המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

ת'רד המלפפונים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים

הודעהעל ידי A.Parker » 05 מאי 2022, 18:53

שמוליק כתב:בספרד מדווחים: מכבי מגלה עניין בשנגליה
https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=405&docID=401170

מדובר בטעות של העיתונאי הספרדי בגלל הבדלי השפה.
מכבי בדקה (מסקרנות בלבד) מה השכר של שנגליה ונהיה לה חם כששמעה. הכתב חשב שהכוונה היא שמכבי חמה עליו.
A.Parker

הודעהעל ידי שמוליק » 06 מאי 2022, 07:49

A.Parker כתב:
שמוליק כתב:בספרד מדווחים: מכבי מגלה עניין בשנגליה
https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=405&docID=401170

מדובר בטעות של העיתונאי הספרדי בגלל הבדלי השפה.
מכבי בדקה (מסקרנות בלבד) מה השכר של שנגליה ונהיה לה חם כששמעה. הכתב חשב שהכוונה היא שמכבי חמה עליו.

ושנגליה הגיב: " אבן נגולה מעל ליבי..."
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי felix_r » 06 מאי 2022, 12:05

על כך שנגליה אמר: שנדדה שביצי! שנדדה מוגיצחנה!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 06 מאי 2022, 13:05

felix_r כתב:על כך שנגליה אמר: שנדדה שביצי! שנדדה מוגיצחנה!

טוקו שנגליה במגעים מתקדמים להישארות בווירטוס בולוניה
https://sports.walla.co.il/item/3504542
שנגליה ממשיך להגיב: "..דימודל די חג'ינבה גחה, קאריחה לגוגו..."
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Jack55 » 08 מאי 2022, 12:51

לפי ערוץ הספורט כמה דברים :

1. המטרה העליונה של הקיץ היא להחתים רכז מהטופ האירופאי, כרגע השם המוביל והחזק הוא וויד בולדווין

2. גורדן לויד ירד מהאופציות בעקבות הצעה ענקית שקיבל

3. הדעות עדיין קצת חלוקות לגביי אוואנס
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Mmm » 08 מאי 2022, 13:00

לא רואה את בולדווין מגיע לפה...צר לי
Mmm

הודעהעל ידי Adam » 08 מאי 2022, 13:05

איך וויד בולדווין נמצא תחת הקטגוריה של רכז טופ אירופאי? מדובר בעוד קומבו גארד שיודע להוביל כדור, אבל רחוק מאוד מלהיות אחד שחושב קודם כל מסירה..
בסוף מדובר בהעתק פחות טוב של ווילבקין לדעתי. איך הוא אמור לשחק יחד עם סקוטי לעזאזל?
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי er79 » 08 מאי 2022, 13:56

בולדווין לא איכותי ובטח שלא רכז. ממשיכים לעבוד על האוהדים בעיניים. בואו נביא שנה 100 רצוף קומבו אמריקאי בלי שכל. זה הוכח כצעד נבון
er79

הודעהעל ידי omerk » 08 מאי 2022, 14:15

אני באמת לא מבין מה יש לשקול לגבי אוואנס. במחיר שהוא הגיע ברור שצריך להשאיר אותו מה הקשר הסדרה מול ריאל שבה כל הקבוצה לא תפקדה? גם סקוטי וזיזיץ לא תפקדו אז יש לגביהם דעות חלוקות? לא ברור.

מכבי באמת לא מסוגלים להביא רכז בכיר ושיהיה להם רכז מחליף ב300K? (או כמה שאוואנס מקבל אני זוכר שזה באיזורים האלו)

הזוי באמת. תשאירו את אוואנס לפחות עוד עונה זה כ"כ מתבקש אני בשוק שבכלל דנים על זה. value for money אצלו גבוה מאד גם אם הוא לא הרכז המושלם.
omerk

הודעהעל ידי Adam » 08 מאי 2022, 15:39

באופן כללי אני לא תופס בכלל מהכתב של ספורט 5, כל מה שהוא רושם זה בגדר שמועות בלבד בלי שום ביסוס.
לדעתי הכתבה הזאת (ועוד כתבות שיבואו בדרך) הן ליחצנות בלבד כדי שאוהדים יחדשו מנויים. הרי אין אפילו מאמן לעונה הבאה (או שאולי אבי אבן נשאר ואנחנו לא יודעים) אז איך אפשר בכלל לחשוב על מועמדים.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Rampel » 08 מאי 2022, 15:45

Adam כתב:באופן כללי אני לא תופס בכלל מהכתב של ספורט 5, כל מה שהוא רושם זה בגדר שמועות בלבד בלי שום ביסוס.
לדעתי הכתבה הזאת (ועוד כתבות שיבואו בדרך) הן ליחצנות בלבד כדי שאוהדים יחדשו מנויים. הרי אין אפילו מאמן לעונה הבאה (או שאולי אבי אבן נשאר ואנחנו לא יודעים) אז איך אפשר בכלל לחשוב על מועמדים.

למה לא יודעים? ברור שהוא נשאר. רק לא ברור אם בתפקיד סקאוט או בתפקיד מאמן ראשי. ככה או ככה, יהיה לו חלק משמעותי בבניית הקבוצה בקיץ.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי עידן » 08 מאי 2022, 15:49

omerk כתב:אני באמת לא מבין מה יש לשקול לגבי אוואנס. במחיר שהוא הגיע ברור שצריך להשאיר אותו מה הקשר הסדרה מול ריאל שבה כל הקבוצה לא תפקדה? גם סקוטי וזיזיץ לא תפקדו אז יש לגביהם דעות חלוקות? לא ברור.

מכבי באמת לא מסוגלים להביא רכז בכיר ושיהיה להם רכז מחליף ב300K? (או כמה שאוואנס מקבל אני זוכר שזה באיזורים האלו)

הזוי באמת. תשאירו את אוואנס לפחות עוד עונה זה כ"כ מתבקש אני בשוק שבכלל דנים על זה. value for money אצלו גבוה מאד גם אם הוא לא הרכז המושלם.

סקוטי היה היחיד שתפקד מול ריאל.

לגבי אוואנס - אם יביאו רכז בכיר במיליון וחצי יורו והוא ישמש כרכז מחליף עם מספר דקות מצומצם יותר - מצוין. הבעיה היא שבמכבי מעדיפים להביא שני רכזים מחליפים. אוואנס היה בסדר לעונה ראשונה שלו ביורוליג, אבל אם גם עונה הבאה הוא יתפקד כרכז עם מעמד דומה לרכז פותח (גם אם בפועל הוא יעלה מהספסל) - נמשיך כנראה לא להגיע לשום מקום.
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 08 מאי 2022, 18:49

omerk כתב:אני באמת לא מבין מה יש לשקול לגבי אוואנס. במחיר שהוא הגיע ברור שצריך להשאיר אותו מה הקשר הסדרה מול ריאל שבה כל הקבוצה לא תפקדה? גם סקוטי וזיזיץ לא תפקדו אז יש לגביהם דעות חלוקות? לא ברור.

הזיה הסיפור הזה.
בכלל לא אתפלא אם הוא זה שיעזוב לטובת הצעה טובה יותר.
A.Parker

הודעהעל ידי מילוס » 08 מאי 2022, 20:19

1. הכתב ההוא באמת חסר מושג.
2. בולדווין אכן לא באמת רכז, לא באמת טופ, ואין לי מושג מה הוא וסקוטי אמורים לעשות ביחד על המגרש.
3. מעניין מה יותר - הכתבים ממחזרים שמות, או מכבי ממחזרת שמות כי פשוט אין יכולת לשים את העין על מועמדים מקוריים.
4. אקדים ואומר, לפני שנשמע את זה מכתבים ואנשי מכבי עלומים בשיא הקיץ כשלא יימצא רכז על-מלא, שפשוט אין דבר כזה "שוק בעייתי"\"שוק לא רווי"\"שוק מת".
שחקנים יש בשפע, תמיד! מאחר ומכבי כבר מזמן לא במשחק על שחקנים מובילים, היא פשוט צריכה לחפש ולמצוא אותם (ובדיוק בשביל זה היא מעסיקה סקאוטים ומנהל מקצועי, שאמור להיות, כאמור, איש מקצועי).
5. קשה לי להאמין שבאמת יש התלבטות לגבי אוואנס. כרכז מחליף, וואליו פור מאני, פשוט אין מצב שהם עד כדי כך מטומטמים. מצד שני..
מילוס

הודעהעל ידי docariel » 08 מאי 2022, 20:32

מה אתם אומרים על אדאמס מהפועל ירושלים,נראה אחלה שחקן.
סמל אישי של המשתמש
docariel

הודעהעל ידי מילוס » 08 מאי 2022, 20:44

בגדול אני מאוד בעדו, אבל הדרך היחידה שיגיע לפה כרגע הוא אם במכבי יאמינו שהאיש רכז (כמו שחשבו עם דורסי).. ואז הסתבכנו.
בכל מקרה אחר, אין מספיק דקות בשבילו..
מילוס

הודעהעל ידי docariel » 08 מאי 2022, 21:31

מילוס כתב:בגדול אני מאוד בעדו, אבל הדרך היחידה שיגיע לפה כרגע הוא אם במכבי יאמינו שהאיש רכז (כמו שחשבו עם דורסי).. ואז הסתבכנו.
בכל מקרה אחר, אין מספיק דקות בשבילו..

כן...בהחלט מזכיר את דורסי,הוא לא צריך להיות רכז...
סמל אישי של המשתמש
docariel

הודעהעל ידי מילוס » 08 מאי 2022, 21:47

יכול להיות שחקן יורוליג מעולה בתוך שנה-שנתיים.
אם איכשהו יישאר קרוב (זאת אומרת, במגדל) הוא יוכל להפוך לאופציה מעניינת ליום שאחרי סקוטי.
אבל מניח שהוא יתן כבר הקיץ קפיצת מדרגה (נגיד לספרד או דרג 2-4 ביורוליג) ואז במידה ויראה יכולות זה כבר יהיה יקר וקשה יותר. אם לבלאט וזוסמן היה ביקוש ביורוליג, הוא יכול להגיע לשם בקלות כבר עכשיו..
מילוס

הודעהעל ידי שמוליק » 10 מאי 2022, 07:34

מילוס כתב:יכול להיות שחקן יורוליג מעולה בתוך שנה-שנתיים.
אם איכשהו יישאר קרוב (זאת אומרת, במגדל) הוא יוכל להפוך לאופציה מעניינת ליום שאחרי סקוטי.
אבל מניח שהוא יתן כבר הקיץ קפיצת מדרגה (נגיד לספרד או דרג 2-4 ביורוליג) ואז במידה ויראה יכולות זה כבר יהיה יקר וקשה יותר. אם לבלאט וזוסמן היה ביקוש ביורוליג, הוא יכול להגיע לשם בקלות כבר עכשיו..

אדאמס בן 27 ושיגיע אתמול במקום נגריי תומאס.
אם כבר משהו להחתים ל 5 שנים ולהשאיל לשנתיים כדי שיגדל הוא הפאוורד סנטר 2.11 של גליל גלבוע, קיליה-ג'ונס בן 24 שמגיע למדד יעילות 20 כשהוא מוביל את הליגה בנקודות למשחק עם יד לא רעה מ-3 וכל הנל בקבוצה שנדמה שאבי אבן בנה משאריות של קופסאות שימורים.
שמוליק

הודעהעל ידי BIG sofo » 10 מאי 2022, 20:06

לדעתי שווה להחתים אותו ולראות איך הוא באימונים ובמידת הצורך להשאיל לעונה אחת...

https://nba.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=401724
BIG sofo

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־49 אורחים