המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד ההכנה לקראת עונת 2021/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד ההכנה לקראת עונת 2021/22 - מכת קורונה בקבוצה

הודעהעל ידי עידן » 09 ספטמבר 2021, 18:37

Jack55 כתב:לא יודע עד כמה האשמה היא על מכבי, אני חושב שאם השחקנים לא היו נדבקים אז באמת הייתה הכנה מעולה השנה (לפחות על פי הלוז שהיה מתוכנן)

+2, זה מה שניסיתי לומר כבר כמה הודעות פה.

אני גם לא מבין את תיאוריות הקונספירציה שאנשים פיתחו פה, איזה אינטרס יש להנהלה לבטל את משחקי האימון שהיא עצמה קבעה מזמן? ההיגיון שלי אומר אם כבר ההיפך, לכן היא גם התעקשה לקיים אותם עוד כשהמדינה ניסתה לבטל. בסוף הקורונה הכריעה למרבה הצער.
עידן

הודעהעל ידי Jack55 » 09 ספטמבר 2021, 18:40

עידן כתב:
Jack55 כתב:לא יודע עד כמה האשמה היא על מכבי, אני חושב שאם השחקנים לא היו נדבקים אז באמת הייתה הכנה מעולה השנה (לפחות על פי הלוז שהיה מתוכנן)

אני גם לא מבין את תיאוריות הקונספירציה שאנשים פיתחו פה, איזה אינטרס יש להנהלה לבטל את משחקי האימון שהיא עצמה קבעה מזמן? ההיגיון שלי אומר אם כבר ההיפך, לכן היא גם התעקשה לקיים אותם עוד כשהמדינה ניסתה לבטל. בסוף הקורונה הכריעה למרבה הצער.
עזוב קצת הזוי מה שהלך בתרד הזה היום
ברור לכולם שאין אף שליטה על אם שחקנים ידבקו או לא ידבקו וכאמור זה היה יכול לקרות לכל קבוצה

מקווה שלפחות ינסו להוציא את המיטב מהמצב הנוכחי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 09 ספטמבר 2021, 18:42

מכבי מראש התרשלה בלוז המצומצם להכנה. לוז ארוך יותר היה מאפשר לקיים עדיין כמות מינימלית של משחקי הכנה. מראש יצרו לעצמם מרחב תמרון צר למדי.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 ספטמבר 2021, 18:50

עידן כתב:

איך זה שאורדוביץ' מקיים משחקי הכנה באוגוסט? מה מנע ממכבי להתחיל להתאמן שבועיים קודם, כמו מרבית הקבוצות באירופה?
ידעו שיש סיכון לקורונה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 09 ספטמבר 2021, 21:50

Jack55 כתב:
עידן כתב:

עזוב קצת הזוי מה שהלך בתרד הזה היום
ברור לכולם שאין אף שליטה על אם שחקנים ידבקו או לא ידבקו וכאמור זה היה יכול לקרות לכל קבוצה

מקווה שלפחות ינסו להוציא את המיטב מהמצב הנוכחי

קודם כל, אף אחד פה לא אמר שההנהלה אשמה ששחקנים חלו בקורונה. זה מצב נתון שפגע בהכנה דפקטו. לדעתי, מה שהזוי זה לקוות שיוציאו את המיטב במצב הנוכחי כשכבר עכשיו בוצעו וממשיכות להיות מבוצעות פעולות מביכות.

הכנה שהייתה מתחילה מוקדם יותר הייתה כבר מתחילה לבנות כימיה, בעיות היו עולות והיו מתחילים לעבוד עליהן או לפחות הייתה כבר מודעות לגביהן. זמן הכנה ארוך יותר היה גם יוצר פחות לחץ ויותר זמן לעבוד על התאמות במצב אופטימלי מצד אחד, וגם טווח התמודדות סביר עם מצב של פגיעה על ידי הקורונה, כמו שמכבי חווה, מהצד השני.

אבל זה מה יש וההכנה התחילה מאוחר ויש גל קורונה שתקף את הקבוצה.
אני מניח שחלקנו כבר מכירים מספיק אנשים שהתמודדו עם קורונה ואנחנו יודעים ורואים שהיא משביתה בן אדם ממוצע לשבוע-שבועיים. ממתי שחקני כדורסל, ספורטאים מקצועיים הם בגדר הממוצע? 5 נדבקו וכולם במצב שאחרי שבוע וחצי הם לא מסוגלים להתאמן ולשחק ולחזור לכושר בהדרגה? כל ה-5? סטטיסטית זה פסיכי, גם אם הם לא היו ספורטאים.

