המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

מחשבות לקראת עונת 2021/22 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22 V2

הודעהעל ידי A.Parker » 22 יוני 2021, 17:16

עצם זה בשלב התחלתי כל כך הפגרה מדברים פה על ניבו ופלויד זו תעודת עניות למועדון, ולא פחות מכך לפורום.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 22 יוני 2021, 19:15

A.Parker כתב:עצם זה בשלב התחלתי כל כך הפגרה מדברים פה על ניבו ופלויד זו תעודת עניות למועדון, ולא פחות מכך לפורום.

בול
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמוליק » 22 יוני 2021, 19:53

my man כתב:
A.Parker כתב:עצם זה בשלב התחלתי כל כך הפגרה מדברים פה על ניבו ופלויד זו תעודת עניות למועדון, ולא פחות מכך לפורום.

בול

יש לנו הנהלה ולא בעלים במובן האברמוביץ של המילה. הם דואגים לתקציב מאוזן אבל אין להם רצון או יכולת להביא מהבית כמו יעקוב שחר. ולכן, כפי שכתבתי: כולם יודעים שאם הפדרמנים היו מפנים את המקום למשקיע ציוני עם כיסים, היינו בוחרים את הטובים ביבשת. מאחר והם אוחזים בקרנות המזבח הסלבריטאי-עסקי, הם כאן כדי להישאר ולנצל וזה משאיר אותנו עם סוגיה האם עדיף MVP מהליגה הצרפתית או הישראלית.
בכל הקשור למכבי, אל יעצב לבך כי הפדרמנים כבר עיצבו את שלי. 0 צפיות.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי TAYO » 22 יוני 2021, 21:38

מה המצב של טיילר אניס?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Cobra » 22 יוני 2021, 21:41

TAYO כתב:מה המצב של טיילר אניס?

היה נראה סביר בתחילת העונה בטורק טלקום וישר קרע את האכילס ולדעתי עדיין לא הבריא
Cobra

הודעהעל ידי TAYO » 22 יוני 2021, 22:05

Cobra כתב:

קרע את האכילס? נראה לי כדאי לו לפרוש וזהו. הגוף שלו כנראה לא בנוי לספורט מקצועני.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 22 יוני 2021, 23:10

שמוליק כתב:
my man כתב:

בול

יש לנו הנהלה ולא בעלים במובן האברמוביץ של המילה. הם דואגים לתקציב מאוזן אבל אין להם רצון או יכולת להביא מהבית כמו יעקוב שחר. ולכן, כפי שכתבתי: כולם יודעים שאם הפדרמנים היו מפנים את המקום למשקיע ציוני עם כיסים, היינו בוחרים את הטובים ביבשת. מאחר והם אוחזים בקרנות המזבח הסלבריטאי-עסקי, הם כאן כדי להישאר ולנצל וזה משאיר אותנו עם סוגיה האם עדיף MVP מהליגה הצרפתית או הישראלית.

מאיפה הגיעו זיזיץ'? האנטר? בנדר? דורסי? ווילבקין?
די להציג את זה כאילו האופציות היחידות הם שחקני תחת מליגות נידחות. זה לא המצב, ורק חלק מהשחקנים הם כאלה. רבאק, אתם מציעים פה סגלים שמביישים את הצ'מפיונס ליג.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 23 יוני 2021, 01:36

A.Parker כתב:
שמוליק כתב:
my man כתב:

בול

די להציג את זה כאילו האופציות היחידות הם שחקני תחת מליגות נידחות. זה לא המצב, ורק חלק מהשחקנים הם כאלה. רבאק, אתם מציעים פה סגלים שמביישים את הצ'מפיונס ליג.

