המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל מאירופה והעולם 20/21 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 20/21 V2

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 יוני 2021, 18:40

RonB כתב:יש דיבור שז'ליקו סגר בפרטיזן

יחתום ל-3 שנים לפי המדווח: https://www.eurohoops.net/en/eurocup/12 ... -partizan/
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 19 יוני 2021, 19:14

מה יש לו לחפש שם?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2021, 20:09

שמואל1 כתב:
מה יש לו לחפש שם?

גם לי זה לא נשמע אמין במיוחד. מה יעשה שם? יפתח את הנוער?

גם אם יעבוד בהתנדבות במועדון נעוריו, עדיין אין לפרטיזן תקציב לחזור לבמה המרכזית
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 יוני 2021, 23:10

אחדשיודע כתב:

יחתום ל-3 שנים לפי המדווח: https://www.eurohoops.net/en/eurocup/12 ... -partizan/

Despite the reports about his return to Partizan, Zeljko Obradovic had not taken any decision yet
https://www.eurohoops.net/en/eurocup/12 ... is-future/
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 19 יוני 2021, 23:28

זניט החתימה את קונור פראנקמפ ממורסיה הספרדית. גירסא זולה של פאנגוס לעניים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 20 יוני 2021, 00:31

אחדשיודע כתב:בעיניי, היורוליג אשמים. היו צריכים לתת כרטיס אחד בלבד ליורוקאפ ולהשאיר ווילדקארד למקרה כמו זה. אלופת איטליה זה לא צחוק.

הכרטיס הנוסף ליורוקאפ נועד כדי להעלות את הערך שלה לעומת ליגת האלופות. לטעמי כמעט תמיד יהיו שם 2 קבוצות ששוות יורוליג, לצערנו הפעם מועדון חלש הצליח להשתחל. הבעיה האמיתית היא בהענקת הרשיון לאלבה. מהלך מטומטם מאוד.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 20 יוני 2021, 01:36

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:בעיניי, היורוליג אשמים. היו צריכים לתת כרטיס אחד בלבד ליורוקאפ ולהשאיר ווילדקארד למקרה כמו זה. אלופת איטליה זה לא צחוק.

הכרטיס הנוסף ליורוקאפ נועד כדי להעלות את הערך שלה לעומת ליגת האלופות. לטעמי כמעט תמיד יהיו שם 2 קבוצות ששוות יורוליג, לצערנו הפעם מועדון חלש הצליח להשתחל. הבעיה האמיתית היא בהענקת הרשיון לאלבה. מהלך מטומטם מאוד.

ברור ממה זה נבע. זה עדיין היה מהלך טיפשי ומיותר. ניסו לחזק את ערך המפעל המשני (ללא הצלחה), ובסופו של דבר פגעו ביורוליג. אז... לא חכם הייתי אומר.
לגבי אלבה - כן, גם זו החלטה נמהרת מידי של מקבלי ההחלטות ביורוליג. אחת מבין רבות. אבל פה זו הייתה בחירה בקבוצה מסוימת (מסיבות אסטרטגיות/כלכליות כאלו ואחרות), להבדיל מהענקת כרטיס נוסף לקבוצה לא ידועה. במקרה השני, הם פשוט השאירו את ההחלטה לידי המזל. ונראה שגם לבעלי הקבוצות נמאס מהעומד בראשו של ה-ECA. התנהלות חובבנית במקרה הטוב.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 20 יוני 2021, 02:03

אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:

ברור ממה זה נבע. זה עדיין היה מהלך טיפשי ומיותר. ניסו לחזק את ערך המפעל המשני (ללא הצלחה), ובסופו של דבר פגעו ביורוליג. אז... לא חכם הייתי אומר.
לגבי אלבה - כן, גם זו החלטה נמהרת מידי של מקבלי ההחלטות ביורוליג. אחת מבין רבות. אבל פה זו הייתה בחירה בקבוצה מסוימת (מסיבות אסטרטגיות/כלכליות כאלו ואחרות), להבדיל מהענקת כרטיס נוסף לקבוצה לא ידועה. במקרה השני, הם פשוט השאירו את ההחלטה לידי המזל. ונראה שגם לבעלי הקבוצות נמאס מהעומד בראשו של ה-ECA. התנהלות חובבנית במקרה הטוב.

בסופו של דבר אנחנו מדברים נטו על העונה. סביר להניח שברוב מוחלט של הפעמים יעפילו קבוצות איכותיות. הכרטיס לאלבה, לעומת זאת, לא מוצדק בכלל.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 20 יוני 2021, 02:36

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:

בסופו של דבר אנחנו מדברים נטו על העונה. סביר להניח שברוב מוחלט של הפעמים יעפילו קבוצות איכותיות. הכרטיס לאלבה, לעומת זאת, לא מוצדק בכלל.

הרוב המוחלט של הפעמים? וזה בסדר מבחינתך שב-49% מהמקרים לא יהיו קבוצות איכותיות שיעפילו דרך השיטה הזאת (או לכל הפחות קבוצות שהן אופציה ב׳ בסדר העדיפויות)? ואם כן, אז תרשה לי לשאול אותך - למה? מה זה נותן? ההימור הזה פשוט לא מוצדק. אין שום סיבה להמר פה ולהשאיר את ההחלטה לידי המזל. שום סיבה. עצם זה שהמפעל הזה מעניק כרטיס אחד ליורוליג, זה פיתוי מספיק טוב. שני כרטיסים לא הפכו את המפעל המשני הזה למפתה יותר בעיניי הקבוצות בדרג הביניים של אירופה. וגם אם נניח שזה כן היה קורה, ביורוליג פיספסו את המטרה העיקרית - והיא היורוליג עצמו.

ספציפית השנה, העפילו ליורוליג שתי קבוצות (לא אחת) שפחות מתאימות ליורוליג מקבוצה בסדר הגדול של בולוניה. קאזאן אולי קבוצה עם תקציב, אבל השוק שלה הרבה פחות אטרקטיבי (בעיקר כי יש כבר שתי קבוצות רוסיות במפעל - שלא מושכות יותר מידי רייטינג מקומי). ובשאלה לגבי הטווח הארוך - אין באמת שאלה מי מתאימה יותר.

לגבי אלבה - לא אתה ולא אני מכירים את הנתונים. לא את הנתונים הכספיים מאוחרי ההחלטה ולא את הנתונים האסטרטגיים (השוק הגרמני וכ׳ו). ובכל מקרה, נבחרה קבוצה x ע״י היורוליג. הם קיבלו החלטה לגבי קבוצה מסוימת שבעיניהם היא משרתת את החזון של המפעל (ויכול להיות גם שטעו בבחירה, למרות שהשוק הגרמני גדול וחשוב). וכך צריך לעשות. להבדיל, כרטיס נוסף ליורוקאפ, שאינו ידוע למי הוא הולך, לא משרת שום דבר. בטח כשהכוונה בעתיד להפוך את הליגה הזאת לליגה סגורה ולהתקבע על קבוצות מסוימות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 20 יוני 2021, 11:07

A.Parker כתב:

גרמניה היא הכלכלה הכי גדולה באירופה. לכן, לתת כרטיס לקבוצה מבירת גרמניה זה לא משהו מופרך לחלוטין. מה גם שאלבה מוכיחה פעם אחר פעם שהיא הקבוצה החזקה בגרמניה (לוקחת אליפויות), ולא סתם קבוצה, שהנהלת היורוליג החליטה לצרף באופן שרירותי.

נכון, אלבה תמיד נראית יותר שייכת ליורוקאפ מאשר ליורוליג. היא אף פעם לא תשקיע בסגל שלה יותר כסף מאשר היא מרוויחה ממכירת הכרטיסים לאולם Mercedes-Benz Arena שלה , וממכירת זכויות השידור. זה לא הכי סקסי, אני מסכים. אבל מצד שני אף פעם לא יקרה לאלבה ברלין מה שקרה לחימקי.

דרך אגב, האולם של אלבה הוא בעל 14.500 מקומות ישיבה, והיא מובילה את היורוליג בכמות הצופים הממוצעת (לפני קורונה).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי itai7 » 20 יוני 2021, 14:27

מילאנו עם שתי החתמות ראשונות לעונה הזו, דבון מבאמברג ודוידה אלביטי הקלעי של טרייסטה
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 21 יוני 2021, 22:40

ניבו בז'לגיריס???
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Weems13 » 21 יוני 2021, 22:46

ניבו בזלגיריס. לדעתי בסבירות גבוהה שפלויד יחתום בצהוב לאחר הסדרה הנהדרת שנתן.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי Cobra » 21 יוני 2021, 22:50

בושה , אין מילים לתאר את האכזבה
Cobra

הודעהעל ידי Jack55 » 21 יוני 2021, 22:51

החתמה מצוינת של זלגיריס
שאפו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 21 יוני 2021, 22:55

הימור, וככזה - טוב מאוד שלא הגיע
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 21 יוני 2021, 22:55

עכשיו כל חובבי ליגת העלאק יהיו מאוכזבים.

ואני אומר, לא נורא בכלל. שחקן שלא חף מטעויות ובעיות, כשלא בטוח שהוא מה שהיה צריך.

מסקירה של השוק, הסנטר המחליף לטעמי צריך להגיע מליגת הקיץ או פליט מה-CBA/NBA גם ככה. וזה שקבוצת יורוליג קופצת על ניבו בשלב כל כך מוקדם רק מעידה על זה.

בכל מקרה זה משהו לחשוב עליו אחרי שסוגרים את עמדה 4 - משמע, הזר בעמדה 4 וטי ג'יי ליף יותר קריטיים מהסנטר המחליף ואחרי שהעמדה הזו סגורה אפשר להיות יותר חכמים.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 21 יוני 2021, 22:56

Cobra כתב:בושה , אין מילים לתאר את האכזבה

אתה לא יודע מה היה שם.
אתה לא יודע אם מכבי באמת פנתה אליו.
אם כן, יכול להיות שהוא מעדיף לא לשחק בארץ לאחר שברח מהמדינה בזמן הסבב האחרון בעזה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 21 יוני 2021, 23:00

felix_r כתב:

אתה לא יודע מה היה שם.
אם כן, יכול להיות שהוא מעדיף לא לשחק בארץ לאחר שברח מהמדיה בזמן הסבב האחרון בעזה.
זה הדבר שאני אישית הכי אזכור לו.

שחקן שבורח מאילת (הזר היחיד שברח להם אם אני לא טועה) כי נופלים טילים מבאר שבע ועד גבול השרון.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 21 יוני 2021, 23:14

Rampel כתב:
felix_r כתב:

אתה לא יודע מה היה שם.
אם כן, יכול להיות שהוא מעדיף לא לשחק בארץ לאחר שברח מהמדיה בזמן הסבב האחרון בעזה.
זה הדבר שאני אישית הכי אזכור לו.

שחקן שבורח מאילת (הזר היחיד שברח להם אם אני לא טועה) כי נופלים טילים מבאר שבע ועד גבול השרון.

כן, מכבי לא יכולה להחתים שחקן שיכול לברוח לה באמצע העונה.

אם כי יש מצב שבמילא לא יכול היה לשחק בגלל פציעה ואז החליט לברוח
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sroeyz ו־29 אורחים