המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V3 - סקוט ברוקס לא ימשיך

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V3

הודעהעל ידי Jack55 » 09 פברואר 2021, 05:20

הוא לא ממש בעניינים, הוא צריך להוכיח את עצמו הרבה יותר בדקות שהוא מקבל
אם לא בהתקפה אז לפחות בהגנה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2021, 06:34

105:101 לוושינגטון בסיום. הם לחלוטין יותר טובים כרגע בלי ווסטברוק.

אבדיה נתקע על 4. משחק שלישי ברציפות. לא פגע בקליעה, אבל עם דקות טובות בהגנה במחצית השנייה (אחרי מחצית ראשונה רעה) מול לאבין ואסרטיביות בריבאונד. 4 נק' (2/9 מהשדה, 0/5 לשלוש ו-0/2 מהקו), 10 רב', 3 חט' ואסיסט. פלוס 15 במדד הפלוס/מינוס - הכי גבוה בקבוצה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Runner30 » 09 פברואר 2021, 12:18

במקום לפתח כשרון לוטרי, רומסים לו בטחון עצמי,
משתמשים בו בתור גופה בהגנה ויאלה חזרה לספסל.

מי ישמע, הגאון ירד מהאולימפוס ועשה לו תדרוך ווידאו.
מעכשיו הוא הולך לשמור...
Runner30

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 פברואר 2021, 12:21

נראה שדני יתצטרך ללמוד להסתגל למעמד החדש, ולהרוויח את הדקות שלו מהספסל. מניח שזה יקח קצת זמן, במיוחד בכושר הנוכחי שלו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 09 פברואר 2021, 13:11

דווקא אני מרוצה מכמות הזריקות שלקח במשחק הזה. גם אם החטיא, חשוב שימשיך לזרוק כמה שיותר בלי לפחד, והאחוזים אמורים להשתפר.
עידן

הודעהעל ידי my man » 09 פברואר 2021, 13:19

לצורך העניין את האצ'ימורה מעניין רק האצ'ימורה וזה מה שמביא לו את המספרים שהוא עושה. לעיתים ילך וזה יעזור לקבוצה ולעיתים(ואף לרוב) זה לא יעזור ויזיק לקבוצה אבל אותו זה לא מעניין ובטח שאף אחד לא יאשים אותו באיך שהקבוצה נראית.

אבדיה צריך לעשות בדיוק אותו דבר.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אדגר פו » 09 פברואר 2021, 13:50

ברומא תתנהג כמו רומאי - כולם זורקים כדי לשפר ססטיסטיקה אז גם אתה, קדימה. ;) .
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 09 פברואר 2021, 16:18

דני עולה מהספסל זה אומר שאין יותר להתחבא מאחורי האימרה 'אי אפשר לבלוט כשאתה משחק לצד כוכבים סוליסטים כמו ביל ו-ווסטברוק'.
אם גם מהספסל הוא לא יצליח להראות דומיננטיות וניצוצות, זה כבר יהפוך להיות מסוכן. שחקני חמישייה מקבלים הרבה יותר סלחנות.
הדרך מהספסל למעמד של בונגה, טרוי בראון ג'וניור וג'רום רובינסון שכבר כמה משחקים יצאו מהרוטציה הרבה יותר קצרה.

ואחרי ההקדמה הזו, דני היה נוראי התקפית. יש לו כל כך הרבה אלמנטים לעבוד עליהם.
אנשים אולי יגידו לעצמם "אבל היי, הוא לקח 9 זריקות סוף סוף", העניין הוא איך הוא לקח אותם.
רוב השלשות שלו היו כשהוא היה לא בשיווי משקל, זה הרגיש שהן לא ילכו פנימה עוד לפני שהוא שיחרר את הכדור.
והחדירות לסל, מהלכי פוטבול. סולל את דרכו בכוח ואגרסיביות זה נחמד, אבל מעייף ולא יעיל. אם הוא אי פעם רוצה להיות סקורר ברמה גבוהה הוא חייב לסגל לעצמו את היכולת לסיים במגוון דרכים. תקראו לזה חתוליות. כרגע הוא לא עושה שום מניפולציה על השומר. סתם דוגמא: הכדרור שלו בין הרגליים זה סתם כדי להרוויח זמן ולא כדי לגרום לשומר שלו לצאת משיווי משקל. כדרור בין הרגליים יעיל הוא כזה שבא עם הטעיות גוף תוך כדי קריאה של התנועות של השומר שלך.

אני גם כותב שהוא היה נוראי התקפית כי למרות שהוא עלה מהספסל הוא כמעט ולא הוריד כדור לריצפה וכמעט ולא הוביל שום התקפה.
אם הוא מכדרר בדיוק באותה כמות שכידרר כשפתח לצד ווסטברוק וביל, מה הוא עשה בזה? איפה בדיוק הוא מנצל את הסיטואציה של לעלות מהספסל לטובתו? הלוואי שהייתי יכול להיכנס לראש שלו. חסר ביטחון כל כך.

בהגנה היה לו משחק טוב, אהבתי שהראה ביטחון לשמור קבוע את לאבין ועשה עבודה מצויינת. אבל היתה לו פאשלה אחת גדולה במחצית הראשונה ששוב בא לעזור בצבע בזמן שהשאיר את פטריק וויליאמס חופשי על קו השלוש. עוד לפני שהכדור הגיע לוויליאמס צעקתי למסך מה אתה עוזב אותו. וויליאמס קלע את השלשה, ברוקס הוריד אותו מיד לספסל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 09 פברואר 2021, 16:24

גיא כתב:דני שחקן טוב, לא ספקטקולרי.
אין לו את הכדור ביד, הוא קבוצתי בקטע של מכבי ביורוליג.

יש לי מחשבה כזאת, מדברים על זה שהוא שחקן עם נסיון לגילו,
אבל הנסיון הזה הוא בכדורסל שונה.
הוא צריך להשתנות על מנת להצליח ב- NBA?

העלת נקודה מצויינת. יש לו המון מה לשנות.

הדבר המרכזי שהוא צריך לעשות לדעתי בשנתיים הקרובות זה ללמוד איך לנער מעצמו שומר. זה יצריך המון עבודה על שיווי משקל וגמישות. שוב, הוא רק בן 20, הגוף עדיין בשלבי התעצבות, ולדני יש בסיס אתלטי טוב, בקיץ כשיהיו לו כמה חודשים להתאמן עם מאמן פיתוח יכולות (אסור שזה יהיה פרוביץ'), הוא יהיה חייב לעשות קפיצת מדרגה בפן הזה של ללמוד לעשות תנועות חדות עם הרגליים ולשלב אותם עם הטעיות גוף ותנועות גמישות וזורמות יותר, כי יש שם פוטנציאל. אם הוא לא יעשה את זה, הוא ימשיך להיתקע על המשבצת הזו של שחקן שלא בטוח ביכולת שלו לייצר לעצמו ולכן גם ימעט לדרוש כדור וימעט לזרוק, כי אלו שזורקים הכי הרבה הם אלו שיודעים להשיג נקודות בקלות, מה שמאפשר להם מדי פעם להרשות לעצמם להיות חוצפנים ולקחת גם זריקות בדרגת קושי גבוהה. כרגע דני במצב שכל זריקה עבורו למעט שלשה פנויה היא דרגת קושי גבוהה. לכן לדעתי הוא לא זורק הרבה.

זו המסקנה הראשונה שלי מכל 16 המשחקים שלו עד עכשיו. בקיץ מחכה לו חתיכת עבודה שאני מקווה שתהיה עם דרו האנלן המאמן האישי של בראדלי ביל שמומחה בללמד אלמנטים כאלה. מאמן כזה יצטרך לעבוד איתו על הדמייה של סיטואציות שדורשות שיווי משקל ברמה גבוהה ולעשות איתו המון חזרות על הסיטואציות האלה. לחזק את השרירים והגמישות שלו. לעורר את הפן היצירתי שלו שממש הלך לישון כרגע.

אגב, גם את מכניקת הזריקה שלו אני לא אוהב. לא משנה כמה האחוזים שלו טובים, הזריקה נראית רובוטית מדי ולא נראית מותאמת לזריקה מתוך כדרור.
~Box & 1~

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2021, 16:35

~Box & 1~ כתב:בהגנה היה לו משחק טוב, אהבתי שהראה ביטחון לשמור קבוע את לאבין ועשה עבודה מצויינת. אבל היתה לו פאשלה אחת גדולה במחצית הראשונה ששוב בא לעזור בצבע בזמן שהשאיר את פטריק וויליאמס חופשי על קו השלוש. עוד לפני שהכדור הגיע לוויליאמס צעקתי למסך מה אתה עוזב אותו. וויליאמס קלע את השלשה, ברוקס הוריד אותו מיד לספסל.

היה יותר ממקרה אחד כזה במחצית הראשונה. ובכלל, זו טעות שהוא חוזר עליה פעם אחר פעם (לדעתי עוד ממכבי). הוא עוד לא הבין את העניין עד הסוף. אבל מתישהו יפול האסימון אני מניח.

לגבי החלק ההתקפי. יש פה הרבה עניין של ביטחון. לעשות את הסיווץ׳ משחקן משלים (/עובד שחור) לשחקן מוביל - זה קשה. צפוי שזה ייקח זמן ולא יקרה בבת אחת. לכן אמרתי במשחקים הראשונים שאני חושש שהוא יתרגל לתפקיד של השחקן המשלים בהתקפה. וזה פחות או יותר מה שקרה. לדעתי מראש ברוקס היה צריך לפתוח איתו מהספסל, לתת לו ביטחון ליזום ולהוביל, ואז לשלב אותו לאט לאט בחמישייה.

אני כן הייתי רוצה לראות אותו זורק הרבה, בלי פחד. ועל זה אין לי ביקורת עליו. צריך להמשיך לנסות בכל הזדמנות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי גיא » 09 פברואר 2021, 16:43

~Box & 1~ כתב:
גיא כתב:דני שחקן טוב, לא ספקטקולרי.
אין לו את הכדור ביד, הוא קבוצתי בקטע של מכבי ביורוליג.

יש לי מחשבה כזאת, מדברים על זה שהוא שחקן עם נסיון לגילו,
אבל הנסיון הזה הוא בכדורסל שונה.
הוא צריך להשתנות על מנת להצליח ב- NBA?

העלת נקודה מצויינת. יש לו המון מה לשנות.

הדבר המרכזי שהוא צריך לעשות לדעתי בשנתיים הקרובות זה ללמוד איך לנער מעצמו שומר. זה יצריך המון עבודה על שיווי משקל וגמישות. שוב, הוא רק בן 20, הגוף עדיין בשלבי התעצבות, ולדני יש בסיס אתלטי טוב, בקיץ כשיהיו לו כמה חודשים להתאמן עם מאמן פיתוח יכולות (אסור שזה יהיה פרוביץ'), הוא יהיה חייב לעשות קפיצת מדרגה בפן הזה של ללמוד לעשות תנועות חדות עם הרגליים ולשלב אותם עם הטעיות גוף ותנועות גמישות וזורמות יותר, כי יש שם פוטנציאל. אם הוא לא יעשה את זה, הוא ימשיך להיתקע על המשבצת הזו של שחקן שלא בטוח ביכולת שלו לייצר לעצמו ולכן גם ימעט לדרוש כדור וימעט לזרוק, כי אלו שזורקים הכי הרבה הם אלו שיודעים להשיג נקודות בקלות, מה שמאפשר להם מדי פעם להרשות לעצמם להיות חוצפנים ולקחת גם זריקות בדרגת קושי גבוהה. כרגע דני במצב שכל זריקה עבורו למעט שלשה פנויה היא דרגת קושי גבוהה. לכן לדעתי הוא לא זורק הרבה.

זו המסקנה הראשונה שלי מכל 16 המשחקים שלו עד עכשיו. בקיץ מחכה לו חתיכת עבודה שאני מקווה שתהיה עם דרו האנלן המאמן האישי של בראדלי ביל שמומחה בללמד אלמנטים כאלה. מאמן כזה יצטרך לעבוד איתו על הדמייה של סיטואציות שדורשות שיווי משקל ברמה גבוהה ולעשות איתו המון חזרות על הסיטואציות האלה. לחזק את השרירים והגמישות שלו. לעורר את הפן היצירתי שלו שממש הלך לישון כרגע.

אגב, גם את מכניקת הזריקה שלו אני לא אוהב. לא משנה כמה האחוזים שלו טובים, הזריקה נראית רובוטית מדי ולא נראית מותאמת לזריקה מתוך כדרור.

תודה, מאוד מעניין.
גיא

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 פברואר 2021, 17:19

~Box & 1~ כתב:דני עולה מהספסל זה אומר שאין יותר להתחבא מאחורי האימרה 'אי אפשר לבלוט כשאתה משחק לצד כוכבים סוליסטים כמו ביל ו-ווסטברוק'.
אם גם מהספסל הוא לא יצליח להראות דומיננטיות וניצוצות, זה כבר יהפוך להיות מסוכן. שחקני חמישייה מקבלים הרבה יותר סלחנות.
הדרך מהספסל למעמד של בונגה, טרוי בראון ג'וניור וג'רום רובינסון שכבר כמה משחקים יצאו מהרוטציה הרבה יותר קצרה.

אנשים אולי יגידו לעצמם "אבל היי, הוא לקח 9 זריקות סוף סוף", העניין הוא איך הוא לקח אותם.
רוב השלשות שלו היו כשהוא היה לא בשיווי משקל, זה הרגיש שהן לא ילכו פנימה עוד לפני שהוא שיחרר את הכדור.
והחדירות לסל, מהלכי פוטבול. סולל את דרכו בכוח ואגרסיביות זה נחמד, אבל מעייף ולא יעיל. אם הוא אי פעם רוצה להיות סקורר ברמה גבוהה הוא חייב לסגל לעצמו את היכולת לסיים במגוון דרכים. תקראו לזה חתוליות. כרגע הוא לא עושה שום מניפולציה על השומר. סתם דוגמא: הכדרור שלו בין הרגליים זה סתם כדי להרוויח זמן ולא כדי לגרום לשומר שלו לצאת משיווי משקל. כדרור בין הרגליים יעיל הוא כזה שבא עם הטעיות גוף תוך כדי קריאה של התנועות של השומר שלך.

אני גם כותב שהוא היה נוראי התקפית כי למרות שהוא עלה מהספסל הוא כמעט ולא הוריד כדור לריצפה וכמעט ולא הוביל שום התקפה.
אם הוא מכדרר בדיוק באותה כמות שכידרר כשפתח לצד ווסטברוק וביל, מה הוא עשה בזה? איפה בדיוק הוא מנצל את הסיטואציה של לעלות מהספסל לטובתו? הלוואי שהייתי יכול להיכנס לראש שלו. חסר ביטחון כל כך.

בהגנה היה לו משחק טוב, אהבתי שהראה ביטחון לשמור קבוע את לאבין ועשה עבודה מצויינת. אבל היתה לו פאשלה אחת גדולה במחצית הראשונה ששוב בא לעזור בצבע בזמן שהשאיר את פטריק וויליאמס חופשי על קו השלוש. עוד לפני שהכדור הגיע לוויליאמס צעקתי למסך מה אתה עוזב אותו. וויליאמס קלע את השלשה, ברוקס הוריד אותו מיד לספסל.

הבעיה שגם המחליפים בוושניגטון לא ממש שמעו על מסירות.
איש סמית' מעיף זריקות כל פעם כשהכדור אצלו, כנ"ל ראול נטו.
באמת שאין בקבוצה הזאת אף שחקן קבוצתי שחושב מסירה, חוץ מדני עצמו. מאוד קשה לשחקן כמו דני לבוא לידי ביטוי בהתקפה כזאת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 09 פברואר 2021, 19:05

שמואל1 כתב:
~Box & 1~ כתב:דני עולה מהספסל זה אומר שאין יותר להתחבא מאחורי האימרה 'אי אפשר לבלוט כשאתה משחק לצד כוכבים סוליסטים כמו ביל ו-ווסטברוק'.

הבעיה שגם המחליפים בוושניגטון לא ממש שמעו על מסירות.
באמת שאין בקבוצה הזאת אף שחקן קבוצתי שחושב מסירה, חוץ מדני עצמו. מאוד קשה לשחקן כמו דני לבוא לידי ביטוי בהתקפה כזאת.

דווקא אש סמית מפעיל יפה את הקבוצה, במיוחד היה בולט השיתוף שלו עם לופז אתמול.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 10 פברואר 2021, 16:00

שמואל1 כתב:הבעיה שגם המחליפים בוושניגטון לא ממש שמעו על מסירות.

ברגע שאנחנו מתחילים להאשים אחרים באיך שדני אבדיה נראה, אנחנו מיד מכניסים אותו למשבצת של השחקן המוגבל שתלוי באחרים.
אסור ליפול לשם ולהוריד ממנו ציפיות. אם נשים צעירים מוכשרים אחרים בסיטואציה שלו, הם ימצאו דרך לבלוט וימצאו דרך להראות שכדאי למסור להם.
עקבתי אחרי שפת הגוף של דני במשך כל המשחק הזה, ולא ראיתי שם רעב מצידו לקבל כדור. כן ראיתי רעב לקחת ריבאונדים, אבל לא לקבל כדור או לכדרר.
ברגע שהוא לא מפגין את הרעב הזה, אין מה להאשים אחרים שלא מוסרים לו.

אגב הדרך הכי טובה לדעת איך אבדיה נראה -כרגע- זה על ידי דעה של אוהדי קבוצות אחרות שפגשו את אבדיה. כולנו במידה כזו או אחרת נגועים קצת בחוסר אובייקטיביות כי יש לנו רגש אליו. עברתי על הודעות של אוהדי הבולס שרוב האוהדים שם היו ממש חמים על דני לפני הדראפט, וצפו בו עד עכשיו 3 פעמים מול הקבוצה שלהם, ויש שם קונצנזוס שאיזה כיף שהם בחרו את וויליאמס ולא את דני. לי אישית זה ממש צובט. הלוואי שהיתה דרך להראות את ההודעות האלה שלהם לדני. הוא הרי אמר בעצמו שהוא רוצה להוכיח שקבוצות טעו שלא בחרו בו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי עידן » 10 פברואר 2021, 16:33

~Box & 1~ כתב:

אגב הדרך הכי טובה לדעת איך אבדיה נראה -כרגע- זה על ידי דעה של אוהדי קבוצות אחרות שפגשו את אבדיה. כולנו במידה כזו או אחרת נגועים קצת בחוסר אובייקטיביות כי יש לנו רגש אליו. עברתי על הודעות של אוהדי הבולס שרוב האוהדים שם היו ממש חמים על דני לפני הדראפט, וצפו בו עד עכשיו 3 פעמים מול הקבוצה שלהם, ויש שם קונצנזוס שאיזה כיף שהם בחרו את וויליאמס ולא את דני. לי אישית זה ממש צובט. הלוואי שהיתה דרך להראות את ההודעות האלה שלהם לדני. הוא הרי אמר בעצמו שהוא רוצה להוכיח שקבוצות טעו שלא בחרו בו.

זה לא יעזור להראות לו את ההודעות האלו. יש הבדל בין רוצה להוכיח לבין מסוגל להוכיח. נכון לעכשיו, עובדתית: הוא לא מסוגל להוכיח להם אחרת, אני בטוח שהרצון קיים.

הלוואי ועוד שנה-שנתיים זה ייראה אחרת (לטובה, מן הסתם...)
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 10 פברואר 2021, 16:57

עידן כתב:
זה לא יעזור להראות לו את ההודעות האלו. יש הבדל בין רוצה להוכיח לבין מסוגל להוכיח. נכון לעכשיו, עובדתית: הוא לא מסוגל להוכיח להם אחרת, אני בטוח שהרצון קיים.

יש לו הרבה מה לשפר, אבל לא מסכים שהוא מראה כרגע כל מה שהוא מסוגל. הוא משחק בצורה מאוד פסיבית.
הוא גם אחד שלפי הראיונות שלו שקראתי מקבל מוטיבציה מביקורת. מקווה שהביקורות האלה יגיעו לאוזניים שלו.

אגב, הנה עוד סיבה קטנה למה אני לא חושב שוליקו פרוביץ' הוא המאמן האישי הנכון שלו, ראיון מהיום:

"אני חושב שהוא הוציא את המירב מההזדמנויות שקיבל".

אם עבור פרוביץ' להיות עציץ פסיבי ברוב המוחלט מהזמן זה להוציא את המירב, אז הוא לא האדם הנכון להוציא ממנו את המירב.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=360353
~Box & 1~

הודעהעל ידי TAYO » 10 פברואר 2021, 17:09

אני חושב שקצת עושים לו עוול עם הציפיות המוגזמות. הוא לא אתלט וחתולי, אין לו קליעה של קרי... יש לו יכולות נבא לגיטימיות אבל בואו נהיה מציאותיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי עידן » 10 פברואר 2021, 17:39

~Box & 1~ כתב:
עידן כתב:

יש לו הרבה מה לשפר, אבל לא מסכים שהוא מראה כרגע כל מה שהוא מסוגל. הוא משחק בצורה מאוד פסיבית.
הוא גם אחד שלפי הראיונות שלו שקראתי מקבל מוטיבציה מביקורת. מקווה שהביקורות האלה יגיעו לאוזניים שלו.

אגב, הנה עוד סיבה קטנה למה אני לא חושב שוליקו פרוביץ' הוא המאמן האישי הנכון שלו, ראיון מהיום:

"אני חושב שהוא הוציא את המירב מההזדמנויות שקיבל".

אם עבור פרוביץ' להיות עציץ פסיבי ברוב המוחלט מהזמן זה להוציא את המירב, אז הוא לא האדם הנכון להוציא ממנו את המירב.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=360353

אני מסכים איתך, אבל אין סתירה עם מה שאני כתבתי. עובדתית נכון לעכשיו הוא לא מצליח להוכיח שהוא טוב יותר גם אם על הנייר הוא מסוגל, תהיה הסיבה אשר תהיה (וזה כנראה שילוב של כמה גורמים).

וכן, להיות עציץ פסיבי זה ממש לא להוציא את המירב, וכבר כתבתי את זה פה כמה פעמים בעבר.
עידן

הודעהעל ידי toja27 » 10 פברואר 2021, 19:15

~Box & 1~ כתב:

ברגע שאנחנו מתחילים להאשים אחרים באיך שדני אבדיה נראה, אנחנו מיד מכניסים אותו למשבצת של השחקן המוגבל שתלוי באחרים.
אסור ליפול לשם ולהוריד ממנו ציפיות. אם נשים צעירים מוכשרים אחרים בסיטואציה שלו, הם ימצאו דרך לבלוט וימצאו דרך להראות שכדאי למסור להם.
עקבתי אחרי שפת הגוף של דני במשך כל המשחק הזה, ולא ראיתי שם רעב מצידו לקבל כדור. כן ראיתי רעב לקחת ריבאונדים, אבל לא לקבל כדור או לכדרר.

הדחקה יכול להיות דבר קשה.
מציע לאוהדי הבולס לצאת מזה כמה שיותר מהר.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 פברואר 2021, 19:45

~Box & 1~ כתב:

אני בהחלט חושב שיש לסיטואציה משמעות רבה.
תשים את פטריק ווליאמס בוושניגטון ואת אבדיה בשיקגו, והמצב היה בדיוק הפוך. פטריק ווליאמס לא היה מסוגל לקנות סל בקבוצה כמו וושינגטון (ובלי קשר אני בכלל לא מתלהב מהשחקן הזה, אין לו את האפסייד של דני).
דני הגיע לקבוצה הכי פחות מתאימה לו. פרנצ'ייז כושל בלי הישגים, מאמן גרוע, ואסופה של סוליסטים שחושבים רק על הסל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Jack55 ו־143 אורחים