המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ג'יימס נאנלי - חתם בפרטיזן

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'יימס נאנלי חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Jack55 » 28 דצמבר 2021, 00:01

התערער מאוד מעמדו של ג'יימס ננאלי במכבי תל אביב, עשוי לעזוב כאשר יימצא מחליף
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 28 דצמבר 2021, 00:07

Jack55 כתב:התערער מאוד מעמדו של ג'יימס ננאלי במכבי תל אביב, עשוי לעזוב כאשר יימצא מחליף
יש לנו את טיילור וקלויארו שלא נותנים לנו כלום כל העונה. איזה זר נחליף אם יגיע גארד? את זה שלפחות הראה שהוא מסוגל לתת תפוקה. קלאסי מכבי.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 דצמבר 2021, 00:37

שעיר לעזאזל. סוני ווימס 2.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מילוס » 28 דצמבר 2021, 01:37

חד מש. באמת שאני לא מבין לאיזה ענף שייכים מקבלי ההחלטות פה. חסר קלע - ורוצים להביא אותו במקום אחד משני הקלעים היחידים בסגל. אה אה.
לקחו שחקן, שתלו אותו בתפקיד שלגמרי זר לו, בגדול בגדול הוא סביר.
לידו חבורה של ליצנים כושלים, וויליאמס, טיילור, ריינולדס, קלויארו - וכל החצים עליו.
אכן מתחיל להריח כמו ווימס 1.2.
מילוס

הודעהעל ידי גיא » 28 דצמבר 2021, 02:54

מילוס כתב:חד מש. באמת שאני לא מבין לאיזה ענף שייכים מקבלי ההחלטות פה. חסר קלע - ורוצים להביא אותו במקום אחד משני הקלעים היחידים בסגל. אה אה.
לקחו שחקן, שתלו אותו בתפקיד שלגמרי זר לו, בגדול בגדול הוא סביר.
לידו חבורה של ליצנים כושלים, וויליאמס, טיילור, ריינולדס, קלויארו - וכל החצים עליו.
אכן מתחיל להריח כמו ווימס 1.2.

אני מסכים שיש לו פוטנציאל.
אבל אם ראית את רועי כהן היום בחדשות הספורט
הוא אמר שהוא הלך ודיבר עם שחקנים באימון, ואיך שהגיע מול נאנלי,
הוא אמר לו ״מה שקורה פה זה לא באשמתי״.
אם הוא אומר את זה לכתב, אפשר לתאר מה קורה בחדר ההלבשה.
גיא

הודעהעל ידי Jack55 » 28 דצמבר 2021, 04:11

נאנלי מספק גם בהתקפה וגם בהגנה אחלה של תפוקה העונה בסה"כ, אני לא מבין מה הבעיה לגביו
אם הוא עושה בעיות בחדר הלבשה זה משהו אחר, אבל מצד שני לא שמענו שום דבר בעייתי או חריג מדי לגביו

אני בכלל חשבתי שהוא מהזרים שצריכים להישאר פה בעונה הבאה, יש עליו אופציה והשכר שלו דיי נוח (איזור ה450Kׂ)
השינויים בזרים צריכים לבוא במקומות של טיילור, קלויארו, וויליאמס ואולי אפילו ריינולדס, אבל נאנלי בכלל לא צריך לעזוב בטח ובטח שלא העונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ankram » 28 דצמבר 2021, 10:00

לנתונים הממוצעים שלו ביורוליג אין משמעות אם המאמן והשחקן לא משדרים על אותו הגל , והם לא מספרים את כל הסיפור.
יש איתו בעיה בחדר ההלבשה שבינתיים לא פורסמה , אבל זאת רק שאלה של זמן , הוא לא מגיע לראיונות כלל וכלל , בהנחייה של המועדון
בעיקר בשל הסיבה שאין שליטה על מה שיוצא לו מהפה , טיפוס קצת בעייתי בנושא הזה.
בליגה הישראלית הוא מזעזע ברמות אחרות , לא מגיע כדי לשחק. בדרבי לדוגמא הוא היה מחפיר ברמה של קנס.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי er79 » 28 דצמבר 2021, 10:27

ankram כתב:לנתונים הממוצעים שלו ביורוליג אין משמעות אם המאמן והשחקן לא משדרים על אותו הגל , והם לא מספרים את כל הסיפור.
יש איתו בעיה בחדר ההלבשה שבינתיים לא פורסמה , אבל זאת רק שאלה של זמן , הוא לא מגיע לראיונות כלל וכלל , בהנחייה של המועדון
בליגה הישראלית הוא מזעזע ברמות אחרות , לא מגיע כדי לשחק. בדרבי לדוגמא הוא היה מחפיר ברמה של קנס.

אני לא בטוח שיש לו בעיות אופי כמו שאתה מתאר אותן, מה שאני כן יודע בוודאות זה ניסיונות כושלים של מאמן לעשות ממנו משהו שהוא לא. הוא לא צריך להוביל כדור, הוא לא צריך לשחק בעמדה 2, הוא לא צריך לשחק פוסט אפ. הוא צריך קודם כל לקבל את הביטחון חזרה ולעשות מה שהוא יודע לעשות טוב מאוד מהיכרות מקצועית עם יכולותיו, וזה לקלוע שלשות. לקבל כדורים ממנהלי משחק שיודעים לנצל את האיכויות שלו ולקלוע שלשות. לדעתי גם כחלק מהליך החזרת הביטחון הוא צריך לפתוח בחמישייה. אין שום סיבה בעולם שיאניס יתעדף את טיילור או קלויארו הנגרים על פניו.
er79

הודעהעל ידי ankram » 28 דצמבר 2021, 11:22

er79 כתב:
ankram כתב:לנתונים הממוצעים שלו ביורוליג אין משמעות אם המאמן והשחקן לא משדרים על אותו הגל , והם לא מספרים את כל הסיפור.

אני לא בטוח שיש לו בעיות אופי כמו שאתה מתאר אותן, מה שאני כן יודע בוודאות זה ניסיונות כושלים של מאמן לעשות ממנו משהו שהוא לא. הוא לא צריך להוביל כדור, הוא לא צריך לשחק בעמדה 2, הוא לא צריך לשחק פוסט אפ. הוא צריך קודם כל לקבל את הביטחון חזרה ולעשות מה שהוא יודע לעשות טוב מאוד מהיכרות מקצועית עם יכולותיו, וזה לקלוע שלשות. לקבל כדורים ממנהלי משחק שיודעים לנצל את האיכויות שלו ולקלוע שלשות. לדעתי גם כחלק מהליך החזרת הביטחון הוא צריך לפתוח בחמישייה. אין שום סיבה בעולם שיאניס יתעדף את טיילור או קלויארו הנגרים על פניו.
האחוזים שלו ל3 מזעזעים , לא קשר לפוזיציה , גם אם הוא לא בעמדה הטבעית שלו. מסכים איתך לגבי החמישיה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי itai7 » 28 דצמבר 2021, 12:21

מאמן מכבי Playtika תל אביב יאניס ספרופולוס החליט שג'יימס נאנלי לא ייצא עם הקבוצה למונאקו. השחקן יישאר בארץ ויערוך אימונים אישיים.

http://maccabi.co.il/news.asp?id=8635

קיצר הוא בדרך החוצה
itai7

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 דצמבר 2021, 12:23

ביזיון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: ג'יימס נאנלי חתם במכבי ת"א - בדרך החוצה

הודעהעל ידי Rampel » 28 דצמבר 2021, 12:29

אפשר שיאניס לא יצא לצרפת בהחלטת נאנלי במקום?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 28 דצמבר 2021, 12:32

מעניין איך נאנלי שיחק אצל אוברדוביץ' אם יש לו בעיות התנהגות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: ג'יימס נאנלי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי felix_r » 28 דצמבר 2021, 12:33

Rampel כתב:אפשר שיאניס לא יצא לצרפת בהחלטת נאנלי במקום?

:like: :like: :like:
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 28 דצמבר 2021, 12:34

רועי כהן:

במכבי ת"א מאוד לא אוהבים את הגישה של נאנלי בשבועות האחרונים, וקיימת אכזבה גדולה מאוד ממנו בפן המקצועי. בקבוצה טוענים שלא קרה אירוע משמעתי שהוביל להחלטה. יש לציין שאתמול נאנלי עזב ראשון את האימון, וכשיצא אמר לערוץ הספורט: "דבר אחד אני יודע - אני לא הבעיה של הקבוצה הזאת"
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי ankram » 28 דצמבר 2021, 12:39

itai7 כתב:מאמן מכבי Playtika תל אביב יאניס ספרופולוס החליט שג'יימס נאנלי לא ייצא עם הקבוצה למונאקו. השחקן יישאר בארץ ויערוך אימונים אישיים.

קיצר הוא בדרך החוצה

את לאסור שיחררנו , נאנאלי בדרך החוצה , מכבי "שיחרורים" בע"מ.קבוצה רצינית לא צריכה להתחזק?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי מילוס » 28 דצמבר 2021, 12:40

שימו לב שהוא נהיה בעייתי רק כשמכבי התחילה להפסיד.
אנחנו כן יודעים שמכבי מומחים בלתייג שעירים לעזאזל, ומספיקה הדלפה וחצי לאתרים כדי לגרום לכולם לחשוב שהוא בעייתי. גם אני הייתי משנה פאזה במקומו. אז הוא רב קצת עם זיו המיותר, ואולי קצת פרצופים שבמצבו אני לגמרי יכול להבין. דיוויד בלותנטל הלך מכות עם באסטון, לא הסתדר פה, עשה בלגאנים על ימין ועל שמאל והושלך מהקבוצה 3 פעמים, ועדיין הוא אליל.. סו וואט?
מה הם חשבו, שבחצי מיליון הם הביאו כוכב על שיכפה על כשלי הסגל ב-4 עמדות? הוא פאקין רול פלייר!
יותר קל להאשים בכל הצרות שחקן עם רזומה טוב, מאשר כל מני טיילורים וקלויארואים שהנוכחות שלהם היא סמל הכישלון של כל הדרגים במועדון. טיילור פה במקום גארד דומיננטי שהיה משנה דברים, והוא בסה"כ סנדי כהן בלי אזרחות. קלויארו זה מחדל. לא תראו בכותרות ש"במכבי מאוכזבים מטיילור וקלויארו".
מילוס

Re: ג'יימס נאנלי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי er79 » 28 דצמבר 2021, 12:41

ankram כתב:
er79 כתב:

האחוזים שלו ל3 מזעזעים , לא קשר לפוזיציה , גם אם הוא לא בעמדה הטבעית שלו. מסכים איתך לגבי החמישיה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה עניין של ביטחון ולדעת איך לשחק עם השחקן. זה כבר לא משנה המועדון המפגר הזה העיף גם אותו
er79

הודעהעל ידי מילוס » 28 דצמבר 2021, 12:45

ankram כתב:
itai7 כתב:מאמן מכבי Playtika תל אביב יאניס ספרופולוס החליט שג'יימס נאנלי לא ייצא עם הקבוצה למונאקו. השחקן יישאר בארץ ויערוך אימונים אישיים.

קיצר הוא בדרך החוצה

את לאסור שיחררנו , נאנאלי בדרך החוצה , מכבי "שיחרורים" בע"מ.קבוצה רצינית לא צריכה להתחזק?

זה פשוט מגוחך. שני השחקנים היחידים שנותנים קצת ממה שחסר למכבי. הזייה.
מילוס

הודעהעל ידי Jack55 » 28 דצמבר 2021, 12:54

יאניס רוצה בכוח להיות מפוטר עוד השבוע
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־28 אורחים