אם יש שחקנים שיכולים בשבוע הבא להצטרף ולהיכנס לשגרת אימונים, זה צריך לקרות.
בדיקות רפואיות ובדיקות מאמץ לוקחות כמה שעות, אפשר ביומיים-שלושה לתקתק את כל מי שמרגיש כשיר ומי שלא יותר ממוזמן לנוח עד להחלמה מלאה. ולשאר הסגל יש מספיק זמן להתאמן ואפשר היה להמשיך בהכנה.

מה מכבי עשתה? ביטלה מראש את הטורניר האחרון (שלא היה קורה כלום אם היא הייתה מבטלת אותו בשבוע הבא), הצליחה להיכשל בארגון משחק אימון שהיא כן הייתה מעוניינת בו מול אילת ומנסה לסגור עכשיו משחק אימון מול הרצליה. להכנה נשאר גביע ווינר שבו מכבי כפופה לחוקי זרים שבה בכל משחק 3 זרים לא ירשמו. שזו הכנה גרועה ליורוליג. מה בהתנהלות הזו הוא הוצאת המיטב מהמצב הנוכחי?

באותו הקשר, ראיתי את הלייב האומלל של גלדסטון וניקולה שמספרים לנו שהמצב הרפואי לא איפשר להצטרף לטורניר ינאקופולוס כשניקולה מספר שיהיה סגל מלא רק ב-20.9.
נניח וזה נכון, למה מחכים לסגל מלא? אני שוב שואל, אם שחקנים, בכירים ככל שהם, היו נפצעים, הקבוצה גם הייתה עוצרת הכל?
אם כל החמישה מושבתים באמת ל-3 שבועות (מה שלא סביר), מכבי הייתה אומרת את זה, כי זה אחלה של תירוץ. אבל זה לא מה שהיא אומרת.
עוד תירוץ שנראה לי סביר, הוא שעמדה כלשהי מושבתת לגמרי כשאין אף שחקן בכיר שיכול לשחק בה. אם מי מאלו זה המצב, היה עדיף להגיד את זה ולא להתגאות בעלאק שקיפות. במצב שבו יש 10 שחקנים בכירים כשירים בשבוע הבא עם שחקן אחד לפחות בכל עמדה, היה צריך להמשיך בהכנה.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי עידן » 09 ספטמבר 2021, 22:03

כבר אמרו את זה קודם - גם אם בעיקרון השחקנים ייצאו שליליים בבדיקת קורונה, ויעברו את כל מבחני הכשירות, אי אפשר פשוט לזרוק אותם ישר למשחק אחרי תקופת פגרה ארוכה מאוד, בלי אימונים (או עם מעט מאוד כאלו) ואחרי מחלה לא פשוטה. יש פה סיכון גבוה בהרבה לפציעות.

וכן, אם היה מצב שהיו נפצעים חלילה 5 שחקנים, מאמין שההתנהלות הייתה יחסית דומה.
עידן

הודעהעל ידי Jack55 » 10 ספטמבר 2021, 00:25

אני מאמין שביטלו גם מהסיבה שמעדיפים להתאמן קודם כל כמה אימונים עם סגל מלא במקום סתם לשחק ״על עיוור״, אגב לא בטוח שזה רעיון כזה רע בהתחשב במצב הנוכחי

אפשר להתנחם בעובדה שקיבלנו משחקים דיי נוחים בפתיחת העונה ורובם בבית עם הדחיפה של הקהל, ככה שגם אם נתקשה מול באיירן ומילאנו במחזורים 1+3, צריך לזכור שיש הכוכב, וילרבאן (היחיד שבחוץ), פאו וזלגיריס בבית וזה יתרון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי toja27 » 10 ספטמבר 2021, 01:02

מה שמטריד ש5 שחקנים בריאים ושלמים נמצאים באיזה בידוד בגלל פרוצדרה מיותרת בגלל שהם "מאומתים" (רק היום קראתי בחדשות שאותו אדם נבדק פעמיים בטווח של שעתיים ובפעם הראשונה יצא חיובי ושעה לאחר מכן יצא שלילי) ובכך נפגעים הקבוצות שהשקיעו בכספם, המפעל ,האוהדים וחדוות המשחק.
לא מכבי אשמה בטרלול שקורה בשנתיים האחרונות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 10 ספטמבר 2021, 01:08

אגב 3 מהחולים הם שחקני רכש והשאר שחקנים שהמשיכו
עכשיו צריך שכמה שיותר מהר יתחילו באימונים מלאים בשביל להיכנס לעניינים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי itai7 » 10 ספטמבר 2021, 10:43

מכבי Playtika תל אביב תערוך משחק אימון סגור לקהל מול בני הרצליה במוצאי יום הכיפורים (חמישי) בשעה 21:30
itai7

הודעהעל ידי Rampel » 10 ספטמבר 2021, 11:18

אז אפשר לשחק כבר בחמישי הקרוב.. שוקינג..

