המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

ת'רד המלפפונים

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים

הודעהעל ידי אדגר פו » 12 יולי 2021, 09:35

מכבי וטיוס זה סיפור מסובך באמת, אני לא הייתי בונה על זה בכלל. ( למרות שהוא הישראלי הכי מתאים להשלים את הסגל ).
אם להיות ריאליים זה יגמר באיזה מנקו או שחקן אחר של 150 או 200 אלף דולר. ( לא טעיתי כל הקיץ בהערכות, אני מקווה שהפעם כן :) ).
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי felix_r » 12 יולי 2021, 11:16

אדגר פו כתב:מכבי וטיוס זה סיפור מסובך באמת, אני לא הייתי בונה על זה בכלל. ( למרות שהוא הישראלי הכי מתאים להשלים את הסגל ).
אם להיות ריאליים זה יגמר באיזה מנקו או שחקן אחר של 150 או 200 אלף דולר. ( לא טעיתי כל הקיץ בהערכות, אני מקווה שהפעם כן :) ).

בלי קשר ליחסים, טיוס לא מתאים. הוא כבר לקראת סיום קריירה, ואין לו שום סיבה להשקיע במשחקי הליגה המקומית (שם אמור לקבל דקות משחק).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדגר פו » 12 יולי 2021, 11:22

גם בשיאו לא השקיע יותר מדי....
אנשים מחפשים פה רים פרוטקטור והוא הישראלי היחיד שקרוב להגדרה הזאת, אבל זה כבר מאוחר מדי העונה. בתור סנטר שלישי זה לא ישנה את גורל העונה כנראה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 יולי 2021, 11:59

אחדשיודע כתב:לטעמי, ליף לא צריך להיות במכבי העונה. לא כי הוא לא מוכשר (התקפית), אלא כי הוא לא מתאים. מדובר בעוד רכיכה הגנתית שלא תשנה יותר מידי את העונה של מכבי. ועוד אחת שבקושי שיחקה ב-3 שנים האחרונות. אם חשבו על להביא אותו (ויכול להיות שעדיין חושבים), היו צריכים להביא שונים בתכלית לקו הקדמי. ובכל מקרה זה סופר עקום.
לדעתי את זה אפשר לומר על כל הישראלים הרלוונטים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 יולי 2021, 12:00

JarJarBinx כתב:
גל גל כתב:אם ליף בא כנראה עמדה 4 תתחלק איתו ועם וויליאמס
ונמשיך לראות את עמדה 3 עם נאנלי וקלואירו
עמדה 2 תיהיה טיילור וסקוטי
עמדה אחת זיו ואוונס

משום מה כולם מסתכלים על ווילבקין כ-2, התחושה שלי היא לפחות אצל ספרופולוס האבחנה מי 1 ומי 2 פחות חדה. גם ווילבקין יכול להוביל כדור ולהתחיל התקפה, ואני מבטיח לכם שנראה אותו הרבה עם הכדור ביד. שנה שעברה גם ראינו את ברייאנט מוליך כדור לפעמים - אז הוא רכז? בעיני פחות חשובה האבחנה הזו, מי רכז ומי לא. לא כל משחק התקפה חייב לרוץ סביב שחקן אחד שהוא הציר לכל ההתקפה. מבלי לסנגר על ההתקפה של מכבי, שהיתה חסרת השראה לחלוטין בעונה שעברה.
לדעתי זה לא רק עם 1 וזה לא רק במכבי, מאמנים וGMים כבר פחות ופחות מסתכלים על העמדות הקלאסיות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי מילוס » 12 יולי 2021, 12:09

מעניין, כי ממה שאני זוכר, כשיאניס רק הגיע, שחקנים אמרו שהשינוי הגדול שהוא הביא זה לעבור שחקן-שחקן ולהגדיר לו תפקיד ספציפי בקבוצה. ככה הוא עשה פה סדר בבלגאן שהיה...
בשורה התחתונה, כשסקוטי משמש כ-1, הקבוצה אבודה, לא משחקת, כולם רואים את זה.
אם זה בעצם מה שיאניס מחפש, העונה הזאת הולכת ליצור מיאוס מאוד גדול ממנו לצערי.
מילוס

