המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

מכבי ת"א אלופת המדינה לעונת 20/21

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי ת

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 יוני 2021, 11:37

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:בוא, גם סדרה של של הטוב מ-3 זה צחוק מעבודה. התקדמות משנים קודמות, אבל עדיין גביע אליפות יותר מאשר אליפות.

לטעמי הטוב מ-3 זה אופטימאלי. אין לי כוח מנטלי לסדרה ארוכה מול קבוצה ישראלית. זה די משעמם ומיגע... חוץ מזה, אסור לשכוח, שבדרך כלל מכבי מגיעה לסיום העונה אחרי עונת יורוליג ארוכה וקשה, אז גם למכבי אין כוח להתמזמז יותר מדי. רוצים לקחת את התואר ולנוח.

אם עושים סדרות של הטוב מ-5 לצורך העניין (רבע, חצי וגמר), ביחד אולי עם הגדלת הליגה ל-14 קבוצות במקום 13 שיש כעת - אז אין צורך גם בסיבוב שלישי. כלומר, אם נתייחס לאורך העונה והעניין של הצופים במוצר - אתה בעצם מאריך את שלב המאני-טיים ע״ח הזמן המת של העונה (הסיבוב השלישי), שלא מעניין אף אחד. אין דבר יותר טוב מזה. גם מבחינת חסויות וזכויות שידור, הליגה אמורה להרוויח ממהלך כזה. שלא לדבר על ספורטיביות. את הנוקאאוט וסדרות של הטוב מ-3, צריך להשאיר לגביע המקומי וטורנירים באירופה. אליפות מקומית אמורה למדוד את היכולת של הקבוצה לאורך העונה כולה. מפעל גביע מקומי כבר יש (שניים כולל גביע השוקו).
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 18 יוני 2021, 11:48

felix_r כתב:
סומבץ כתב:לפחות היתה פה ביתיות אמיתית לקבוצה המדורגת גבוה יותר, שאפילו זה לא היה אצלנו. אפילו משחק יחיד אבל ביתי עדיף על השטות שהיתה פה, שגם אני הגדרתי כגביע אליפות (מגרש אקראי עם חלוקת קהלים זהה - לא להאמין). אני כמובן מעדיף שני סיבובים ואז סדרות הטוב משבעה. לפחות יישרנו קו לשנה זו עם ה-ACB, שאני מניח יחזרו לטוב מ-5 בקרוב, מה שבבדיחה המקומית לא נראה שיקרה.

אתה לא מדייק. בשנים האחרונות הקבוצה שסיימה ראשונה את העונה הרגילה, היא זו שאירחה את הפיינל פור. אז כן הייתה ביתיות

הוא מדבר על זה שהקהל ביציעים התחלק בצורה שווה בין קבוצה לקבוצה. כלומר, ביתיות בכאילו.
אחדשיודע

Re: מכבי ת"א אלופת המדינה לעונת 20/21

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יוני 2021, 12:00

מכבי תל אביב: דני פדרמן בראיון מיוחד

אחרי הזכייה באליפות, דני פדרמן שובר שתיקה: אחד מבעלי מכבי ת"א בראיון - על כספי ("נכבד כל החלטה שלו, כאן זה הבית"), ווילבקין ("רק רוצה ליהנות") - וגם על התקציב לעונה הבאה

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=371129
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 18 יוני 2021, 12:07

רגע, אז הוא בתפקיד או לא?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 יוני 2021, 12:20

my man כתב:רגע, אז הוא בתפקיד או לא?
תלוי באיזה יום שואלים. כשמפסידים הוא לא בתפקיד וכמנצחים הוא כן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 18 יוני 2021, 12:21

שמואל1 כתב:
my man כתב:רגע, אז הוא בתפקיד או לא?
תלוי באיזה יום שואלים. כשמפסידים הוא לא בתפקיד וכמנצחים הוא כן.

בול
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אדגר פו » 18 יוני 2021, 12:39

הוא אומר שהתקציב יגדל, שמעון אומר שישתדלו לשמור על אותו תקציב. השאלה למה הם מתכוונים במילה תקציב .
נערך לאחרונה על ידי אדגר פו בתאריך 18 יוני 2021, 12:40, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי סומבץ » 18 יוני 2021, 12:39

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
סומבץ כתב:לפחות היתה פה ביתיות אמיתית לקבוצה המדורגת גבוה יותר, שאפילו זה לא היה אצלנו. אפילו משחק יחיד אבל ביתי עדיף על השטות שהיתה פה, שגם אני הגדרתי כגביע אליפות (מגרש אקראי עם חלוקת קהלים זהה - לא להאמין). אני כמובן מעדיף שני סיבובים ואז סדרות הטוב משבעה. לפחות יישרנו קו לשנה זו עם ה-ACB, שאני מניח יחזרו לטוב מ-5 בקרוב, מה שבבדיחה המקומית לא נראה שיקרה.

אתה לא מדייק. בשנים האחרונות הקבוצה שסיימה ראשונה את העונה הרגילה, היא זו שאירחה את הפיינל פור. אז כן הייתה ביתיות

הוא מדבר על זה שהקהל ביציעים התחלק בצורה שווה בין קבוצה לקבוצה. כלומר, ביתיות בכאילו.

אכן התכוונתי בעיקר לעניין חלוקת הקהלים. לגבי בחירת המגרש, הזכרת לי שבאמת שיפרו את העניין הזה בשנים האחרונות, אם כי גם זה היה לעג לרש
סומבץ

הודעהעל ידי סומבץ » 18 יוני 2021, 12:46

אחדשיודע כתב:
felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:בוא, גם סדרה של של הטוב מ-3 זה צחוק מעבודה. התקדמות משנים קודמות, אבל עדיין גביע אליפות יותר מאשר אליפות.

לטעמי הטוב מ-3 זה אופטימאלי. אין לי כוח מנטלי לסדרה ארוכה מול קבוצה ישראלית. זה די משעמם ומיגע... חוץ מזה, אסור לשכוח, שבדרך כלל מכבי מגיעה לסיום העונה אחרי עונת יורוליג ארוכה וקשה, אז גם למכבי אין כוח להתמזמז יותר מדי. רוצים לקחת את התואר ולנוח.

אם עושים סדרות של הטוב מ-5 לצורך העניין (רבע, חצי וגמר), ביחד אולי עם הגדלת הליגה ל-14 קבוצות במקום 13 שיש כעת - אז אין צורך גם בסיבוב שלישי. כלומר, אם נתייחס לאורך העונה והעניין של הצופים במוצר - אתה בעצם מאריך את שלב המאני-טיים ע״ח הזמן המת של העונה (הסיבוב השלישי), שלא מעניין אף אחד. אין דבר יותר טוב מזה. גם מבחינת חסויות וזכויות שידור, הליגה אמורה להרוויח ממהלך כזה. שלא לדבר על ספורטיביות. את הנוקאאוט וסדרות של הטוב מ-3, צריך להשאיר לגביע המקומי וטורנירים באירופה. אליפות מקומית אמורה למדוד את היכולת של הקבוצה לאורך העונה כולה. מפעל גביע מקומי כבר יש (שניים כולל גביע השוקו).

felix, אם מכבי מספיק טובה, מה זה משנה אם הסדרה היא באורך 2 או 3 משחקים (ואם בורח איזה משחק, אז 4 נגיד). גם אם מכבי גרועה ויש סדרה צמודה, אז אם פועלים בהגיון הסדרות יהיו על חשבון כל מיני סיבובים שלישיים והמצאות אחרות, ואז זה לא יהיה יותר מייגע ממה שיש היום. אבל אני לא מצפה להגיון בהחלטות של הליגה המקומית
סומבץ

הודעהעל ידי Mitelka » 18 יוני 2021, 13:32

felix_r כתב:

זה מקרה ולא מכוון. בקריטריונים לאירוח הפיינל פור עמדו רק הארינה ומנורה. אז ברור שאם מכבי הייתה 1 היה מנורה .

אני מזכיר שחולון סיימה במקום הראשון (עברה את אילת במחזור האחרון) היא בלית ברירה בחרה בהיכל (אילת אמרה שהיא תבחר בארינה). בסוף אגב חולון עפה לחיפה עוד לפני הפיינל פור (שניצחה גם את מכבי בחצי והפסידה בגמר לירושלים).

כלומר לא הייתה כוונה לתת ביתיות. מכורח הנסיבות מכבי הייתה ראשונה אז בחרה בהיכל, ירושלים פעם אחת סיימה ראשונה ובחרה בארינה, וחולון בחרה בהיכל...

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי Jack55 » 18 יוני 2021, 14:36

הייתה אווירה מעולה אתמול בהיכל, לגמרי הזכיר לי נשכחות של לפניי הקורונה
כל הכבוד שלקחו את האליפות למרות כל הפציעות והחיסורים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 18 יוני 2021, 14:39

Jack55 כתב:הייתה אווירה מעולה אתמול בהיכל, לגמרי הזכיר לי נשכחות של לפניי הקורונה

כן היה סבבה

אבל עדיין לא ברמת יורוליג , גם מבחינת העניין
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 18 יוני 2021, 14:41

גל גל כתב:
Jack55 כתב:הייתה אווירה מעולה אתמול בהיכל, לגמרי הזכיר לי נשכחות של לפניי הקורונה

כן היה סבבה

אבל עדיין לא ברמת יורוליג , גם מבחינת העניין
מסכים איתך אבל עדיין היה מצוין
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 18 יוני 2021, 15:12

אני לעולם לא אסלח לליגה על הנסיעה לגן נר...
בטוב מ5 המשחק השני הוא המשחק הכי פחות חשוב בסדרה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־44 אורחים