המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V3 - סקוט ברוקס לא ימשיך

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V3

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 פברואר 2021, 17:01

~Box & 1~ כתב:זה הפך להיות עינוי לצפות בדני. הוא מזלזל באלפי האנשים שקמים לצפות בו בלילה עם הגישה הפסיבית קיצונית שלו. אאוט לגמרי בהתקפה.
הדקות האחרונות היו גארבג' אחד גדול והזדמנות עבורו, ואפילו שם הוא היה פסיבי ולא התנהל כמו אלפא. המשיך להיפטר מהכדור מהר ולברוח מאחריות.
אם היה דבר כזה כלא ספורטיבי, הייתי מכניס לשם את כל המעטפת המקצועית שהיתה סביבו בשנתיים האחרונות. את הסוכן, את המאמן האישי, את כל מי שהכווין אותו. לקחו את הכישרון הכי גדול שצמח בכדורסל הישראלי ולא קידמו במילימטר את היכולות האישיות שלו. הדבר היחיד ששיפרו אצלו זה מאסה. זהו. אפס שיפור יכולות אישיות. חבורה של חובבנים.

אני כנראה אבטל את המנוי שרכשתי לוויזארדס, לפחות אולי לתקופה הקרובה. אין לי עניין לראות שחקנים כמו ווסטברוק וראול נטו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 28 פברואר 2021, 18:52

שמואל1 כתב:אני כנראה אבטל את המנוי שרכשתי לוויזארדס, לפחות אולי לתקופה הקרובה. אין לי עניין לראות שחקנים כמו ווסטברוק וראול נטו.

זה חזק ממני. אמשיך לקוות שיהיה איזשהו נס ושהוא יתחיל לשים ז*ן אחד גדול על כולם שם ולהתחיל לא לראות בעיניים ולטרוף כל דקה שלו שם. הנחמה שלי היא שהוא לא זוסמן, המנייאקיות הזו נמצאת בתוכו ומתישהו אני מקווה שהיא תפרוץ. כרגע, בכל דקה שדני לא על הפרקט אני חוגג את הסלים של היריבה של הוויזארדס. הוא בבור שחור. הוא הגיע למצב שהוא צריך שירימו אותו והוא נפל על קבוצה שבה ה"מנטורים" שלו מאשימים אותו בטעויות שלהם ולא סופרים אותו. רק הוא יכול להציל את עצמו. בכל שנייה שהוא מצפה ממישהו שם למתנה שיידע שהוא נכשל. אין מתנות בקבוצה הזו. תיקח, תטרוף.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 28 פברואר 2021, 18:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי Runner30 » 28 פברואר 2021, 18:53

felix_r כתב:
Runner30 כתב:ביל ווסטברוק הם שני שחקני פרנץ׳ פרייז.
דני הוא לא פרנץ׳ פרייז מאטריאל...

פרנץ׳ פרייז זה צ'יפס באנגלית :laugh2

התכוונת לפרנצ'ייז ?

כן אני יודע מה הבדל בין 2 המושגים.
השאלה אם בנבא יודעים.
Runner30

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 פברואר 2021, 19:35

~Box & 1~ כתב:
שמואל1 כתב:אני כנראה אבטל את המנוי שרכשתי לוויזארדס, לפחות אולי לתקופה הקרובה. אין לי עניין לראות שחקנים כמו ווסטברוק וראול נטו.

זה חזק ממני. אמשיך לקוות שיהיה איזשהו נס ושהוא יתחיל לשים ז*ן אחד גדול על כולם שם ולהתחיל לא לראות בעיניים ולטרוף כל דקה שלו שם. הנחמה שלי היא שהוא לא זוסמן, המנייאקיות הזו נמצאת בתוכו ומתישהו אני מקווה שהיא תפרוץ. כרגע, בכל דקה שדני לא על הפרקט אני חוגג את הסלים של היריבה של הוויזארדס. הוא בבור שחור. הוא הגיע למצב שהוא צריך שירימו אותו והוא נפל על קבוצה שבה ה"מנטורים" שלו מאשימים אותו בטעויות שלהם ולא סופרים אותו. רק הוא יכול להציל את עצמו. בכל שנייה שהוא מצפה ממישהו שם למתנה שיידע שהוא נכשל. אין מתנות בקבוצה הזו. תיקח, תטרוף.

במצב הנוכחי זה חסר סיכוי.
הקבוצה מנצחת (ניצחו שבעה מתוך שמונת המשחקים האחרונים), ודני הוא לא פקטור אז הם ימשכיו לזלזל בו ולא לספור אותו. הוא משחק (ראול) נטו כדי לתת מנוחה לרוי הצ'ימורה, ולא לשום מטרה אחרת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 28 פברואר 2021, 19:54

שמואל1 כתב:
~Box & 1~ כתב:

במצב הנוכחי זה חסר סיכוי.
הקבוצה מנצחת (ניצחו שבעה מתוך שמונת המשחקים האחרונים), ודני הוא לא פקטור אז הם ימשכיו לזלזל בו ולא לספור אותו. הוא משחק (ראול) נטו כדי לתת מנוחה לרוי הצ'ימורה, ולא לשום מטרה אחרת.

המספרים גם פחות או יותר התאזנו - ווסטברוק עושה טריפל דאבל (או קרוב לזה) כל משחק עם מספרים דומים בכל הקטגוריות המובילות, בראדלי ביל קולע באזור ה-30 נקודות באחוזים טובים כל משחק, ודני קולע באזור ה-2 נקודות עם זריקה וחצי למשחק. הוא גם מתבסס בתור אחד הרוקיז הגרועים במחזור שלו (סטטיסטית). זה רע.
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 28 פברואר 2021, 20:32

שמואל1 כתב:במצב הנוכחי זה חסר סיכוי.

אני חושב שהוא כרגע משחק בעיקר בגלל ההגנה והריבאונד. ראיתי איפשהו בטוויטר שבמהלך הניצחונות האחרונים של הוויזארדס, דני נמצא בחמישייה עם הנט רייטינג הכי גבוה. מניח שברוקס והצוות שלו מודעים לזה ומבינים שלמרות שהוא לא מעורב בהתקפה יש לו עדיין ערך מוסף באספקטים אחרים.
אבל מסכים איתך שהכיוון כרגע איום ונורא. מתקשה לראות איזשהו אופק. אם לפני 10 משחקים חשבתי שהוויזארדס צריכים להפסיד כמות משחקים טובה כדי שיילכו לריבילד, רצף הניצחונות שלהם ריסק לחלוטין את התקווה הזו, ואין לו אופק התפתחות לצד סוליסטים כמו ווסטברוק וביל.

דבר אחד שהייתי רוצה להתייחס אליו. לפני כמה חודשים כשדני חזר ממחנה האימונים שלו באטלנטה, הוא אמר את הדברים הבאים בכתבה הזו:
https://sports.walla.co.il/item/3398164

"על האימונים שערך בשבועות הקודמים באטלנטה סיפר: "אני חושב שמאוד השתפרתי. באטלנטה היה לי מאוד קשה. הייתי מגיע לאולם, משם לחדר כושר, משם לעשות פילאטיס ואז הביתה. ככה כל יום. בקושי היה לי זמן לנשום, אבל זה שיפר אותי בצורה בלתי רגילה. אני מרגיש שאני שחקן הרבה יותר טוב עכשיו. שיחקתי אחד על אחד ושניים על שניים מול הרבה שחקנים טובים. אימנו אותי מאמנים עם המון ניסיון. זה שיפר אותי ושיפר לי את הידע, חד משמעית"

איפה זה בא לידי ביטוי במגרש דני? למעט סטפ באק+קרוסואבר אחד מול מיאמי, לא ראיתי אפילו פעולה אחת שלו ב27 משחקים שמצביעה על השיפור בצורה בלתי רגילה הזה שהוא מדבר עליו. כל הפעולות שלו מגושמות, בקו ישר, חסרי כל אקרובטיקה, וביד ימין. על מה בדיוק הוא עבד כל החודשים האלה.
~Box & 1~

הודעהעל ידי עידן » 28 פברואר 2021, 20:39

~Box & 1~ כתב:
שמואל1 כתב:במצב הנוכחי זה חסר סיכוי.