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 ספטמבר 2021, 11:55

itai7 כתב:מכבי Playtika תל אביב תערוך משחק אימון סגור לקהל מול בני הרצליה במוצאי יום הכיפורים (חמישי) בשעה 21:30
אז למה ביטלו את ההשתפות בטורניר ינקופולוס???
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 10 ספטמבר 2021, 12:10

שמואל1 כתב:
itai7 כתב:מכבי Playtika תל אביב תערוך משחק אימון סגור לקהל מול בני הרצליה במוצאי יום הכיפורים (חמישי) בשעה 21:30

יכןל להיות שהחזרה מחול מצריכה בידוד כרגע ובגלל זה ביטלו?

בלי קשר מכבי חייבים לקבוע עוד משחק אימון ליום שבת נגד קבוצה ישראלית
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 ספטמבר 2021, 12:14

גל גל כתב:
שמואל1 כתב:

יכןל להיות שהחזרה מחול מצריכה בידוד כרגע ובגלל זה ביטלו?

בלי קשר מכבי חייבים לקבוע עוד משחק אימון ליום שבת נגד קבוצה ישראלית
קבוצות ספורט לא נדרשות לבידוד בחזרה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 10 ספטמבר 2021, 12:31

שמואל1 כתב:

כבר דיברנו על זה, הסיבה לביטול הייתה רשומה ב-one: טורניר עם קבוצות יורוליג, הדרישות לגבי מחלימי קורונה הרבה יותר קשוחות. בנוסף כמו שכבר רשמתי, יכול מאוד להיות שמארגני הטורניר גם דרשו תשובה עד תאריך מסוים. ברגע שמכבי ביטלה היא מייד הוחלפה בקבוצה אחרת.
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 10 ספטמבר 2021, 12:52

toja27 כתב:מה שמטריד ש5 שחקנים בריאים ושלמים נמצאים באיזה בידוד בגלל פרוצדרה מיותרת בגלל שהם "מאומתים" (רק היום קראתי בחדשות שאותו אדם נבדק פעמיים בטווח של שעתיים ובפעם הראשונה יצא חיובי ושעה לאחר מכן יצא שלילי) ובכך נפגעים הקבוצות שהשקיעו בכספם, המפעל ,האוהדים וחדוות המשחק.

לא הבנתי, אתה חושב שאין צורך בבידוד שלהם לאחר שנמצאו חיוביים?
A.Parker

הודעהעל ידי עידן » 10 ספטמבר 2021, 15:24

A.Parker כתב:
toja27 כתב:מה שמטריד ש5 שחקנים בריאים ושלמים נמצאים באיזה בידוד בגלל פרוצדרה מיותרת בגלל שהם "מאומתים" (רק היום קראתי בחדשות שאותו אדם נבדק פעמיים בטווח של שעתיים ובפעם הראשונה יצא חיובי ושעה לאחר מכן יצא שלילי) ובכך נפגעים הקבוצות שהשקיעו בכספם, המפעל ,האוהדים וחדוות המשחק.

חיוביים וגם עם סימפטומים.

כנראה, על פי התגובה שלו הוא מכחיש קורונה אני משער.
עידן

הודעהעל ידי toja27 » 10 ספטמבר 2021, 16:59

A.Parker כתב:

על סמך תשים אותם בבידוד כשהבדיקה עצמה לא אמינה?
בפעם האחת תצא חיובי בפעם השניה שלילי וכן הלאה.
אפילו ממציא בדיקת הpcr - קארי מוליס אמר בעצמו שאין בבדיקה לאבחון מחלות זיהומיות ולאבחון וירוסים.
חלאס עם הטרלול הזה.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 10 ספטמבר 2021, 16:59

עידן כתב:
A.Parker כתב:

חיוביים וגם עם סימפטומים.

כנראה, על פי התגובה שלו הוא מכחיש קורונה אני משער.

איזה סימפטומים?
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי Jack55 » 10 ספטמבר 2021, 23:57

לא יודע אם כתבו פה, אבל על פי הדברים של וויציץ עד ה20.9 לא יהיה אימון עם סגל מלא
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־35 אורחים