהו שעקב אחריו העונה הכי טוב זה אני, ואני לגמרי חושב שיש לו יכולות טובות מאוד של רכז, הוא פשוט לא גארד שהתפקיד שלו הוא לייצר נקודות, ולכן הסגל צריך להיות בנוי לפי כך שבדקות שהוא על המגרש יהיה לו תפקיד מסוים וספציפי
שים לפני עוד 3 גארדים יוצרים בקו האחורי כמו סקוטי, אוואנס וסקורר נוסף מעמדה 2 (גם הולינס זה סבבה) ולדעתי התרומה שלו כבר תהפוך ליעילה יותר

אבל שוב זאת רק אופציה ולא צריך להתכחש לעובדה שגם השכר שלו מאוד נוח
די נו, אראל, שאראס לא רוצה אותו. זה משחקי סוכנים. עלאק בארסה ועוד קבוצות יורוליג מתעניינות. מזכיר את הסיפורים על קיין.

יודע מה, הלוואי שהוא יהיה הרכז המחליף בברסה. בדקות של אוואנס עליו נדע שיש לנו יתרון.

היו לו מספיק דקות עם סקוררים והוא הרבה יותר מדי פעמים כדרדר התקפות לאיבוד ובחר לייצר לעצמו. ואני מצטער, היכולות האישיות שלו הן לא ברמה מספיק טובה בשביל שזו תהייה אופציה שנייה או שלישית בהתקפה אפילו.

אם כבר הוא הוכיח שהוא לא מה שצריך. בטח ובטח שלא כרכז ראשון.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

שמע זה גם תלוי באופציות שיש לך בשוק
גוס הלך, ווקאפ הלך, הנרי הלך ופאנוס כמובן שלא היה אופציה

יש את סמית' מהליגה הגרמנית, קורי וולדן(?) ואולי בראון אם הוא לא ימשיך בפנר
לא יודע איזה עוד אופציות טובות יש ועם רכז לא הייתי מחכה לאיזה פליט NBA עד שלב כל כך מאוחר של הקיץ

בדיוק הפוך אראל, אין שום סיבה להיות היסטריים וללכת על עוד הימור חסר ניסיון ברמות הגבוהות. אפשר לבחון גם את ליגת הקיץ ולראות מה יש לה להציע, אז הרכז יגיע באמצע אוגוסט ולא תחילת יולי.

אין מה לעשות, זו משוואה פשוטה. בעמדת הרכז הראשון אתה רוצה שחקן שהוכיח בצורה כזו או אחרת שהוא יכול לשחק ברמת יורוליג.
אי אפשר להגיד את זה בלב שלם על שום הימור משום ליגה אירופאית מקומית, אז ההימור הנכון הבא הוא NBA.

בנוסף, יש שחקנים עם עבר ב-NBA שכבר באירופה, כמו ג'ריאן גראנט שקיץ אחד כל הפורום רייר עליו וברגע שהוא החליט בפעם הראשונה שהוא יוצא מאירופה ללכת להכי מוכר שהוא יכול ולשחק עם אחיו ביוון חלק פה התחילו לעקם את האף. אבל צר לי, זה לא שינה בכלום את השחקן שהוא, את מה שהוא יכול לתת, את ההתאמה לווילבקין ובטח ובטח לא לקח לו את הניסיון שיש לו ואין לאף שם שהזכרת בתגובה שלך.
לטעמי, אחרי שווקאפ הלך, אם לורנזו בראון נשאר בפנר, האופציה הבאה צריכה להיות גראנט.

על המדף (אם אכן יש) ים מדר או דברת ואפילו יפתח זיו שיכולים להיות מחליף לאוונס והתפנה מקום לשחקן בעמדה אחרת כמו למשל סמול ופאוור פאוורד שלא היה לנו כלל השנה. כולם טווינרים: קאלויארו, בלייזר, בנדר.

שכחתי שמדר שחקן חמישיה ראשונה ביורוקאפ וזיו היה ב-NBA. אני מדבר על זה ששום הימור מליגה אירופאית מקומית לא מתאים ואתה מדבר איתי על ישראלים שלא קרעו זוג נעליים. ולא, אוואנס לא יכול להיות רכז ראשון פה מיד, עם כל הכבוד לפוטנציאל.

