המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Maccabi18 » 22 מאי 2021, 19:38

דיבה צריך ללכת נקודה. יכול לראות באיזשהו תרחיש את היידגר הופך למעיין בובי דיקסון של מכבי, בכל מקרה דוברת ובמיוחד ים מדר עדיפים בהרבה.
Maccabi18

הודעהעל ידי אחדשיודע » 22 מאי 2021, 19:55

מה הדחיפות לקלקל שחקנים צעירים בהתפתחות? מכבי לא צריכה יותר מפרוספסקט אחד, וגם פה אני לארג׳.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Cobra » 22 מאי 2021, 19:57

שמוליק כתב:
er79 כתב:
שמוליק כתב:
er79 כתב:אני אקל עליך את החיים. לא סנדי, לא דיבא ולא היידיגר צריכים להיות פה. בתכלס גם לא זוס. רפורמת ישראלים היא מתבקשת. מדר, דברת, סורקין ובתקווה ליף צריכים להיות פה.

מדר ודברת חייבים להיות במכבי ושחקנים מרכזיים.
כדי לעבות סגל ישראלים: בלייזר, גינת ויפתח זיו.
היידיגר צריך להגיע אם אחד מה 3 (מדר דברת זיו) לא יגיע.
לא ליף (גרסה חיוורת לבנדר), לא סורקין (שומר כמו ג'ייק כהן ופחות אפקטיבי ממנו בהתקפה) וכמו שאמרת לא זוס (שנת השאלה להרצליה), לא דיבא (בירידה תלולה), לא סנדי (למרות הניתור, לא ממריא).

זיו וגינת לא צריכים להיות פה. היידיגר חלש. לא יכול לתרום כלום וראינו את זה. מכבי זה לא הרצליה. אתה לא יודע אם תקבל ליף חיוור או לא. זה ניסוי וטעייה. הוא בא על טיקט של ישראלי. אם זה יצליח הרווחנו. אם לא נאמר לו שלום קיץ הבא. הוא צריך להיות פה. אם לא הוא עדיף להחזיר את כהן ולא להביא לי גינתים או לא יודע מה. לגבי סורקין אתה טועה. מדובר בשחקן בעלייה. ברור שזה לא צריך להיות סנטר מחליף ליורוליג אלא שחקן שלישי ברוטציית הגבוהים עם מנת דקות מכובדת בליגה.

צודק לגבי ליף. היידיגר קיבל שנת התחשלות בהרצליה והוא משחק נגד אותם הגנות שדיבה מתקשה. הוא טוב ממנו השנה. סנטר שלישי צריך להיות ג'ף וויטי ולא סורקין החלש בהגנה וגם בגלל שמי שאומר לא למכבי, לא צריך להיות כאן.

מה ההיגיון להביא סנטר בן 31 במקום להביא סנטר כמו סורקין רעב ועם פוטנציאל
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 22 מאי 2021, 21:17

אחדשיודע כתב:מה הדחיפות לקלקל שחקנים צעירים בהתפתחות? מכבי לא צריכה יותר מפרוספסקט אחד, וגם פה אני לארג׳.

נכון מאוד
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 22 מאי 2021, 21:41

Cobra כתב:
שמוליק כתב:
er79 כתב:
שמוליק כתב:
er79 כתב:אני אקל עליך את החיים. לא סנדי, לא דיבא ולא היידיגר צריכים להיות פה. בתכלס גם לא זוס. רפורמת ישראלים היא מתבקשת. מדר, דברת, סורקין ובתקווה ליף צריכים להיות פה.

מדר ודברת חייבים להיות במכבי ושחקנים מרכזיים.
כדי לעבות סגל ישראלים: בלייזר, גינת ויפתח זיו.
היידיגר צריך להגיע אם אחד מה 3 (מדר דברת זיו) לא יגיע.
לא ליף (גרסה חיוורת לבנדר), לא סורקין (שומר כמו ג'ייק כהן ופחות אפקטיבי ממנו בהתקפה) וכמו שאמרת לא זוס (שנת השאלה להרצליה), לא דיבא (בירידה תלולה), לא סנדי (למרות הניתור, לא ממריא).

זיו וגינת לא צריכים להיות פה. היידיגר חלש. לא יכול לתרום כלום וראינו את זה. מכבי זה לא הרצליה. אתה לא יודע אם תקבל ליף חיוור או לא. זה ניסוי וטעייה. הוא בא על טיקט של ישראלי. אם זה יצליח הרווחנו. אם לא נאמר לו שלום קיץ הבא. הוא צריך להיות פה. אם לא הוא עדיף להחזיר את כהן ולא להביא לי גינתים או לא יודע מה. לגבי סורקין אתה טועה. מדובר בשחקן בעלייה. ברור שזה לא צריך להיות סנטר מחליף ליורוליג אלא שחקן שלישי ברוטציית הגבוהים עם מנת דקות מכובדת בליגה.

צודק לגבי ליף. היידיגר קיבל שנת התחשלות בהרצליה והוא משחק נגד אותם הגנות שדיבה מתקשה. הוא טוב ממנו השנה. סנטר שלישי צריך להיות ג'ף וויטי ולא סורקין החלש בהגנה וגם בגלל שמי שאומר לא למכבי, לא צריך להיות כאן.

מה ההיגיון להביא סנטר בן 31 במקום להביא סנטר כמו סורקין רעב ועם פוטנציאל

וויטי יכול לעזור ביורוליג. סורקין....שחקן הגנה גרוע מגייק כהן שלא יכולתי להסתכל על השפם שלו בגלל ההגנה העלובה שלו
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Neo » 23 מאי 2021, 10:52

ג'ורדן לויד נראה מצוין בגמר האדריאטית
לקלוע הוא יודע אין לאף אחד ספק אבל במשחק הראשון הוסיף ל23 נק גם 6 ריב !!!! ו5 אס
אתמול בהפסד פינק עם 7 אס
הייתי בטוח שהוא יהיה כבר פרימדונה בשלב הזה של העונה אחרי שחצי מהקבוצות ביבשת הישנה מעוניינים בדייט רומנטי איתו .... אבל הוא מראה אופי
ממש אהבתי
Neo

הודעהעל ידי שמוליק » 23 מאי 2021, 14:21

אחדשיודע כתב:מה הדחיפות לקלקל שחקנים צעירים בהתפתחות? מכבי לא צריכה יותר מפרוספסקט אחד, וגם פה אני לארג׳.

לא קשור להרוס או לבנות אלא הרבה מעבר. לא היו לנו סופרטארים מאז ג'מצ'י וקטש. מדר ודברת הם ישראלים שמביאים קהל למגרש ומייצרים באז חיובי ועניין רב. אוהדי כדורסל בכלל ומכבי בפרט רוצים לראות אותם על המגרש ללא קשר אם זה מתאים ליורוליג או לא.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי גל גל » 23 מאי 2021, 15:39

Neo כתב:ג'ורדן לויד נראה מצוין בגמר האדריאטית
לקלוע הוא יודע אין לאף אחד ספק אבל במשחק הראשון הוסיף ל23 נק גם 6 ריב !!!! ו5 אס
אתמול בהפסד פינק עם 7 אס
הייתי בטוח שהוא יהיה כבר פרימדונה בשלב הזה של העונה אחרי שחצי מהקבוצות ביבשת הישנה מעוניינים בדייט רומנטי איתו .... אבל הוא מראה אופי
ממש אהבתי

אחד הסקוררים הטובים ביורוליג.
הלוואי ויהיה פה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 מאי 2021, 16:08

שמוליק כתב:

לא קשור להרוס או לבנות אלא הרבה מעבר. לא היו לנו סופרטארים מאז ג'מצ'י וקטש. מדר ודברת הם ישראלים שמביאים קהל למגרש ומייצרים באז חיובי ועניין רב. אוהדי כדורסל בכלל ומכבי בפרט רוצים לראות אותם על המגרש ללא קשר אם זה מתאים ליורוליג או לא.

סורי, אבל זו תשובה סתמית. הוכח כבר שמכבי זה לא מועדון לפיתוח שחקנים צעירים, אלא מוועדון שמחפש הצלחות מיידיות. יותר מאשר אתה פוגע במכבי, אתה פוגע באותו שחקן צעיר שמחפש דקות ותפקיד משמעותי בהובלת קבוצה.

ג׳מצ׳י הגיע למכבי בגיל 24 אחרי עונה של 32 נק׳ בממוצע ברמת גן. קטש הצטרף בגיל 21 אחרי שהוביל את גליל עליון (ביחד עם האבות של טי ג׳יי ליף ואוסטין דיי) לגמר הליגה עם 18 נק׳ (55% ל-2, 49% ל-3 ו-89% מהקו) ו-5 אס׳ בממוצע. הם לא עשו זאת בקבוצות תחתית או אמצע טבלה. הם הגיעו מוכנים, הם היו בשלים למעבר הזה. ואלו כמובן היו תקופות שונות, שבהן היו פחות זרים, ומכבי יכלה לתת לכ״א מהם יחס חם ותפקיד משמעותי בהובלת הקבוצה.

עכשיו, גם אם נתעלם לרגע מהמצב החוזי שלהם (לא ברור בכלל מי מהם אפשר להחתים). אתה מדבר על צירוף שני פרוספקטים בעמדה 1, שמידת הבשלות שלהם לרמה של מכבי בספק. ואתה רוצה את שניהם יחד, בו זמנית. ז״א לא מספיק שמכבי היא לא מקום אידאלי לשחקנים צעירים, אתה רוצה שניים על אותו תפקיד פחות או יותר. ועוד מאחורי זר או שניים. זה פשוט מתכון רע.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמוליק » 23 מאי 2021, 17:49

אחדשיודע כתב:
שמוליק כתב:

סורי, אבל זו תשובה סתמית. הוכח כבר שמכבי זה לא מועדון לפיתוח שחקנים צעירים, אלא מוועדון שמחפש הצלחות מיידיות. יותר מאשר אתה פוגע במכבי, אתה פוגע באותו שחקן צעיר שמחפש דקות ותפקיד משמעותי בהובלת קבוצה.

ג׳מצ׳י הגיע למכבי בגיל 24 אחרי עונה של 32 נק׳ בממוצע ברמת גן. קטש הצטרף בגיל 21 אחרי שהוביל את גליל עליון (ביחד עם האבות של טי ג׳יי ליף ואוסטין דיי) לגמר הליגה עם 18 נק׳ (55% ל-2, 49% ל-3 ו-89% מהקו) ו-5 אס׳ בממוצע. הם לא עשו זאת בקבוצות תחתית או אמצע טבלה. הם הגיעו מוכנים, הם היו בשלים למעבר הזה. ואלו כמובן היו תקופות שונות, שבהן היו פחות זרים, ומכבי יכלה לתת לכ״א מהם יחס חם ותפקיד משמעותי בהובלת הקבוצה.

עכשיו, גם אם נתעלם לרגע מהמצב החוזי שלהם (לא ברור בכלל מי מהם אפשר להחתים). אתה מדבר על צירוף שני פרוספקטים בעמדה 1, שמידת הבשלות שלהם לרמה של מכבי בספק. ואתה רוצה את שניהם יחד, בו זמנית. ז״א לא מספיק שמכבי היא לא מקום אידאלי לשחקנים צעירים, אתה רוצה שניים על אותו תפקיד פחות או יותר. ועוד מאחורי זר או שניים. זה פשוט מתכון רע.

דברת ומדר מובילים קבוצה. כך היה עם קטש דורון וגיא גודס. אין לי שום בעיה עם זה ששניהם ייקחו את עמדת הרכז.
שמוליק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 מאי 2021, 18:15

נועם דוברת הוביל העונה את ראשל"צ? אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך. הוא השחקן עם המדד השישי בטיבו בקבוצה. הוביל הוא לא.

ים מדר הוא ממובילי העכברושים העונה (המדד השלישי בטיבו בקבוצה), אבל זו קבוצת תחתית. כשראשל"צ בסך הכל מקום מקום אחד לפניהם. להשוות אותם לסיטואציה שבה היו ג'מצ'י או קטש, זה מצחיק. ולדבר על שניהם ביחד במכבי בעונה הבאה, זה כבר מגוחך. תן להם לגדול בשקט. אני עוד יכול להבין נסיון של מכבי להביא אחד מהם (למרות שאני לא בעד), אבל לא מעבר לכך.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמוליק » 23 מאי 2021, 18:34

אחדשיודע כתב:נועם דוברת הוביל העונה את ראשל"צ? אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך. הוא השחקן עם המדד השישי בטיבו בקבוצה. הוביל הוא לא.

