המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג, מח' 27: מכבי ת"א נגד צסק"א מוסקבה , שלישי, 21:05

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מח' 27: מכבי ת"א נגד צסק"א מוסקבה , שלישי, 21:0

הודעהעל ידי felix_r » 03 מרץ 2021, 00:24

itai7 כתב:יאללה בלוסביץ תפנק

תזכור, בלושביץ' אף פעם לא יעזור לך נגד צסקא. הסרבים והרוסים הם כמו אחים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ankram » 03 מרץ 2021, 00:26

felix_r כתב:
Jack55 כתב:סקוטי הפך ללוזר אמיתי בקלאץ'
מזל שיש את האנטר

סקוטי תמי היה לוזר
איך שעלה, ידעתי שנפסיד. למה בראיינט עד שסוף סוף התעורר הוקפא? ליאניס הפתרונים (ואין לו).

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי felix_r » 03 מרץ 2021, 00:29

ankram כתב:
felix_r כתב:
Jack55 כתב:סקוטי הפך ללוזר אמיתי בקלאץ'
מזל שיש את האנטר

סקוטי תמי היה לוזר
איך שעלה, ידעתי שנפסיד. למה בראיינט עד שסוף סוף התעורר הוקפא? ליאניס הפתרונים (ואין לו).

Sent from my iPhone using Tapatalk

כי חייבים להחזיר את וילבקין כדי שיהיה מי שיפסיד לנו את המשחק
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 03 מרץ 2021, 00:42

רק שתהיו בעניין...
ווילבקין נכנס 6 דקות לסוף, כשמכבי בפיגור של 9 הפרש. 3 דקות אח"כ, ההפרש כבר ירד ל-3 נקודות עם כדור של מכבי. סנדי וויתר על שתי זריקות חופשיות לשלוש (גם לדורסי הייתה אפשרות לזרוק), איבד את הכדור ומכבי חטפה שלשה מהילארד בצד השני. פה נגמר המומנטום. לא בכניסה של ווילבקין ולא בטיח.

וכל הדיבורים האלו על "לוזריות" וכ'ו מנותקים מהמציאות. זה לא עניין של לוזריות, זה עניין של איכות. מכבי הייתה נחותה מצסק"א במספר רמות (פשוט כי היא פחות טובה), וניצלה הירדמות זמנית שלה כדי לתעתע בצופים. עזבו שטויות.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 03 מרץ 2021, 00:45, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 03 מרץ 2021, 00:44

אדם כתב:במכבי שחקנים כמו קליבורן צריכים לעבוד ולייצר ולעשות הרבה דברים.
קליבורן זה אותו דבר כדוגמה לווימס ,הם נראים הרבה יותר טוב ממה שהם וזה מבלבל כי יש הבדל בין לשחק בצסקא לבין מכבי ועוד קבוצות בסדר גודל כזה שיש 4 5 שחקנים ואתה צריך להוביל ולעשות כמה דברים מעבר ללעמוד בפינות ופעם בעשר התקפות לנסות לייצר ,במיוחד סביב סגל כזה ושחקנים בעל אינטילגנצית משחק והבנה שיודעים לשים אותך במקום הנכון ולמצוא אותך .
שלא לדבר שקלייבורן של היום זה קליבורן שאיבד מהזריזות והאתלטיות נכון להיום ופשוט יותר כבד .
גם היליארד וגם קליבורן פשוט עומדים ומקבלים סוכריות ולהבדיל שחקנים אחרים במכבי שמקבלים גם כדורים לזריקות פנויות כדוגמת קלויארו ופשוט לא קולעים.
ווילבקין צריך רכז לידו וצריך עוד כח אש לידו ולא שחקנים שלא מסוגלים לשים כדור בסל ומקלים על הגנת היריבה וכל הריכוז שלהם על ווילבקין.
כל שחקן לא משנה מה גם מייק גימס אם שחקנים שלא יכולים לקלוע ו4 שחקנים יחכו לו יראה רע וכן ראינו היום איך נראה מיק גימס ששמו עליו 3 שחקנים ההבדל זה מה יש סביבו.

אכתוב בהמשך על הסגל ומה דעתי וגם לגבי זה שספרופולוס למרות הבעיתיות בסגל פשוט לא ממצה ולא מביא את הסגל הזה לידי ביטוי ומיצוי.

