המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יפתח זיו חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יפתח זיו חתם במכבי

הודעהעל ידי עידן » 15 פברואר 2022, 13:52

אחדשיודע כתב:
עידן כתב:על מה אתם מדברים? למה אתם טוענים שהוא לא מקבל דקות? אנחנו מדברים פה על הליגה, לא היורוליג. הוא מקבל 19 דקות למשחק.

כן, זה לא ה-26 דקות שהוא קיבל בעונה שעברה, אבל הוא ממש לא "מיובש".

קודם כל, להסתכל על זה רק בתצורה של דקות, זה מצחיק. כי יש עניין של מעמד ותפקיד. ברגע ששחקן לא משותף (כמעט) במסגרת החשובה של הקבוצה - הביטחון שלו מן הסתם מתרסק. הוא מבין שלא סומכים עליו. זה אחד. ודבר שני - כן, אם בליגה (שלא מעניינת אף אחד) הוא מקבל רק 18.5 דקות בממוצע (הכי נמוך שלו מאז עונת 15/16), זה אומר שגם בליגה הוא לא מקבל את ההזדמנויות שהיו לו בקבוצות אחרות. אז לצפות ממנו לתת את אותה תרומה/יציבות - זה מגוחך. ואני לא הייתי מתומכיו אף פעם.

לא ציפיתי שהוא ייתן את אותה תרומה/יציבות. כן ציפיתי שהוא יביא יותר תועלת מנזק. כמו שאתה לא מסתכל על זה רק בתצורה של דקות, גם אני לא מסתכל על זה רק בתצורה של סטטיסטיקה. אני רואה איך הוא נראה כשהוא על המגרש, הוא נראה על הפנים בכל המסגרות.

ואם כשהוא על המגרש הוא עושה נזק כמעט תמיד, אז אין מה לתת לו יותר קרדיט או לשדרג לו את המעמד. כמו שפה בפורום אומרים (בצדק) שיאניס עושה נזק כשהוא מעלה אותו ביורוליג, גם אם זה לדקה.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 פברואר 2022, 13:56

אבל איך הוא ייראה טוב אם הוא לא מרגיש שסומכים עליו או נותנים לו להתפתח במועדון? כמו שאמרת, הוא לא סטף קרי. הוא כולה יפתח זיו. אם הבאתם אותו ורציתם שהוא ייתן תפוקה סבירה, הייתם צריכים לעשות דברים שונה. סה טו. הצוות המקצועי והמערכת באופן כללי, נכשלו גם איתו, כן. החל מההבאה שלו ועד השילוב שלו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 15 פברואר 2022, 15:58

אחדשיודע כתב:אבל איך הוא ייראה טוב אם הוא לא מרגיש שסומכים עליו או נותנים לו להתפתח במועדון? כמו שאמרת, הוא לא סטף קרי. הוא כולה יפתח זיו. אם הבאתם אותו ורציתם שהוא ייתן תפוקה סבירה, הייתם צריכים לעשות דברים שונה. סה טו. הצוות המקצועי והמערכת באופן כללי, נכשלו גם איתו, כן. החל מההבאה שלו ועד השילוב שלו.

מסכים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Adam » 15 פברואר 2022, 16:08

שחקן פח אשפה.
מקבל כלכך הרבה הזדמנויות ולא מנצל אף אחת מהן.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי מילוס » 15 פברואר 2022, 16:11

הוא כולה יפתח זיו ולכן הוא לא אמור לצפות שיתנו לו שום דבר סתם ככה.
על סמך מה ולמה אמורים לתת לו יותר ממה שהוא מקבל, או לסמוך עליו?
הוא קיבל צ'אנס בעצם זה שהוא במכבי, הוא ידע מראש מה הדיל כשחקן משני במכבי, הוא מקבל מספיק דקות בליגה (לטעמי יותר מדי), הוא מקבל את הכדור ליד כרכז, מפה זה עליו להוכיח את עצמו ולהרוויח כבוד\דקות\תהילת עולמים.
הוא פשוט לא טוב, זה לא מעניין אם זה עניין של לחץ או לא. לא כל שחקן מתאים למכבי.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 15 פברואר 2022, 16:12