ים מדר הוא ממובילי העכברושים העונה (המדד השלישי בטיבו בקבוצה), אבל זו קבוצת תחתית. כשראשל"צ בסך הכל מקום מקום אחד לפניהם. להשוות אותם לסיטואציה שבה היו ג'מצ'י או קטש, זה מצחיק. ולדבר על שניהם ביחד במכבי בעונה הבאה, זה כבר מגוחך. תן להם לגדול בשקט. אני עוד יכול להבין נסיון של מכבי להביא אחד מהם (למרות שאני לא בעד), אבל לא מעבר לכך.

דברת קפטן קבוצה בליגת על בגיל 18.
כאוהד מכבי רציונלי שלא רואה אותנו מתחרים בצסקא או ברצלונה, לא היית רוצה לראות אותם ביד אליהו כבר בשנה הבאה?
שמוליק

הודעהעל ידי A.Parker » 23 מאי 2021, 19:10

שמוליק כתב:
אחדשיודע כתב:נועם דוברת הוביל העונה את ראשל"צ? אתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך. הוא השחקן עם המדד השישי בטיבו בקבוצה. הוביל הוא לא.

כאוהד מכבי רציונלי שלא רואה אותנו מתחרים בצסקא או ברצלונה, לא היית רוצה לראות אותם ביד אליהו כבר בשנה הבאה?

אם הם עוד לא ברמה וגרף ההתקדמות שלהם יתמתן, ממש לא!
אם הרצון שלך הוא לישראלים טובים אתה דווקא צריך להבין שהם צריכים להגיע לפה כשהם בשלים יחסית.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 23 מאי 2021, 19:11

שמוליק כתב:

לא, לא. אוהדי כדורסל, למכבי בפרט, רוצים לראות הצלחות. המוצא של השחקן הוא רק בונוס.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 מאי 2021, 20:30

שמוליק כתב:

נו באמת. ואיתי שגב היה קפטן מכבי ת״א. זה אומר שהוא הוביל את מכבי? אין קשר בין זה לזה.
חוץ מזה, על מי אתה מנסה לעבוד? דוברת קיבל את תפקיד הקפטן לפני 4 ימים, כשכל הזרים הבכירים שלהם פחות או יותר עזבו (מונרו היה הקפטן לפני כן).

כאוהד מכבי רציונלי, אני רוצה לראות את מכבי מתחרה עם הטובות ביותר באירופה. לא עם ראשל״צ. ויותר מזה, אני רוצה לראות את הישראלים מתפתחים לשחקנים מובילים, ולא לשחקנים משלימים. אין לי שום רצון לקלקל כישרונות ישראליים בשביל לספק גחמה רגעית.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 23 מאי 2021, 21:36

שדוברת ייקח בקיץ את נבחרת העתודה שלנו לגמר באליפות אירופה U20 , ואז נדבר עליו כמועמד
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 23 מאי 2021, 21:55

felix_r כתב:שדוברת ייקח בקיץ את נבחרת העתודה שלנו לגמר באליפות אירופה U20 , ואז נדבר עליו כמועמד

אין השנה לדעתי. אבל גם אם היה, צריך להגיד שזה לא מדד מספיק טוב. וזוסמן הדוגמה המושלמת לכך. שחקנים צעירים פשוט צריכים זמן משחק ותפקיד מרכזי/מוביל לאורך זמן כדי להתפתח, ובמכבי אין את זה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Runner30 » 24 מאי 2021, 07:12

מכבי צריכה שחקנים בשלים בשיא או קצת לפני השיא.
לא מעניין אותי פיתוח שחקנים, מעניין אותי תוצאות.
מה גם, שהלחץ התמידי פה לא בדיוק תורם לפיתוח שחקן.
דברת פרוספקט? סבבה, אפשר לעקוב אחריו.
למה לקחת אותו עכשיו? שיפסיד לי משחקים?
Runner30

הודעהעל ידי Mitelka » 24 מאי 2021, 14:11

שוב השם של ניבו עולה בהקשר של מכבי (הפעם ע"י פרסו בטוויטר).
מוזכרות גם אולימפיאקוס ובאסקוניה בהקשר שלו.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי felix_r » 24 מאי 2021, 15:33

Mitelka כתב:שוב השם של ניבו עולה בהקשר של מכבי (הפעם ע"י פרסו בטוויטר).
מוזכרות גם אולימפיאקוס ובאסקוניה בהקשר שלו.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

הוא נפצע וגמר את העונה. אתם יכולים להרגע
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־19 אורחים