המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי מילוס » 26 אוקטובר 2021, 13:16

תודה, תודה :)

נו וה-20 דק שהוא מקבל זה לא מספיק קרדיט? כמה הוא שווה, 32 דק?
בוא נגיד את האמת, הוא שומר סבבה (בעיקר וורסטילי), אבל גם בזה הוא לא איזה עילוי, וגם לא אתלטי מספיק כדי להפוך לכזה.
הגנה סבירה והתקפה בלתי קיימת - זה פשוט לא מספיק לליגה עם כ"כ הרבה טורפים. זה מאוד קלויארואי, אפרופו ת'רד אחר פה.

כשטומי שפרד התלהב מהבחירה שלו, זה בעיקר כי לא ציפה ש"דונצ'יץ' הבא", או מינימום "טורקוגלו הבא", יפול לידיים שלו.
זה נכון שהוא פרויקט, אבל כדי להצדיק השקעה בפרוייקט, צריך לראות גרף שיפור. אם לא, בכל קיץ יש פרוייקטים חדשים.
אני מזהה אצלו גרף שנמוך. הוא התחיל הכי חלש שלו, ולאט-לאט האט.

ואני מאוד מזדהה עם החלק האחרון שכתבת. אני רואה אותו מכאיב לטבעת ומרגיש צורך להתנצל :) זו כבר הפרובינציאליות שבנו.
מילוס

הודעהעל ידי Runner30 » 26 אוקטובר 2021, 14:52

וויזארדס צריכים יותר תבוסות כדי שיהיה יותר גארבג׳ טיים בשביל שדני יראה את האיכויות שלו.

באירופה ביורוליג שלא לדבר על ליגה או ילדים בני גילו היה לו יתרון גובה ואתלטיות לעשות מה שבא לו.
שם הוא איבד בבת אחת את היתרון שלו.
או שיסתגל. או שלא.
Runner30

הודעהעל ידי Shay_uzan » 26 אוקטובר 2021, 15:17

שמואל1 כתב:0/6 מהשדה, מתוכם 0/4 מחוץ לקשת. לא נעים
ככה כל הוויזארדס.

פעם ראשונה (כן בסוף קניתי את הערוץ בפעם הקודמת, אבא שלי נשאר לראות איצי) שראיתי בדיילי אז אני פה בדיילי.
אם דני היה קולע חצי מהזריקות זה היה משחק טוב שלו ביחס לקבוצה (חצי מהזריקות היו מובילות אותו ל10 נקודות).
שהוא קיבל את הכדור הוא לקח זריקות, בקושי וויתר על הכדור, הוביל כדור ומסר טוב ורק שצריך. וואלה, שהשחקנים של החמישיה הראשונה מדלגים עליו למרות שהוא פנוי, אני לא יכול לבוא אליו בטענות אלא רק על המאמן והקבוצה.
הזריקות שלו היו מעט קצרות (והאחרונה זה באמת מתסכול) אבל איך שהוא הוביל כדור (לא רק בגארבז) מעודד אותי. הזריקות יכנסו, הטכניקה שלו טובה, זה עניין של ביטחון וכושר (התחממות).
אגב, הוא שחקן הגנה נהדר, חוץ מטעות אחת (די גדולה) הוא הצליח לשמור (בעיקר ב1 על 1) על כל השחקנים של ברוקלין בצורה מצויינת ולא חסר להם שחקנים טוביל נגיד את זה ככה.
היום הוא גם הוביל את הכדור בחמישיה הראשונה (בין היתר למסירה נהדרת לקוזמה שאיבד במקום למסור לביל/דני או לזרוק שלשה). מקווה לראות עוד כאלה

מנגד, ככל שעוברים המשחקים ככה הקבוצתיות נעלמת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי מילוס » 26 אוקטובר 2021, 16:11

Shay_uzan כתב:
אם דני היה קולע חצי מהזריקות זה היה משחק טוב שלו ביחס לקבוצה (חצי מהזריקות היו מובילות אותו ל10 נקודות).

שהוא קיבל את הכדור הוא לקח זריקות, בקושי וויתר על הכדור, הוביל כדור ומסר טוב ורק שצריך. וואלה, שהשחקנים של החמישיה הראשונה מדלגים עליו למרות שהוא פנוי, אני לא יכול לבוא אליו בטענות אלא רק על המאמן והקבוצה.

מה זה "אם"? ה"אם" הזה זו כנראה הבעיה הכי גדולה שלו.
"אם" היתה לו קליעה כמו של קליי תומפסון, הוא היה קליי תומפסון.
יש 30 שחקנים מהגילאים שלו שאם היו קולעים חצי מהזריקות שהם החטיאו, היו מסיימים כל ערב עם 25 נק'.
ונגיד והיה מסיים עם 10 נק' בגארבג' טיים. זה משחק התקפי טוב? זה מה שמצופה מפרוספקט לתת?

מאז תחילת העונה שעברה וושינגטון אשכרה החליפה את כל הקבוצה. המאמן, השחקנים, הכל. קבוצה חדשה. ברמה מסויימת זו כבר הקבוצה השניה שלו ב-NBA. קיבלנו אפילו לא מעט משחקים בלי ביל (ובלי ראסל, אשתקד), בלי בראיינט, האצ'ימורה ועוד ועוד. אבדיה לא החמיץ שום הזדמנות להחמיץ הזדמנות, כשכל מני נגרים ופחחים מסביבו נתנו בראש. אז מי אשם, כל העולם או השחקן עצמו?
ברור שפחות מוסרים לו, כי הוא אנמי ועם קליעה מחרידה ולא סומכים עליו. כרגע, בצדק. אבל זמן ההזדמנויות הולך ומתקצר..
נערך לאחרונה על ידי מילוס בתאריך 26 אוקטובר 2021, 16:33, נערך פעם אחת בסך הכל.
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 26 אוקטובר 2021, 16:17

אני מאוד בעדו, אבל אם הוא חולם לשרוד בליגה אפילו כשחקן סוף ספסל, הוא (או מישהו במעטפת שלו) חייב לעשות חושבים מה ואיך משנים, כי מבחינת תיקון הליקויים במשחק שלו - הוא עומד במקום כבר מגיל 17, וזה בזבוז.
הדבר היחיד שהשתנה דרסטית מאז זה זמן מגרש והעלאת המאסה.
ה-NBA זה לא פרוייקט ציוני לשיפוץ המורל של אבדיה. יהיה טוב - יתנו לו. לא יתנו לו - הוא צריך לדעת לקחת. לא יקח - יסיים עם חוזה זמני בבוסנה סראייבו. יש עוד אלף כמוהו.
מילוס

הודעהעל ידי ankram » 26 אוקטובר 2021, 16:49

מילוס כתב:אני מאוד בעדו, אבל אם הוא חולם לשרוד בליגה אפילו כשחקן סוף ספסל, הוא (או מישהו במעטפת שלו) חייב לעשות חושבים מה ואיך משנים, כי מבחינת תיקון הליקויים במשחק שלו - הוא עומד במקום כבר מגיל 17, וזה בזבוז.
ה-NBA זה לא פרוייקט ציוני לשיפוץ המורל של אבדיה. יהיה טוב - יתנו לו. לא יתנו לו - הוא צריך לדעת לקחת. לא יקח - יסיים עם חוזה זמני בבוסנה סראייבו. יש עוד אלף כמוהו.

טוב שלא שמת אותו בצימוקי מינסק , אלק בוסנה סרייבו , זה שחקן של מליון וחצי יורו וצפונה ביורוליג.
"עומד במקום כבר מגיל 17" - אתה מבין מה כתבת? בואו ונראה מה הוא הספיק מגיל 17 : 2 אליפויות עתודה , באחת מהם כשחקן המוביל , מסיטואציה של שחקן ספסל ביורוליג , הפך להיות שחקן רוטציה יותר מיעיל , MVP הליגה הישראלית אחרי שבסיומה כבר הפך להיות השחקן הכי טוב של הקבוצה , בחירה גבוהה בדראפט. אכן , הספק לא מספיק לשחקן מגיל 17....

הבעיה ב NBA היא שזה משנה לשנה הופכת להיות ליגה של גאנרים חסרי מצפון עם הגנה מזעזעת , משחק שכונתי וקלעות מהלוגו , ייתכן ולאבדיה יש בעיה לבלוט בסגנון שכונתי שכזה , כולי תקווה שהוא יסיים את האפיזודה הזאת בליגה השכונה הזאת , בקבוצה המגוחכת הזאת , ויחזור לכדורסל האמיתי ביורוליג , שם הוא יפרח. ועם כל זה , אני משוכנע שהוא עוד יצליח ב NBA
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי עידן » 26 אוקטובר 2021, 16:57

ankram כתב:
מילוס כתב:אני מאוד בעדו, אבל אם הוא חולם לשרוד בליגה אפילו כשחקן סוף ספסל, הוא (או מישהו במעטפת שלו) חייב לעשות חושבים מה ואיך משנים, כי מבחינת תיקון הליקויים במשחק שלו - הוא עומד במקום כבר מגיל 17, וזה בזבוז.

טוב שלא שמת אותו בצימוקי מינסק , אלק בוסנה סרייבו , זה שחקן של מליון וחצי יורו וצפונה ביורוליג.

זה לא עובד ככה. שחקן שנתן חצי עונה טובה בליגה הישראלית ועוד כמה פירורים ביורוליג, לא הופך לשחקן של מיליון וחצי יורו בעונה. אם אותו השחקן חוזר לאירופה אחרי כמה שנים בנבא שבמהלכן קלע 4 נקודות למשחק באחוזים רעים, זה אפילו עוד פחות עובד ככה.

יש לנו אפילו כמה דוגמאות טריות מתחת לאף - בנדר כמובן, וגם זיזיץ'.
עידן

הודעהעל ידי ankram » 26 אוקטובר 2021, 17:03

עידן כתב:
ankram כתב:

זה לא עובד ככה. שחקן שנתן חצי עונה טובה בליגה הישראלית ועוד כמה פירורים ביורוליג, לא הופך לשחקן של מיליון וחצי יורו בעונה. אם אותו השחקן חוזר לאירופה אחרי כמה שנים בנבא שבמהלכן קלע 4 נקודות למשחק באחוזים רעים, זה אפילו עוד פחות עובד ככה.

יש לנו אפילו כמה דוגמאות טריות מתחת לאף - בנדר כמובן, וגם זיזיץ'.

בנדר הוא אולי דוגמא טובה , אבל זיזיץ'? קיבל איזה מליון אשתקד , וגם זה לאחר שנתן הנחת חבר מועדון בשביל ניקולה.
אני בטוח שאם אבדיה , יחזור לאירופה (שוב , אני לא בטוח שזה יקרה , למרות הסתלבט על חשבונו פה בפורום) , סט היכולות שלו , מה שהוא כבר הראה ביורוליג (בניגוד לבנדר לדוגמא) , יביאו אותו למצב שהוא שחקן מחוזר מאד.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי מילוס » 26 אוקטובר 2021, 17:04

גם זוסמן כוכב בעתודה, לאן זה הלך בכדורסל של הגדולים? לא אומר כלום. במכבי הוא לא היה כוכב, עשינו ממנו כוכב. הוא היה פרוייקט פר"ח שקיבל יד חופשית וטונות של חיבוקים בקבוצה בלתי-מתפקדת. ועדיין סיים את עונת השיא שלו ביורוליג עם 4 נק' ואחוזים מחפירים.

עומד במקום, כן. החולשות שלו הן אותן חולשות וזה לא השתנה מגיל 17. קליעה, צד שמאל, כדרור, חוסר יציבות. תכונות בסיסיות לשחקן כדורסל.
ה-NBA זה ג'ונגל, ותמיד היה. ובג'ונגל אף אחד לא יחבק את אבדיה כמו במכביץ.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 26 אוקטובר 2021, 17:17

ankram כתב:בנדר הוא אולי דוגמא טובה , אבל זיזיץ'? קיבל איזה מליון אשתקד , וגם זה לאחר שנתן הנחת חבר מועדון בשביל ניקולה.
אני בטוח שאם אבדיה , יחזור לאירופה (שוב , אני לא בטוח שזה יקרה , למרות הסתלבט על חשבונו פה בפורום) , סט היכולות שלו , מה שהוא כבר הראה ביורוליג (בניגוד לבנדר לדוגמא) , יביאו אותו למצב שהוא שחקן מחוזר מאד.

זיזיץ' קיבל לפי מה שפרסמו כ-700 אלף דולר לעונה הראשונה. לעונה השנייה כמיליון דולר. שני המספרים האלו רחוקים מאוד מה-1.5 מיליון יורו עליהם דיברת.

בכל מקרה, לא התכוונתי רק מהבחינה הכספית, אלא זה שדיברת על כך שהוא צפוי לפרוח ביורוליג. לא הייתי אומר שזיזיץ' או בנדר פורחים.
עידן

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 27 אוקטובר 2021, 12:08

היתה דממה מוחלטת סביבו בקרב האוהדים האמריקאים בשבועות האחרונים, אבל אחרי המשחק מול הנטס אפשר להגיד שהוא הפך לסוג של שיחת היום. הוא מעורר הרבה מחלוקת שם. הרוב (בצדק) ממש מאוכזבים מהתפוקה ההתקפית העלובה, עמוד טוויטר אחד קרא לו "קוואי בהגנה, בונגה בהתקפה", כשחלק מעודדים מההגנה הטובה. מעניין האם הרחשים האלה מגיעים לאוזניים שלו, ואיך זה ישפיע עליו. התקווה שלי היא שזה דווקא יעיר אותו מהשוק.

קווינטן מאיו שהיה שנה שעברה הכתב של NBC וושינגטון ומקורב לבראדלי ביל, אומר בפודקאסט דברים נכונים מאוד על דני החל מדקה 14:41, ומספר גם קצת על מה היתה השיחה של דני עם ביל (הוא טוען שהם שוחחו שעה שלמה אחרי המשחק מול הפייסרס). ממליץ להאזין:

https://podcasts.apple.com/us/podcast/q ... 0539796005
~Box & 1~

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 אוקטובר 2021, 03:30

איזה דאנק
עד כה משחק טוב שלו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 אוקטובר 2021, 03:59

החמישיה הראשונה של וויזארדס מציגה: בעיטה בדלי למרחק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 אוקטובר 2021, 04:58

ניהול משחק רע של אנסלט, לא יזוז במינימטר מתוכנית המשחק המקורית, גם אם זה יעלה לו במשחק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Runner30 » 28 אוקטובר 2021, 08:48

2 מ-2 מהשדה...
Runner30

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 אוקטובר 2021, 11:34

Runner30 כתב:2 מ-2 מהשדה...

בתאכלס זרק 4, החטיא פעמים אנד וואן שיכל לקלוע וזה לא נחשב זריקה בסטטיסטיקה.
הוא שיחק רק 16 דקות אתמול (סופסל ברבע השלישי בלי הסבר טוב)
גם אם זה לא נראה ככה בסטטיסטיקה, הוא במגמת שיפור, הוא יותר זורק, יותר אגרסיבי, יותר מנהל את המשחק וגם אם הוא לא גורדן, לאט לאט הוא משתפר. במיוחד ביחס לפאוורדים בקבוצה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 אוקטובר 2021, 12:37

לא רואה שום שיפור. עדיין עציץ בהתקפה.
בהגנה הוא בסדר גמור.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 28 אוקטובר 2021, 18:31

ראיתם את הסיבסוב המדהים של טייטום על דני? יכול להגיד לכם שצפיתי בכמה וכמה משחקים של טייטום כשהוא היה במכללת דיוק, והיכולות ההתקפיות שלו לא היו קרובות למה שהן היום. דני חייב לקחת דוגמא ממנו. טייטום קרע את עצמו באימונים רק על מובים התקפיים כאלה והיום הוא עושה את זה כבר בצורה טבעית. מגיעה לדני מילה טובה על הדאנק, אבל מדאיג אותי שכל הנקודות שלו באות ממצבים התקפיים בסיסיים בלי שום תחכום. לא מצפה ממנו להכניס כאלה באחוזים גבוהים, אבל כן מצפה ממנו לנסות כמה מהלכים התקפיים מורכבים גם אם יסתיימו בהחטאה. התקשורת השיטחית שלנו קובעת כמה הוא השתפר או נתן משחק חלש על פי כמות הנקודות וזו טעות גדולה. צריכים לנתח את גרף ההתקדמות שלו על פי דרגת הקושי של הסלים שלו, ובגזרה הזו הוא פשוט לא מראה כלום בינתיים. רק בן 20 ויש לו זמן רב להשתפר, אבל עד שהוא לא ייקח כל משחק 3-4 זריקות בדרגת קושי גבוהה היכולת שלו להשתפר כסקורר וכפליימייקר תהיה מאוד מוגבלת.

בהגנה אין לי מילה רעה עליו היום. בקצב הזה הוא יהיה אחד השומרים הטובים בליגה.
~Box & 1~

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 אוקטובר 2021, 02:30

לא מסוגל לסיים ליי אפ. זה לא ייאמן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 29 אוקטובר 2021, 03:07

לא ברור מה נסגר עם הבנאדם. משחק בחוסר חשק מוחלט, חסר ביטחון. שמישהו יזכיר לו שזה משחק כדורסל.
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־30 אורחים