מילוס כתב:הוא כולה יפתח זיו ולכן הוא לא אמור לצפות שיתנו לו שום דבר סתם ככה.
הוא קיבל צ'אנס בעצם זה שהוא במכבי, הוא ידע מראש מה הדיל כשחקן משני במכבי, הוא מקבל מספיק דקות בליגה (לטעמי יותר מדי), הוא מקבל את הכדור ליד כרכז, עכשיו זה עכשיו להוכיח את עצמו ולהרוויח כבוד\דקות\תהילת עולמים.

בדיוק. מוזרה לי ההגנה פה עליו, הוא לא הוכיח בשום שלב שהוא ראוי לה.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 פברואר 2022, 16:13

הוא קיבל צ'אנס בעצם זה שהוא במכבי, הוא ידע מראש מה הדיל כשחקן משני במכבי, הוא מקבל מספיק דקות בליגה (לטעמי יותר מדי), הוא מקבל את הכדור ליד כרכז, עכשיו זה עכשיו להוכיח את עצמו ולהרוויח כבוד\דקות\תהילת עולמים.

מה זאת אומרת על סמך מה? לא הבנתי את השאלה הזאת. הבאת שחקן? אתה רוצה שהוא יצליח? על סמך זה. השאלה שלך לא ברורה. לא אני הבאתי אותו. מי שהביא אותו ורצה בהצלחתו, היה צריך לנהוג איתו אחרת.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 15 פברואר 2022, 16:21

זה שהקבוצה לא טובה והשיטה לא טובה זה לא אשמתו.
אבל קרדיט הוא מקבל יותר מלא מעט שחקנים טובים ממנו שהיו פה (היי ליאור ליובין).
התוצאה? יותר נזק מתועלת, אחוזים די מחפירים, פיזור משחק במקום ריכוז.
הוא בן 26, בפריים של הקריירה, ולא ברמה. צריך לתת לו בכוח 30 דק' לערב כדי שאולי יוכיח אחרת?
מילוס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 פברואר 2022, 16:24

מילוס כתב:זה שהקבוצה לא טובה והשיטה לא טובה זה לא אשמתו.
אבל קרדיט הוא מקבל יותר מלא מעט שחקנים טובים ממנו שהיו פה (היי ליאור ליובין).
התוצאה? יותר נזק מתועלת, אחוזים די מחפירים, פיזור משחק במקום ריכוז.
הוא בן 26, בפריים של הקריירה, ולא ברמה. צריך לתת לו בכוח 30 דק' לערב כדי שאולי יוכיח אחרת?

כמו שאמרתי, זה יותר מעניין של דקות. אבל גם אם מתייחסים נטו לדקות בליגה, אז כן, הן היו מועטות ביחס למה שיקבל עד בקריירה (לפחות ב-5-6 שנים אחרונות). אז אם קיצצת לו את הכנפיים וציפית שהוא יצליח - אתה מטומטם (לא אתה, המאמן/הג׳נרל מנג׳ר).

וזה שאחרים קיבלו אפילו פחות קרדיט ממנו - לא אומר שזה היה נכון. זה לא קשור.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 15 פברואר 2022, 16:33

אבל ככה זה עובד, תשמע.. כמעט כל שחקן בסיטואציה שלו מתחיל עם פחות, זה לא עניין של קיצוץ כנפיים.
אם הוא היה דונצ'יץ', מילא. אבל הוא שחקן סביר בליגת העל שעבר לקבוצת יורוליג, מן הסתם שיקבל תפקיד משני. יוכיח אחרת - יקבל יותר.
טל בורשטיין עבר למכבי וישר קיבל 30 דק לערב? בקושי חצי (ואז עוד היו רק 3 זרים). הוכיח את עצמו עם מה שקיבל..
מילוס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 פברואר 2022, 16:40

