המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ג'יילן ריינולדס - חתם בבולוניה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'יילן ריינולדס חתם במכבי ת

הודעהעל ידי עידן » 02 פברואר 2022, 14:32

מילוס כתב:יש אנשים במערכת שמקבלים הרבה מאוד כסף בדיוק בשביל זה.
כמה זה מורכב לראות קצת יורוקאפ\ליגה טורקית\די ליג\תחתית ליגה ספרדית במשרה מלאה ולדוג שחקן משנה\משלים\מחליף עם יכולות ספציפיות? גם ברגע זה יש ביבשת הזו 100 ג'וש ניבואים בקבוצות עם תקציב של מעון יום.

זה מורכב הרבה יותר ממה שאתה חושב. 99 מתוך ה-100 שאתה מדבר עליהם הם לא שחקנים לרמת יורוליג. בניגוד לישראלים שאפשר להסתפק ב-5-10 דקות טובות ביורוליג (כי רוב הישראלים בקבוצה הנוכחית שלך גם זה לא מסוגלים לתת), אתה לא יכול להביא שחקן זר מחליף שכל מה שהוא יעשה זה ייתן 5 דקות סבירות (ראה ערך טיילור).
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 02 פברואר 2022, 14:52

טיילור הוא דוגמא אחת. כושלת ככל שתהיה, אנחנו לא יודעים כמה רציני היה המעקב אחריו..
מאיפה האפמן הגיע? וטרנס מוריס? והיקמן? ורייס? ורבים אחרים.
קח את הזרים של צסקא, פילזן וברצלונה, ותגלה שהם לא נולדו שחקני יורוליג.
מכבי של היום לא יכולה ולא צריכה לשאוף למצוא את ההאפמן הבא, אבל שחקנים משלימים תמיד יש.
חכה לקיץ, ותראה את השחקנים שמתגלגלים שוב אל באיירן, ז'לגיריס, וילרבאן וקבוצות אמצע טבלה בספרד.
מילוס

הודעהעל ידי גל גל » 02 פברואר 2022, 15:49

דונטה הול ממונאקו הוא אופציה טובה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי עידן » 02 פברואר 2022, 15:55

מילוס כתב:טיילור הוא דוגמא אחת. כושלת ככל שתהיה, אנחנו לא יודעים כמה רציני היה המעקב אחריו..
מאיפה האפמן הגיע? וטרנס מוריס? והיקמן? ורייס? ורבים אחרים.
קח את הזרים של צסקא, פילזן וברצלונה, ותגלה שהם לא נולדו שחקני יורוליג.
מכבי של היום לא יכולה ולא צריכה לשאוף למצוא את ההאפמן הבא, אבל שחקנים משלימים תמיד יש.
חכה לקיץ, ותראה את השחקנים שמתגלגלים שוב אל באיירן, ז'לגיריס, וילרבאן וקבוצות אמצע טבלה בספרד.

שוב, אתה מתייחס רק למקרים הספציפיים שהצליחו, אבל על כל טרנס מוריס אחד יש עשרה ג'ף פוט, טיילור, אלטון בראון (והוא עוד הגיע אחרי אליפות עם חולון), דארקו פלאניניץ' ובאמת שאני יכול להמשיך עוד ועוד.

לגבי הקבוצות האחרות - גם שם יש הרבה מאוד שנכשלים, אבל עליהם אנחנו לא מדברים פה כי הם לא מעניינים אותנו.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 02 פברואר 2022, 16:02

גל גל כתב:דונטה הול ממונאקו הוא אופציה טובה

ממש לא בטוח. אפילו במונאקו הוא לא עושה מספרים יותר מדי טובים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Cobra » 02 פברואר 2022, 17:22

אנוואקו שחקן טוב וכנראה שנראה אותו ביורוליג אבל למכבי הוא לא מתאים , עושה הרבה שטויות בהתקפה מתפשר על חצי מרחק וגם לא שומר גדול בכלל .
לגבי פאטון זה נכון שיש לו אפסייד גדול , הגנתית הוא אומנם חוסם נהדר אבל לא שומר מדהים בכלל והוא לא כזה מרשים אותי עד עכשיו באילת , הבעיה הכי גדולה שלי איתו שהוא לא לפעמים מגיע למשחקים בחוסר חשק ובלי רצון וזה פחות סוג שחקנים שאני רוצה במכבי .
אפשר להגיד שניבו חד גוני אבל לא בטוח שצריך יותר מזה אם הוא מחליף של זיזיץ בסך הכל הוא נותן דברים טובים בעיקר הגנתית , הוא מפלצת פיזית ואתלטית , שומר נהדר , יודע להתגלגל טוב לסל לדעתי לא צריך יותר מזה , נכון שיכול להיות שהוא צריך לשפר את הגב לסל אבל אם מכבי צריכה עוד סנטר שיודע לשחק עם הגב לסל ברגע שיש את זיזיץ לדעתי לא , לדעתי ניבו יותר מתאים לשיטה של מכבי ויכול לעזור הגנתית שזה אולי הבעיה הגדולה ביותר של מכבי השנה .
עוד שחקן שהייתי עוקב אחריו זה קייל אלכסנדר הנהדר מהליגה הספרדית , שיפר את המספרים שלו השנה , מוביל את הליגה הספרדית בחסימות (לפני טבארס)
Cobra

