המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Weems13 » 08 פברואר 2021, 23:18

כל כך הרבה זרים בליגה שהרבה יותר טובים מכריס ג'ונס. איזה חלם. קינן אוואנס זה שחקן לשים עליו את העין. יכול להיות האקזיט הבא של הליגה הישראלית. נקווה שיהיה לאלייזה בראיינט ולא לוויל קלייבורן.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי A.Parker » 09 פברואר 2021, 00:39

Weems13 כתב:כל כך הרבה זרים בליגה שהרבה יותר טובים מכריס ג'ונס. איזה חלם. קינן אוואנס זה שחקן לשים עליו את העין. יכול להיות האקזיט הבא של הליגה הישראלית. נקווה שיהיה לאלייזה בראיינט ולא לוויל קלייבורן.

שחקן נהדר
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 09 פברואר 2021, 19:29

שמוליק כתב:כנראה שבמכבי לא כל כך רצו את גינת בעונה הבאה:
https://sports.walla.co.il/item/3416773

האמת קצת מאכזב, ציפיתי שהוא יגיע לפה במקום בלייזר בעונה הבאה
בכל מקרה המטרה הישראלית האמיתית לקו הקדמי צריכה להיות ליף
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 09 פברואר 2021, 21:46

Jack55 כתב:

זה דווקא טוב אם גינת ישחק ביורוליג בעונה הבאה, ויקבל קצת ניסיון יורוליג לפני שהוא מגיע למכבי. ככה נוכל לראות אם הוא מספיק טוב לרמה הזאת.

אני דווקא מרוצה מבלייזר. ציפיתי ממנו לפחות. עדיין חבל מאוד שבשנים האחרונות עיצבו אותו כשחקן בעמדה 4. קצת יותר טיפול בכדור וקליעה יציבה יותר, והוא יכול היה להיות אחלה 3. בליגת הגמדים שלנו הוא אולי 4 סביר, אבל ביורוליג הוא אנדרסייז לעמדה.

חוץ מזה, עכשיו יש לנו את טי ג'יי קליין, אז אין טעם לצרף את גינת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 11 פברואר 2021, 09:25

felix_r כתב:
Jack55 כתב:

זה דווקא טוב אם גינת ישחק ביורוליג בעונה הבאה, ויקבל קצת ניסיון יורוליג לפני שהוא מגיע למכבי. ככה נוכל לראות אם הוא מספיק טוב לרמה הזאת.

אני דווקא מרוצה מבלייזר. ציפיתי ממנו לפחות. עדיין חבל מאוד שבשנים האחרונות עיצבו אותו כשחקן בעמדה 4. קצת יותר טיפול בכדור וקליעה יציבה יותר, והוא יכול היה להיות אחלה 3. בליגת הגמדים שלנו הוא אולי 4 סביר, אבל ביורוליג הוא אנדרסייז לעמדה.

חוץ מזה, עכשיו יש לנו את טי ג'יי קליין, אז אין טעם לצרף את גינת.

גינת בן 26 היום. זה היה הזמן לצרף אותו.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי אדגר פו » 11 פברואר 2021, 15:05

מזרחי מדבר על קיצוץ של 20 אחוז גם לשנה הבאה, לא יודע מה זה אומר בפועל על שכר שחקנים. לקחת בחשבון לפני שמפנטזים. ( רק השתחררות מכספי תחסוך כמעט אחוז דומה לדעתי .... :) ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Runner30 » 12 פברואר 2021, 01:54

אדגר פו כתב:מזרחי מדבר על קיצוץ של 20 אחוז גם לשנה הבאה, לא יודע מה זה אומר בפועל על שכר שחקנים. לקחת בחשבון לפני שמפנטזים. ( רק השתחררות מכספי תחסוך כמעט אחוז דומה לדעתי .... :) ).

ובנדר... וזיזיץ׳...והאנטר
Runner30

הודעהעל ידי felix_r » 12 פברואר 2021, 02:06

Runner30 כתב:
אדגר פו כתב:מזרחי מדבר על קיצוץ של 20 אחוז גם לשנה הבאה, לא יודע מה זה אומר בפועל על שכר שחקנים. לקחת בחשבון לפני שמפנטזים. ( רק השתחררות מכספי תחסוך כמעט אחוז דומה לדעתי .... :) ).

