המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ליגת ווינר, מח' 33: הפועל ירושלים - מכבי ת"א, שני, 21:00

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ליגת ווינר, מח' 33: הפועל ירושלים - מכבי ת"א, שני, 21:00

הודעהעל ידי ankram » 25 מאי 2021, 11:51

חרא של קבוצה היא חרא של קבוצה גם אם זה בא בניחוך יווני. אם קו קדמי של זלמנסון ובריימו מצליח להעלים את זיזיץ׳, או שהוא לא שחקן או שאין לנו מאמן. קבוצה מגעילה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 25 מאי 2021, 11:57

SirCharles כתב:אני באמת לא מבין את הבכי של אנשים פה על השיפוט או העובדה שי-ם זכתה לארח את מכבי בסיבוב השלישי. מכבי הפסידה לקבוצה עם שלושה זרים שאחד מהם רק הגיע מהלאומית ו-5 וחצי שחקנים סה"כ ששווים ליגת על. איך הם פאקינג הצליחו להגיע למשחק צמוד במקום שמכבי ישברו את שיא ההפרש בין הקבוצות זה מה שלא ברור.
אין בקבוצה הזו שחקן אחד, ישראלי או זר, שהייתי משאיר לעונה הבאה.
אשכרה. ועוד ברבע השלישי היה 15 לטובתנו עד שהאדיוט היווני עם הג׳ל החל לעשות את החילופים החברתיים שלו. איך שנכנס ג׳ונדי , ידעתי שכבר הפסדנו. לא שיפוט לא אירוח , היתה אמש קבוצה שבאה להלחם על החיים שלה (עד 3:00 דקות לסוף הרביעי היה להם 5 עבירות ו0 לנו), וממולה עמדה ״קבוצה״ שרק רצתה להעביר את הזמן ועשתה טובה שבאה לשחק. אין כבוד למועדון הזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי אחדשיודע » 25 מאי 2021, 13:09

SirCharles כתב:אני באמת לא מבין את הבכי של אנשים פה על השיפוט או העובדה שי-ם זכתה לארח את מכבי בסיבוב השלישי. מכבי הפסידה לקבוצה עם שלושה זרים שאחד מהם רק הגיע מהלאומית ו-5 וחצי שחקנים סה"כ ששווים ליגת על. איך הם פאקינג הצליחו להגיע למשחק צמוד במקום שמכבי ישברו את שיא ההפרש בין הקבוצות זה מה שלא ברור.

אין קשר בין מחט לתחת (תחילת ההודעה שלך לחלק השני שלה). אפשר לטעון טענה כנגד השיפוט / ההתנהלות של הליגה (בלי קשר ספציפית לירושלים) / הצביעות של התקשורת, ועדיין לחשוב שמכבי לא טובה העונה או ספציפית לא הייתה טובה במשחק הזה. אבל אני הייתי הרבה פחות דרמטי ממך לגבי היכולת. בסוף אנחנו מדברים על עונת קורונה, אחרי שנורו רקטות על תל אביב ונטשו 2 זרים וחצי רק לאחרונה (האנטר פיזית פה, אבל הוא לא הסתיר את רצונו לעזוב). וזה כשמכבי כבר הבטיחה את המקום הראשון בעונה הסדירה והמשחק הזה לא באמת עניין אותה. אז קורה. הפסידו לקבוצה גרועה. ההפסד הוא החלק הכי פחות מעניין פה. מעניין שהליגה פה תתחיל להתנהל כמו ליגה רצינית ולא כמו קקמייקה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Rampel » 25 מאי 2021, 14:31

אדגר פו כתב:ההפסד הזה לא מעניין, הרבה יותר מעניין ומדאיג ששנה הבאה אנחנו נישארים, כל עוד לא הוכח אחרת, עם שני שחקנים כמו כספי וזיזיץ' שאוכלים לנו חלק גדול כל כך מתקציב השחקנים.
כספי באמת מתאמץ להוכיח שהוא עדיין שחקן ברמה הגבוהה, הבעייה שהרגליים כבר לא מסונכרנות עם הראש כי הן איטיות מדי והקליעה כבר כמעט לא קיימת, חפירות בפוסט אולי יכולות להיות יעילות לפעמים בליגה שלנו, ביורוליג זה לא עובד יותר. זה פשוט שקוף ואיטי מדי .
לא ברור מדוע הוא מקבל כל כך הרבה דקות.
זיזיץ' כך כך גמלוני ולא קיים בהגנה שזה ממש מטריף.
דאגה נוספת היא ג'ונדי שלא נראה שהצליח להתגבר על הפציעה, נראה לי איטי יותר ומוגבל משהוא גם בהגנה שהייתה הצד החזק שלו.

והגיע הזמן להיפרד מזוסמן, קטש מאוד רוצה אותו בפאו. הזדמנות בשבילו להראות שיש בו משהוא חוץ ממכבי ושהוא לא משחק ברמות האלו בחסד היותו ישראלי וכי הוא"ילד מוכשר" .

בקיצור מכבי צריכה שידוד מערכות מאוד גדול בהרכב בשנה הבאה, לא נראה שהיא תהיה מסוגלת לכך עם החוזים שהיא כבולה אליהם כרגע. ( מה היה כל כך דחוף למשל להמשיך עם שחקן סתמי כמו כריס ג'ונס כשאפילו הרכז של הפועל חיפה לא יהיה יקר ממנו והרבה יותר טוב ).

החסרונות של כספי ברורים וידועים. הרגליים לא שם והוא מנסה לעשות גם דברים שהוא לא מסוגל להם, אבל אני חושב שהוא כן מסוגל לעשות את הפעולה הנכונה לצד שחקנים מוכשרים וכן, גם לקלוע כשנרדמים עליו.
בסופו דבר, מדובר בשחקן עם ה-IQ כדורסל כנראה הכי גבוה בסגל. לא שזו כזו חוכמה בסגל הזה, אבל ישראלי עם הבנת משחק כזו ועם הניסיון שהוא מביא (כולל ענייני דינמיקה והיכולת לחבר בין הישראלים לזרים וכו') זה כן נכס.
כמו שכבר רשמתי, אם מגיעים איתו לסיכום על מימוש האופציה בחוזה הוגן ולא מנופח, שגם ימחיש את תפקידו בסגל, אז עדיין שווה להשאיר אותו. אני חושב שזה גם מה שיקרה, בטח אם עמרי מכוון את עצמו לתפקיד במערכת לאחר הפרישה.

לגבי ז'יז'יץ', חלק גדול בתפקוד שלו זה על יאניס, שמתעקש לשחק איתו בהגנת חילופים אוטומטית ולא מפעיל מספיק תרגילים עליו אפילו בליגת הגמדים שלנו.
אתה צודק שהוא כבד וגמלוני, זה גם בא לידי ביטוי במאבקי ריבאונד שהוא מפסיד בדיוק על הדברים האלו. אבל הוא פשוט צריך להוריד משקל טיפה ולחזור להיות גרסה של הסנטר מדארושפקה - יותר נייד, יותר קליל. הוא כנראה ישאר כאן מהסיבה התקציבית, אבל אם הוא ירצה לא להירשם כבאסט פסיכי הוא יצטרך לעבוד על הדברים האלו בקיץ, בתקווה שיבנה סגל על ידי מאמן שגם ישתמש בו כמו שצריך..

לגבי זוסמן - מסכים.

לגבי ג'ונס - איפה ראית שמימשו את האופציה עליו?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי SirCharles » 25 מאי 2021, 14:37

אחדשיודע כתב:

אין קשר בין מחט לתחת (תחילת ההודעה שלך לחלק השני שלה). אפשר לטעון טענה כנגד השיפוט / ההתנהלות של הליגה (בלי קשר ספציפית לירושלים) / הצביעות של התקשורת, ועדיין לחשוב שמכבי לא טובה העונה או ספציפית לא הייתה טובה במשחק הזה. אבל אני הייתי הרבה פחות דרמטי ממך לגבי היכולת. בסוף אנחנו מדברים על עונת קורונה, אחרי שנורו רקטות על תל אביב ונטשו 2 זרים וחצי רק לאחרונה (האנטר פיזית פה, אבל הוא לא הסתיר את רצונו לעזוב). וזה כשמכבי כבר הבטיחה את המקום הראשון בעונה הסדירה והמשחק הזה לא באמת עניין אותה. אז קורה. הפסידו לקבוצה גרועה. ההפסד הוא החלק הכי פחות מעניין פה. מעניין שהליגה פה תתחיל להתנהל כמו ליגה רצינית ולא כמו קקמייקה.

יש קשר, כי אנשים פה מתלוננים על השיפוט (למה לא שרקו לאריאל טכנית על תנועת השקט אחרי שהמשחק כבר נגמר? נו באמת...), על המנהלת, על שדורסי עזב, על הקהל של י-ם ולא יודע מה עוד... בזמן שהתלונות היחידות צריכות להגיע להנהלה העלובה של הקבוצה המשוריינת ביורוליג שלנו שמצליחה שנה אחרי שנה להעמיד עם תקציב אדיר ביחס לליגה קבוצות כאלו עלובות.
מעניין את התחת שלי תירוצי הקורונה והמלחמה. איך יכול להיות שלמרות שהיינו גרועים מתחילת השנה, עדיין מכבי היא אאל"ט הקבוצה היחידה ביורוליג שלא עשתה שינוי בודד במצבת השחקנים? (ויסלח לי האדון קליין)
לאן הגענו ששחקן צ'יפופו קאפ כמו כריס סמית זוכה לחידוש חוזה רק בגלל שהוא זול, ובאסט מארץ הבאסטים כמו בנדר זוכה לחוזה עד סוף העונה ומירב הסיכויים שיוחתם גם לעונה הבאה כי מנהל הקבוצה הכושל מושקע בו רגשית (וכספית)?
30 שנים אהדתי את הקבוצה והעונה הזאת שברה אותי סופית.

ולגבי הטענה שלך ששניים וחצי זרים עזבו עכשיו - עדיין נשארו ארבעה וחצי זרים, כולל הסופר דופר סטאר ווילבקין והסנטר שחטפנו לריאל מבין הידיים זיזיץ. אין אף קבוצה בליגה עם קו קדמי כמו שלנו ובכלל עומק כמו שלנו, ואם לקראת סוף העונה עדיין יאניס לא מצליח להוציא מהסגל הקיים את המקסימום אז גם הוא צריך לעוף. המשחק הזה אמנם לא חשוב מבחינת הטבלה אבל תאמין לי שבמכבי רצו לנצח אותו ואני בספק אם י-ם יזכו לנצח משחק נוסף בבית העליון.
SirCharles

הודעהעל ידי אחדשיודע » 25 מאי 2021, 14:45

SirCharles כתב:
אחדשיודע כתב:

יש קשר, כי אנשים פה מתלוננים על השיפוט (למה לא שרקו לאריאל טכנית על תנועת השקט אחרי שהמשחק כבר נגמר? נו באמת...), על המנהלת, על שדורסי עזב, על הקהל של י-ם ולא יודע מה עוד... בזמן שהתלונות היחידות צריכות להגיע להנהלה העלובה של הקבוצה המשוריינת ביורוליג שלנו שמצליחה שנה אחרי שנה להעמיד עם תקציב אדיר ביחס לליגה קבוצות כאלו עלובות.
מעניין את התחת שלי תירוצי הקורונה והמלחמה. איך יכול להיות שלמרות שהיינו גרועים מתחילת השנה, עדיין מכבי היא אאל"ט הקבוצה היחידה ביורוליג שלא עשתה שינוי בודד במצבת השחקנים? (ויסלח לי האדון קליין)
לאן הגענו ששחקן צ'יפופו קאפ כמו כריס סמית זוכה לחידוש חוזה רק בגלל שהוא זול, ובאסט מארץ הבאסטים כמו בנדר זוכה לחוזה עד סוף העונה ומירב הסיכויים שיוחתם גם לעונה הבאה כי מנהל הקבוצה הכושל מושקע בו רגשית (וכספית)?
30 שנים אהדתי את הקבוצה והעונה הזאת שברה אותי סופית.

אין קשר. אני יכול להסכים איתך על האשמות כנגד ההנהלה של מכבי והקבוצה הנוכחית באופן ספציפי, ועדיין להתלונן על מתכונת הליגה הישראלית, השיפוט ההזוי בישראל, האוהדים הפנאטיים אכולי השנאה (״רק האהבה תנצח״) שיש בקבוצה x וכ׳ו. אין ניגוד בין זה לזה. אפשר להוציא עצבים גם על זה וגם על זה. ושוב, אותי הרבה פחות מתסכלת התוצאה במשחק הזה, מאשר ההתנהלות הכללית בליגה המיותרת הזאת (שמכבי חלק ממנה).
אחדשיודע

הודעהעל ידי אדגר פו » 25 מאי 2021, 14:48

לגבי כריס ג'ונס ראיתי את זה מזמן, אולי זה השתנה , לא יודע :

https://sports.walla.co.il/item/3422328
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי אחדשיודע » 25 מאי 2021, 14:53

SirCharles כתב:ולגבי הטענה שלך ששניים וחצי זרים עזבו עכשיו - עדיין נשארו ארבעה וחצי זרים, כולל הסופר דופר סטאר ווילבקין והסנטר שחטפנו לריאל מבין הידיים זיזיץ. אין אף קבוצה בליגה עם קו קדמי כמו שלנו ובכלל עומק כמו שלנו, ואם לקראת סוף העונה עדיין יאניס לא מצליח להוציא מהסגל הקיים את המקסימום אז גם הוא צריך לעוף. המשחק הזה אמנם לא חשוב מבחינת הטבלה אבל תאמין לי שבמכבי רצו לנצח אותו ואני בספק אם י-ם יזכו לנצח משחק נוסף בבית העליון.

מכבי רצו לנצח? כנראה שהרבה פחות מירושלים, שחוגגים את זה כאילו זכו בתואר כלשהו (פשוט כי זה המקסימום שיגיעו אליו).
וירושלים לא ינצחו עוד משחק בבית העליון כי אין להם עוד משחקים בבית העליון.

לגבי יאניס - הוא כושל העונה. בזה אין ספק. להעיף אותו? אם אוברדוביץ׳ רוצה לבוא בשביל שקל תשעים, דיינו.
אחדשיודע

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], יוסי22 ו־31 אורחים