1. גראנט, זיו
2. ווילבקין, אוואנס, דיבה
3. הולינס, קולסון, זוסמן
4. מיקי, ליף, סורקין, בנדר
5. זיזיץ, פלויד, כהן

מה רע בסגל כזה? בעיניי לגמרי ריאלי

נגיד שמכבי יממשו את האופציה על ג'ונס ויעשו את זה בשביל להוציא עליו בייאאוט, יתן להם עוד כסף להביא רכז ברמה כמו גראנט
פרישה של כספי + החתמות זולות כמו אוואנס ופלויד יסדרו למכבי מספיק כסף בשביל להציע חוזה מכובד למיקי (מיליון?) וגם להולינס (600-650?)
קולסון זה בובה של שחקן מהספסל לעמדה 3-4 ואני מאמין שגם אותו אפשר להביא במחיר יחסית נוח, בעיניי במקום קלויארו הוא בגדר MUST, הוא שחקן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 23 יוני 2021, 01:50

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
שמוליק כתב:
my man כתב:

בול

1. גראנט, זיו
3. הולינס, קולסון, זוסמן
5. זיזיץ, פלויד, כהן

נגיד שמכבי יממשו את האופציה על ג'ונס ויעשו את זה בשביל להוציא עליו בייאאוט, יתן להם עוד כסף להביא רכז ברמה כמו גראנט
פרישה של כספי + החתמות זולות כמו אוואנס ופלויד יסדרו למכבי מספיק כסף בשביל להציע חוזה מכובד למיקי (מיליון?) וגם להולינס (600-650?)
קולסון זה בובה של שחקן מהספסל לעמדה 3-4 ואני מאמין שגם אותו אפשר להביא במחיר יחסית נוח, בעיניי במקום קלויארו הוא בגדר MUST, הוא שחקן

בטח שהוא ריאלי, זה סגל בינוני.
עד לפני רגע חשבתי שאתה בעד ג'ונס, אולי סוף סוף חל שינוי בגישה. הולינס שחקן נחמד, לא מישהו שאתה מביא במידה ואין לך כסף לשחקנים חשובים יותר. לא מכיר את קולסון ומניח שגם אתה בקושי הכרת וראית לפני שהשם שלו עלה. זה מספיק כדי שאקח אותו בערבון מוגבל (מאוד), בטח ובטח כשחקן כמו היליארד בדרך לבאיירן. מיקי סנטר מבחינתי, סורקין לא צריך להיות פה. פלויד? אין לי כח להגיב כבר. יותר מדי בינוניות, לא מעט סימני שאלה.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 23 יוני 2021, 02:02

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
שמוליק כתב:
my man כתב:בול

1. גראנט, זיו
3. הולינס, קולסון, זוסמן
5. זיזיץ, פלויד, כהן

בטח שהוא ריאלי, זה סגל בינוני.
עד לפני רגע חשבתי שאתה בעד ג'ונס, אולי סוף סוף חל שינוי בגישה. הולינס שחקן נחמד, לא מישהו שאתה מביא במידה ואין לך כסף לשחקנים חשובים יותר. לא מכיר את קולסון ומניח שגם אתה בקושי הכרת וראית לפני שהשם שלו עלה. זה מספיק כדי שאקח אותו בערבון מוגבל (מאוד), בטח ובטח כשחקן כמו היליארד בדרך לבאיירן. מיקי סנטר מבחינתי, סורקין לא צריך להיות פה. פלויד? אין לי כח להגיב כבר. יותר מדי בינוניות, לא מעט סימני שאלה.