לשחרר את וילבקין עם 1.7 - 1.8 מיליון שהוא מקבל, ולהביא מז'לגיריס את גריגוניס ב 1 מיליון. זה כבר חיסכון של מיליון דולר ברוטו ורווח גדול באינטלגנציה לקבוצה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Neo » 12 פברואר 2021, 10:21

marial shayok 1.97 2/3
לפי דעתי דורסי וגם אלייז'ה לא ישארו בעונה הבאה, שאיוק תחליף זול ובטוח לא פחות טוב
לפי דעתי היה השחקן הכי טוב בג'י ליג בשנה שעברה אבל לא קיבל תשומת לב רציני מאף ארגון
בסופו של דבר חתם ממש מאוחר בברורסאספור הטורקית,בינתיים דופק בטורקיה מספרם בקלות מעצבנת
22 p /7.4 r/3.6 a/40% 3
כבר היום להחתים אותו לשלוש שנים , 250 אלף לשנה
נ.ב. על הרכז הנהדר של בורסאספור שהחליף את ........ כריס ג'ונס בפעם הבאה

https://www.youtube.com/watch?v=T4enhwjosEA
https://www.youtube.com/watch?v=cVIP6dS38W0&t=178s
Neo

הודעהעל ידי שמוליק » 12 פברואר 2021, 13:57

felix_r כתב:
Runner30 כתב:

לשחרר את וילבקין עם 1.7 - 1.8 מיליון שהוא מקבל, ולהביא מז'לגיריס את גריגוניס ב 1 מיליון. זה כבר חיסכון של מיליון דולר ברוטו ורווח גדול באינטלגנציה לקבוצה.

אמן(ועוד לא דברתי על הבייאאוט שיקבלו מריאל)
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי אדגר פו » 12 פברואר 2021, 14:10

אני חושב שמבחינת ישראלים אנחנו די מסודרים לשנה הבאה בתקווה שקליין ישתלב יפה בקבוצה. מבלייזר אני מבסוט , ג'ונדי, זוס, קליין, סנדי כהן זה כבר 5 ישראלים. פלוס שני צעירים זה כבר מספיק.
אם ג'ייק כהן ירצה לחזור אהלן וסהלן .
את המשאבים להפנות לזרים.
להערכתי הקיץ יהיה רישפל רציני בזרים בניגוד לקיץ- סתיו שעברו. הקו הקדמי צריך זעזוע וגם הקו האחורי כנראה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 12 פברואר 2021, 17:03

אדגר פו כתב:אני חושב שמבחינת ישראלים אנחנו די מסודרים לשנה הבאה בתקווה שקליין ישתלב יפה בקבוצה. מבלייזר אני מבסוט , ג'ונדי, זוס, קליין, סנדי כהן זה כבר 5 ישראלים. פלוס שני צעירים זה כבר מספיק.
את המשאבים להפנות לזרים.
להערכתי הקיץ יהיה רישפל רציני בזרים בניגוד לקיץ- סתיו שעברו. הקו הקדמי צריך זעזוע וגם הקו האחורי כנראה.

אם כבר יש סיכוי גבוה שליף יגיע (עדיף על קליין כנראה)
הייתי מחזיר את היידיגר (אולי במקום ג'ונדי)
יש גם סיכוי להביא את מדר

קיצר יכול להיווצר פה סגל ישראלי די איכותי: מדר, היידיגר, ג'ונדי?, זוסמן, כהן, בלייזר?, ליף.

בכל מקרה, העבודה הגדולה והחשובה יותר תהיה באמת הזרים.
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 12 פברואר 2021, 18:32

A.Parker כתב:
אדגר פו כתב:אני חושב שמבחינת ישראלים אנחנו די מסודרים לשנה הבאה בתקווה שקליין ישתלב יפה בקבוצה. מבלייזר אני מבסוט , ג'ונדי, זוס, קליין, סנדי כהן זה כבר 5 ישראלים. פלוס שני צעירים זה כבר מספיק.
את המשאבים להפנות לזרים.

יש גם סיכוי להביא את מדר

קיצר יכול להיווצר פה סגל ישראלי די איכותי: מדר, היידיגר, ג'ונדי?, זוסמן, כהן, בלייזר?, ליף.

היידגר במקום ג׳ונדי? למה?
על סנדי כהן הייתי מוותר כרגע

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 13 פברואר 2021, 19:53

TAYO כתב:
A.Parker כתב:
את המשאבים להפנות לזרים.

יש גם סיכוי להביא את מדר

מה כזה מיוחד בג'ונדי? למעט שלשום הוא שומר בינוני, לא מנהל משחק ונמוך מדי לעמדה 2. היידיגר נותן בינתיים אחלה משחקים בהרצליה.
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 13 פברואר 2021, 20:20

A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
את המשאבים להפנות לזרים.

יש גם סיכוי להביא את מדר

מה כזה מיוחד בג'ונדי? למעט שלשום הוא שומר בינוני, לא מנהל משחק ונמוך מדי לעמדה 2. היידיגר נותן בינתיים אחלה משחקים בהרצליה.
היידגר נותן בהרצליה מה שדיבה נתן בחיפה בזמנו... ואני בעד להביא את היידגר. על חשבון סנדי.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Jack55 » 13 פברואר 2021, 22:58

A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
את המשאבים להפנות לזרים.

יש גם סיכוי להביא את מדר

הגזמת, מכבי לא יוותרו על דיברתולומיאו בטח שלא בקיץ הקרוב
הוא נותן אחלה של עונה עד כה והתאושש יפה מהפציעה, זה לא שהוא מחריד על הפרקט

בכל מקרה רק באוגוסט האחרון האריכו לו את החוזה, ויש לו חוזה במועדון גם לעונה הבאה עם אופציה גם ל22/23
מנקודת המבט שלי אין לי ספק שבעונה הבאה הוא יישאר פה ואם כבר יעזוב זה יהיה בסוף עונה הבאה כי 22/23 היא עונת אופציה שע"פ הפרסומים תהייה בה קפיצה משמעותית בשכר

בעניין היידיגר לדעתי זה יהיה או להחזיר אותו מהשאלה ולהשאיל את סנדי, או להשאיר אותו בהשאלה ולהמשיך עם סנדי
גם זה מאוד תלוי מה יהיה עם ים מדר, אם יצליחו להחתים אותו אז זה ישנה קצת את תמונת המצב

גם צריך להסתכל על מצב החוזים של הישראלים :
דיבה - חוזה מובטח לעונה הבאה
סנדי - חוזה מובטח לעונה הבאה
היידיגר - חוזה מובטח לעונה הבאה
בלייזר - מסיים חוזה הקיץ
קליין - אופציה לעונה הבאה
זוסמן - מסיים חוזה (למכבי יש אופציה להשוות כל הצעה שתגיע מקבוצה חדשה)
אלבר - מסיים חוזה
כספי - חוזה מובטח (ככל הנראה יפרוש)

קשה לי לראות תרחיש שבו מכבי מוותרת על זוסמן כבר בקיץ הקרוב למרות היכולת המאכזבת שלו, גם אם לא יראה שיפור משמעותי עד סוף העונה אני מאמין שבמועדון לא ירצו לוותר עליו כבר בגיל 23 ושיחתימו אותו על חוזה לעונה הבאה + אופציה.
אלבר כמובן לא ימשיך, כספי ככל הנראה יעשו לו ולנו טובה ויפרוש בסוף העונה הזאת (גיל 33), כאמור בעיניי דיבה ימשיך בסבירות מאוד גבוהה וכמו שכתבתי למעלה לדעתי לא ימשיכו גם עם סנדי וגם עם היידיגר, אחד מהם יהיה מושאל והשני יישאר בסגל.

בגלל שבלייזר מסיים חוזה ועל קליין יש אופציה בעיניי עם השניים האלה יהיו שני תרחישים :
1. אם יצליחו לעשות מהלך ויחתימו את טי ג'יי ליף, יחליטו להשאיר את אחד מהשניים על פי היכולת עד סוף העונה הנוכחית
2. אם לא יצליחו להחתים את ליף סביר להניח ששניהם יישארו לעונה נוספת

6/7 ישראלים זה המקסימום - דיבה, זוסמן, קליין, בלייזר\ליף, סנדי\היידיגר.
לחמישייה הזאת יצטרכו להוסיף עוד ישראלי אחד ואני מאוד מקווה שזה יהיה ים מדר ואז בסופו של עניין ככה הייתי רוצה לראות את הסגל הישראלי לעונה הבאה :
מדר, דיבה, היידיגר, זוסמן, קליין וליף (ואולי גם סהר)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדגר פו » 13 פברואר 2021, 23:08

אין ספק שג'ונדי ישאר, נראה לי שמתחיל לחזור למה שהיה בשנה שעברה .
על בלייזר אין אופציה ? אני משאיר אותו בלי פקפוק, מראה מחויבות והתקדמות. טיפוס חיובי ומשקיע.

לגבי ליף זה תלוי בשכר שהוא ירצה, שלא נלך על מיליון דולר לישראלי ( שזה הרבה יותר ממיליון לזר ) עם אופציה לנפילה.

סנדי או היידיגר זה באמת לא כזה קריטי כרגע.

האמת שאני סקרן מה זוסמן יעשה ומה מכבי תציע לו. אני חושב שלוקחים יותר מדי for granted שהוא נשאר.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי felix_r » 13 פברואר 2021, 23:28

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
TAYO כתב:
A.Parker כתב:
את המשאבים להפנות לזרים.