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 יולי 2021, 12:33

מילוס כתב:מעניין, כי ממה שאני זוכר, כשיאניס רק הגיע, שחקנים אמרו שהשינוי הגדול שהוא הביא זה לעבור שחקן-שחקן ולהגדיר לו תפקיד ספציפי בקבוצה. ככה הוא עשה פה סדר בבלגאן שהיה...
בשורה התחתונה, כשסקוטי משמש כ-1, הקבוצה אבודה, לא משחקת, כולם רואים את זה.
אם זה בעצם מה שיאניס מחפש, העונה הזאת הולכת ליצור מיאוס מאוד גדול ממנו לצערי.
יש הבדל גדול בין תפקיד לעמדה
ואגב, יש הבדל גדול בין מאמן שמגיע באמצע עונה למאמן שנמצא מתחילת העונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Rampel » 12 יולי 2021, 14:59

אחדשיודע כתב:לטעמי, ליף לא צריך להיות במכבי העונה. לא כי הוא לא מוכשר (התקפית), אלא כי הוא לא מתאים. מדובר בעוד רכיכה הגנתית שלא תשנה יותר מידי את העונה של מכבי. ועוד אחת שבקושי שיחקה ב-3 שנים האחרונות. אם חשבו על להביא אותו (ויכול להיות שעדיין חושבים), היו צריכים להביא שונים בתכלית לקו הקדמי. ובכל מקרה זה סופר עקום.

לא יגיעו לפה עוד שחקנים זרים. מבחינת הבניה נשאר לסגור רק את הישראלים.

אין שום ישראלי שמתאים למה שנבנה פה ומחפה על איזושהי בעיה מבנית. אין שום גבוה ישראלי שאפשר להגיד שהוא סטופר הגנתי או מספק מטריה אווירית או אפילו הגנת פיק אנד רול ברמה שתספיק בשביל לחפות על הבעיות המבניות שכבר עשו בסגל הזה.

גם לא טיוס, שיהיה בינואר בן 34, שגם את מה שהוא אולי ידע לספק פעם הגנתית, כשהתחשק לו, הוא כבר לא מספק. כולל המטריה האווירית, כשהעונה הוא חסם 0.4 חסימות למשחק, שזה פחות אגב מריינולדס (0.5) וז'יז'יץ' (0.8) בעונה האחרונה.

זה שהזר שהגיע לעמדה 4 על פניו לא מחפה על הבעיות של השחקנים בעמדה 5 לא אומר שיש איזשהו ישראלי שכן יכול לעשות את זה. כל התעלומות בקו הקדמי הן בעיות שיאניס יצטרך להתמודד איתן ולפתור אותן ולא נראה שהפתרון יגיע מהגזרה הישראלית בכל מקרה.
בסופו של יום, מכבי צריכה ישראלים שיכולים לתרום מהספסל וליף אולי לא יפתור את הבעיות שיש בסגל, אבל הוא כנראה יוכל לתרום יותר מכל ישראלי אחר כבר עכשיו.

מה גם שמדובר בישראלי שעוד אפשר לפתח. עוד עונה שתחרבן לו את הביטחון היא על חשבון עוד עונת שיקום חשובה שמכבי יכלה לנצל. זה תהליך שכדאי להתחיל ברגע שההזדמנות קיימת.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 12 יולי 2021, 15:32

אלכס טיוס עם 0.4 בלוקים בכולה 11 דקות לערב, על חצי עונה, כן? איזו מן השוואה זו?
בחצי העונה הראשון הוא עם 1, עונה שעברה 1.3, לגמרי כמו בימים הטובים, וזה קצת יותר מייצג. לצד זה, המספרים הם לא העניין, אלא הזריקות שנוכחות של שחקן כזה משנה, ואת הנתון הזה אין לנו.
ולא, יאניס הוא לא קוסם, עם 0 הגנה אנחנו נאכל חצץ.
זה כבר לא להסתיר שחקן אחד שלא יודע לעשות הגנה, זה להסתיר את כל משחק הפנים. אין חיה כזאת שזה יעבוד.
מילוס

הודעהעל ידי A.Parker » 12 יולי 2021, 18:29

Rampel כתב:

אין שום ישראלי שמתאים למה שנבנה פה ומחפה על איזושהי בעיה מבנית. אין שום גבוה ישראלי שאפשר להגיד שהוא סטופר הגנתי או מספק מטריה אווירית או אפילו הגנת פיק אנד רול ברמה שתספיק בשביל לחפות על הבעיות המבניות שכבר עשו בסגל הזה.