אולי אני בעד ג'ונס כי אני גם אוהב ומכיר את הבן אדם ובגלל זה אני רוצה שהוא יישאר, אבל אם אני לרגע מסתכל נטו על מה שטוב למכבי, זה דיי ברור שכדאי לבחון אופציות של רכז מוכח אחר כמו בראון סתם לדוגמה
בנוגע לקולסון אתה לגמרי טועה, הכנתי עליו סרטון ויצא לי לבחון אותו מקרוב, נתן סוג של עונת פריצה השנה בצרפת, רק בן 25 ומציג יכולות משחק מאוד מגוונות וטובות מעמדה 3-4, בעיניי יכול להתברר כגניבה הרבה יותר מאשר אוואנס למשל

הולינס אני אוהב וחושב שהוא יכול לשחק טוב מאוד ליד סקוטי, הייתי מביא אותו בלי לחשוב פעמיים על התפקיד של אלייזה
מיקי זה גבוה שיכול לנוע יפה בין עמדות 4-5 וכמובן שיש לך חיפוי של קולסון מעמדה 3 שיכול לתת אחלה דקות בעמדה 4 כשצריך, כנל פלויד אגב שיכול לנוע בין עמדות 4-5
הבנתי כבר שאנחנו לא מסכימים לגביי פלויד ושוב זה בסדר גמור, אני אוהב אותו וחושב שיש לו אפסייד מטורף, אתה פחות

בנוגע לישראלים זה פחות קריטי, כשיש לך גם את ליף וגם את כהן זה בסדר לתת מקום גם לסורקין, לצורך העניין אני חד משמעית מעדיף אותו במקום בלייזר
אם תהייה אפשרות להחזיר את לנדסברג שיתן עוד כוח אש מהספסל לקו האחורי על המשבצת של הישראלי האחרון במקום סורקין, הייתי עושה את זה

מחדד שני דברים :
הייתי קודם כל בודק את האופציה של בראון, אם יש אפשרות להחתים אותו - לחטוף כמה שיותר מהר
בנוגע לפלויד, לא אומר שצריך למהר להחתים אותו, חושב שצריך לשקול אותו כאופציה רצינית ובאותה עת לבדוק עוד אופציות ברחבי היבשת, אבל בניגוד אלייך אני לגמרי חושב שהוא צריך להיות אופציה, ושוב זה בסדר גמור שאנחנו עם דעות שונות לגביו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Maccabi18 » 23 יוני 2021, 02:15

לחסוך כסף לגראנט? מה התקציב שלנו זהה לשל נס ציונה?
לורנזו בראון בלי למצמץ, הולינס שחקן סולידי ואם הוא בא זה רק מהספסל וגם זה אופציה בינונית
אם כבר-
1.בראון, דוברת
2. ווילבקין, אוואנס
3.זוסמן, קולסון
4.בולדן/וויליאמס, טי גיי ליף
5. זיזיץ, פלויד, כהן
מביא עוד שחקן מוכשר שייפלט מהnba לעמדה 2/3 כי כרגע אין מספיק טוב באירופה
בעיני ההחתמה הכי קריטית היא עמדה 4, אנחנו תוקעים עם זיזיץ לטוב ולרע וחייבים להביא 4 עם הגנה טובה וקליעה מבחוץ, שום דבר אחר לא בא בחשבון.
בולדן הוא בעיני אופציה מספר 1, צעיר שצריך להוכיח את עצמו מחדש עם כישרון מטורף, עונה על כל הדרישות פרט לשריר החשק אבל אני מאמין שלא יהיו עם זה בעיות.
אם בולדן לא פנוי ובעיני החתמה לא פחות טובה הוא דירק וויליאמס, 4 נייד ואתלט עם קליעה מבחוץ, שומר בסדר(לא מדהים אבל לא כמו בנדר).
בעמדה 1 אני חושב שלא צריך, חייב ללכת על גארד גבוה וקשוח
החליטו ללכת כבר על אוואנס אז שיגידו שלום ולא להתראות לג׳ונס, מגיעים על אותה עמדה(פרט לזה שאוואנס בהרכבים מסויימים יכול להיות גם 2)
עמדה 1 של אוואנס וגונס זה טיפשות, לורנזו רכז קשוח , שומר מדהים, מנהל משחק טוב ומתאים לשיטה של יאניס, אנשים שכחו מה הביא את העונה המדהימה ההיא 19/20
זה נכון שצריך וחשוב שחקנים מוכשרים בהתקפה אבל ראינו מה קרה שמנחיתים על יאניס שחקנים שלא מתאימים לסגנון שלו, נוצרים חורים בהגנה וככה אי אפשר לנצח, אייסי היה נגר גדול אבל עזר מאוד בהגנה ובאתלטיות, חובה להביא שחקנים עם אוריינטציה הגנתית, לפני הכל
כי כשאולימפיאקוס מביאה את ווקאפ ופאל ולייטי ופרינטזיס, לא יעזרו שום טקטיקות שבעולם מלבד פיזיות ואתלטיות.
Maccabi18

הודעהעל ידי גל גל » 23 יוני 2021, 10:59

אם אפשר להביא את מדר אז אולי אפשר לוותר על עוד רכז זר ולהשקיע את זה בעמדות 3-4

אוונס,מדר,דיבה
ווילבקין,הולינס/קורדינייה,דברת
זוסמן,קולסון
וויטינגטון,מיקי,ליף
זיזיץ, פלויד,כהן
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יוני 2021, 11:07

גל גל כתב:אם אפשר להביא את מדר אז אולי אפשר לוותר על עוד רכז זר ולהשקיע את זה בעמדות 3-4

אוונס,מדר,דיבה
זוסמן,קולסון
וויטינגטון,מיקי,ליף
זיזיץ, פלויד,כהן

קורדניה לא יעיל יותר כסמול פאוורד?
אם כן, עדיף:
אוונס,מדר,דיבה
ווילבקין,הולינס,דברת
זוסמן,קורדינייה
וויטינגטון/קרי בלאקשיר,מיקי,ליף
זיזיץ, פלויד,כהן
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי גל גל » 23 יוני 2021, 11:08

שמוליק כתב:
גל גל כתב:אם אפשר להביא את מדר אז אולי אפשר לוותר על עוד רכז זר ולהשקיע את זה בעמדות 3-4

אוונס,מדר,דיבה
זוסמן,קולסון
וויטינגטון,מיקי,ליף
זיזיץ, פלויד,כהן

הוא 2-3
בסופו של דבר הוא סך הכל מטר 1.96
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אדגר פו » 23 יוני 2021, 11:29

TAYO כתב:
Cobra כתב:

קרע את האכילס? נראה לי כדאי לו לפרוש וזהו. הגוף שלו כנראה לא בנוי לספורט מקצועני.

זו עדיין לא סיבה מספקת בשביל מכבי לפסול אותו.... אפשר כמו עם בנדר , להחתים ולחכות שיחלים מתישהוא אם בכלל.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי שמוליק » 23 יוני 2021, 12:54

גל גל כתב:
שמוליק כתב:

אוונס,מדר,דיבה
זוסמן,קולסון
וויטינגטון,מיקי,ליף
זיזיץ, פלויד,כהן

הוא 2-3
בסופו של דבר הוא סך הכל מטר 1.96

כמו קולסון
שמוליק

הודעהעל ידי itai7 » 23 יוני 2021, 13:48

ניקולה פרסם בטוויטר תמונה של חכה

בטח אוונס
itai7

הודעהעל ידי felix_r » 23 יוני 2021, 14:04

די כבר עם מדר ודוברת. כל אחד עולה בערך מיליון שקל לשחרר אותו מקבוצות. תשכחו מהם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי arie1985 » 23 יוני 2021, 14:09

itai7 כתב:ניקולה פרסם בטוויטר תמונה של חכה

בטח אוונס

הופך להיות קבוע? נחכה לחכה מניקולה, כמו אורי אלון בזמנו?
arie1985

הודעהעל ידי גל גל » 23 יוני 2021, 14:36

felix_r כתב:די כבר עם מדר ודוברת. כל אחד עולה בערך מיליון שקל לשחרר אותו מקבוצות. תשכחו מהם.

ממה שהבנתי מדר מסיים חוזה
דברת לא
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר