המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יפתח זיו חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יפתח זיו חתם במכבי

הודעהעל ידי A.Parker » 04 אפריל 2022, 21:33

ankram כתב:
A.Parker כתב:לא משנה כל הדיבור על מי הכי מתאים, קודם כל צריכים להיות פה שני רכזים זרים בכירים (אוואנס אחד מהם). מבחינתי במצב כזה אין צורך ברכז ישראלי, אבל אם הולכים על זה - זיו יכול לשבת על המשבצת הזאת מבחינתי (וזה תלוי גם בהבנה שלו שזה תפקידו). לצערי בלאט מוגבל מדי ומדר בינתיים מאכזב ומוכיח שהוא עדיין לא מאולף. לזיו יש הרבה חסרונות, אבל בסגנון משחק מסוים ולדקות מסוימות הוא יכול לתרום קצת גם ביורוליג (כמובן שלא יותר מדקות ספורות, אם בכלל). בכל מקרה, כמו שאמרתי, קודם שיהיו פה שני רכזים בכירים.

אם יהיו פה 2 רכזים בכירים , אז מה יש לזיו לחפש פה? הרי ברור שהוא יקבל פירורים במקרה הטוב , ובאותם פירורים , אם הוא לא יהיה ממש טוב (גם זר לא יהיה טוב עם פירורים פעם ב) הרי הוא יחטוף שהוא לא מספיק טוב.
בלאט מוגבל מדי , מדר לא מאולף , לזיו יש הרבה חסרונות , אבל יש שחקנים מושלמים אחרים בקבוצה שלנו? קלויארו נגר , ריינולדס אדיוט , וויליאמס נכה מנטלית , נאנאלי יכול בעיקר לקלוע אבל בשום אופן לא להוביל כדור , זיזיץ' בהגנה נזק , אפשר להמשיך עם זה עוד ועוד , וזה לא מוביל לשום מקום.

זה בדיוק העניין. הוא לא ראוי ליותר מפירורים ביורוליג (בליגה שישחק 30 דקות מצידי). למה לקחת שחקן כזה ולתת לו את תפקיד הרכז השני? מה זו ההתאבדות הזאת שהקבוצה עושה שנה אחרי שנה בעמדה החשובה ביותר במשחק?

הכי מפליא אותי הסנגור על כך שלא יקבל דקות ביורוליג (באמת שאין צורך בו גם ככה), כאילו בלייזר לא יותר בכיר ממנו והוכיח את עצמו בדקות ששיחק (אצל יאניס). או כאילו היחס לסורקין כן סבבה.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 04 אפריל 2022, 21:34

מילוס כתב:
ankram כתב:רכז שני זה תפקד חשוב , וסנטר שני זה תפקיד חשוב , בכלל בכל עמדה זה חשוב להחזיק 2 שחקנים , אבל מה לעשות? אתה לא יכול להחזיק 10 זרים , להושיב כל משחק 5 , ולצפות מהישראלים שלך לתפקד בליגה
שאותה דה פקטו אתה מגדיר כ"לא מעניינת" , את הנסיון של 2 קבוצות אחת ליורוליג ואחת לליגה , כבר מיצינו לא?
דווקא עכשיו הוא רכז שני , וסקוטי לא נוגע יותר בכדור , אם כבר להפך , ונאנאלי בכלל מתופקד אך ורק בעמדה 3 וכמעט לא מחזיק את הכדור. ותראה מוזר - מכבי משחקת יותר טוב.

הכל חשוב. אבל יש עמדה קריטית יותר מרכז? זה שמחזיק את הכדור יותר מכולם, קובע את הקצב ומפעיל את כל המכונה? אם בלייזר או סורקין לא טובים, הם יכולים לרוץ מצד לצד בלי לגעת בכדור ואתה לא תשים לב. אם זיו לא טוב - לגמרי תשים לב.
אם לא עלינו אוואנס נפצע, זיו יכול להוביל את הקבוצה ביורוליג במשך חודש? זה יכול לגמור עונה שלמה.
ברור שאין מקום ל-10 זרים, והלוואי שהיו יותר ישראלים ברמה רלבנטית. אבל גם ככה יש פה 8-9 זרים בכל עונה. כל השאלה היא איך מחלקים את העוגה.
העונה היו פה מאה זרים שיכולים לשחק כסמול, סנטר מחליף במיליון יורו - ועמדה 1 בעודף של 100 שקל. שכונה.

מדויק.
A.Parker

הודעהעל ידי JarJarBinx » 05 אפריל 2022, 01:28

אכן נתן חצי ראשון נוראי לעונה. אבל זו עונה ראשונה ביורוליג, ונראה שהחל למתן את כמות השטויות שלו, וגם יישר את הגישה.
אני לא אומר שהוא מככב או משהו, ולא מתרשם מהיילייט פעם בלא יודע כמה. מבחינתי לא כל שחקן, ובטח לא כל מחליף, צריך להיות כוכב התקפי.
האם זיו יכול לתת הגנה חזקה על גארד יריב? כן. ויכול להכניס אינטנסיביות למשחק עייף. אם לא ינסה להתחכם יותר מדי כל פעם, יכול להמשיך כגארד 4-5 ברוטציה ביורוליג, ויותר מזה בליגה.
ואומר שוב, מודע לגמרי לחצי העונה הראשון המזוויע שלו. אבל כל מכבי היתה מזוויעה חצי שנה, והנה דברים השתנו. וגם הוא חלק מזה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Rampel » 23 מאי 2022, 01:26

אחרי עוד סדרה נפל, כשאפילו דורש שלומו אבי אבן לא משתף אותו לדקה במשחק שהוא רוצה לנצח בו, למה ממשיכים להתעקש שהוא יישאר?

מילא, זה לא שאני מצפה לקבלת החלטות הגיונית במכבי. איפה יפתח זיו שעף על עצמו ומאמין בעצמו ושיודע מה הוא שווה? למה הוא לא מבקש לעזוב? זו התקווה היחידה שלי בנושא הזה כרגע..

או שאולי בעצם הוא בכל זאת יודע שזה מה הוא שווה.. נער מגבות בקבוצת כדורסל מקצוענית..

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי ankram » 31 מאי 2022, 11:08

Rampel כתב:אחרי עוד סדרה נפל, כשאפילו דורש שלומו אבי אבן לא משתף אותו לדקה במשחק שהוא רוצה לנצח בו, למה ממשיכים להתעקש שהוא יישאר?

מילא, זה לא שאני מצפה לקבלת החלטות הגיונית במכבי. איפה יפתח זיו שעף על עצמו ומאמין בעצמו ושיודע מה הוא שווה? למה הוא לא מבקש לעזוב? זו התקווה היחידה שלי בנושא הזה כרגע..

או שאולי בעצם הוא בכל זאת יודע שזה מה הוא שווה.. נער מגבות בקבוצת כדורסל מקצוענית..

אם יכולים להביא את בלאט או מדר , אז בהחלט אפשר לוותר על הפרחח חסר האחריות הזה , מכבי צריכה רכז ישראלי , ולא ,הפתרון זה לא עוד עונה של ג'ונדי , שמציג קריירה שהולכת ונמוגה , לצד יכולת מביכה.
יפתח זיו בחיים לא יהיה הרכז האחראי שעושה את אלו לצידו טובים יותר , שכונתי מדי , נגר מדי , טיפש מדי , אבל לזרוק אותו מהקבוצה מבלי שיגיע תחליף יותר טוב? שגיאה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Rampel » 31 מאי 2022, 12:20

מכבי לא צריכה רכז ישראלי.
אם היא כבר הולכת על רכז ישראלי זה צריך להיות אחד מבין מדר או בלאט. ועדיין, שניהם מאותגרים הגנתית כרגע ויכול להיות יעיל וזול יותר (גם מבחינת מס וגם מבחינת זה ששניהם יצריכו באיי אאוט מיותר) לבנות עמדה 1 זרה ולגבות עם היידיגר כקומבו.