גם לא טיוס, שיהיה בינואר בן 34, שגם את מה שהוא אולי ידע לספק פעם הגנתית, כשהתחשק לו, הוא כבר לא מספק. כולל המטריה האווירית, כשהעונה הוא חסם 0.4 חסימות למשחק, שזה פחות אגב מריינולדס (0.5) וז'יז'יץ' (0.8) בעונה האחרונה.

זה שהזר שהגיע לעמדה 4 על פניו לא מחפה על הבעיות של השחקנים בעמדה 5 לא אומר שיש איזשהו ישראלי שכן יכול לעשות את זה. כל התעלומות בקו הקדמי הן בעיות שיאניס יצטרך להתמודד איתן ולפתור אותן ולא נראה שהפתרון יגיע מהגזרה הישראלית בכל מקרה.
בסופו של יום, מכבי צריכה ישראלים שיכולים לתרום מהספסל וליף אולי לא יפתור את הבעיות שיש בסגל, אבל הוא כנראה יוכל לתרום יותר מכל ישראלי אחר כבר עכשיו.

מה גם שמדובר בישראלי שעוד אפשר לפתח. עוד עונה שתחרבן לו את הביטחון היא על חשבון עוד עונת שיקום חשובה שמכבי יכלה לנצל. זה תהליך שכדאי להתחיל ברגע שההזדמנות קיימת.

+1
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 יולי 2021, 23:00

Rampel כתב:

תבינו. מכבי זה לא מועדון שיקום ולא מועדון פיתוח. זה מועדון שכל רעיונו הוא לנצח כאן ועכשיו. אם שחקן צעיר רוצה להתפתח - עדיף לו לעשות זאת מחוץ למכבי.

ובלי קשר, ליף לא מעניין אותי. זה לא איגוד הכדורסל פה. מעניין אותי שמכבי תביא ניצחונות בעונת היורוליג הקרובה. וכדי לעשות זאת, היא תצטרך להביא שחקן פנים שיודע לעשות הגנה ולספק רים פרוטקשן. התעודות זהות שיש לשחקנים לא מעניינות אותי והתוצאות בליגה הישראלית לא מעניינות אותי (והן תלויות בעיקר בזרים). ישראלים בינוניים לליגה אתה יכול להביא לכל עמדה, וזה לא באמת משנה. אם אתה מביא את ליף - אתה בעצם אומר ״אין לי בעיה בעמדה הזאת מבחינה הגנתית״. וזו פשיטת רגל בעיניי. אני מעדיף שיתחזקו אחרי תחילת העונה בשחקן פנים הגנתי מאשר שיסתמו את הגולל בנושא הזה עוד לפני פתיחת העונה.

לדעתי, הסיטאוציה היחידה שבה צריך לשקול את ליף היא בהינתן שכספי פורש ושעלותו של ליף נמוכה מאוד (מתחת ל-400 אלף דולר נטו, ואני לארג׳). אחרת זה פשוט טלאי על טלאי. מוסיפים בעיה על בעיה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 יולי 2021, 23:02

מילוס כתב:אלכס טיוס עם 0.4 בלוקים בכולה 11 דקות לערב, על חצי עונה, כן? איזו מן השוואה זו?
בחצי העונה הראשון הוא עם 1, עונה שעברה 1.3, לגמרי כמו בימים הטובים, וזה קצת יותר מייצג. לצד זה, המספרים הם לא העניין, אלא הזריקות שנוכחות של שחקן כזה משנה, ואת הנתון הזה אין לנו.
ולא, יאניס הוא לא קוסם, עם 0 הגנה אנחנו נאכל חצץ.
זה כבר לא להסתיר שחקן אחד שלא יודע לעשות הגנה, זה להסתיר את כל משחק הפנים. אין חיה כזאת שזה יעבוד.

אכן.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 12 יולי 2021, 23:27

לגמרי לא מועדון שיקום ופיתוח, למרות שמשום מה נעשה פה נסיון (מאוד לא מוצלח) שכזה בשנים האחרונות (בנדר, בולדן, אבדיה בפיתוח, בנדר, זיזיץ', וויליאמס בשיקום).
אם יש למכבי 400K שמחפשים חשבון בנק, הייתי מביא את מה שחסר. אין מה לעשות עם ליף בהרכב הנוכחי. בכל מקרה, כנראה שזה מאוחר מדי והדיון הנוכחי שייך לעונת המלפפונים 21-22. שניים רבים, קלויארו זוכה.
מילוס

הודעהעל ידי Rampel » 13 יולי 2021, 00:58

אחדשיודע כתב:
Rampel כתב:

תבינו. מכבי זה לא מועדון שיקום ולא מועדון פיתוח. זה מועדון שכל רעיונו הוא לנצח כאן ועכשיו. אם שחקן צעיר רוצה להתפתח - עדיף לו לעשות זאת מחוץ למכבי.

ובלי קשר, ליף לא מעניין אותי. זה לא איגוד הכדורסל פה. מעניין אותי שמכבי תביא ניצחונות בעונת היורוליג הקרובה. וכדי לעשות זאת, היא תצטרך להביא שחקן פנים שיודע לעשות הגנה ולספק רים פרוטקשן. התעודות זהות שיש לשחקנים לא מעניינות אותי והתוצאות בליגה הישראלית לא מעניינות אותי (והן תלויות בעיקר בזרים). ישראלים בינוניים לליגה אתה יכול להביא לכל עמדה, וזה לא באמת משנה. אם אתה מביא את ליף - אתה בעצם אומר ״אין לי בעיה בעמדה הזאת מבחינה הגנתית״. וזו פשיטת רגל בעיניי. אני מעדיף שיתחזקו אחרי תחילת העונה בשחקן פנים הגנתי מאשר שיסתמו את הגולל בנושא הזה עוד לפני פתיחת העונה.

לדעתי, הסיטאוציה היחידה שבה צריך לשקול את ליף היא בהינתן שכספי פורש ושעלותו של ליף נמוכה מאוד (מתחת ל-400 אלף דולר נטו, ואני לארג׳). אחרת זה פשוט טלאי על טלאי. מוסיפים בעיה על בעיה.

קודם כל, בוא נתחיל בזה שלא תחנך פה אנשים. עם כל הכבוד לידע שלך ב-NBA לאנשים יכולה להיות דעה שונה משלך.

איך שאני רואה את זה, בקבוצה בריאה צריך רוטציה של 10 שחקנים לפחות, רצוי עם היררכיה מסודרת.

כל עוד מכבי שייכת לליגה הישראלית שמאפשרת לה דפקטו לרשום 8 זרים למפעל בכל רגע נתון (כשרישום של 5 זרים למשחק לא עוזר להיררכיה) אז דפקטו צריך בסגל לפחות שני ישראלים שיוכלו, לפחות פוטנציאלית, לתרום ברמת יורוליג.
אתה מתעסק בתגובות שלך רק בנקודה של ליף כפרויקט ועם כמה שזה יכול להניב פירות, לא זו הסיבה שהוא צריך להיות פה, אלא כי הוא פשוט מהבודדים שעונים להגדרה של שחקן ישראלי שיכול, פוטנציאלית, לתרום ביורוליג.

אמרת נכון, שההצלחה תלויה בזרים כמעט בלעדית. ואם הזרים שיהיו כאן לא יספקו אותה, שום ישראלי לא ישנה את זה, מהסיבה הפשוטה שהשחקן ה-8-9 בהיררכיה לא ישפיע יותר מדי. אבל אם במקרה דברים מתחברים והחילוף השלישי/רביעי שלך יהיה ג'ייק כהן או עוז בלייזר, אז פתאום זה נהייה משמעותי יותר.

לגבי הנקודה שלך על חשש שבו ליף/כספי (לא חושב ששניהם יהיו יחד בסגל, זה יהיה או כספי או מחליף לכספי, כשכספי כבר שנה עושה קולות של פרישה) יתפוס מקום שיסתום את הגולל על שינויים בקו הקדמי, אז בוא, ככה או ככה חילוף בקו הקדמי יבוא על חשבון אחד הזרים. ולמקרה שגם זו הפתעה למישהו, אז התחליף הזה אולי יחזור לכושר בסביבות מרץ וקוראים לו דראגן בנדר.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Adam » 13 יולי 2021, 01:09

2-3 עמודים בובזבו פה על שחקנים שכנראה לא יהיו כאן עונה הבאה.
סורקין, בלייזר, מנקו. תתרגלו לשמות האלה כי זה המקסימום שנראה כאן בהיכל כנראה.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 יולי 2021, 01:30

Rampel כתב:
אחדשיודע כתב:
Rampel כתב:

קודם כל, בוא נתחיל בזה שלא תחנך פה אנשים. עם כל הכבוד לידע שלך ב-NBA לאנשים יכולה להיות דעה שונה משלך.

איך שאני רואה את זה, בקבוצה בריאה צריך רוטציה של 10 שחקנים לפחות, רצוי עם היררכיה מסודרת.

כל עוד מכבי שייכת לליגה הישראלית שמאפשרת לה דפקטו לרשום 8 זרים למפעל בכל רגע נתון (כשרישום של 5 זרים למשחק לא עוזר להיררכיה) אז דפקטו צריך בסגל לפחות שני ישראלים שיוכלו, לפחות פוטנציאלית, לתרום ברמת יורוליג.
אתה מתעסק בתגובות שלך רק בנקודה של ליף כפרויקט ועם כמה שזה יכול להניב פירות, לא זו הסיבה שהוא צריך להיות פה, אלא כי הוא פשוט מהבודדים שעונים להגדרה של שחקן ישראלי שיכול, פוטנציאלית, לתרום ביורוליג.

אמרת נכון, שההצלחה תלויה בזרים כמעט בלעדית. ואם הזרים שיהיו כאן לא יספקו אותה, שום ישראלי לא ישנה את זה, מהסיבה הפשוטה שהשחקן ה-8-9 בהיררכיה לא ישפיע יותר מדי. אבל אם במקרה דברים מתחברים והחילוף השלישי/רביעי שלך יהיה ג'ייק כהן או עוז בלייזר, אז פתאום זה נהייה משמעותי יותר.

לגבי הנקודה שלך על חשש שבו ליף/כספי (לא חושב ששניהם יהיו יחד בסגל, זה יהיה או כספי או מחליף לכספי, כשכספי כבר שנה עושה קולות של פרישה) יתפוס מקום שיסתום את הגולל על שינויים בקו הקדמי, אז בוא, ככה או ככה חילוף בקו הקדמי יבוא על חשבון אחד הזרים. ולמקרה שגם זו הפתעה למישהו, אז התחליף הזה אולי יחזור לכושר בסביבות מרץ וקוראים לו דראגן בנדר.

לא הבנתי את היציאה שלך. מה הקשר לחנך אנשים? אתה הגבת לתגובה שלי, ואני מגיב לתגובה שלך. תוציא את הרגשי מהסיפור הזה. כל אחד פה מביע את דעתו והכל בסדר. אני מקבל שזו דעתך, ויחד עם זאת - לא מסכים לה בשום צורה. וזה מה שבאתי להגיד, לא מעבר.

בלי גבוה הגנתי אפשר לסגור את הסיפור של העונה הזאת לטעמי. חבל לטרוח ולכתוב מגילות על ישראלי כזה או אחר (וגם חבל להשקיע סכומים גדולים מידי עליהם).

לגבי בנדר - הנה, זאת ההוכחה שמכבי כן מוכנה ל-9 זרים בסגל. והבעיה שאני רואה, היא שבונים עליו (שוב פעם). שוב פעם שמים אותו בתפקיד שהוא לא יוכל למלא. קודם כי הוא מושבת לחצי עונה לפחות, ואח״כ כי בשיאו הוא לא נתן את מה שחסר לקבוצה הזאת (וכנראה שלא ייתן בשנה הבאה, שתהיה עונה שיקומית עבורו). את בנדר היו צריכים להשאיר בשביל לעזור לו להשתקם, סה טו. לא צריכים לספור אותו ולא כלום. במציאות, וויצ׳יץ׳ כנראה כן סופר אותו. כמו שספר אותו בגיל 17-18 במכבי ונתן לו משבצת חשובה (מידי) בפתיחת עונת 15/16 (עונה שהתחילה עם ארינזה אונואקו על חוזה ל-3 חודשים כתחליף לפבראני הפצוע, ובמהלכה הגיעו שני גבוהים נוספים - אופייבו במקום רנדל הפצוע והנדריקס). אני מתחיל לקבל פלאשבקים לצערי.

לגבי ענייני הרוטציות - נושא שדיברנו עליו פה הרבה מאוד בשנים האחרונות. זה חשוב מאוד, אבל כמו בעניינים אחרים, צריך להסתכל מה חשוב יותר. אם אתה לא יכול להתקיים בלי x (ובעיניי ה-x הוא גבוה הגנתי), אז השאר הוא משני. ואפשר למצוא פתרונות לענייני הרוטציות. אפשר למצוא יהודי/מתאזרח/גולה כזה או אחר שימלא תפקיד בליגה הישראלית ויכול לתרום מעט ביורוליג (וכאמור, עם איך שהקבוצה בנויה, אני לא רואה איך ליף יתרום לה ביורוליג - בטח לא בכושר הנוכחי שלו). אם ממש היו רוצים, היו יכולים להחתים את אדריאן בנקס לצורך הדוגמה. ויש עוד דוגמאות.

וכל הדיונים האלה הם לא לגבי מה מכבי תעשה, אלא מה היא צריכה לעשות ומה היא הייתה צריכה לעשות. אם אני צריך לנחש מה מקבלי ההחלטות במכבי יעשו, אני אנחש שהם יעשו את כל הטעויות האפשרויות.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמוליק » 13 יולי 2021, 10:21

לגבי ענייני הרוטציות - נושא שדיברנו עליו פה הרבה מאוד בשנים האחרונות. זה חשוב מאוד, אבל כמו בעניינים אחרים, צריך להסתכל מה חשוב יותר. אם אתה לא יכול להתקיים בלי x (ובעיניי ה-x הוא גבוה הגנתי), אז השאר הוא משני. ואפשר למצוא פתרונות לענייני הרוטציות. אפשר למצוא יהודי/מתאזרח/גולה כזה או אחר שימלא תפקיד בליגה הישראלית ויכול לתרום מעט ביורוליג (וכאמור, עם איך שהקבוצה בנויה, אני לא רואה איך ליף יתרום לה ביורוליג - בטח לא בכושר הנוכחי שלו). אם ממש היו רוצים, היו יכולים להחתים את אדריאן בנקס לצורך הדוגמה. ויש עוד דוגמאות.

וכל הדיונים האלה הם לא לגבי מה מכבי תעשה, אלא מה היא צריכה לעשות ומה היא הייתה צריכה לעשות. אם אני צריך לנחש מה מקבלי ההחלטות במכבי יעשו, אני אנחש שהם יעשו את כל הטעויות האפשרויות.

אתה צודק לחלוטין. הטעות העיקרית הייתה בהשארת קלויארו ולא להחתים את יקיר MACCABI18 ברונו קאבולו.
caboclo bruno.
הסרטון הבא ממחיש מעולה כמה קאלוירו מיותר בבניה הלא חכמה של יאניס:
https://www.youtube.com/watch?v=abSH-7qC8Pk
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Rampel » 13 יולי 2021, 12:14

אם נתחיל לדבר על מה מכבי הייתה צריכה לעשות, לא נצא מזה. למשל, אחרי החתמת ריינולדס כבר היה צריך להתעסק בהבאת פורוורדים מסוימים שיחפו על החסרונות של הסנטרים בסגל וזה לא קרה.
למשל, קלויארו הוא שחקן עם חוזה שמכבי במקרה הטוב בסיפור אולי חיכתה, בדיוק כמו עם ג'ונס, שמישהו ישלם עליו בייאאוט. העיקר לא לשלם לשחקן שלא ישחק במועדון. והבניה עוד גרמה לויתור עליו להיות בעייתי יותר.

לגבי בנדר, הוא לא יהיה זר תשיעי. אם הוא יחזור לסגל בפועל, זה יהיה על חשבון אחד הזרים בקו הקדמי.

לגבי קבוקלו, הרבה אנשים דיברו עליו פה בחודשים האחרונים וגם אני ביניהם. אין קבוקלו, יש ווילאמס וקבוקלו לא יגיע על המשבצת של קלויארו גם אם מכבי הייתה מעוניינת בכך. ועושה רושם שהיא לא.

לטעמי, כל סוגיית ה"מה אם" או "מה צריך לעשות" היא ברורה, אבל היא לא מעניינת, כי מכבי בנתה כמו שהיא בנתה וזה מה יש. השאלה המעניינת היא "מה עובר על יאניס בראש" ו"איך זה יראה". תשובות בעוד חודש.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 יולי 2021, 12:37

Rampel כתב:אם נתחיל לדבר על מה מכבי הייתה צריכה לעשות, לא נצא מזה. למשל, אחרי החתמת ריינולדס כבר היה צריך להתעסק בהבאת פורוורדים מסוימים שיחפו על החסרונות של הסנטרים בסגל וזה לא קרה.
למשל, קלויארו הוא שחקן עם חוזה שמכבי במקרה הטוב בסיפור אולי חיכתה, בדיוק כמו עם ג'ונס, שמישהו ישלם עליו בייאאוט. העיקר לא לשלם לשחקן שלא ישחק במועדון. והבניה עוד גרמה לויתור עליו להיות בעייתי יותר.

אתה מתבלבל. לא דיברנו בדיון הספציפי הזה על מה היא הייתה צריכה לעשות (ז״א דיברנו על כך בזמן אמת ונזכיר זאת בעתיד, אבל לא עכשיו). פה אנחנו מדברים על מה מכבי צריכה לעשות כעת כדי להשלים את הסגל בצורה הטובה ביותר (ובשביל זה, מסתכלים על כל ההחתמות שהיו עד כה). זה שבנו עקום, נכון, אבל עדיין חכם יותר לנסות לתקן מאשר להלביש טלאי על טלאי. אם חסר גבוה הגנתי, אל תחתים גבוה רכרוכי שלא שיחק 3 שנים רק כי הוא ישראלי. תחתים זר ותפצה על כך בישראלי בינוני במקום אחר.

Rampel כתב:לגבי בנדר, הוא לא יהיה זר תשיעי. אם הוא יחזור לסגל בפועל, זה יהיה על חשבון אחד הזרים בקו הקדמי.

אתה מדבר על הליגה אני מניח. ואם כן, אז אתה סתם קופץ למסקנות. אף אחד לא דיבר בהכרח על הליגה. כבר היו מקרים בשנים האחרונות ששחקנים לא שיחקו בליגה, אלא רק ביורוליג. למשל ג׳קסון וריינולדס בעונה שעברה, או דווין סמית׳ בעונה האחרונה שלו בקבוצה (נרשם לליגה רק לאחר זמן מה). צריך להיות טיפש כדי לרשום אותו לליגה במקום זר כשיר אחר.

Rampel כתב:לטעמי, כל סוגיית ה"מה אם" או "מה צריך לעשות" היא ברורה, אבל היא לא מעניינת, כי מכבי בנתה כמו שהיא בנתה וזה מה יש. השאלה המעניינת היא "מה עובר על יאניס בראש" ו"איך זה יראה". תשובות בעוד חודש.

הפוך גוטה הפוך. איך אומרים? הנבואה ניתנה לשוטים. מה שאנחנו יכולים לעשות כאן הוא לדבר על מה צריך לעשות (כל אחד בראייתו) מעתה והלאה כדי לשפר את הסגל, ולא לנבא מה מתכננים לעשות הטיפשים במכבי. וכשהקבוצה הזאת נטולת גבוה הגנתי/חוסם שיחפה על אחרים בצבע, מה שנכון לעשות הוא לדבר על זה. אז אנחנו מדברים על זה. הכל בסדר. יותר מענייני רוטציות עם ישראלים בינוניים כאלו ואחרים (או במקרה של ליף - ישראלים נטולי הגנה שלא שיחקו 3 שנים), צריך להסתכל קודם על מה חסר לקבוצה הזאת מקצועית כדי להתמודד איכשהו עם קבוצות בכירות באירופה. אח״כ שהמאמן ישבור את הראש עם הרוטציות והבלאגן שעשה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמוליק » 13 יולי 2021, 13:32

אחדשיודע כתב:
Rampel כתב:אם נתחיל לדבר על מה מכבי הייתה צריכה לעשות, לא נצא מזה. למשל, אחרי החתמת ריינולדס כבר היה צריך להתעסק בהבאת פורוורדים מסוימים שיחפו על החסרונות של הסנטרים בסגל וזה לא קרה.

אתה מתבלבל. לא דיברנו בדיון הספציפי הזה על מה היא הייתה צריכה לעשות (ז״א דיברנו על כך בזמן אמת ונזכיר זאת בעתיד, אבל לא עכשיו). פה אנחנו מדברים על מה מכבי צריכה לעשות כעת כדי להשלים את הסגל בצורה הטובה ביותר (ובשביל זה, מסתכלים על כל ההחתמות שהיו עד כה). זה שבנו עקום, נכון, אבל עדיין חכם יותר לנסות לתקן מאשר להלביש טלאי על טלאי. אם חסר גבוה הגנתי, אל תחתים גבוה רכרוכי שלא שיחק 3 שנים רק כי הוא ישראלי. תחתים זר ותפצה על כך בישראלי בינוני במקום אחר.

Rampel כתב:לגבי בנדר, הוא לא יהיה זר תשיעי. אם הוא יחזור לסגל בפועל, זה יהיה על חשבון אחד הזרים בקו הקדמי.

אתה מדבר על הליגה אני מניח. ואם כן, אז אתה סתם קופץ למסקנות. אף אחד לא דיבר בהכרח על הליגה. כבר היו מקרים בשנים האחרונות ששחקנים לא שיחקו בליגה, אלא רק ביורוליג. למשל ג׳קסון וריינולדס בעונה שעברה, או דווין סמית׳ בעונה האחרונה שלו בקבוצה (נרשם לליגה רק לאחר זמן מה). צריך להיות טיפש כדי לרשום אותו לליגה במקום זר כשיר אחר.

Rampel כתב:לטעמי, כל סוגיית ה"מה אם" או "מה צריך לעשות" היא ברורה, אבל היא לא מעניינת, כי מכבי בנתה כמו שהיא בנתה וזה מה יש. השאלה המעניינת היא "מה עובר על יאניס בראש" ו"איך זה יראה". תשובות בעוד חודש.

הפוך גוטה הפוך. איך אומרים? הנבואה ניתנה לשוטים. מה שאנחנו יכולים לעשות כאן הוא לדבר על מה צריך לעשות (כל אחד בראייתו) מעתה והלאה כדי לשפר את הסגל, ולא לנבא מה מתכננים לעשות הטיפשים במכבי. וכשהקבוצה הזאת נטולת גבוה הגנתי/חוסם שיחפה על אחרים בצבע, מה שנכון לעשות הוא לדבר על זה. אז אנחנו מדברים על זה. הכל בסדר. יותר מענייני רוטציות עם ישראלים בינוניים כאלו ואחרים (או במקרה של ליף - ישראלים נטולי הגנה שלא שיחקו 3 שנים), צריך להסתכל קודם על מה חסר לקבוצה הזאת מקצועית כדי להתמודד איכשהו עם קבוצות בכירות באירופה. אח״כ שהמאמן ישבור את הראש עם הרוטציות והבלאגן שעשה.

:like:
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot] ו־177 אורחים