הודעהעל ידי A.Parker » 02 פברואר 2022, 18:16

גל גל כתב:דונטה הול ממונאקו הוא אופציה טובה

נכון, אבל נראה לי שכבר עכשיו הוא מרוויח הרבה, וזה עוד צפוי לגדול. אם לא הוא אופציה מעולה.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 02 פברואר 2022, 18:16

לא ראיתי את ניבו השנה, אבל במשחק מול מכבי הוא שמר רע. סתם קפץ לחסום כל פעם אוכל הטעיות.
A.Parker

הודעהעל ידי מילוס » 02 פברואר 2022, 19:18

כמובן הדיון רלוונטי בכלל במידה וזיזיץ' ירצה להישאר כאן, ולמכבי יהיה כסף נזיל להשאיר אותו.
אם לא, עוד נקבל את ריינולדס בחמישייה. ואז אני עובר ליציע של מכבי דרום ת"א.
מילוס

Re: ג'יילן ריינולדס חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Rampel » 02 פברואר 2022, 20:49

Cobra כתב:אנוואקו שחקן טוב וכנראה שנראה אותו ביורוליג אבל למכבי הוא לא מתאים , עושה הרבה שטויות בהתקפה מתפשר על חצי מרחק וגם לא שומר גדול בכלל .
לגבי פאטון זה נכון שיש לו אפסייד גדול , הגנתית הוא אומנם חוסם נהדר אבל לא שומר מדהים בכלל והוא לא כזה מרשים אותי עד עכשיו באילת , הבעיה הכי גדולה שלי איתו שהוא לא לפעמים מגיע למשחקים בחוסר חשק ובלי רצון וזה פחות סוג שחקנים שאני רוצה במכבי .
אפשר להגיד שניבו חד גוני אבל לא בטוח שצריך יותר מזה אם הוא מחליף של זיזיץ בסך הכל הוא נותן דברים טובים בעיקר הגנתית , הוא מפלצת פיזית ואתלטית , שומר נהדר , יודע להתגלגל טוב לסל לדעתי לא צריך יותר מזה , נכון שיכול להיות שהוא צריך לשפר את הגב לסל אבל אם מכבי צריכה עוד סנטר שיודע לשחק עם הגב לסל ברגע שיש את זיזיץ לדעתי לא , לדעתי ניבו יותר מתאים לשיטה של מכבי ויכול לעזור הגנתית שזה אולי הבעיה הגדולה ביותר של מכבי השנה .
עוד שחקן שהייתי עוקב אחריו זה קייל אלכסנדר הנהדר מהליגה הספרדית , שיפר את המספרים שלו השנה , מוביל את הליגה הספרדית בחסימות (לפני טבארס)

גם פאטון, גם אונואקו וגם ניבו הם שלושה סנטרים סבירים הגנתית שהם מעל הכל (תרתי משמע) רים פרוטקטורס. שלושתם ישמרו מעולה על הטבעת ויעשו עבודה סבירה בפרימטר ובפיק אנד רול. אז לא זה מה שמבדל ביניהם.

אני מסכים לגבי אונואקו.

ניבו הוא בעיקר קפיץ אתלטי שלא מסוגל לאיים על היריבה בשום דרך אחרת. הוא אחלה בשביל להחליף את לוברן המגוון מהספסל, אבל ז'יז'יץ' נותן את מה שניבו נותן מינוס האתלטיות ופלוס הגב לסל. בקיצור, לא ריגש אותי בקיץ וגם הכי פחות מרגש עכשיו.

לגבי פאטון, אני עוקב אחריו מתחילת העונה.
לא זוכר שראיתי אותו לא מחויב העונה. אני כן זוכר משחקים שבהם הוא לא קיבל מספיק כדורים.
צריך לזכור שמדובר בבחירת סיבוב ראשון שנפל מאוד רע והוא בקושי שיחק ב-4 השנים האחרונות. תחילת העונה שלו הייתה מלווה בהסרת חלודה והוא לאט לאט הולך ומתייצב ונראה טוב מאוד.
בניגוד לניבו, מדובר בשחקן מאוד מגוון ובניגוד לאונואקו, מדובר בשחקן עם יסודות טובים והאפסייד שלו (כמו שציינת) גבוה משל שניהם בעיני.