ככה או ככה, לא שגיאה ולא נעליים. זיו לא מאותגר הגנתית, הוא מאותגר ברמת כדורסל בכללי. הוא לא צריך להיות פה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 31 מאי 2022, 23:17

זיו מיותר ולא תהיה בעיה למצוא קבוצה שתשלם את החוזה שלו. יש בליגה מלא ביקוש לנגרים עם ת.ז כחולה.
אבל לא יקרה.. גם במכבי אוהבים נגרים עם ת.ז כחולה.
מילוס

הודעהעל ידי שמואל1 » 09 יולי 2022, 20:35

רשמית ממשיך לעונה נוספת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 09 יולי 2022, 20:36

החלטה מטומטמת אפילו יותר מג'ונדי.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מרסר » 09 יולי 2022, 20:40

שמואל1 כתב:רשמית ממשיך לעונה נוספת

זיו זה גל מקל רק צעיר יותר.
מרסר

הודעהעל ידי cannon » 09 יולי 2022, 20:46

זו החלטה שתשנה את העונה
cannon

הודעהעל ידי er79 » 09 יולי 2022, 20:58

צפוי לצערי. לא היה צריך להשאיר את הנגר חסר יכולות הזה. חבל.
er79

הודעהעל ידי Rampel » 09 יולי 2022, 21:08

מרסר כתב:
שמואל1 כתב:רשמית ממשיך לעונה נוספת

זיו זה גל מקל רק צעיר יותר.
עלבון קשה לגל מקל.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי סומבץ » 09 יולי 2022, 22:53

:thumbdown
לא היה איכפת לי שהיה עובר אפילו לאיזה חולון או ירושלים, מצטיין דווקא מול מכבי באחד המשחקים, ואז הוא היה מדבר על איך לא נוצל כמו שצריך, ואיך העונה חזרה לו שמחת החיים בקבוצתו החדשה. ואז פרשני הכדורסל אצלנו היו מהללים אותו וחובטים במכבי על הטעות הקשה שעשו בשחרורו, ולי היה ברור כמה זה לא נכון.
אבל כל זה נדחה, לפחות בעוד שנה. עכשיו, הלוואי ואני טועה
סומבץ

הודעהעל ידי A.Parker » 09 יולי 2022, 23:02

אני עוד לא בטוח עם העובדה שהקו האחורי סופר אתלטי יבוא לטובתו (סגנון דומה, יוכל להנות מהמגרש הפתוח) או לרעתו (הרבה פחות טוב מהזרים כמובן).
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 09 יולי 2022, 23:05

סומבץ כתב::thumbdown
לא היה איכפת לי שהיה עובר אפילו לאיזה חולון או ירושלים, מצטיין דווקא מול מכבי באחד המשחקים, ואז הוא היה מדבר על איך לא נוצל כמו שצריך, ואיך העונה חזרה לו שמחת החיים בקבוצתו החדשה. ואז פרשני הכדורסל אצלנו היו מהללים אותו וחובטים במכבי על הטעות הקשה שעשו בשחרורו, ולי היה ברור כמה זה לא נכון.
אבל כל זה נדחה, לפחות בעוד שנה. עכשיו, הלוואי ואני טועה
אתה טועה רק בזה שהוא לא היה מפציץ מול מכבי. הוא מעולם לא עשה את זה. אפילו כשהוא הוביל קבוצה מול מכבי בסדרת גמר ליגת הפח הוא היה מאוד בינוני. וזו קבוצה שהוא הוביל.

הבחור לא היה צריך להיות פה. הגיע לפה מאמן שהוא בכלל לא מתאים לו. והוא עדיין פה לעוד עונה. זו הזייה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי my man » 09 דצמבר 2022, 15:16

ביקש לעזוב..

וואלה יופי..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 09 דצמבר 2022, 15:18

my man כתב:ביקש לעזוב..

וואלה יופי..

ולמה חשבת שמכבי בודקת את היידיגר ? זה היה שקוף.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שועל » 09 דצמבר 2022, 15:32

היידיגר לעומתו זה שדרוג
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי omerk » 09 דצמבר 2022, 16:45

בינתיים ביורופיד מפרסמים שהיידיגר יותר קרוב לירושלים ממכבי
omerk