לגבי דברת, הייתי שמח שהוא יהיה פה, אבל לא משנה כמה הוא וגודס ינסו לפמפם את זה, הוא לא רכז, הוא סווינגמן שיכול לתפקד כמוביל כדור שני.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמוליק » 17 יוני 2021, 11:24

Rampel כתב:
שמוליק כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:
Rampel כתב:די נו, אראל, שאראס לא רוצה אותו. זה משחקי סוכנים. עלאק בארסה ועוד קבוצות יורוליג מתעניינות. מזכיר את הסיפורים על קיין.

יודע מה, הלוואי שהוא יהיה הרכז המחליף בברסה. בדקות של אוואנס עליו נדע שיש לנו יתרון.

היו לו מספיק דקות עם סקוררים והוא הרבה יותר מדי פעמים כדרדר התקפות לאיבוד ובחר לייצר לעצמו. ואני מצטער, היכולות האישיות שלו הן לא ברמה מספיק טובה בשביל שזו תהייה אופציה שנייה או שלישית בהתקפה אפילו.

אם כבר הוא הוכיח שהוא לא מה שצריך. בטח ובטח שלא כרכז ראשון.

שמע זה גם תלוי באופציות שיש לך בשוק

לא יודע איזה עוד אופציות טובות יש ועם רכז לא הייתי מחכה לאיזה פליט NBA עד שלב כל כך מאוחר של הקיץ

בדיוק הפוך אראל, אין שום סיבה להיות היסטריים וללכת על עוד הימור חסר ניסיון ברמות הגבוהות. אפשר לבחון גם את ליגת הקיץ ולראות מה יש לה להציע, אז הרכז יגיע באמצע אוגוסט ולא תחילת יולי.

אין מה לעשות, זו משוואה פשוטה. בעמדת הרכז הראשון אתה רוצה שחקן שהוכיח בצורה כזו או אחרת שהוא יכול לשחק ברמת יורוליג.
אי אפשר להגיד את זה בלב שלם על שום הימור משום ליגה אירופאית מקומית, אז ההימור הנכון הבא הוא NBA.

בנוסף, יש שחקנים עם עבר ב-NBA שכבר באירופה, כמו ג'ריאן גראנט שקיץ אחד כל הפורום רייר עליו וברגע שהוא החליט בפעם הראשונה שהוא יוצא מאירופה ללכת להכי מוכר שהוא יכול ולשחק עם אחיו ביוון חלק פה התחילו לעקם את האף. אבל צר לי, זה לא שינה בכלום את השחקן שהוא, את מה שהוא יכול לתת, את ההתאמה לווילבקין ובטח ובטח לא לקח לו את הניסיון שיש לו ואין לאף שם שהזכרת בתגובה שלך.
לטעמי, אחרי שווקאפ הלך, אם לורנזו בראון נשאר בפנר, האופציה הבאה צריכה להיות גראנט.

על המדף (אם אכן יש) ים מדר או דברת ואפילו יפתח זיו שיכולים להיות מחליף לאוונס והתפנה מקום לשחקן בעמדה אחרת כמו למשל סמול ופאוור פאוורד שלא היה לנו כלל השנה. כולם טווינרים: קאלויארו, בלייזר, בנדר.

שכחתי שמדר שחקן חמישיה ראשונה ביורוקאפ וזיו היה ב-NBA. אני מדבר על זה ששום הימור מליגה אירופאית מקומית לא מתאים ואתה מדבר איתי על ישראלים שלא קרעו זוג נעליים. ולא, אוואנס לא יכול להיות רכז ראשון פה מיד, עם כל הכבוד לפוטנציאל.

לגבי דברת, הייתי שמח שהוא יהיה פה, אבל לא משנה כמה הוא וגודס ינסו לפמפם את זה, הוא לא רכז, הוא סווינגמן שיכול לתפקד כמוביל כדור שני.

הקונספט הוא שהישראלים הטובים ביותר אלינו והיכן שיש חוסר, בוחרים זר מוביל.
אם יש מקום ל 8 זרים כשוולבקין' אוונס וזיזיץ חתומים:
1. מדר+אוונס
2. סקוטי+זר+היידיגר/דיבה
3. זר+זוסמן
4. זר+כספי+ליף
5. זיזיץ+זר+גייק-שומר חומות-כהן
זה משאיר לך עוד משבצת זר לעמדות 3-4
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Rampel » 17 יוני 2021, 11:52

שמוליק כתב:
Rampel כתב:
שמוליק כתב:
Rampel כתב:
Jack55 כתב:שמע זה גם תלוי באופציות שיש לך בשוק

הקונספט הוא שהישראלים הטובים ביותר אלינו והיכן שיש חוסר, בוחרים זר מוביל.
אם יש מקום ל 8 זרים כשוולבקין' אוונס וזיזיץ חתומים:
1. מדר+אוונס
2. סקוטי+זר+היידיגר/דיבה
3. זר+זוסמן
4. זר+כספי+ליף
5. זיזיץ+זר+גייק-שומר חומות-כהן
זה משאיר לך עוד משבצת זר לעמדות 3-4

עם עמדה 1 כזו אפשר להירשם מחר ליורוקאפ ולקוות לטוב.

אין לי בעיה עם הקונספט שישראלים טובים יהיו אצלנו, אבל לפי צורך ובמינימום עם פוטנציאל התאמה לרמה.
למשל - בעמדה 4 שבה כבר חתום כספי ויש כבר את בלייזר כסותם חורים ב-3-4 כבר אין מקום לג'ייק כהן שמלכתחילה לא הבריק ברמת יורוליג בלשון המעטה. בטח ובטח אם רוצים להביא את טי ג'יי ליף.

אם כבר מדברים על ליף, לטעמי הוא יכול לחסוך מקום של זר ואולי מפנה תקציב בכללי לזרים טובים יותר. כמובן בתנאי שהוא יקבל את השכר שהוא ראוי לו ולא שכר מנופח. בכל אופן, אני מעדיף 7 זרים טובים, ש-5 מהם באמת ראויים לחמישיית יורוליג, מאשר 8 זרים שפוגעים לפחות באופציית חמישיה אחת.

לטעמי אוואנס הוא קומבו גארד שיכול לשחק גם ב-1 וגם ב-2. עדיין צריך עוד רכז לפניו. ההתפשרות המסתמנת היא ללכת על עוד קומבו גארד כהימור, כמו ג'יילין סמית'. ככה או ככה, אם מוסיפים למשוואה הזו את ג'ונדי אז עמדות 1-2 סגורות ואין צורך בעוד גארד זר ואם כבר מתעקשים על גיבוי, אז הולכים על קלעי גבוה שישחק ב-3-2 כ-3 הפותח (זה גם נראה כמו התכנון של מכבי אם מאמינים לדיווחים על קורדינייה וקולסון).

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי A.Parker » 17 יוני 2021, 12:16

בראון רשמית לא נשאר בפנר. להתנפל ומהר.
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 17 יוני 2021, 12:19

A.Parker כתב:בראון רשמית לא נשאר בפנר. להתנפל ומהר.
לגמרי. עונה על כל הדרישות.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אדגר פו » 17 יוני 2021, 12:58

כרגע אני לא הכי אופטימי לגבי שנה הבאה.
כרגע אין ידיעות מה הולך לעשות ההוא שהודח מקופסת הקורנפלקס ומה עם החוזה הגדול שלו. השאלה גם לגבי הגב של הצב הקוראטי, רק שאין שם איזו פריצת דיסק שמסתירים מאיתנו. ( יותר ממיליון יורו שנה הבאה ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי אחדשיודע » 17 יוני 2021, 13:14

אדגר פו כתב:כרגע אני לא הכי אופטימי לגבי שנה הבאה.
כרגע אין ידיעות מה הולך לעשות ההוא שהודח מקופסת הקורנפלקס ומה עם החוזה הגדול שלו. השאלה גם לגבי הגב של הצב הקוראטי, רק שאין שם איזו פריצת דיסק שמסתירים מאיתנו. ( יותר ממיליון יורו שנה הבאה ).

היה היה.
בספרד כבר מכירים בכך שאנטה ז'יזיץ' יהיה שחקן מכבי תל אביב בעונה הבאה, אולם מטילים ספק בגרסה לפיה מדובר במחטף של הצהובים. בתקשורת המקומית דווח היום (שבת) שמלבד חוסר הוודאות הכלכלי שאופף את מחלקת הכדורסל של הבלאנקוס, גם ההיסטוריה הרפואית של הסנטר הקרואטי שכנעה את הקבוצה שלא להחתימו בסופו של דבר.

ז'יז'יץ' אמנם לא סבל מפציעות משמעותיות לאורך הקריירה, אולם בינואר השנה נעדר למשך שישה שבועות בשל בעיה נדירה של שיווי משקל. ז'יז'יץ' סבל במשך שבועות ארוכים מסחרחורות, הקאות, בחילות וכאבי אוזניים חריפים, ואובחן עם פגיעה במערכת הוסטיבולרית האחראית על שיווי המשקל. במהלך פרק הזמן הזה, הוא התקשה לעמוד לאורך זמן. לא ברור אם מדובר בתופעה כרונית או נקודתית אצל ז'יז'יץ', אולם בספרד טוענים שהמידע הזה הדליק אצל הבלאנקוס נורה אדומה.
https://sports.walla.co.il/item/3381920
אחדשיודע

הודעהעל ידי TAYO » 17 יוני 2021, 13:22

איזה יתרון יש לג׳ונס על זיו???

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי itai7 » 17 יוני 2021, 13:28

רועי כהן באיזה סיכומון ללא תוכן:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... _230190007
itai7

הודעהעל ידי שמוליק » 17 יוני 2021, 13:48

felix_r כתב:
Jack55 כתב:
itai7 כתב:דריק ווילאמס שוחרר מולנסיה, מעניין תוך כמה זמן הוא מועמד אלינו

מחפשים 4 אתלטי אז בדוק ינסו את הכיוון שלנו
אני מקווה שיצליחו לסגור עם מיקי כמה שיותר מהר, להחתים אותו יהיה שיחוק רציני

רק אני לא מחזיק מדריק וויליאמס?

מעדיף את בלאקשיר על פניו
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Maccabi18 » 17 יוני 2021, 14:15

קלטו רגע קטע, זיזיץ=פרחובסקי.
כנסו לאתר היורוליג ותעשו השוואה בין הנתונים והדקות משחק בין שניהם ותגלו משהו פשוט מאוד, אנטה זיזיץ הוא פרחובסקי עם יחסי ציבור, לא יותר מזה.
Maccabi18

הודעהעל ידי Rampel » 17 יוני 2021, 14:20

Maccabi18 כתב:קלטו רגע קטע, זיזיץ=פרחובסקי.
כנסו לאתר היורוליג ותעשו השוואה בין הנתונים והדקות משחק בין שניהם ותגלו משהו פשוט מאוד, אנטה זיזיץ הוא פרחובסקי עם יחסי ציבור, לא יותר מזה.

קלוט קטע, פרחובסקי היה פה בגיל 30 כשחקן בפיק שלו שזה כל מה שיש לו להציע ומכאן יש רק לאן להתדרדר.

ז'יז'יץ' בן 24, השיא שלו עוד לפניו והוא עוד לגמרי יכול לפתח את המשחק שלו.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 17 יוני 2021, 14:26

TAYO כתב:איזה יתרון יש לג׳ונס על זיו???

זה שג'ונס יכול לשבת על הספסל בשקט כמה שהמאמן יחליט
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 17 יוני 2021, 14:57

felix_r כתב:

ג'ונס תופס מקום של זר שנחוץ בעמדה אחרת. אוונס יהיה רכז ראשון כאשר רכז ישראלי יכול לגבות אותו
שמוליק

הודעהעל ידי Maccabi18 » 17 יוני 2021, 15:28

הכתבה של רועי כהן מתסכלת מאוד, אם גראנט וקולסון יהיו פה אפשר לסגור את הבסטה עוד לפני שהתחילה
Maccabi18

הודעהעל ידי שמוליק » 17 יוני 2021, 16:31

Maccabi18 כתב:הכתבה של רועי כהן מתסכלת מאוד, אם גראנט וקולסון יהיו פה אפשר לסגור את הבסטה עוד לפני שהתחילה

זה שדרוג של הקיים. השנה גונס רכז ואין לך בכלל סמול
שמוליק

הודעהעל ידי ankram » 17 יוני 2021, 16:38

Rampel כתב:
A.Parker כתב:בראון רשמית לא נשאר בפנר. להתנפל ומהר.
לגמרי. עונה על כל הדרישות.

גארד אמריקאי טיפש ללא קליעה שכשל בקבוצה עם שאיפות? הכי מתאים.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 17 יוני 2021, 16:39

Maccabi18 כתב:הכתבה של רועי כהן מתסכלת מאוד, אם גראנט וקולסון יהיו פה אפשר לסגור את הבסטה עוד לפני שהתחילה
אפשר לסגור את הבאסטה ללא קשר

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 17 יוני 2021, 16:40

שמוליק כתב:
felix_r כתב:

ג'ונס תופס מקום של זר שנחוץ בעמדה אחרת. אוונס יהיה רכז ראשון כאשר רכז ישראלי יכול לגבות אותו
יפתח!!

סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 17 יוני 2021, 16:41

felix_r כתב:

אין ספק שזאת דרישה הגיונית לרכז ביורוליג. אפשר לחילופין להביא עציץ ממונגוליה , יותר זול.

סמל אישי של המשתמש
ankram

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, עידן ו־25 אורחים