מילוס כתב:אבל ככה זה עובד, תשמע.. כמעט כל שחקן בסיטואציה שלו מתחיל עם פחות, זה לא עניין של קיצוץ כנפיים.
אם הוא היה דונצ'יץ', מילא. אבל הוא שחקן סביר בליגת העל שעבר לקבוצת יורוליג, מן הסתם שיקבל תפקיד משני. יוכיח אחרת - יקבל יותר.
טל בורשטיין עבר למכבי וישר קיבל 30 דק לערב? בקושי חצי (ואז עוד היו רק 3 זרים). הוכיח את עצמו עם מה שקיבל..

די נו. טל בורשטיין הגיע למכבי בגיל 20. סיטואציות שונות לחלוטין. תקופות שונות לחלוטין.
פה אנחנו מדברים על שחקן בן 26, שהגיע כביכול אחרי שבנה את עצמו במספר קבוצות בליגה, ובמכבי ייעדו לו תפקיד יחסית בכיר (בליגה המקומית לפחות). הבאתם אותו אחרי שהוא היה מהשחקנים המובילים של הקבוצה שהגיעה לגמר עונה לפני כן? תנו לו מעמד. תנו לו ביטחון. תנו לו דקות (כמו עונה לפני כן). מה מונע מכם לעשות זאת? הרצון לשחוק את ווילבקין עוד קצת בליגה? עזוב. להגן על יאניס או מכבי באופן שבו היא מתנהלת עם שחקנים, בטח עם שחקנים ישראלים/משלימים, זה לא רציני.

ואני כאמור לא מתומכיו של זיו. לא לפני שהגיע למכבי ולא עכשיו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 15 פברואר 2022, 19:08

אחדשיודע כתב:ומי בחר אותם? סבתא שלי? הצוות המקצועי/הנהלה/בעלים אחראים מרכזיים לכל דבר. בחירת שחקנים, בידוד רעשים חיצוניים, התנהלות מקצועית, תנאים, התאמה, רוטציה וכ׳ו.
גם לצפות משחקן כזה או אחר שיובש כל העונה להפציע מתי שייצטרכו אותו - זה לא רציני.

ולעניינו, כן, שחקנים שמגיעים למכבי - הרבה פעמים מציגים יכולת ירודה יותר מאשר בקבוצה הקודמת שלהם. וזה לא מפתיע. הסביבה הרבה יותר (מידי) לחוצה, הרוטציות אחרות, יש יותר שחקנים על כל עמדה. זה שונה.

בול
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 15 פברואר 2022, 19:09

הוא קיבל צ'אנס בעצם זה שהוא במכבי, הוא ידע מראש מה הדיל כשחקן משני במכבי, הוא מקבל מספיק דקות בליגה (לטעמי יותר מדי), הוא מקבל את הכדור ליד כרכז, מפה זה עליו להוכיח את עצמו ולהרוויח כבוד\דקות\תהילת עולמים.

גם זה נכון.
A.Parker

הודעהעל ידי JarJarBinx » 01 אפריל 2022, 13:40

אז מה? ימשיך שנה הבאה או לא?
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי felix_r » 01 אפריל 2022, 15:00

הוא משחק לא רע. הייתי נגד הבאתו למכבי, אבל יש לו לא מעט תכונות הדרושות לשחקן על מנת להצליח ביורוליג. רק שילמד לשמור על הריכוז.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 01 אפריל 2022, 15:50

הרבה זמן לא ראיתי שחקן שעושה כל כך הרבה פעולות טובות והורס אותם באותה התקפה , הוא חןטף כדור רץ לסל וחודר בקלות מגיע עד הטבעת ומעיף את הכדור לקיבינימאט , זה נראה בעיה של ריכוז יותר מבעיה של יכולת , בכל אופן שווה להשאיר אותו כי הוא למרות הכל נראה מאוד מחויב ורוצה ולדעתי למרות שהוא לא הכי מרוכז תמיד יש הרגשה שהוא שחקן הרבה יותר טוב ממה שהוא מראה עד עכשיו .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי Rampel » 01 אפריל 2022, 16:16

אני לא חושב שנכון להשאיר אותו. לפחות לא בתפקיד שלו היום.

בשורה התחתונה - מבחינת רכזים ישראלים בכירים שלגיטימי שיהיו כאן ויעלו מהספסל ברמות יורוליג, יש רק את מדר ובלאט. היות ושניהם כנראה לא יהיו פנויים הקיץ, היידיגר כקומבו יהיה צריך לחזור לפה.

במצב כזה, השאלה היא האם משאירים את זיו כי יש לו חוזה, או מעיפים אותו ומשאירים את ג'ונדי.
בעיני זו טרפה וזו טרפה מסיבות שפירטתי כל השנה. ובתכלס, כל עוד לא בונים עליהם אפילו בקמצוץ ליורוליג, ממש לא איכפת לי מי מהם יתרוצץ במשחקי ליגה (בהנחה שזיו לא יעשה פרצופים לגבי המעמד הנכון שצריך להיות לו. אגב, בקטע הזה ג'ונדי עדיף פי כמה).

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי JarJarBinx » 01 אפריל 2022, 21:09

מדר לא חתום בפרטיזן לעוד עונה? וגם ככה לא בטוח שירצה בכלל לבוא. בלאט לא טוב מספיק לטעמי, בעייתי בהגנה ומאד מאד אוברייטד כעושה משחק.
המשחקים האחרונים שינו את דעתי בקשר ליפתח זיו. הוא בולדוג בהגנה - חזק פיזית, אגרסיבי ולוחץ. אני אוהב גארדים כאלה. גם מראה מדי פעם יכולת מסירה לא רעה, ועושה רושם שגם מקבל את מעמדו בקבוצה בסך הכל. רק שיעבוד עוד על הקליעה מבחוץ, אבל גם ככה כשחקן ספסל הוא טוב מספיק כדי להמשיך בעיני. אם היידיגר חוזר אז כנראה במקום ג'ונדי.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Rampel » 02 אפריל 2022, 00:41

רשמתי שבלאט ומדר לא יהיו פנויים הקיץ. לשניהם יש חוזה לעונה הבאה ולמדר יש גם אופציה לעונה נוספת בפרטיזן אם אני לא טועה.

מבחינת מדר - אם פרטיזן נכנסת ליורוליג והמקום שלו ברוטציה נשמר, ברור שאידאלי מבחינתו להישאר ולהמשיך לספוג כמה שיותר ידע מאוברדוביץ'. בכל סיטואציה אחרת, כל קבוצת יורוליג שתציע לו מעמד דומה לזה שיש לו בפרטיזן עכשיו (רק כאמור, ברמת יורוליג) עדיפה לו. מאמין שמכבי תוכל להיות כזו. לא חושב שבעונה הבאה, אבל בעתיד. בינתיים זה מצוין שהוא משתפשף אצל אוברדוביץ'.

מבחינת בלאט - להתעלם מעונת רוקי סבירה פלוס שהוא נותן באלבה מאוד תמוה בעיני. בטח כשמדברים פה בפורום על הצורך בישראלים שמסוגלים לתרום ברמה הזו. הנה, הוא תורם ברמה הזו, בצורה שבה לא ג'ונדי ולא זיו לא תורמים או יתרמו. אז הוא כבר אופציה מועדפת לפניהם.
כן, יש לו בעיות הגנתיות מבניות. אבל לא חמורות בהרבה מאלו של ג'ונדי, רק שג'ונדי מתקיף את השחקן שלו בצורה אנרגטית ולכן עושה כאילו הוא שומר (ובפועל בעיקר מקריב עבירות). אני חושב שבירושלים, לפרקים, בלאט אימץ את השיטה הזו גם. באלבה פחות רואים את זה. אולי כי הם לא אוהבים בולשיט של כאילו שמירה ומעדיפים שישקיע לפחות את האנרגיה התקפית :)
בכל אופן, מפה ועד להגיד שיכולת ניהול המשחק שלו היא אוברייטד ושנייה אחר כך להגיד שלזיו יש יכולת מסירה לא רעה (אני אשמח לשמוע איפה ראית אותה, כי הוא בעיקר נותן מסירות כדוריד הצידה או חודר באמוק לסל).. שוב, תמוה.

