המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה והוושינגטון וויזארדס V4

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 ינואר 2022, 00:17

אם דני לא יעלה גם בגארבג' אז אולי יש דברים בגו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 18 ינואר 2022, 00:23

דני עלה. אני חושב שזה מוכיח שאין טרייד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 18 ינואר 2022, 00:24

שמואל1 כתב:דני עלה. אני חושב שזה מוכיח שאין טרייד.

סימן רע
עידן

הודעהעל ידי Blazergun » 18 ינואר 2022, 00:26

זה סימן לא טוב - במיוחד כשלפני כמה דקות אמרו שהוא במנוחה - הזייה.
סמל אישי של המשתמש
Blazergun

הודעהעל ידי עידן » 18 ינואר 2022, 00:42

בסוף קלע 2 נקודות ב-2 דקות...לא מאוד שונה מכמה משחקים בהם שיחק 20 דקות
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 18 ינואר 2022, 01:30

שיעשו תרייד עם מכבי. אבדיה למכבי - ויליאמס לוושינגטון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 18 ינואר 2022, 16:51

עצוב מאוד. דני סירב להבין בדרך הקלה, הוא ייאלץ להבין בדרך הקשה. שנה שעברה התחבא עם חוסר הביטחון שלו מאחורי הטיקט של רוקי, השנה כבר אין הנחות, היו לו מספיק הזדמנויות לבלוט ולהפגין ביטחון בהתקפה עם כל החיסורים שהיו בקבוצה והוא המשיך לא לעשות את זה. אפשר לסלוח על החטאות, אפשר לסלוח על מהלכים וירטואוזים שלא מצליחים, אי אפשר לסלוח לשחקן גובה 2.06 שחוטף גגות פעם אחר פעם במצבים פשוטים של ליי אפ כי הוא עולה לסל בצורה כל כך רכה ושקופה במקום להטביע. מילוס קרע מצחוק וצדק לחלוטין כשאמר שזה מרגיש שגם אם היו נותנים לזוסמן חוזה של 10 ימים בקבוצה דני היה משחק בחוסר ביטחון לידו. ככה בדיוק זה מרגיש. שלא משנה איזה שחקני ג'י ליג ישחקו סביבו, הוא ימציא לעצמו סיבות בראש למה הוא צריך "לשחק נכון" ולמסור להם מסירות רוחביות במקום להבליט את עצמו.

ברוך הבא לאן בי איי דני. תמשיך להיות ראש בקיר, תמשיך לחשוב שאתה והסוכן שלך הכי חכמים בעולם ואל תשפר את היכולת באחד על אחד, את הכדרור, אל תלמד קרוסאוברים, אל תלמד הטעיות גוף ואיך לשנות מהירות, אל תייצר במיד ריינג', אל תלמד סבסובים, אל תלך למורים הטובים ביותר, דרו האנלן קטן עליך, תמשיך בדרך הזו דני. תשמור בשביל כולם כדי שהם יסיימו עם אחלה סטטיסטיקה ואתה תסיים עם ה6 נקודות ו5 זריקות שלך. אין ספק שהדרך הזו הוכיחה את עצמה עד עכשיו.
~Box & 1~

הודעהעל ידי מילוס » 18 ינואר 2022, 17:40

אני חושב שעם הזמן זה פחות ופחות נראה כמו שאלה של רצון, או של חוסר מודעות.
זאת אומרת, אפשר כן להניח שהוא רעב ומתוסכל מהמצב, ושהוא כן מודע לכל מני חסרונות במשחק שלו ומנסה לעבוד עליהם. אבל, זה רק צד אחד ואפילו זניח - מול העניין המנטלי שיותר ויותר נראה כגורם מרכזי פה.
ראיתי לא מזמן היילייטס מאליפות אירופה U20 ההיא בארץ, והוא נראה שמח, עם אובר-בטחון, דושבאג (במובן החיובי), תוקף כל הזמן, גם כשלא הולך לו. זה משהו שמאוד מתאים ל-NBA.
זה היה אחד הטיקטים המרכזיים שלו, החוצפה, זה שהוא לא סופר אף אחד (אין א גוד וויי) ולא מפחד מכלום, ההוא שנותן סל קלאץ' ומתגרה בספסל של ספרד, או ביציע של פנרבחצ'ה. לי זה גרם לחשוב שגם אם הוא לא יהיה שחקן על, הוא יהיה שחקן מאוד מיוחד.
היום, זה נראה כמו החולשה הכי גדולה שלו. הוא כבוי, עצור, מפוחד על גבול הרועד, חושב יותר מדי, הלחץ שיש עליו הוא דבר משתק, לא כולם בנויים לזה.
במובן הזה, התפקיד של הסביבה שלו (סוכנים בעיקר) זה לזהות את זה ולהפנות אותו לאנשים הנכונים (ולא נדע אם זה קורה)כדי להוריד ממנו לחץ, ולהפסיק להפציץ את התקשורת בהצהרות ש"דני הולך לתת בראש, הפעם באמת" כאילו שהוא נטו סחורה שצריך למכור כל הזמן. זה לא עושה לדני שירות טוב, זה לא מוריד לו את העול הזה מהכתפיים. מעין בלתי מזויינת (וכנראה שאלפי הבדלות), זה קצת מזכיר לי את מקרה מרקל פולץ שעול הציפיות והלחץ פשוט שיתק אותו. אני מקווה בשביל דני שעונות 3-4 שלו בליגה יראו כמו של פולץ.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 18 ינואר 2022, 18:56

מילוס כתב: זה קצת מזכיר לי את מקרה מרקל פולץ שעול הציפיות והלחץ פשוט שיתק אותו. אני מקווה בשביל דני שעונות 3-4 שלו בליגה יראו כמו של פולץ.

מה הקשר למרקל פולץ? הבחור היה פצוע כמעט כל הקריירה שלו. אין שום דמיון.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 18 ינואר 2022, 21:18

אמנם השמטת את "אלפי ההבדלות", אבל הסיפור עם פולץ הוא הקריסה המנטלית תחת הציפיות. הפציעות, זה אח"כ ובצד.
זריקת העונשין המפורסמת, זה לא כי הוא היה פצוע.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 18 ינואר 2022, 21:32

מילוס כתב:אמנם השמטת את "אלפי ההבדלות", אבל הסיפור עם פולץ הוא הקריסה המנטלית תחת הציפיות. הפציעות, זה אח"כ ובצד.
זריקת העונשין המפורסמת, זה לא כי הוא היה פצוע.

לא יודע, קשה לי לקבוע אם שחקן ששיחק בממוצע 10 משחקים מידי עונה בקריירה שלו מושפע מבעיות מנטליות או לא. אני עדיין לא מבין איפה אפשר להשוות (גם אם עושים אלף אלפי הבדלות). הייתי משווה בינו לבין גרג אודן אולי, לא לדני.
עידן

הודעהעל ידי Runner30 » 18 ינואר 2022, 21:33

היום נתקלתי הלקט דאנקים שלו משנה שעברה (!). פתאום קלטתי שהשנה כמעט לא הטביע בכלל למרות שהולך הרבה יותר פנימה.
אולי זה עניין של פצעיה, שחיקה, עייפות?
Runner30

הודעהעל ידי עידן » 18 ינואר 2022, 21:37

Runner30 כתב:היום נתקלתי הלקט דאנקים שלו משנה שעברה (!). פתאום קלטתי שהשנה כמעט לא הטביע בכלל למרות שהולך הרבה יותר פנימה.
אולי זה עניין של פצעיה, שחיקה, עייפות?

כמה דאנקים כבר היו לו בשנה שעברה..?

הבעיה השנה, מעבר לזה שהוא לא מטביע, שהוא גם מחטיא לייאפים פשוטים מתחת לסל. והרבה כאלו.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 18 ינואר 2022, 22:39

דני הפך לדיאנדרה קיין. שחקן בעמדה לא ברורה עם יכולות התקפיות בעיתיות.

הבעיה היא, שדני אכל את הלוקש של "שחקן הגנה" שמכר לו המאמן. כי כמה שדני עובד יותר קשה בהגנה, ככה יכולת הקליעה שלו (שלא יציבה גם ככה) נפגעת עוד יותר בגלל המאמץ הרב שהוא משקיע בהגנה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מילוס » 19 ינואר 2022, 00:33

לא יודע. נראה לי שהקונספציה של "עובד קשה מדי בהגנה" כדי להסביר את ההתקפה היא עוד אחת משורת ההנחות שהוא מקבל.
בכדורסל יש הגנה ויש התקפה, כמו הקורונה, כמו הפציעה, הוא לא הראשון שנתקל בפורמט הזה.. הוא בן 21, בשיא הכושר, משחק 20 דק' לערב. זה לא פקטור. כשהוא יהיה בן 35 וישחק 35 דק' לערב, יהיה מקום לדבר על חלוקת כוחות.
מילוס

הודעהעל ידי שמואל1 » 19 ינואר 2022, 10:48

מילוס כתב:לא יודע. נראה לי שהקונספציה של "עובד קשה מדי בהגנה" כדי להסביר את ההתקפה היא עוד אחת משורת ההנחות שהוא מקבל.
בכדורסל יש הגנה ויש התקפה, כמו הקורונה, כמו הפציעה, הוא לא הראשון שנתקל בפורמט הזה.. הוא בן 21, בשיא הכושר, משחק 20 דק' לערב. זה לא פקטור. כשהוא יהיה בן 35 וישחק 35 דק' לערב, יהיה מקום לדבר על חלוקת כוחות.
הבעיה לדעתי שהוא והסובבים אותו (ואולי קצת התקשורת) ניסו למתג אותו העונה כשומר עלית, ולי היה ברור כל הזמן שזאת פיקציה כי הוא לא היה ולא יהיה שומר עלית וכל ניסיון למתג אותו כזה תעשה לו נזק בטווח הארוך, כפי שאנחנו רואים היום.
שחקן עם הגנה בינונית ו 0 יכולת בהתקפה לא ישאר בליגה הזאת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 20 ינואר 2022, 05:41

נרגעתם?
אולי עכשיו אוכל לומר משהו, עצבן אותי האיך שהוא סופסל ולא העובדה שהוא סופסל (וגם הטיימינג הדיי מטומטם) כי הוויזארדס ניהלו דיי רע את הסיפסול הזה.
אבל כמו שאמרתי בתחילת החודש, ברגע שהסגל מלא או כמעט מלא הם יהיו חייבים למצוא פיתרון לשחיכה והעייפות שלו וזה הפיתרון הכי מתבקש. זה היה ניכר שהוא עייף ובשלב מסויים הוא גם אמר את זה בכמה מסיבות עיתונאים.
אף שחקן לא פשוט נמחק מרוטציה בגלל שבוע קליעה רע וכל העליהום, האמרנו לו והחגיגות שהיו פה באמת מוגזמות ומבישות את הפורום.
דני שיחק היום כמו שהוא שיחק בנובמבר כאשר הסגל מלא עם 13 נקודות, 5 ריבאונדים, 3 אסיסטים (יכלו להוסיף את הטיפ לקיספרט אבל לא אתלונן), חטיפה, חסימה, בלי איבודים וחוסר תלונות על ההגנה (מה לעשות שיש שחקנים שלא יודעים להחטיא?) ב22 דקות (שביעי בסגל ולמרות בעיית עבירות קלה בסוף המחצית), בנוסף ירד בתשואות הקהל.

אגב, נטו לא שיחק היום, לצערי אני לא רואה את זה ממשיך למשחקים הבאים
נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 20 ינואר 2022, 06:38, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 20 ינואר 2022, 06:32

Shay_uzan כתב:נרגעתם?
אולי עכשיו אוכל לומר משהו, עצבן אותי האיך שהוא סופסל ולא העובדה שהוא סופסל (וגם הטיימינג הדיי מטומטם) כי הוויזארדס ניהלו דיי רע את הסיפסול הזה.
אבל כמו שאמרתי בתחילת החודש, ברגע שהסגל מלא או כמעט מלא הם יהיו חייבים למצוא פיתרון לשחיכה והעייפות שלו וזה הפיתרון הכי מתבקש. זה היה ניכר שהוא עייף ובשלב מסויים הוא גם אמר את זה בכמה מסיבות עיתונאים.
אף שחקן לא פשוט נמחק מרוטציה בגלל שבוע קליעה רע וכל העליהום, האמרנו לו והחגיגות שהיו פה באמת מוגזמות ומבישות את הפורום.
דני שיחק היום כמו שהוא שיחק בנובמבר כאשר הסגל מלא עם 13 נקודות, 5 ריבאונדים, 3 אסיסטים (יכלו להוסיף את הטיפ לקיספרט אבל לא אתלונן), חטיפה, חסימה, בלי איבודים וחוסר תלונות על ההגנה (מה לעשות שיש שחקנים שלא יודעים להחטיא?) ב22 דקות (שביעי בסגל ולמרות בעיית עבירות קלה בסוף המחצית).
מתן סימנטוב:תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Runner30 » 20 ינואר 2022, 09:59

Runner30

הודעהעל ידי my man » 20 ינואר 2022, 11:13

לא הבנתי
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Google [Bot], משה ו־33 אורחים