המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - מכבי ראשל"צ, חמישי, 20:45

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - מכבי ראשל"צ, חמישי, 20:45

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 מאי 2021, 13:31

מפגש פיקנטי נגד גיא גודס וג'רמי פארגו, משחק על תואר.
כל תוצאה שהיא לא ניצחון אינה מתקבלת על הדעת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: גמר גביע המדינה: מכבי ת"א - מכבי ראשל"צ, חמישי, 20:45

הודעהעל ידי my man » 10 מאי 2021, 14:37

שמואל1 כתב:מפגש פיקנטי נגד גיא גודס וג'רמי פארגו, משחק על תואר.
כל תוצאה שהיא לא ניצחון אינה מתקבלת על הדעת.

איבדתי עניין בעונה הזו. אבל בשביל הכבוד האבוד של המועדון הזה צריך לבוא פה ניצחון בסגנון של הניצחונות בגמרי גביע על מגדל באזור ה20 הפרש ומעלה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 10 מאי 2021, 15:42

יאניס כבר הפסיד 2 גביעים. אם לא יקח את הגביע בניסיון השלישי, מבחינתי זה אומר דרשני.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 10 מאי 2021, 17:43

felix_r כתב:יאניס כבר הפסיד 2 גביעים. אם לא יקח את הגביע בניסיון השלישי, מבחינתי זה אומר דרשני.
אתה נחמד מדי. אם הוא מאבד איזשהו תואר עכשיו הוא צריך ללכת הביתה.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

Re: גמר גביע המדינה: מכבי ת

הודעהעל ידי felix_r » 10 מאי 2021, 17:57

Rampel כתב:
felix_r כתב:יאניס כבר הפסיד 2 גביעים. אם לא יקח את הגביע בניסיון השלישי, מבחינתי זה אומר דרשני.
אתה נחמד מדי. אם הוא מאבד איזשהו תואר עכשיו הוא צריך ללכת הביתה.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

אני רחוק מזה. גם בעונה שעברה חשבתי שהוא לא יודע לנהל משחק. אבל אני מודע לכך שלא כולם חושבים כמוני. יש כאלה (כמו אדון שמעון מזרחי) שחושבים שיאניס הוא אחד המאמנים הטובים באירופה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 מאי 2021, 09:45

נדחה המשחק למועד לא ידוע.
משחק גמר גביע המדינה שהיה אמור להתקיים מחר (חמישי) בהיכל טוטו בחולון, נדחה בשל המצב הביטחוני ויתקיים במועד מאוחר יותר, בתאום עם נשיא המדינה והקבוצות שהעפילו למשחק הגמר מכבי PLAYTIKA ת"א ומכבי צרפתי צבי ראשל"צ.
כזכור משחק הגמר היה אמור להתקיים בחודש פברואר אבל האיגוד החליט לדחות אותו, אז בשל משבר הקורונה, כדי לאפשר לקהל אוהדי הקבוצות ואוהדי הכדורסל בכלל לצפות במשחקים וגם כעת זו המטרה, לערוך את המשחק כשניתן יהיה לקיים אותו מול אולם מלא בחולון.
הכרטיסים שנמכרו למשחק שנדחה תקפים למועד החדש שייקבע ומי שלא יוכל להגיע במועד החדש, יקבל החזר כספי מלא לכספו.
האיגוד משתתף בצערן של המשפחות שיקיריהן נהרגו במתקפת הטרור של חמאס ומאחל החלמה מהירה לפצועים.

ושוב צריכה להישאל השאלה מדוע המשחק נקבע למועד כל כך מאוחר מלכתחילה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 12 מאי 2021, 10:44

אחדשיודע כתב:נדחה המשחק למועד לא ידוע.
משחק גמר גביע המדינה שהיה אמור להתקיים מחר (חמישי) בהיכל טוטו בחולון, נדחה בשל המצב הביטחוני ויתקיים במועד מאוחר יותר, בתאום עם נשיא המדינה והקבוצות שהעפילו למשחק הגמר מכבי PLAYTIKA ת"א ומכבי צרפתי צבי ראשל"צ.
כזכור משחק הגמר היה אמור להתקיים בחודש פברואר אבל האיגוד החליט לדחות אותו, אז בשל משבר הקורונה, כדי לאפשר לקהל אוהדי הקבוצות ואוהדי הכדורסל בכלל לצפות במשחקים וגם כעת זו המטרה, לערוך את המשחק כשניתן יהיה לקיים אותו מול אולם מלא בחולון.
הכרטיסים שנמכרו למשחק שנדחה תקפים למועד החדש שייקבע ומי שלא יוכל להגיע במועד החדש, יקבל החזר כספי מלא לכספו.
האיגוד משתתף בצערן של המשפחות שיקיריהן נהרגו במתקפת הטרור של חמאס ומאחל החלמה מהירה לפצועים.

ושוב צריכה להישאל השאלה מדוע המשחק נקבע למועד כל כך מאוחר מלכתחילה.

מה זאת אומרת מועד מאוחר מלכתחילה? רצו שגמר גביע יהיה עם קהל מלא.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 מאי 2021, 11:20

ובפברואר (או עוד קודם - כשהיו צריכים לקבוע את המועדים) ידעו שבמאי לא תהיה שום הגבלה על קהל? נו באמת. היו צריכים לקבוע את משחק הגמר לפברואר, כמו תמיד, בלי קשר לקהל או לא קהל. מלכתחילה זה היה נראה מגוחך שמשחק הגמר נקבע בהפרש גדול כל כך ממשחקי חצי הגמר. וזה גם נכתב פה. ההתחכמויות האלה בסוף מתנקמות בך. בטח בישראל ובטח בשנת קורונה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 12 מאי 2021, 12:12

אחדשיודע כתב:ובפברואר (או עוד קודם - כשהיו צריכים לקבוע את המועדים) ידעו שבמאי לא תהיה שום הגבלה על קהל? נו באמת. היו צריכים לקבוע את משחק הגמר לפברואר, כמו תמיד, בלי קשר לקהל או לא קהל. מלכתחילה זה היה נראה מגוחך שמשחק הגמר נקבע בהפרש גדול כל כך ממשחקי חצי הגמר. וזה גם נכתב פה. ההתחכמויות האלה בסוף מתנקמות בך. בטח בישראל ובטח בשנת קורונה.

לא ידעו מתי יסירו את המגבלות, בגלל זה דחו את המשחק למועד מאוחר כמה שיותר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 מאי 2021, 12:19

ובדיוק בגלל זה אני אומר שזה היה מגוחך לדחות את המשחק הזה מלכתחילה. היו צריכים לקיים אותו במועדו הרגיל (או לכל היותר חודש לאחר מכן), בלי קשר לשאלה אם יש קהל או אין קהל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 12 מאי 2021, 13:08

אחדשיודע כתב:ובדיוק בגלל זה אני אומר שזה היה מגוחך לדחות את המשחק הזה מלכתחילה. היו צריכים לקיים אותו במועדו הרגיל (או לכל היותר חודש לאחר מכן), בלי קשר לשאלה אם יש קהל או אין קהל.

אני לא רואה את זה ככה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 מאי 2021, 13:11

בסדר גמור. כתבתי את דעתי.
מדינה של מתחכמים אנחנו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 12 מאי 2021, 13:46

מה הבעיה לדחות את המשחק? הטיימינג של פברואר כל כך קדוש?
אם כבר החלטה נכונה מאוד. עדיף לדחות ולערוך משחק חשוב בנוכחות קהל.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 מאי 2021, 13:50

A.Parker כתב:מה הבעיה לדחות את המשחק? הטיימינג של פברואר כל כך קדוש?

הטיימינג לא קשור לכלום. חצאי הגמר היו בפברואר. אין שום סיבה לערוך את הגמר 3 חודשים אחרי. והנה, כמו שחלקנו אמרנו אז, הדחייה (כשלא ידעו אז בכלל אם יהיה אפשר להכניס קהל בכלל) בסוף יוצרת בעיות. אנחנו חיים בישראל, ואנו עדיין בתקופת קורונה (גם אם בישראל איכשהו זה נראה כבר שלא). היו יכולים לקיים את גמר הגביע במועדו, כמו בכל העולם, גם ללא קהל (או עם מעט קהל). לא קרה כלום.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 12 מאי 2021, 13:54

אחדשיודע כתב:

הטיימינג לא קשור לכלום. חצאי הגמר היו בפברואר. אין שום סיבה לערוך את הגמר 3 חודשים אחרי. והנה, כמו שחלקנו אמרנו אז, הדחייה (כשלא ידעו אז בכלל אם יהיה אפשר להכניס קהל בכלל) בסוף יוצרת בעיות. אנחנו חיים בישראל, ואנו עדיין בתקופת קורונה (גם אם בישראל איכשהו זה נראה כבר שלא). היו יכולים לקיים את גמר הגביע במועדו, כמו בכל העולם, גם ללא קהל. לא קרה כלום.

קודם כל ידעו בסבירות גבוהה שיכנס קהל בכמות מסויימת, ונראה לי כבר אז היו הערכות אופטימיות על כניסה של קהל גדול.
אי אפשר להאשים על דחיה בגלל הסיכוי לאירוע בטחוני בעתיד. זה כבר סתם קטנוני לדעתי.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 מאי 2021, 13:58

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:

הטיימינג לא קשור לכלום. חצאי הגמר היו בפברואר. אין שום סיבה לערוך את הגמר 3 חודשים אחרי. והנה, כמו שחלקנו אמרנו אז, הדחייה (כשלא ידעו אז בכלל אם יהיה אפשר להכניס קהל בכלל) בסוף יוצרת בעיות. אנחנו חיים בישראל, ואנו עדיין בתקופת קורונה (גם אם בישראל איכשהו זה נראה כבר שלא). היו יכולים לקיים את גמר הגביע במועדו, כמו בכל העולם, גם ללא קהל. לא קרה כלום.

קודם כל ידעו בסבירות גבוהה שיכנס קהל בכמות מסויימת, ונראה לי כבר אז היו הערכות אופטימיות על כניסה של קהל גדול.
אי אפשר להאשים על דחיה בגלל הסיכוי לאירוע בטחוני בעתיד. זה כבר סתם קטנוני לדעתי.

חרטא. לא ידעו אז (ואני מדבר על ינואר/תחילת פברואר לכל המאוחר) שבמאי יהיה אפשר להכניס קהל ללא הגבלה. אף אחד לא ידע. העריכו אולי שיוכלו להכניס כמות מסוימת וקיוו כך או אחרת, אבל על תקוות לא צריך לבנות לו״ז. היו צריכים להבין אז, וגם עכשיו, שצריך לקיים אירועים במועדם - בוודאי בתקופה הזאת. בלי קשר לאירוע בטחוני כזה או אחר. אנחנו חיים במדינת ישראל. כל שנה יש פה אירוע ביטחוני וכל שנתיים מבצע בעזה. אבל אנחנו גם חיים בתקופת קורונה, ואין שום סיבה לדחות אירוע כזה או אחר כי אין אפשרות להכניס קהל. החיים ממשיכים. שנה הבאה יש עוד גמר גביע.

וקטנוני זה בטח לא - כי כבר בפברואר, בלי קשר למצב הביטחוני, חלקנו דיברנו על העניין הזה פה. והמציאות מוכיחה שצדקנו. אז...
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 12 מאי 2021, 14:31

אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:

חרטא. לא ידעו אז (ואני מדבר על ינואר/תחילת פברואר לכל המאוחר) שבמאי יהיה אפשר להכניס קהל ללא הגבלה. אף אחד לא ידע. העריכו אולי שיוכלו להכניס כמות מסוימת וקיוו כך או אחרת, אבל על תקוות לא צריך לבנות לו״ז. היו צריכים להבין אז, וגם עכשיו, שצריך לקיים אירועים במועדם - בוודאי בתקופה הזאת. בלי קשר לאירוע בטחוני כזה או אחר. אנחנו חיים במדינת ישראל. כל שנה יש פה אירוע ביטחוני וכל שנתיים מבצע בעזה. אבל אנחנו גם חיים בתקופת קורונה, ואין שום סיבה לדחות אירוע כזה או אחר כי אין אפשרות להכניס קהל. החיים ממשיכים. שנה הבאה יש עוד גמר גביע.

וקטנוני זה בטח לא - כי כבר בפברואר, בלי קשר למצב הביטחוני, חלקנו דיברנו על העניין הזה פה. והמציאות מוכיחה שצדקנו. אז...

נסכים שלא להסכים
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 מאי 2021, 15:21

בכבוד.
אחדשיודע

הודעהעל ידי my man » 12 מאי 2021, 15:25

אני לא אתן לכם להיגרר לזה. אני אגיד את המילה האחרונה!
זהו!
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Asf » 12 מאי 2021, 16:10

my man כתב:אני לא אתן לכם להיגרר לזה. אני אגיד את המילה האחרונה!
זהו!
צודק.

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sroeyz ו־33 אורחים