יש גם סיכוי להביא את מדר

הגזמת, מכבי לא יוותרו על דיברתולומיאו בטח שלא בקיץ הקרוב
הוא נותן אחלה של עונה עד כה והתאושש יפה מהפציעה, זה לא שהוא מחריד על הפרקט

בכל מקרה רק באוגוסט האחרון האריכו לו את החוזה, ויש לו חוזה במועדון גם לעונה הבאה עם אופציה גם ל22/23
מנקודת המבט שלי אין לי ספק שבעונה הבאה הוא יישאר פה ואם כבר יעזוב זה יהיה בסוף עונה הבאה כי 22/23 היא עונת אופציה שע"פ הפרסומים תהייה בה קפיצה משמעותית בשכר

בעניין היידיגר לדעתי זה יהיה או להחזיר אותו מהשאלה ולהשאיל את סנדי, או להשאיר אותו בהשאלה ולהמשיך עם סנדי
גם זה מאוד תלוי מה יהיה עם ים מדר, אם יצליחו להחתים אותו אז זה ישנה קצת את תמונת המצב

גם צריך להסתכל על מצב החוזים של הישראלים :
דיבה - חוזה מובטח לעונה הבאה
סנדי - חוזה מובטח לעונה הבאה
היידיגר - חוזה מובטח לעונה הבאה
בלייזר - מסיים חוזה הקיץ
קליין - אופציה לעונה הבאה
זוסמן - מסיים חוזה (למכבי יש אופציה להשוות כל הצעה שתגיע מקבוצה חדשה)
אלבר - מסיים חוזה
כספי - חוזה מובטח (ככל הנראה יפרוש)

קשה לי לראות תרחיש שבו מכבי מוותרת על זוסמן כבר בקיץ הקרוב למרות היכולת המאכזבת שלו, גם אם לא יראה שיפור משמעותי עד סוף העונה אני מאמין שבמועדון לא ירצו לוותר עליו כבר בגיל 23 ושיחתימו אותו על חוזה לעונה הבאה + אופציה.
אלבר כמובן לא ימשיך, כספי ככל הנראה יעשו לו ולנו טובה ויפרוש בסוף העונה הזאת (גיל 33), כאמור בעיניי דיבה ימשיך בסבירות מאוד גבוהה וכמו שכתבתי למעלה לדעתי לא ימשיכו גם עם סנדי וגם עם היידיגר, אחד מהם יהיה מושאל והשני יישאר בסגל.

בגלל שבלייזר מסיים חוזה ועל קליין יש אופציה בעיניי עם השניים האלה יהיו שני תרחישים :
1. אם יצליחו לעשות מהלך ויחתימו את טי ג'יי ליף, יחליטו להשאיר את אחד מהשניים על פי היכולת עד סוף העונה הנוכחית
2. אם לא יצליחו להחתים את ליף סביר להניח ששניהם יישארו לעונה נוספת

6/7 ישראלים זה המקסימום - דיבה, זוסמן, קליין, בלייזר\ליף, סנדי\היידיגר.
לחמישייה הזאת יצטרכו להוסיף עוד ישראלי אחד ואני מאוד מקווה שזה יהיה ים מדר ואז בסופו של עניין ככה הייתי רוצה לראות את הסגל הישראלי לעונה הבאה :
מדר, דיבה, היידיגר, זוסמן, קליין וליף (ואולי גם סהר)

למכבי יש אופציה על בלייזר לעוד עונה:
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /r1SKYn9ZD
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 13 פברואר 2021, 23:32

וואלה, קראתי בכתבה אחרת שלא ציינו את זה
תמיד טוב שיש אופציה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 13 פברואר 2021, 23:39

אדגר פו כתב:אין ספק שג'ונדי ישאר, נראה לי שמתחיל לחזור למה שהיה בשנה שעברה .
על בלייזר אין אופציה ? אני משאיר אותו בלי פקפוק, מראה מחויבות והתקדמות. טיפוס חיובי ומשקיע.

לגבי ליף זה תלוי בשכר שהוא ירצה, שלא נלך על מיליון דולר לישראלי ( שזה הרבה יותר ממיליון לזר ) עם אופציה לנפילה.

סנדי או היידיגר זה באמת לא כזה קריטי כרגע.

האמת שאני סקרן מה זוסמן יעשה ומה מכבי תציע לו. אני חושב שלוקחים יותר מדי for granted שהוא נשאר.

מסכים לגבי סנדי והיידיגר והמצב עם זוסמן בקיץ הקרוב יהיה מאוד מעניין.
בנוגע לבלייזר אז הנה גילינו שאכן יש אופציה והאמת שאני גם ממש אוהב אותו, בגדול הייתי משאיר אותו ביחד עם קליין ככה או ככה ואם ליף מגיע אז בונוס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־39 אורחים