אם רוצים רכז מחליף ישראלי על הספסל (לא משנה אם כאופציה שנייה או שלישית), כשהקריטריון הוא הובלת כדור ומסירה, בלאט כרגע מעל כולם (מדר לא רחוק מאחוריו. אחר כך אין כלום).

ועכשיו לנושא הת'רד - אני אתחיל מהשורה התחתונה (TL;DR) - להסתנוור משני משחקים סבירים של זיו מול מילאנו ופאו (כולל סל פוקס מטורף מהחצי שבלעדיו גם זה לא משחק סביר), כשגם ההופעות האלו מוקפות בעוד הופעות רעות מול וילרבאן וריאל זו הזייה. בעיני לפחות זו הזייה אפילו יותר גדולה מהסתנוורות מהתוצאות בחודש האחרון והעלייה לפלייאוף בחסות פוטין.
רבאק, הבחור מחרבן על הפרקט כל העונה, בכל המסגרות. גם בליגה שבה הוא עלאק הישראלי הכי טוב, כשהוא קיבל בה את המפתחות כל העונה ואין שום תירוצים.

אם בעיות כאלו ואחרות (של זמינות, או התאמה לחולשות הגנתיות. של בלאט ומדר שניהם אגב) גורמות לוותר על האופציות הרלוונטיות כרכזים ישראלים, זה לא אומר שצריך בכוח ללכת על רכז ישראלי. אפשר גם פשוט לא. ממש לא צריך ללכת על אפשרות בינונית כמו יפתח זיו, שלא רק שאין לו יכולת מסירה אמיתית, אלא הוא בכללי רכז מאוד "אנטי רכז", שחי מריצות ומיצירה מבלאגן (ולכן גם מאבד המון. גם בסגנון משחק כזה). ברגע שהמשחק מעט יותר מתוחכם, הוא חסר תועלת לחלוטין. הוא לא מנהל משחק, הוא לא מוסר גדול ואין לו קליעה (22% העונה, 19% לפני שנתיים. וזה בליגה, כן?). זה אשכרה נטל התקפי ברמות האלה. אה, וגם אין לו IQ כדורסל גבוה. ורואים את זה בשני הצדדים של הפרקט עם המון טעויות של תשומת לב ובחירת החלטות מזעזעת. אז מצד אחד, הגנתית, זה ממש לא משנה כמה חזק ובולדוג הוא כביכול, אם הוא טועה רוב הזמן ; ומצד שני, הוא לא רכז טוב, אין לו קליעה ולקוות שהבחור ישפר דרסטית את הקליעה בגיל 27 ויתאים את עצמו לרמת יורוליג זה האמ'אמא של ה-Wishful Thinking.

נערך לאחרונה על ידי Rampel בתאריך 02 אפריל 2022, 21:55, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי omerk » 02 אפריל 2022, 15:07

Rampel כתב:
ועכשיו לנושא הת'רד - אני אתחיל מהשורה התחתונה (TL;DR) - להסתנוור משני משחקים סבירים של זיו מול מילאנו ופאו (כולל סל פוקס מטורף מהחצי שבלעדיו גם זה לא משחק סביר), כשגם ההופעות האלו מוקפות בעוד הופעות רעות מול וילרבאן וריאל זו הזייה. בעיני לפחות זו הזייה אפילו יותר גדולה מהסתנוורות מהתוצאות בחודש האחרון והעלייה לפלייאוף בחסות פוטין.
רבאק, הבחור מחרבן על הפרקט כל העונה, בכל המסגרות. גם בליגה שבה הוא עלאק הישראלי הכי טוב, כשהוא קיבל בה את המפתחות כל העונה ואין שום תירוצים.

אם בעיות כאלו ואחרות (של זמינות, או התאמה לחולשות הגנתיות. של בלאט ומדר שניהם אגב) גורמות לוותר על האופציות הרלוונטיות כרכזים ישראלים, זה לא אומר שצריך בכוח ללכת על רכז ישראלי. אפשר גם פשוט לא. ממש לא צריך ללכת על אפשרות בינונית כמו יפתח זיו, שלא רק שאין לו יכולת מסירה אמיתית, אלא הוא בכללי רכז מאוד "אנטי רכז", שחי מריצות ומיצירה מבלאגן (ולכן גם מאבד המון. גם בסגנון משחק כזה). ברגע שהמשחק מעט יותר מתוחכם, הוא חסר תועלת לחלוטין. הוא לא מנהל משחק, הוא לא מוסר גדול ואין לו קליעה (22% העונה, 19% לפני שנתיים. וזה בליגה, כן?). זה אשכרה נטל התקפי ברמות האלה. אה, וגם אין לו IQ כדורסל גבוה. ורואים את זה בשני הצדדים של הפרקט עם המון טעויות של תשומת לב ובחירת החלטות מזעזעת. אז מצד אחד, הגנתית, זה ממש לא משנה כמה חזק ובולדוג הוא כביכול, אם הוא טועה רוב הזמן ; ומצד שני, הוא לא רכז טוב, אין לו קליעה ולקוות שהבחור ישפר דרסטית את הקליעה בגיל 27 ויתאים את עצמו לרמת יורוליג זה האמ'אמא של ה-Wishful Thinking.

מסכים לחלוטין בעניין זיו. אני ממש לא הבנתי מה הקרקס הזה שנעשה סביבו כאילו הפך עכשיו לכריס פול הישראלי.

גם בתקופה "הטובה" שלו תחת אבי אבן, המשחקים הטובים היו בינוניים מינוס (אפילו יחסית לישראלי ביורוליג) ונשענו נטו על שני מהלכי היילייט בודדים (השלשה מהחצי וההטבעה coast to coast) והמשחקים הרעים המשיכו להיות רעים כמו תמיד. בסך הכל מה שקרה זה שאבי אבן נותן לו יותר דקות ובהתאמה גם הממוצעים שלו משתפרים במעט. זה הכל באמת.

הקרקס הזה בעיקר הוכיח לי שיש לבחור סוכן מוצלח ולובי טוב בתקשורת (אשכרה בכתבה עליו בynet גם הזכירו שהוא התחבר לסקוטי והם ישבו לדאבל דייט עם הבנות זוג כאילו זה רלוונטי למשהו)

אני עדיין לא שוכח לו את כל המשחקים שגרם לי לתלוש שערות מהראש. לדעתי יש לו יחס טעויות-דקות הכי גרוע בקבוצה ואולי מהגרועים ביורוליג.

כדי שאשתכנע ששווה לשקול להשאיר אותו, הוא צריך לתת כמה משחקים משכנעים ביורוליג עד סוף העונה, לצמצם בחצי לפחות את הטעויות שלו, והכי חשוב זה להיות שחקן מוביל ברמת הליגה הישראלית כי אם שחקן ישראלי, שלא בא מראש על תקן נער פוסטר, לא מצליח להיות כוכב בליגה ולתת ערך מוסף, אין לו שום צורך במכבי לא משנה כמה אנחנו נואשים לישראלים. עדיף ישראלי פחות "מוכשר" ברמת הכישרון הגולמי, אבל שיבין את מקומו ויבוא לתת אנרגיות, הגנה קשוחה ויצליח לבצע ברמה טובה פעולות בסיסיות בלי לחשוב שהוא תואם סקוטי ולחרב את ההתקפות.
omerk

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־27 אורחים