יפה כתבת אדם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 03 מרץ 2021, 00:57

אחדשיודע כתב:רק שתהיו בעניין...
ווילבקין נכנס 6 דקות לסוף, כשמכבי בפיגור של 9 הפרש. 3 דקות אח"כ, ההפרש כבר ירד ל-3 נקודות עם כדור של מכבי. סנדי וויתר על שתי זריקות חופשיות לשלוש (גם לדורסי הייתה אפשרות לזרוק), איבד את הכדור ומכבי חטפה שלשה מהילארד בצד השני. פה נגמר המומנטום. לא בכניסה של ווילבקין ולא בטיח.

וכל הדיבורים האלו על "לוזריות" וכ'ו מנותקים מהמציאות. זה לא עניין של לוזריות, זה עניין של איכות. מכבי הייתה נחותה מצסק"א במספר רמות (פשוט כי היא פחות טובה), וניצלה הירדמות זמנית שלה כדי לתעתע בצופים. עזבו שטויות.

לא קלע אף נקודה בקטע זמן הזה שציינת
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 03 מרץ 2021, 01:05

נכון. הוא לא קלע טוב באופן כללי (במשחק ובכלל בתקופה האחרונה), אבל הכניסה שלו לא פגעה במומנטום כפי שהצטייר פה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 03 מרץ 2021, 01:18

אדם כתב:למה צסקא אם מליונים יכולה למצוא את לונדברג באיזה זולה ומכבי אם כל המערך סקאוטינג ותקציב נמוך יחסית שזה צריך להיות הרי המומחיות שלה לא מצליחה למצוא או להביא אותו ספציפי בכלום כסף .
פשוט לא מובן איפה מכבי מחפשת ,זה לא איזה פליט אנביאי או שחקן גיליג או כוכב,אירופי שצריך לשלם ביאוט ,זה אותו דבר כמו גונס

צביקה שרף:
וכאשר מדברים על סקאוטינג, צסק”א מוסקבה נקלעה לבעיית פציעות, שלפה את רשימות השחקנים שלה והביאה אתל מייקל אריק, שהראה שהוא עולה על עמדה 4 ו-5 של החמישייה הראשונה של מכבי. כמו כן, גם גבריאל לונדברג הדני הוא שחקן שמשחק בנבחרת דנמרק שמאומנת על ידי ארז ביטמן, שהמליץ עליו למספר קבוצות בארץ והנה הוא הגיע לצסק”א הגדולה וראיתם מה הוא יכול לעשות. על וויל קלייברן אני כבר לא מדבר, אז מישהו צריך לבדוק את עצמו במכבי ת”א. ביום חמישי מול ולנסיה לא יהיה קל יותר וצריך לחשוב אחרת
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 03 מרץ 2021, 03:05

אחדשיודע כתב:
אדם כתב:למה צסקא אם מליונים יכולה למצוא את לונדברג באיזה זולה ומכבי אם כל המערך סקאוטינג ותקציב נמוך יחסית שזה צריך להיות הרי המומחיות שלה לא מצליחה למצוא או להביא אותו ספציפי בכלום כסף .
פשוט לא מובן איפה מכבי מחפשת ,זה לא איזה פליט אנביאי או שחקן גיליג או כוכב,אירופי שצריך לשלם ביאוט ,זה אותו דבר כמו גונס

צביקה שרף:
וכאשר מדברים על סקאוטינג, צסק”א מוסקבה נקלעה לבעיית פציעות, שלפה את רשימות השחקנים שלה והביאה אתל מייקל אריק, שהראה שהוא עולה על עמדה 4 ו-5 של החמישייה הראשונה של מכבי. כמו כן, גם גבריאל לונדברג הדני הוא שחקן שמשחק בנבחרת דנמרק שמאומנת על ידי ארז ביטמן, שהמליץ עליו למספר קבוצות בארץ והנה הוא הגיע לצסק”א הגדולה וראיתם מה הוא יכול לעשות. על וויל קלייברן אני כבר לא מדבר, אז מישהו צריך לבדוק את עצמו במכבי ת”א. ביום חמישי מול ולנסיה לא יהיה קל יותר וצריך לחשוב אחרת

לגבי לונדברג הדני, זה לא שצסקא עשתה סקאונטינג מדהים. השחקן שיחק בליגת VTB, והם יכלו לראות אותו בכל המשחקים, כולל נגד צסקא עצמה. הם ראו שהוא טוב, ושילמו לקבוצה הפולנית הרבה כסף עבורו. אני לא יודע בדיוק כמה, כי שמעתי סכומים שונים שנזרקו על ידי מקורות שונים, אבל אני כן יודע, שהיו עוד קבוצות רוסיות שרצו להביא אותו, אבל לא היה להן מספיק כסף לביי-אאוט.

את הסיפור של קלייבורן כולנו זוכרים. עשה סטאז' ביורוליג במדי דרושפאקה, וכשראו שהוא ברמה מתאימה, רק לצסקא היה מספיק כסף להחתים אותו.

מייקל אריק? בחור גדול, שטוב בעיקר להגנה. מכירים אותו. האם הוא טוב מכל מה שיש במכבי? חמממ... לדעתי זו הגזמה פראית של צביקה. אז הוא קלע 6 נקודות מריבאונד התקפה בגלל ששחקני מכבי לא עשו טוב בוקס-אאוט. ואו.

ועוד משהו שרציתי להוסיף על לונדברג. הסיפור שלו ממש מוזר. לפני שנה הוא שיחק בטנריפה הספרדית, והיה שחקן משלים בינוני לחלוטין עם 7.1 נקודות למשחק. אף אחד לא התלהב ממנו יותר מדי, וזאת הסיבה שהוא עבר מליגה הספרדית לקבוצה פולנית, זאת ירידה ברמה לכל הדיעות. העונה אצל המאמן שאנחנו מכירים ז'אן טבק הוא פתאום עלה שלוש רמות והתחיל להפציץ 20.4 נקודות למשחק ב VTB ! זה הזוי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 03 מרץ 2021, 03:56

אף אחד לא אמר שצסק״א עשתה סקאוטינג מדהים (אבל כן נראה בינתיים שהם פגעו טוב, שזה לא דבר של מה בכך). הם ניצלו את המשאבים שלהם והחתימו שחקן שנמצא בעלייה. העניין שהוא כנראה הוצע/הומלץ לקבוצות בארץ עוד לפני כן. זה לא אומר שקבוצה בסדר גדול של מכבי הייתה הולכת עליו באותו זמן, אבל גם בלי קשר לעניין הזה אנחנו יודעים להגיד שלמכבי אין מערכת סקאוטינג טובה. לא מספיק לחפש סטטיסטיקות וסרטוני היילייטס באינטרנט. הרעיון בסקאוטינג הוא למצוא את השחקן שנמצא לפני הפריצה במחיר זול. אח״כ, זה הרבה פעמים כבר מאוחר מידי - כפי שאתה בעצמך תיארת. אגב, עוד לפני טנריפה, הוא שיחק שנתיים במדי מנרסה. כך שהוא לא לגמרי בא משום מקום.

לגבי קלייבורן - בוא. עוד לפני דרושפאקה, הוא שיחק מול העיניים שלנו בחולון. והיו מספיק אנשים (כולל פה) שסימנו אותו בזמן הזה. אחד מהם היה דייוויד בלאט (בהמלצת דן שמיר). מכבי פיספסה איתו.

מייקל אריק (עוד אחד ששיחק תחת בלאט בדרושפאקה) הוחתם שם כגיבוי לאור החיסורים. ובתור החתמה כזאת, זו החתמה חביבה (בוא נגיד שזה יותר ממה שבמכבי עשו לאורך העונה הזאת כדי לשנות/לחזק את הסגל). אני חושב שצביקה דיבר עליו בהשוואה לשחקנים שמכבי מעלה בחמישייה בעמדות הפנים - והוא לא רחוק מהאמת. מבחינת התאמה למאמן/סגל, בוודאי. אבל גם אם לא דייק, לא צריך להיתפס לקטנות. המסר שהוא ניסה להעביר הוא שצסק״א פועלת כל הזמן במטרה לחזק את הסגל שלה ולהשתפר (גם כאשר הם נמצאים בטופ), ומכבי לא. ביקורת מוצדקת על ההתנהלות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אדגר פו » 03 מרץ 2021, 10:17

