המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Jack55 » 24 ינואר 2021, 23:10

פותחים עם ידיעה מעניינת ראשונה

מכבי וז'לגיריס עוקבות אחרי אייזיה קורדינייר
פרסום ראשון: האלופה הישראלית והמועדון הליטאי עוקבות מקרוב אחרי שחקנה של הצרפתי של נאנטר, שהפך לאחד השמות החמים ביבשת עם הצטיינותו ביורוקאפ
https://m.one.co.il/Mobile/Article/376212.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

הודעהעל ידי Weems13 » 24 ינואר 2021, 23:25

עקבתי אחריו הרבה בשנה שעברה. אתלט לא נורמלי. מכניקת קליעה שנראית קצת שבורה וחשודה אבל השנה הוא מפיל טריצות באחוזים נהדרים. 2-3 שיכול להיות גניבה. מדובר בעמדה מתה באירופה. יחידי סגולה כמו היגינס,אלייזה והיליארד הם 2-3 מודרניים.
2 בעיות לגביו מהמעט שאני מכיר:
1. נושא הובלת הכדור וייצור מצבים. אם הוא יבוא, זה אומר שמכבי חייבת לפחות עוד שני מייצרים ברמה גבוהה (שניים בנוסף לווילבקין).
2. קליעה קצת חשודה. למרות האחוזים הטובים השנה.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי גל גל » 24 ינואר 2021, 23:42

Weems13 כתב:עקבתי אחריו הרבה בשנה שעברה. אתלט לא נורמלי. מכניקת קליעה שנראית קצת שבורה וחשודה אבל השנה הוא מפיל טריצות באחוזים נהדרים. 2-3 שיכול להיות גניבה. מדובר בעמדה מתה באירופה. יחידי סגולה כמו היגינס,אלייזה והיליארד הם 2-3 מודרניים.
2 בעיות לגביו מהמעט שאני מכיר:
1. נושא הובלת הכדור וייצור מצבים. אם הוא יבוא, זה אומר שמכבי חייבת לפחות עוד שני מייצרים ברמה גבוהה (שניים בנוסף לווילבקין).
2. קליעה קצת חשודה. למרות האחוזים הטובים השנה.

שיבוא במקום קלואירו לעמדה 3
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי גל גל » 25 ינואר 2021, 00:06

אם כבר מחשבות לעונה הבאה זה הסגל שלי

הנרי\בולדווין\ווקאפ, ווילבקין,דיבה
בראיינט,אגאדה\דורסי, היידיגר
זוסמן,הזוניה/בורקהוף, בלייזר
כספי,בנדר\הרווי,קליין
זיזיץ, האנטר
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 25 ינואר 2021, 01:03

גל גל כתב:אם כבר מחשבות לעונה הבאה זה הסגל שלי

הנרי\בולדווין\ווקאפ, ווילבקין,דיבה
בראיינט,אגאדה\דורסי, היידיגר
זוסמן,הזוניה/בורקהוף, בלייזר
כספי,בנדר\הרווי,קליין
זיזיץ, האנטר

כספי לא יישאר עוד עונה (יש סעיף יציאה הקיץ), אולי בתפקיד מאוד שולי ועל חוזה נמוך מאוד. בנדר לא צריך להישאר פה. האנטר זקן מדי ואם הוא נשאר זה צריך להיות כסנטר שלישי או משהו. אין פה מקום לבלייזר וקליין, צריך ללכת על טי.ג'יי ליף.

קיצר, יצטרכו להיעשות שינויים משמעותיים בסגל הקיץ.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 25 ינואר 2021, 01:45

גל גל האמת שמאוד הפתעת אותי, אני חושב שהכיוון של הסגל צריך להיות שונה לחלוטין
מסכים עם המבנה שלך שהוא 8 זרים + 6 ישראלים אבל מבחינת השמות והסדר לדעתי זה צריך להיות אחרת לגמרי

קודם כל לא הבנתי איך אתה משאיר את הקו הקדמי שלנו אותו דבר, בטח כאשר צריך לזכור שהאנטר מתחיל את העונה הבאה כשהוא בן 35(!)
אין לי ספק שהאנטר ימשיך לספק סחורה גם בעונה הבאה, יש שחקנים ביורוליג שמשחקים טוב עד גיל 36-37, אבל גם צריך להודות שתהייה ירידה ביכולת ובנוסף לא לשכוח שהחוזה שלו העונה שווה מיליון דולר ויש אופציה גם לעונה שאחריי, אז גם צריך לראות מה עם ענייני שכר.
גם החוזה של זיזיץ בעייתי לקראת עונה הבאה כאשר הוא יעמוד על 1.1 מיליון דולר ובינינו הוא לא מוכיח בשיט שהוא שווה את זה ואני בטוח שאפשר למצוא אופציה יותר טובה בסכום כזה.

כספי רוב הסיכויים שלא יוכל לשחק בעונה הבאה ואני מאמין שיפרוש בקיץ לטובת תפקיד מקצועי במועדון ובעיניי בנדר לא צריך להישאר פה בשום צורה.
מקלויארו ודורסי הייתי נפרד ומביא שני זרים חדשים - קורדינר הזה שהזכירו היום את השם שלו בONE נשמע כמו אחלה מחליף לקלויארו בסכום דומה, או אפילו דיישון פייר מפנר יכול להיות גם אופציה (אם תהייה אפשרות להחתים את פולונארה מבאסקוניה אני לא אתנגד)

אם ג'ונס ימשיך ביכולת החביבה שלו הייתי משאיר אותו על החוזה הנמוך והנוח שלו, ואם לא מביא במקומו איזה סקורר על חוזה נמוך לעמדה 2 על תקן דורסי. בחוזה של דורסי מחתים רכז סוס סטייל הנרי שנמצא בעונת פריצה.
וכמובן שהייתי עושה הכל בשביל להשאיר את בראיינט עם סעיף יציאה בקיץ לNBA, אבל בשביל העניין נצא מנקודת הנחה שהוא נשאר.

נחזור רגע לקו הקדמי - במקום כספי מכבי תצטרך לעשות הכל בשביל להחתים את ליף ואני אופטימי שזה יקרה בקיץ הקרוב כי נראה שאת סיפור הNBA שלו הוא כבר מיצה.
לעמדה 4 במקומו של בנדר הייתי הולך בכל הכוח על ג'ורדן מיקי שאני מאמין שיהיה חופשי לגמרי בקיץ אחריי מה שקרה לחימקי העונה, מכבי כבר היו קרובים להחתים אותו בעבר ואין סיבה שלא יצליחו הקיץ אם הם באמת ירצו.
בעמדה 5 הייתי מנסה להחתים את מרטין\ריינולדס\בוקר במקומו של זיזיץ ואם יש אפשרות להשאיר את האנטר על חוזה נוח אז אני מוכן להתפשר על זה אם עמדה 4 מורכבת מצמד של מיקי וליף.

ובנוגע לישראלים - דיבה, ליף וזוסמן זה שלישיית באנקרים בשבילי.
ים מדר זה שם שישר צריך לקפוץ בפנקסים אם תהייה אפשרות ואם לא אז להחזיר את היידיגר מהשאלה זה בסדר, תומר גינת במקום בלייזר זה צעד מתבקש והגיוני ושחקן אחרון זה אולי לנדסברג שהייתי מחזיר כמתאזרח לעמדה 2-3.

ואז התמונה הסופית נראית ככה :

הנרי, ג'ונס, דיבה
ווילבקין, לנדסברג, היידיגר
בראיינט, קורדינר\פייר, זוסמן
מיקי, ליף, גינת
מרטין/ריינולדס\בוקר, האנטר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 25 ינואר 2021, 02:38

ידענו כבר עונות שנגרמו בנובמבר.. אבל העונה הזו טרם נגמרה - כן, מכבי תעשה לנו את זה לאט לאט ובייסורים קשים.. ת'רד מחשבות פותחים כשנגמרת העונה סופית ולא נותר עוד סיכוי..לא?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 25 ינואר 2021, 02:49

my man כתב:ידענו כבר עונות שנגרמו בנובמבר.. אבל העונה הזו טרם נגמרה - כן, מכבי תעשה לנו את זה לאט לאט ובייסורים קשים.. ת'רד מחשבות פותחים כשנגמרת העונה סופית ולא נותר עוד סיכוי..לא?
שנה שעברה הוא נפתח באמצע עונה בגלל ידיעות לקראת הקיץ אז אמרתי שבעקבות הידועה שפורסמה היום כבר נרכז פה את הדיבורים או את הידיעות שיעלו לקראת עונה הבאה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 25 ינואר 2021, 02:52

Jack55 כתב:
my man כתב:ידענו כבר עונות שנגרמו בנובמבר.. אבל העונה הזו טרם נגמרה - כן, מכבי תעשה לנו את זה לאט לאט ובייסורים קשים.. ת'רד מחשבות פותחים כשנגמרת העונה סופית ולא נותר עוד סיכוי..לא?
שנה שעברה הוא נפתח באמצע עונה בגלל ידיעות לקראת הקיץ אז אמרתי שבעקבות הידועה שפורסמה היום כבר נרכז פה את הדיבורים או את הידיעות שיעלו לקראת עונה הבאה

לא באמת חשוב לי.. בעיקר רציתי לומר שהעונה הזו בעצם כן נגמרה אבל מכבי פשוט מייסרת אותנו עד שזה ייגמר סופית..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 25 ינואר 2021, 04:00

my man כתב:
Jack55 כתב:

לא באמת חשוב לי.. בעיקר רציתי לומר שהעונה הזו בעצם כן נגמרה אבל מכבי פשוט מייסרת אותנו עד שזה ייגמר סופית..
הרגשה של יהיה צמוד עד הסוף ובסופו של דבר יאבדו את זה ברגע הכי קריטי וקרוב שיש, בדיוק כמו שכל העונה הזאת נראית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Runner30 » 25 ינואר 2021, 10:39

אני מאמין שיהיה למכבי יתרון בלתי צפוי של חזרת קהל למגרשים הרבה יותר מהיר משאר אירופה.
Runner30

הודעהעל ידי אדגר פו » 25 ינואר 2021, 10:46

לא הייתי ממהר להיפטר מכישרון כמו דורסי כל כך מהר אבל זה תלוי בגרף התזזיתי שלו, האם הוא יתייצב או ימשיך להיראות כמו סינוס מטורף. עד סוף העונה נראה
לאן זה הולך.
לדעתי כספי מספיק הגון כדי לאמר לעצמו - עד כאן - ואם לא מכבי צריכה לאמר לו את זה. הכסף שהוא מרוויח יכול לפרנס שני פורוורדים טובים או אחד מעולה. (או לחילופין סנטר או גארד , מה שמכבי חושבת לנחוץ להוציא עליו ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי גל גל » 25 ינואר 2021, 11:05

Jack55 כתב:גל גל האמת שמאוד הפתעת אותי, אני חושב שהכיוון של הסגל צריך להיות שונה לחלוטין
מסכים עם המבנה שלך שהוא 8 זרים + 6 ישראלים אבל מבחינת השמות והסדר לדעתי זה צריך להיות אחרת לגמרי

קודם כל לא הבנתי איך אתה משאיר את הקו הקדמי שלנו אותו דבר, בטח כאשר צריך לזכור שהאנטר מתחיל את העונה הבאה כשהוא בן 35(!)
אין לי ספק שהאנטר ימשיך לספק סחורה גם בעונה הבאה, יש שחקנים ביורוליג שמשחקים טוב עד גיל 36-37, אבל גם צריך להודות שתהייה ירידה ביכולת ובנוסף לא לשכוח שהחוזה שלו העונה שווה מיליון דולר ויש אופציה גם לעונה שאחריי, אז גם צריך לראות מה עם ענייני שכר.
גם החוזה של זיזיץ בעייתי לקראת עונה הבאה כאשר הוא יעמוד על 1.1 מיליון דולר ובינינו הוא לא מוכיח בשיט שהוא שווה את זה ואני בטוח שאפשר למצוא אופציה יותר טובה בסכום כזה.

כספי רוב הסיכויים שלא יוכל לשחק בעונה הבאה ואני מאמין שיפרוש בקיץ לטובת תפקיד מקצועי במועדון ובעיניי בנדר לא צריך להישאר פה בשום צורה.
מקלויארו ודורסי הייתי נפרד ומביא שני זרים חדשים - קורדינר הזה שהזכירו היום את השם שלו בONE נשמע כמו אחלה מחליף לקלויארו בסכום דומה, או אפילו דיישון פייר מפנר יכול להיות גם אופציה (אם תהייה אפשרות להחתים את פולונארה מבאסקוניה אני לא אתנגד)

אם ג'ונס ימשיך ביכולת החביבה שלו הייתי משאיר אותו על החוזה הנמוך והנוח שלו, ואם לא מביא במקומו איזה סקורר על חוזה נמוך לעמדה 2 על תקן דורסי. בחוזה של דורסי מחתים רכז סוס סטייל הנרי שנמצא בעונת פריצה.
וכמובן שהייתי עושה הכל בשביל להשאיר את בראיינט עם סעיף יציאה בקיץ לNBA, אבל בשביל העניין נצא מנקודת הנחה שהוא נשאר.

נחזור רגע לקו הקדמי - במקום כספי מכבי תצטרך לעשות הכל בשביל להחתים את ליף ואני אופטימי שזה יקרה בקיץ הקרוב כי נראה שאת סיפור הNBA שלו הוא כבר מיצה.
לעמדה 4 במקומו של בנדר הייתי הולך בכל הכוח על ג'ורדן מיקי שאני מאמין שיהיה חופשי לגמרי בקיץ אחריי מה שקרה לחימקי העונה, מכבי כבר היו קרובים להחתים אותו בעבר ואין סיבה שלא יצליחו הקיץ אם הם באמת ירצו.
בעמדה 5 הייתי מנסה להחתים את מרטין\ריינולדס\בוקר במקומו של זיזיץ ואם יש אפשרות להשאיר את האנטר על חוזה נוח אז אני מוכן להתפשר על זה אם עמדה 4 מורכבת מצמד של מיקי וליף.

ובנוגע לישראלים - דיבה, ליף וזוסמן זה שלישיית באנקרים בשבילי.
ים מדר זה שם שישר צריך לקפוץ בפנקסים אם תהייה אפשרות ואם לא אז להחזיר את היידיגר מהשאלה זה בסדר, תומר גינת במקום בלייזר זה צעד מתבקש והגיוני ושחקן אחרון זה אולי לנדסברג שהייתי מחזיר כמתאזרח לעמדה 2-3.

ואז התמונה הסופית נראית ככה :

הנרי, ג'ונס, דיבה
ווילבקין, לנדסברג, היידיגר
בראיינט, קורדינר\פייר, זוסמן
מיקי, ליף, גינת
מרטין/ריינולדס\בוקר, האנטר

לא חושב שניקולה יוותר על בנדר וזיזיץ כל כך מהר.

אם אני לא טועה לתומר גינת יש חוזה, הלוואי וליף היה מגיע אבל אני לא רואה אותו מגיע בשלב הזה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי TAYO » 25 ינואר 2021, 11:35

כמו שהיידיגר נראה בהרצליה, אני חושב שיש כאן פוטנציאל רציני ליורוליג. אמנם הוא צעיר וחסר ניסיון, אבל בכל הקשור ליכולת, הוא נראה מבטיח מאד.
לא אתפלא אם הוא ייקח לנו אליפות על הראש השנה ;)
בכל מקרה, יש מצב שהוא צריך להיות במצבת הישראלים של מכבי בעונה הבאה, לא יודע על חשבון איזו עמדה כי ברור שגם דיבה יושב על אותה המשבצת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 25 ינואר 2021, 12:07

אדגר פו כתב:לא הייתי ממהר להיפטר מכישרון כמו דורסי כל כך מהר אבל זה תלוי בגרף התזזיתי שלו, האם הוא יתייצב או ימשיך להיראות כמו סינוס מטורף. עד סוף העונה נראה
לאן זה הולך.
לדעתי כספי מספיק הגון כדי לאמר לעצמו - עד כאן - ואם לא מכבי צריכה לאמר לו את זה. הכסף שהוא מרוויח יכול לפרנס שני פורוורדים טובים או אחד מעולה. (או לחילופין סנטר או גארד , מה שמכבי חושבת לנחוץ להוציא עליו ).

לא פחות מהיכולת של דורסי בהמשך העונה, יאניס צריך לשאול את עצמו אם הוא יתאים את הקבוצה יותר אליו. לדעתי דורסי הרבה יותר טוב כפינישר, ובמכבי הנוכחית הוא נדרש להתחיל התקפות באופן שפוגע בו ובקבוצה. אם יבנו קבוצה נכונה עם לפחות מנהל משחק אחד איכותי, אני מאמין שדורסי יהיה בינגו. האם זה יקרה? בוא נאמר שאני כבר לא סומך על יאניס בדברים האלה.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 25 ינואר 2021, 13:34

גל גל כתב:לא חושב שניקולה יוותר על בנדר וזיזיץ כל כך מהר.

אם אני לא טועה לתומר גינת יש חוזה, הלוואי וליף היה מגיע אבל אני לא רואה אותו מגיע בשלב הזה

מבין את מה שאתה אומר אבל מצד שני לבנדר אין חוזה לעונה הבאה, אם הוא יסכים להתפשר על סכום מאוד נמוך ובמכבי ירצו להשאיר אותו כזר תשיעי שלא יירשם לליגה זה יכול להיות בסדר, אבל בעיניי בשום תרחיש הוא לא צריך לתפוס מקום בין 8 הזרים הבטוחים
בנוגע לזיזיץ כן יש לו אופציה לחוזה לעונה הבאה (דיי יקר, 1.1M) ובאמת יכול להיות שוויציץ יתעקש עליו אבל לדעתי אחריי מה שאנחנו רואים עד עכשיו העונה קשה לי להאמין שיאניס יסכים להשאיר אותו גם בעונה הבאה, זה בכלל לא הסגנון שלו ונראלי שהוא יעדיף סנטר אתלטי

החוזה של גינת נגמר בסוף העונה הזאת ואם אתה זוכר מכבי כבר הציעו לו חוזה בקיץ שעבר ואני מאמין שפשוט התפשרו על בלייזר לאחר שגינת החליט לחתום בפריז, לכן אם תהייה אופציה ללכת עליו בקיץ הזה אני מאמין שיפרדו מבלייזר ויחתימו אותו
ובעניין ליף אין ספק שהוא יהיה מטרה רצינית בקיץ הזה ובאמת אין לדעת מה יהיה איתו, מנקודת המבט שלי הוא כבר מיצה את הNBA ותהייה לו הזדמנות לחתום על חוזה יפה במכבי ולפרוח ביורוליג, נקווה שילך על האופציה הזאת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Cobra » 26 ינואר 2021, 10:03

למרות שדחה אותה בעבר, קווין הארווי מועמד למכבי תל אביב לעונה הבאה
https://sports.walla.co.il/item/3413950 ... cialbutton
Cobra

הודעהעל ידי Jack55 » 26 ינואר 2021, 10:06

Cobra כתב:למרות שדחה אותה בעבר, קווין הארווי מועמד למכבי תל אביב לעונה הבאה

הרווי נותן עונה פשוט מעולה בקובאן, יכול להיות אופציה טובה במקומו של בנדר

אגב עוד מידע מעניין מתוך הכתבה :
קליין, שהיה על הכוונת של הצהובים עוד בקיץ האחרון, אמור להישאר בקבוצה גם לעונה הבאה, אלא אם החיבור בינו לבין המערכת לא יהיה מוצלח, אך בתוכניות הכלליות לקראת העונה הבאה שמו כבר רשום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 26 ינואר 2021, 11:23

Cobra כתב:למרות שדחה אותה בעבר, קווין הארווי מועמד למכבי תל אביב לעונה הבאה

הלוואי , שחקן פשוט נפלא .
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Maccabi18 » 26 ינואר 2021, 19:58

2 שמות שרציתי לראות כאן כבר קיץ קודם
בראיינט לא ישאר פה, הוא ילך לnba והמחליף המושלם עבורו זה קורדינייר
הארווי הוא בול השחקן שהיינו צריכים, אתלט עם קליעה משלוש מצויינת
אם וכאשר יגיעו אחלה החתמות, לא תמיד חייבים לשאוף לשמות וואו, נקווה שילמדו את הלקח מזיזיץ ויביאו את מי שמתאים ולא מי שנשמע טוב
Maccabi18

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Google [Bot] ו־38 אורחים