לגבי קייל אלכסנדר, אני לא יודע ולא רוצה לשפוט שחקנים שלא ראיתי בעיניים (מעניין כמה אתה ראית). אבל רעיון של סנטר גבוה עם קליעה (על הנייר) שמגיע מפואנלברדה מעלה זיכרונות טובים.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי TAYO » 02 פברואר 2022, 20:52

לא חושב שאף אחד מהשמות שעלו כאן מגיע לכשרון המוכח של ריינולדס. הייתי מנסה עוד קצת איתו

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Rampel » 02 פברואר 2022, 20:54

מילוס כתב:כמובן הדיון רלוונטי בכלל במידה וזיזיץ' ירצה להישאר כאן, ולמכבי יהיה כסף נזיל להשאיר אותו.
הדיון רלוונטי גם (ובעיקר, כי אני מאמין שז'יז'יץ' ישאר פה) אם מכבי מצליחים להגיע עם ריינולדס לסיכום על התרת חוזה. שמות כמו פאטון ואונואקו יכולים לחתום פה על חוזה של 500K.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 02 פברואר 2022, 21:12

Rampel כתב:
מילוס כתב:כמובן הדיון רלוונטי בכלל במידה וזיזיץ' ירצה להישאר כאן, ולמכבי יהיה כסף נזיל להשאיר אותו.
הדיון רלוונטי גם (ובעיקר, כי אני מאמין שז'יז'יץ' ישאר פה) אם מכבי מצליחים להגיע עם ריינולדס לסיכום על התרת חוזה. שמות כמו פאטון ואונואקו יכולים לחתום פה על חוזה של 500K.

מניח שהרבה פחות מ-500K.
שחקנים לא מוכחים שכאלה לא קופצים כ"כ בקלות בין קיץ מ-100 אלף לחצי מיליון וצפונה (אלא אם היו טובים ברמה שצסק"א רודפת אחריהם. אבל צסק"א מחפשת שחקנים אצל היריבות שלה, לא בהרצליה).
הדוגמאות האחרונות הם בראיינט ואוואנס, אבל אפשר ללכת רחוק יותר ולראות הדרגתיות מסויימת. בסוף זה נגמר באיזורי ה-300-350.

הוצאת לי את המילים עם פואנלברדה, הזכיר נשכחות.
ימים שכמעט כל החתמה היתה בינגו מתחת לרדאר של עשירות היבשת.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 02 פברואר 2022, 21:30

Rampel כתב:לגבי קייל אלכסנדר, אני לא יודע ולא רוצה לשפוט שחקנים שלא ראיתי בעיניים (מעניין כמה אתה ראית). אבל רעיון של סנטר גבוה עם קליעה (על הנייר) שמגיע מפואנלברדה מעלה זיכרונות טובים.

זכרונות טובים, למרות שכיום הם בעיקר עצובים :(

הלוואי שמכבי יצליחו להחתים סנטר מחליף שהוא רבע ממה שהאפמן נתן (גם מקצועית וגם מבחינת אישיות). סנטר כמו האפמן כיום זה סנטר של 2 מיליון יורו לעונה.
עידן

הודעהעל ידי JarJarBinx » 05 פברואר 2022, 13:14

שורה תחתונה - כנראה לא שחקן לקבוצה מנצחת. בטח ובטח שלא מצדיק את השכר שלו. לצד הבלחות של כישרון באמת מרשים, הוא פשוט משחק כדורסל רשלני, לא חכם ועצל (לפחות בהגנה).
עם כל זאת, ולנוכח החוזה החתום הכבד שלו, אני מניח שיישאר עד תום החוזה. יהיה קשה לצאת מזה בעלות סבירה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי מילוס » 05 פברואר 2022, 18:21

היה פה איזה ת'רד בסוף עונת המלפפונים עם דעתנו על ההחתמות נכון לאותו הזמן.
לא יודע איך מגיעים לדבר הזה, אבל מעניין להשוות ציפיות מול מציאות.
בכל מקרה, אני זוכר שדווקא היתה בתקופה הזו התלהבות עצומה מריינולדס, ונראה שאנחנו אוהבים להתלהב מסוג כזה של שחקנים - ותמיד נופלים בפח.
מילוס

הודעהעל ידי Jack55 » 05 פברואר 2022, 18:27

מילוס כתב:היה פה איזה ת'רד בסוף עונת המלפפונים עם דעתנו על ההחתמות נכון לאותו הזמן.
בכל מקרה, אני זוכר שדווקא היתה בתקופה הזו התלהבות עצומה מריינולדס, ונראה שאנחנו אוהבים להתלהב מסוג כזה של שחקנים - ותמיד נופלים בפח.
אפשר ללכת אחורה בעמודים ולמצוא את התרד הזה
זה לא בעיה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 05 פברואר 2022, 19:12

מילוס כתב:היה פה איזה ת'רד בסוף עונת המלפפונים עם דעתנו על ההחתמות נכון לאותו הזמן.

לגבי ריינולדס אפשר לקרוא בעמודים הראשונים של האשכול הזה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Rampel » 05 פברואר 2022, 20:04

אני אישית התלהבתי בעיקר מזה שג'הייבה פלויד לא נפל פה. וגם כתבתי שהאחריות להחביא את החסרונות בעמדה 5 ולהבליט את היתרונות הם על יאניס. אני עדיין אומר את זה גם היום.

כמובן שיאניס נכשל בצורה מדהימה. בניצול יתרונות של שחקנים בכלל ובניצול וריסון של ריינולדס בכלל.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Shay_uzan » 05 יולי 2022, 13:06

בבולוניה, נקסט

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים