המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד המלפפונים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים

הודעהעל ידי Adam » 20 יולי 2021, 00:54

אני חושב שמאוד מחמירים כאן עם סורקין. הרי ברור לנו שהוא לא ישחק ביורוליג, כן? כסנטר לליגה שלנו הוא מתאים מאוד.
צריך להוריד כמה שיותר עומס משחקנים בעמדה 5 (שמטבע הדברים נוהגים להיפצע יותר משחקנים בעמדות אחרות), אז טוב שהשנה יהיו לנו 3 (+כהן) בעמדה הזאת.
אני גם חושב שאתם מגזימים בכמה הוא "גרוע" הגנתית. בכל זאת יש לו מבנה גוף מאוד מרשים (מוטת ידיים מאוד ארוכה והוא אתלט) כך שעם עבודה נכונה הוא יכול להתפתח לשחקן שיוכל לשחק אצלנו עוד המון שנים.

בכל מקרה אני מעדיף את סורקין על פני מנקו (בהנחה שההתלבטות הייתה בין שניהם). לא חושב שצריכים שחקן נוסף לעמדה 2/3.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי felix_r » 20 יולי 2021, 01:09

Adam כתב:אני חושב שמאוד מחמירים כאן עם סורקין. הרי ברור לנו שהוא לא ישחק ביורוליג, כן? כסנטר לליגה שלנו הוא מתאים מאוד.
צריך להוריד כמה שיותר עומס משחקנים בעמדה 5 (שמטבע הדברים נוהגים להיפצע יותר משחקנים בעמדות אחרות), אז טוב שהשנה יהיו לנו 3 (+כהן) בעמדה הזאת.
אני גם חושב שאתם מגזימים בכמה הוא "גרוע" הגנתית. בכל זאת יש לו מבנה גוף מאוד מרשים (מוטת ידיים מאוד ארוכה והוא אתלט) כך שעם עבודה נכונה הוא יכול להתפתח לשחקן שיוכל לשחק אצלנו עוד המון שנים.

בכל מקרה אני מעדיף את סורקין על פני מנקו (בהנחה שההתלבטות הייתה בין שניהם). לא חושב שצריכים שחקן נוסף לעמדה 2/3.

מנקו לפחות יכול לתרום בהגנה. סורקין - לא.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Adam » 20 יולי 2021, 01:11

felix_r כתב:
Adam כתב:אני חושב שמאוד מחמירים כאן עם סורקין. הרי ברור לנו שהוא לא ישחק ביורוליג, כן? כסנטר לליגה שלנו הוא מתאים מאוד.

יש לך 3 שחקנים בעמדה הזאת (+טיילור) שיכולים לתרום בהגנה יותר ממנקו. איזה ערך מוסף הוא היה מביא?
סורקין לפחות יכול להוריד עומס מזיזיץ' וריינולדס בליגה.
נערך לאחרונה על ידי Adam בתאריך 20 יולי 2021, 13:10, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
Adam

הודעהעל ידי שמוליק » 20 יולי 2021, 11:20

Adam כתב:
felix_r כתב:

יש לך 3 שחקנים בעמדה האת (+טיילור) שיכולים לתרום בהגנה יותר ממנקו. איזה ערך מוסף הוא היה מביא?

את זה אמור היה לעשות כהן
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Adam » 20 יולי 2021, 13:11

שמוליק כתב:
Adam כתב:
felix_r כתב:

יש לך 3 שחקנים בעמדה האת (+טיילור) שיכולים לתרום בהגנה יותר ממנקו. איזה ערך מוסף הוא היה מביא?

את זה אמור היה לעשות כהן

ואז מי יוריד עומס מוויליאמס? בלייזר? זה טוב שיש עוד שחקן בעמדות 4-5 לדעתי.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
Adam

הודעהעל ידי שמוליק » 20 יולי 2021, 14:57

Adam כתב:
שמוליק כתב:
Adam כתב:
felix_r כתב:

את זה אמור היה לעשות כהן

ואז מי יוריד עומס מוויליאמס? בלייזר? זה טוב שיש עוד שחקן בעמדות 4-5 לדעתי.

בלייזר קאלוירו ואפילו נאנלי. לעומת זאת, בעמדה 3 אין לך בכלל ישראלי מה שיהפוך את קאלוירו לשחקן ווינר סל קבוע על חשבון שחקן אופנסיבי
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Jack55 » 21 יולי 2021, 17:12

מכבי צפויים להשוות את ההצעה על זוס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי cannon » 21 יולי 2021, 17:33

דילמה - השחקן רוצה לעזוב ויהיה עם פחות מוטיבציה מצד אחד. מצד שני ברור לו שרוצים אותו ונלחמים עליו, אז אולי כן אמור לתת לו יותר בטחון. אי אפשר לדעת מה עדיף תכל׳ס גם לשחקן וגם לקבוצה.
cannon

הודעהעל ידי גל גל » 21 יולי 2021, 17:37

יאללה שישאירו אותו
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 יולי 2021, 17:42

ואני אומר, תנו לו ללכת כבר.

מה שכן, אם תקראו בין השורות של הדיווח הזה, תראו שמכבי בעיקר מנסה להשאיר אצלה את האופציה להחזיר אותו אחרי שייצא מפה. שתהיה לה זכות ראשונים עליו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Blazergun » 21 יולי 2021, 17:49

מכבי צריכים כבר לרדת מזוסמן - הבן אדם לא רוצה להיות פה וזכותו לשחק במקום אחר שבו אולי יוכל להתבטא בצורה יותר טובה.

גם כל העניין הזה של הזכות ראשונים זה דבר כל כך פחדני שהם עושים כי הם מפחדים שכשזוסמן יחזור לארץ הוא ישחק בשביל קבוצה אחרת שהיא לא מכבי - אם שחקנים כל כך רוצים לשחק בשבילכם אתם לא צריכים להציב תנאים כאלה.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי A.Parker » 21 יולי 2021, 18:16

תנו לבן אדם ללכת.
A.Parker

הודעהעל ידי אדגר פו » 21 יולי 2021, 18:18

הסאגה הזאת היא השיעמומון של הקיץ הזה , אני מעדיף אפילו את טורניר הנשים בכדורגל שמשוחק עכשיו באולימפיאדה. גיליתי שיש גם נשים יפות בענף הזה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי צ'שר » 21 יולי 2021, 18:57

להשוות הצעה כדי להשאיר אותו? באמת? האיש לא מתאים לרמה, במקרה הטוב שחקן ליגת על ממוצע ואני סומך עליו שיוכיח את זה גם באלבה. מישהו יכול להסביר לי על ממה נובעת ההתעקשות המוזרה הזו?
תמונה
צ'שר

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 יולי 2021, 19:06

צ'שר כתב:להשוות הצעה כדי להשאיר אותו? באמת? האיש לא מתאים לרמה, במקרה הטוב שחקן ליגת על ממוצע ואני סומך עליו שיוכיח את זה גם באלבה. מישהו יכול להסביר לי על ממה נובעת ההתעקשות המוזרה הזו?

אני לא חושב שהם רוצים להשאיר אותו השנה, כמו שהם רוצים לשמור זכות ראשונים שלו. שזו גם התעקשות קצת מוזרה ולא ברורה.
אבל תכל׳ס? אין להם מה לעשות כבר. השלימו את המלאכה מוקדם מידי הקיץ (העיקר שבנו עוד קבוצה עקומה), ונשאר להם יותר מידי זמן להתעסק בקקה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי צ'שר » 21 יולי 2021, 19:10

אחדשיודע כתב:
צ'שר כתב:להשוות הצעה כדי להשאיר אותו? באמת? האיש לא מתאים לרמה, במקרה הטוב שחקן ליגת על ממוצע ואני סומך עליו שיוכיח את זה גם באלבה. מישהו יכול להסביר לי על ממה נובעת ההתעקשות המוזרה הזו?

אני לא חושב שהם רוצים להשאיר אותו השנה, כמו שהם רוצים לשמור זכות ראשונים שלו. שזו גם התעקשות קצת מוזרה ולא ברורה.
אבל תכל׳ס? אין להם מה לעשות כבר. השלימו את המלאכה מוקדם מידי הקיץ (העיקר שבנו עוד קבוצה עקומה), ונשאר להם יותר מידי זמן להתעסק בקקה.

האמת ששעמום זה ההסבר הכי טוב ששמעתי לקטע הזה עד עכשיו.
תמונה
צ'שר

הודעהעל ידי גל גל » 21 יולי 2021, 20:37

נניח וזוס נשאר
איזה 2 ישראלים לא נרשמים לסגל במשחקי יורוליג ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי arie1985 » 21 יולי 2021, 20:42

גל גל כתב:נניח וזוס נשאר
איזה 2 ישראלים לא נרשמים לסגל במשחקי יורוליג ?

אל תדאג היו שני פצועים לפחות בכל מחזור בעונה כזאת קשה
arie1985

הודעהעל ידי Jack55 » 22 יולי 2021, 05:26

1. אוואנס, זיו
2. ווילבקין, טיילור, דיבה
3. נאנלי, זוסמן, בלייזר
4. וויליאמס, קלויארו, סורקין
5. זיזיץ, ריינולדס, כהן

חמישייה פותחת - אוואנס, ווילבקין, נאנלי, וויליאמס, זיזיץ

סורקין וזיו לדעתי הולכים להפתיע גם ברמת יורוליג, במקרה הגרוע פשוט להיות סבירים
קלויארו יהיה חייב לתת דקות טובות מהספסל בעיקר בצד ההגנתי וגם כהן יהיה משמעותי בקו הקדמי ונקווה שנראה אותו נותן משחקים כמו בסוף הקדנציה האחרונה של עונת הקורונה

ריינולדס מהספסל זה מצוין וטיילור פוטינציאל ענק לגניבה, נותר רק לקוות שלא יתברר כאכזבה לכולנו
מאמין שבלייזר בקושי יראה דקות ביורוליג, דיבה יצטרך לחזור לכושר הטוב שלו ואם לא אז גם הוא כנראה ישב בצד בחלק מהמשחקים

אם זוס יישאר יהיה לו חלק חשוב למלא בעמדות 2-3 מהספסל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 22 יולי 2021, 10:55

Jack55 כתב:1. אוואנס, זיו
2. ווילבקין, טיילור, דיבה
3. נאנלי, זוסמן, בלייזר
4. וויליאמס, קלויארו, סורקין
5. זיזיץ, ריינולדס, כהן

חמישייה פותחת - אוואנס, ווילבקין, נאנלי, וויליאמס, זיזיץ

סורקין וזיו לדעתי הולכים להפתיע גם ברמת יורוליג, במקרה הגרוע פשוט להיות סבירים
קלויארו יהיה חייב לתת דקות טובות מהספסל בעיקר בצד ההגנתי וגם כהן יהיה משמעותי בקו הקדמי ונקווה שנראה אותו נותן משחקים כמו בסוף הקדנציה האחרונה של עונת הקורונה

ריינולדס מהספסל זה מצוין וטיילור פוטינציאל ענק לגניבה, נותר רק לקוות שלא יתברר כאכזבה לכולנו
מאמין שבלייזר בקושי יראה דקות ביורוליג, דיבה יצטרך לחזור לכושר הטוב שלו ואם לא אז גם הוא כנראה ישב בצד בחלק מהמשחקים

אם זוס יישאר יהיה לו חלק חשוב למלא בעמדות 2-3 מהספסל
יש מצב שדווקא זיו יפתח ליד ווילבקין.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־31 אורחים