אז חברת הביטוח קובעת כמה דקות כספי ישחק במשחק.... מאוד מקצועי.
בלי קשר או עם קשר, הרגליים של כספי מאוד איטיות, קשה לו מאוד להשתחרר מהשומר שלו כמו פעם כשהוא מנסה לשחק בפוסט או כשהוא עושה את הדרייב פנימה . מכבי בונה פה על כלום ושום דבר, זה יכול לעבוד עוד רק ברמת הליגה אולי.
יש לנו איזה 4 שחקנים בעמדה 4 , לכאורה, אבל אף אחד לא באמת ברמת יורוליג גבוהה היום. חלק בכלל לא שחקני יורוליג. ( בנדר, בלייזר . קלויארו שחקן משלים חביב. ).
עמדה 3 הס מלהזכיר. לא עמדה קיימת במכבי. עמדה 5 שחשבנו שזו עמדה חזקה תלויה כל כולה בהאנטר הקשיש.( זיזיץ' מתגלה כעול יותר מאשר שחקן מועיל ) ׂ.
ומה קרה לאדון ברייאנט ? נראה שהוא כבר לא איתנו באמת, אולי רק בגופו. פחות חצי שחקן לעמדה 2 .
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי גיא » 03 מרץ 2021, 10:58

מדויק שי.
אני חושב אגב שההחלטה של יאניס להכריז ש״סקוטי הוא המנהיג שלנו״ פגעה גם בדורסי וגם בבריאנט.
ועוד אגב, סנדי כהן פחות טוב מדיבה או זוסמן? לא חושב.
גיא

הודעהעל ידי אדגר פו » 03 מרץ 2021, 11:35

כן, שני דברים שגם אני כבר לא מבין. העניין של סקוטי זה אחד והעניין של הציוות הכבד בתחילת המשחקים עם הקרואטים. כמה כבר אפשר לנסות אותו דברים ולהגיע לאותן תוצאות ?
ליאניס יש לא מעט להסביר מה קורה לו לקבוצה העונה, התירוץ של עייפות לא מספיק.

סנדי כהן יותר טוב מזוסמן בוודאות, לפחות לדעתי.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 03 מרץ 2021, 21:04

אדגר פו כתב:אז חברת הביטוח קובעת כמה דקות כספי ישחק במשחק.... מאוד מקצועי.
בלי קשר או עם קשר, הרגליים של כספי מאוד איטיות, קשה לו מאוד להשתחרר מהשומר שלו כמו פעם כשהוא מנסה לשחק בפוסט או כשהוא עושה את הדרייב פנימה . מכבי בונה פה על כלום ושום דבר, זה יכול לעבוד עוד רק ברמת הליגה אולי.
יש לנו איזה 4 שחקנים בעמדה 4 , לכאורה, אבל אף אחד לא באמת ברמת יורוליג גבוהה היום. חלק בכלל לא שחקני יורוליג. ( בנדר, בלייזר . קלויארו שחקן משלים חביב. ).
עמדה 3 הס מלהזכיר. לא עמדה קיימת במכבי. עמדה 5 שחשבנו שזו עמדה חזקה תלויה כל כולה בהאנטר הקשיש.( זיזיץ' מתגלה כעול יותר מאשר שחקן מועיל ) ׂ.
ומה קרה לאדון ברייאנט ? נראה שהוא כבר לא איתנו באמת, אולי רק בגופו. פחות חצי שחקן לעמדה 2 .

מה?? יש מקור לזה?
A.Parker

הודעהעל ידי אדגר פו » 03 מרץ 2021, 21:10

יש מקור בוואלה וזה הציטוט :

לפני המשחק אישר יאניס ספרופולוס בריאיון לערוץ הספורט כי חלק מהגבלת הדקות של כספי נובעת מדרישת חברת הביטוח שמבטחת את השחקן. במכבי תל אביב אישרו במהלך המשחק את הפרטים ואחד המקורבים לשחקן הוסיף כי הדבר הפריע לו בשלבי הקאמבק מוקדם יותר העונה להיכנס לקצב משחק.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי A.Parker » 03 מרץ 2021, 21:17

אדגר פו כתב:יש מקור בוואלה וזה הציטוט :

לפני המשחק אישר יאניס ספרופולוס בריאיון לערוץ הספורט כי חלק מהגבלת הדקות של כספי נובעת מדרישת חברת הביטוח שמבטחת את השחקן. במכבי תל אביב אישרו במהלך המשחק את הפרטים ואחד המקורבים לשחקן הוסיף כי הדבר הפריע לו בשלבי הקאמבק מוקדם יותר העונה להיכנס לקצב משחק.

אוי זה גדול
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 03 מרץ 2021, 22:10

אחרת הביטוח לא ישלם
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־35 אורחים