המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 דצמבר 2021, 02:54

אגב היה פה דיון השוואה בין ג'ונדי לנטו וחשבתי אם לרשום את זה או לא ויש מצב שזאת לא דעה פופלארית, אומנם הראשון קצה רוטציה של קבוצת יורוליג והשני שחקן שישי אבל אם אני צריך לבחור בין שניהם לקבוצה שלי אני בוחר בג'ונדי בלי לחשוב פעמיים, מעדיף פייטר עם אופי שיעשה הכל כדי לנצח ויחבר את הקבוצה, מאשר לוזר בלי שכל שיעשה הכל בשביל הסטטיסטיקה האישית שלו וצועק על הפוורורד שלו "תפסיק לבקש כדורים שאתה לבד". אולי לנטט יש יכולות שהביאו אותו למעמד שלו (לא רואה אותם בנתיים) אבל אני הייתי קובר אותו בספסל רק כדי שלא יחרב לי משחקים באופי שלו, במקרה של ג'ונדי, מקסימום ישחק מעט וידאג לאחד את הקבוצה.
אגב אם אפשר היה לחנך את נטו לשחק כדורסל ולא הדבר הזה שהוא עושה (בספק שאפשר להפוך ב180° אופי של שחקן) אולי הוא היה שווה משהו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Blazergun » 09 דצמבר 2021, 03:47

Shay_uzan כתב:אגב היה פה דיון השוואה בין ג'ונדי לנטו וחשבתי אם לרשום את זה או לא ויש מצב שזאת לא דעה פופלארית, אומנם הראשון קצה רוטציה של קבוצת יורוליג והשני שחקן שישי אבל אם אני צריך לבחור בין שניהם לקבוצה שלי אני בוחר בג'ונדי בלי לחשוב פעמיים, מעדיף פייטר עם אופי שיעשה הכל כדי לנצח ויחבר את הקבוצה, מאשר לוזר בלי שכל שיעשה הכל בשביל הסטטיסטיקה האישית שלו וצועק על הפוורורד שלו "תפסיק לבקש כדורים שאתה לבד". אולי לנטט יש יכולות שהביאו אותו למעמד שלו (לא רואה אותם בנתיים) אבל אני הייתי קובר אותו בספסל רק כדי שלא יחרב לי משחקים באופי שלו, במקרה של ג'ונדי, מקסימום ישחק מעט וידאג לאחד את הקבוצה.
אגב אם אפשר היה לחנך את נטו לשחק כדורסל ולא הדבר הזה שהוא עושה (בספק שאפשר להפוך ב180° אופי של שחקן) אולי הוא היה שווה משהו

חלק מהאנשים שוכחים איזה חיית אנרגיה ג'ונדי היה לפני הפציעה שלו - היה שחקן ספסל שלבד יכל לשנות מומנטום.

בינתיים פתח את הרבע הראשון עם 7 נקודות - נקווה שימשיך כך.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי Blazergun » 09 דצמבר 2021, 05:55

אם וושינגטון תיתן לביל את המקס זה אולי יהיה חוזה גרוע ברמה של ברטאנס אם לא יותר.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 09 דצמבר 2021, 12:56

כמה חסר ביטחון בעצמך אתה צריך להיות כדי לתת את המחצית הראשונה הכי טובה שלך, ואז במחצית השנייה לחזור להיות עציץ מהרמות הכי עלובות שיש? נשבר לי כבר מהמנטליות הפסיבית שלו. מעדיף למסור פעם אחר פעם מסירות רוחביות לסמרטוטים כמו קוזמה מאשר לקחת על עצמו. עשית מחצית ראשונה מצויינת, מה אתה עולה כל כך פחדן למחצית השניה, מה! ספרתי במחצית הזו לפחות 7 פעמים שקיבל כדור כדי לייצר משהו והוא פשוט נפטר מהכדור בצורה סתמית כדי שמישהו אחר יעשה איתו משהו. אתה משחק מול הקבוצה הכי חלשה בליגה לעזעזל כבר איתך. 9 זריקות הוא לקח במחצית הראשונה ואמרתי לעצמי שהנה, סוף סוף משחק הפריצה שלו, אבל כמובן שהוא לא יוכל בלי ההשתנה הקבועה במכנסיים עם 0 זריקות במחצית השניה. הוא לא מצליח להבין שהמאמן לא סופר אותו בגלל הפסיביות הזו, זה מה שהכי מתסכל. קיבל רק 21 דקות היום (אפילו נטו קיבל יותר), שוב לא קיבל דק' בהארכה (לדעתי אנסלד לא נתן לו אפילו פעם אחת לשחק בהארכה השנה), איזה רמז הוא עוד צריך לקבל כדי להבין שהוא באן בי איי ולא ביורוליג ולשנות גישה?

יש לו כל כך הרבה כישרון אבל הוא משחק עם 20% ביטחון בעצמו.

כשישבו איתו על החוזה הבא נראה אם הוא יצליח להסביר שכשהו סיים עם 2 נק' זה היה כי לא מסרו לו וכשסיים רק עם 10 במקום עם 25 זה כי המאמן לא נתן לו מספיק דקות. את הכסף הגדול (והמעמד שנובע מכך) מקבלים על מספרים בשטח, לא על מדדי פלוס מינוס.
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 דצמבר 2021, 14:50

~Box & 1~ כתב:כמה חסר ביטחון בעצמך אתה צריך להיות כדי לתת את המחצית הראשונה הכי טובה שלך, ואז במחצית השנייה לחזור להיות עציץ מהרמות הכי עלובות שיש? נשבר לי כבר מהמנטליות הפסיבית שלו. מעדיף למסור פעם אחר פעם מסירות רוחביות לסמרטוטים כמו קוזמה מאשר לקחת על עצמו. עשית מחצית ראשונה מצויינת, מה אתה עולה כל כך פחדן למחצית השניה, מה! ספרתי במחצית הזו לפחות 7 פעמים שקיבל כדור כדי לייצר משהו והוא פשוט נפטר מהכדור בצורה סתמית כדי שמישהו אחר יעשה איתו משהו. אתה משחק מול הקבוצה הכי חלשה בליגה לעזעזל כבר איתך. 9 זריקות הוא לקח במחצית הראשונה ואמרתי לעצמי שהנה, סוף סוף משחק הפריצה שלו, אבל כמובן שהוא לא יוכל בלי ההשתנה הקבועה במכנסיים עם 0 זריקות במחצית השניה. הוא לא מצליח להבין שהמאמן לא סופר אותו בגלל הפסיביות הזו, זה מה שהכי מתסכל. קיבל רק 21 דקות היום (אפילו נטו קיבל יותר), שוב לא קיבל דק' בהארכה (לדעתי אנסלד לא נתן לו אפילו פעם אחת לשחק בהארכה השנה), איזה רמז הוא עוד צריך לקבל כדי להבין שהוא באן בי איי ולא ביורוליג ולשנות גישה?

יש לו כל כך הרבה כישרון אבל הוא משחק עם 20% ביטחון בעצמו.

כשישבו איתו על החוזה הבא נראה אם הוא יצליח להסביר שכשהו סיים עם 2 נק' זה היה כי לא מסרו לו וכשסיים רק עם 10 במקום עם 25 זה כי המאמן לא נתן לו מספיק דקות. את הכסף הגדול (והמעמד שנובע מכך) מקבלים על מספרים בשטח, לא על מדדי פלוס מינוס.
+1
העניין הזה חוזר על עצמו העונה. הוא פשוט נעלם אחרי מחציות טובה, כאילו עשה את שלו במשחק.
חבל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Runner30 » 09 דצמבר 2021, 15:27

~Box & 1~ כתב:... לעזעזל כבר איתך ...

+1
Runner30

הודעהעל ידי my man » 09 דצמבר 2021, 17:05

השחקן הכי מתסכל בהיסטוריה.
האמת שהוא אצלי בתחרות קשה עם ליאור אליהו הצעיר המפוצץ בכישרון שחזר לאמא אחרי עונה שיכלה לשנות לו את הקריירה בויטוריה.

אם אבדיה בסוף(בכל זאת רק בן 20 עדיין) יתפספס זה יהיה סיפור שאני לא בטוח שאני אצליח לעכל אותו..

כמו שכתבו פה לפניי אני כל פעם פותח לראות אותו אומר לעצמי הנה זה בא..והוא פשוט לא מרים את עצמו..
תסכול
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי גיא » 09 דצמבר 2021, 18:11

חברה, שחקן בן 20 שבא מכדורסל אחר, קצת סבלנות!
סך הכל שנה וקצת ב- nba.
גיא

הודעהעל ידי עידן » 09 דצמבר 2021, 18:13

my man כתב:השחקן הכי מתסכל בהיסטוריה.
האמת שהוא אצלי בתחרות קשה עם ליאור אליהו הצעיר המפוצץ בכישרון שחזר לאמא אחרי עונה שיכלה לשנות לו את הקריירה בויטוריה.

אליהו היה כבר בן 24-25 כשהיה בויטוריה, לא? זו לא אותה הסיטואציה. אבל כן, בהחלט פספוס גדול.

כמובן שהכל יחסי לציפיות מכל שחקן, נקווה שאבדיה לא יהיה גם כזה. לצערנו לא חסרים שחקנים עם פוטנציאל גדול שלא מימשו אותו בסופו של דבר.
עידן

הודעהעל ידי my man » 09 דצמבר 2021, 19:56

עידן כתב:
my man כתב:השחקן הכי מתסכל בהיסטוריה.

אליהו היה כבר בן 24-25 כשהיה בויטוריה, לא? זו לא אותה הסיטואציה. אבל כן, בהחלט פספוס גדול.

כמובן שהכל יחסי לציפיות מכל שחקן, נקווה שאבדיה לא יהיה גם כזה. לצערנו לא חסרים שחקנים עם פוטנציאל גדול שלא מימשו אותו בסופו של דבר.
לגבי אליהו פחות הסיטואציה יותר הפוטנציאל המבובז. אחרי העונה בויטוריה הייתי בטוח שהנה זה בא והוא עכשיו יטרוף את העולם (ועל הדרך יגיע גם לאנביאיי). ו... הוא פשוט חזר לאמא.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 דצמבר 2021, 20:42

קוזמה נכנס לבידוד. משמע התפנה מקום בחמישייה.
Wizards’ Kyle Kuzma has entered health and safety protocols and is listed out tonight vs. Utah

וושינגטון הלילה ב-2:00 מול יוטה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 11 דצמבר 2021, 20:47

אחדשיודע כתב:קוזמה נכנס לבידוד. משמע התפנה מקום בחמישייה.
Wizards’ Kyle Kuzma has entered health and safety protocols and is listed out tonight vs. Utah

וושינגטון הלילה ב-2:00 מול יוטה.

ההיגיון אומר שדני יפתח לראשונה העונה (חייב להתאבד על ההזדמנות הזו). מצד שני WUJ והיגיון לא כ"כ הולך ביחד בינתיים. נראה.
נערך לאחרונה על ידי ~Box & 1~ בתאריך 11 דצמבר 2021, 20:48, נערך פעם אחת בסך הכל.
~Box & 1~

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 דצמבר 2021, 20:48

כן, אבל יש גם את ברטאנס. מבחינת אבדיה, העיקר שלא ישחק איתו בחמישייה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 דצמבר 2021, 23:06

ברטנס בעמדה של קוזמה, ולכן הוא לדעתי יפתח.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 11 דצמבר 2021, 23:19

מה ברטנס עשה עד עכשיו העונה שמגיעה לו מתנה בדמות לפתוח בחמישייה? אוויר מוחלט בהגנה, כושר קליעה מזעזע..

יוטה קבוצת התקפה אדירה, מגיעה אחרי 6 ניצחונות רצופים והוויזארדס חייבים הגנה ברמה גבוהה כדי לשרוד את המשחק הזה

אם הוא לא יפתח עם דני אפילו בנסיבות האלה, כבר אין לי מה לומר על המאמן הזה.

ככה או ככה דני חייב להתאבד על כל פוזישן מעכשיו. יכול להיות שקוזמה יעדר לכמה משחקים אם הוא נכנס לבידוד. הוא חייב לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים.
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 דצמבר 2021, 23:37

~Box & 1~ כתב:מה ברטנס עשה עד עכשיו העונה שמגיעה לו מתנה בדמות לפתוח בחמישייה? אוויר מוחלט בהגנה, כושר קליעה מזעזע..

יוטה קבוצת התקפה אדירה, מגיעה אחרי 6 ניצחונות רצופים והוויזארדס חייבים הגנה ברמה גבוהה כדי לשרוד את המשחק הזה

אם הוא לא יפתח עם דני אפילו בנסיבות האלה, כבר אין לי מה לומר על המאמן הזה.

ככה או ככה דני חייב להתאבד על כל פוזישן מעכשיו. יכול להיות שקוזמה יעדר לכמה משחקים אם הוא נכנס לבידוד. הוא חייב לקחת את ההזדמנות הזו בשתי ידיים.
לברטנס לא מגיע לפתוח, אבל שכחת פרט "קטן" - הוא יושב על חוזה של 80 מיליון דולר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 דצמבר 2021, 01:53

דני פותח.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 12 דצמבר 2021, 01:59

הרי אני לא אצליח לא לראות.. אז שהבחור הזה ייתן משחק טוב פעם אחת למען השם!!!!!!!!
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 12 דצמבר 2021, 03:28

איזה מאמן מטומטם
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 דצמבר 2021, 09:25

אתמול נכון לחצות(!) המשחק של דני היה אמור להיות משודר ב55, ברגע שהם שמעו שהוא פותח במקרה השידור עבר ל58... לא יאמן
יש אנשים שהולכים לישון מוקדם וקמים למשחקים האלה, כמה חוסר בושה יש להם?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Thorin ו־23 אורחים