אני חושב שהוא כרגע משחק בעיקר בגלל ההגנה והריבאונד. ראיתי איפשהו בטוויטר שבמהלך הניצחונות האחרונים של הוויזארדס, דני נמצא בחמישייה עם הנט רייטינג הכי גבוה. מניח שברוקס והצוות שלו מודעים לזה ומבינים שלמרות שהוא לא מעורב בהתקפה יש לו עדיין ערך מוסף באספקטים אחרים.

זה נכון, אבל זה משקר. היו לו כמה משחקים עם רייטינג התקפי גבוה מאוד בדקות שהיה על המגרש. אז מה? זה בגלל הזריקה וחצי שלקח במהלך הזמן הזה? לא. הוא לא היה מעורב בכלל בשטף ההתקפי. זה פשוט בגלל שבדקות שהוא שיחק ביל טרף את המגרש מבחינה התקפית ותו לא. אגב, גם במשחקים שהיה לו רייטינג הגנתי גבוה זה ממש לא בהכרח בגללו.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 מרץ 2021, 01:22

Jaylen Brown is OUT tonight against the Wizards, Brad Stevens says
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2021, 01:46

אחדשיודע כתב:
Jaylen Brown is OUT tonight against the Wizards, Brad Stevens says

זה יעזור?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 מרץ 2021, 01:57

יכול לעזור קצת לאבדיה (אם כי הרבה תלוי בו ובחברים שלו). אחד השחקנים הטובים של בוסטון.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 01 מרץ 2021, 02:35

אחדשיודע כתב:יכול לעזור קצת לאבדיה (אם כי הרבה תלוי בו ובחברים שלו). אחד השחקנים הטובים של בוסטון.

אם לא יצטרכו את אבדיה כדי לשמור עליו, אז יש מצב שהוא יקבל עוד פחות דקות
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 מרץ 2021, 03:29

5:40 לסוף הרבע הראשון, סוףסוף מישהו זרק זריקה שהוא אמור לזרוק... אגב, גם זה משחקן מחליף שנכנס הרבה אחרי שהוא היה צריך
ברוקס בכלל לא שם לב...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 מרץ 2021, 03:37

הדבר היחידי שתנועה ללא כדור כאשר ביל על המגרש יכולה להביא זה צעקות מביל...
שחקן חודר לצבע בלי כדור והוא לבד, מה ביל עושה? הולך על שחקן ההתקפה, מקווץ את ההגנה ובסוף כנראה מחטיא.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 מרץ 2021, 03:40

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:יכול לעזור קצת לאבדיה (אם כי הרבה תלוי בו ובחברים שלו). אחד השחקנים הטובים של בוסטון.

אם לא יצטרכו את אבדיה כדי לשמור עליו, אז יש מצב שהוא יקבל עוד פחות דקות

מהבחינה הזאת אתה לא צריך לדאוג. יש מספיק שחקנים בבוסטון שצריך לשמור עליהם טוב. בטח טייטום.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 מרץ 2021, 03:53

2 עבירות לא היו... מתסכל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 מרץ 2021, 04:08

זה יותר שריקות ממשחק הדבר הזה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 מרץ 2021, 04:51

ועכשיו בונגה מראה שאת המעט שאבדיה מקבל הוא עושה טוב יותר. הגנה ועציצות בהתקפה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 מרץ 2021, 05:02

אחדשיודע

הודעהעל ידי Blazergun » 01 מרץ 2021, 05:12

הכי מתסכל בעניין הזה זה שבונגה עלה הבן אדם ישר קיבל מסירות כל פעם שהוא היה פנוי.

וזה לא שהוא טוב הוא עם 0-5!
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 מרץ 2021, 05:18

אני מכיר נעליים יותר חכמות מברוקס..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר