המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יפתח זיו חתם במכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יפתח זיו חתם במכבי

הודעהעל ידי מילוס » 02 אפריל 2022, 22:15

צודקים וצודקים. אמנם זה מה שיש על הספסל כיום וכנראה שאין ברירה אלא לחיות איתו. אבל בכל בניה סבירה+ של מכבי, או עונה סבירה+, הוא לא היה רואה דקת יורוליג אחת. בטח אחרי איך שהוא נראה ברוב דקות היורוליג שלו העונה. עם כל הכבוד ל"הצגות" של 5 נק' ואיזה היילייט כזה או אחר (לצד 1000 שטויות).

כל עוד מביאים עוד מוביל כדור זר, מצדי שישאר ויסריח את הפרקט כרכז מחליף בליגה (באין ציפור שיר..). על עמדה 1 לא חוסכים ולא מהמרים, אני מקווה שבמכבי יבינו את זה כבר.
מילוס

הודעהעל ידי Rampel » 02 אפריל 2022, 22:18

מילוס כתב:צודקים וצודקים. אמנם זה מה שיש על הספסל כיום וכנראה שאין ברירה אלא לחיות איתו. אבל בכל בניה סבירה+ של מכבי, או עונה סבירה+, הוא לא היה רואה דקת יורוליג אחת. בטח אחרי איך שהוא נראה ברוב דקות היורוליג שלו העונה. עם כל הכבוד ל"הצגות" של 5 נק' ואיזה היילייט כזה או אחר (לצד 1000 שטויות).

כל עוד מביאים עוד מוביל כדור זר, מצדי שישאר ויסריח את הפרקט כרכז מחליף בליגה (באין ציפור שיר..). על עמדה 1 לא חוסכים ולא מהמרים, אני מקווה שבמכבי יבינו את זה כבר.
סיכום נהדר. זו בדיוק הנקודה.

מנצל את ההזדמנות - 2/12 מהשדה. 1/5 ל-3. 1/7 ל-2. במשחק ברמת אימון. עלאק ישפר את הקליעה.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 03 אפריל 2022, 12:02

ואף אחד לא יזכור את זה אם יתן עוד מהלך היי-לייט מול ברצלונה.
כמו שהקבוצה כולה יכולה להפסיד 100 משחקים בעונה, ואף אחד לא יזכור את זה אחרי ניצחון לא-מתוכנן כזה או אחר.
קבוצה צנועה, סהכ.
מילוס

הודעהעל ידי Shay_uzan » 03 אפריל 2022, 16:24

אתמול היו לו אחלה אסיסטים, אבל לרוב אין לו את זה וחוץ מזה הוא לא טוב מספיק בשום דבר שמצפים מגארד להיות טוב בו, גם בהגנה שבזה הוא יחסית טוב, הוא לא שומר יותר טוב משאר הגארדים של מכבי

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי גל גל » 03 אפריל 2022, 19:50

משחק עומד אין לו מה לתרום
כשמכבי רצים הוא יכול לשחק
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 03 אפריל 2022, 20:05

לא מסכים עם הדעה הרווחת פה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 03 אפריל 2022, 20:07

felix_r כתב:לא מסכים עם הדעה הרווחת פה.

מה דעתך ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 03 אפריל 2022, 21:04

גל גל כתב:
felix_r כתב:לא מסכים עם הדעה הרווחת פה.

מה דעתך ?

לדעתי, למרות שזיו לא הראה יותר מדי יכולת העונה, נכון לעכשיו הוא הרכז הישראלי שצריך להמשיך במכבי בעונה הבאה.

אני לא חושב שתמיר בלאט יכול להפוך לשחק יורוליג לגיטימי בגלל שאין לו את היכולות הפיזיות. נמוך מדי, איטי מדי, לא אתלטי בכלל, לא חזק, לא יכול לעצור שחקנים בהגנה. כן יש לו כשרון ריכוז משחק, אבל זה לא מספיק, מה גם שהקליעה שלו לשלוש היא יום כן יום לא, והוא לא מסיים טוב כשהוא חודר לסל. אם הוא היה גאון התקפי, אז היה אפשר לוותר לו בהגנה. אבל הוא לא. לכן, אני לא רואה בו שחקן יורוליג לגיטמי.

ים מדר הרבה יותר מוכשר מבלאט גם בהתקפה וגם בהגנה (פחות טוב מבלאט בריכוז משחק), אבל הוא משחק אצל אוברדוביץ', וחתום בפרטיזן לעוד עונה. אז עדיף שימשיך ללמוד כדורסל בבית הספר הטוב ביותר, זה רק יוסיף לו.

אז אם בלאט לא מתאים, ומדר צריך להשאר בפרטיזן, עדיף לתת ליפתח זיו עוד עונה אחת להוכיח את עצמו. מבחינה פיזית זיו הוא שחקן יורוליג, וגם מספיק קשוח בשביל לשמור על גארדים יריבים. אז נכון, הוא צריך להשתפר בהתקפה, אין שום ספק בזה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מילוס » 03 אפריל 2022, 21:34

אבל למה חייב להיות פה רכז ישראלי? זו לא שאלה של "מי עדיף עליו?", זו שאלה של האם הוא טוב מספיק כדי להחזיק תפקיד כ"כ חשוב במכבי. ורכז שני זה תפקיד חשוב. וזיו לא מספיק טוב לקבוצת יורוליג עם שאיפות (וגם בלי שאיפות), והאמת לדעתי הוא לא מספיק טוב כדי להיות רכז שני אפילו בקבוצת יורוקאפ עם שאיפות.

כל עוד הוא רכז שני אנחנו נמשיך לשאול למה סקוטי (או נאנלי) מחזיקים כדור כ"כ הרבה, ולמה סקוטי עייף, ולמה ההתקפה של מכבי צולעת.

אם הוא בסדר עם להיות רכז שלישי במכבי, לקבל קצת דקות בליגה, מילא. אם לא - בהצלחה לו עם הגם ככה דקות רק בליגה במדי חולון, גלבוע או איזו קבוצה בבולגריה..
מילוס

הודעהעל ידי A.Parker » 03 אפריל 2022, 22:46

לא משנה כל הדיבור על מי הכי מתאים, קודם כל צריכים להיות פה שני רכזים זרים בכירים (אוואנס אחד מהם). מבחינתי במצב כזה אין צורך ברכז ישראלי, אבל אם הולכים על זה - זיו יכול לשבת על המשבצת הזאת מבחינתי (וזה תלוי גם בהבנה שלו שזה תפקידו). לצערי בלאט מוגבל מדי ומדר בינתיים מאכזב ומוכיח שהוא עדיין לא מאולף. לזיו יש הרבה חסרונות, אבל בסגנון משחק מסוים ולדקות מסוימות הוא יכול לתרום קצת גם ביורוליג (כמובן שלא יותר מדקות ספורות, אם בכלל). בכל מקרה, כמו שאמרתי, קודם שיהיו פה שני רכזים בכירים.
A.Parker

הודעהעל ידי ankram » 04 אפריל 2022, 11:22

מילוס כתב:אבל למה חייב להיות פה רכז ישראלי? זו לא שאלה של "מי עדיף עליו?", זו שאלה של האם הוא טוב מספיק כדי להחזיק תפקיד כ"כ חשוב במכבי. ורכז שני זה תפקיד חשוב. וזיו לא מספיק טוב לקבוצת יורוליג עם שאיפות (וגם בלי שאיפות), והאמת לדעתי הוא לא מספיק טוב כדי להיות רכז שני אפילו בקבוצת יורוקאפ עם שאיפות.

כל עוד הוא רכז שני אנחנו נמשיך לשאול למה סקוטי (או נאנלי) מחזיקים כדור כ"כ הרבה, ולמה סקוטי עייף, ולמה ההתקפה של מכבי צולעת.

אם הוא בסדר עם להיות רכז שלישי במכבי, לקבל קצת דקות בליגה, מילא. אם לא - בהצלחה לו עם הגם ככה דקות רק בליגה במדי חולון, גלבוע או איזו קבוצה בבולגריה..

רכז שני זה תפקד חשוב , וסנטר שני זה תפקיד חשוב , בכלל בכל עמדה זה חשוב להחזיק 2 שחקנים , אבל מה לעשות? אתה לא יכול להחזיק 10 זרים , להושיב כל משחק 5 , ולצפות מהישראלים שלך לתפקד בליגה
שאותה דה פקטו אתה מגדיר כ"לא מעניינת" , את הנסיון של 2 קבוצות אחת ליורוליג ואחת לליגה , כבר מיצינו לא?
דווקא עכשיו הוא רכז שני , וסקוטי לא נוגע יותר בכדור , אם כבר להפך , ונאנאלי בכלל מתופקד אך ורק בעמדה 3 וכמעט לא מחזיק את הכדור. ותראה מוזר - מכבי משחקת יותר טוב.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי ankram » 04 אפריל 2022, 11:28

A.Parker כתב:לא משנה כל הדיבור על מי הכי מתאים, קודם כל צריכים להיות פה שני רכזים זרים בכירים (אוואנס אחד מהם). מבחינתי במצב כזה אין צורך ברכז ישראלי, אבל אם הולכים על זה - זיו יכול לשבת על המשבצת הזאת מבחינתי (וזה תלוי גם בהבנה שלו שזה תפקידו). לצערי בלאט מוגבל מדי ומדר בינתיים מאכזב ומוכיח שהוא עדיין לא מאולף. לזיו יש הרבה חסרונות, אבל בסגנון משחק מסוים ולדקות מסוימות הוא יכול לתרום קצת גם ביורוליג (כמובן שלא יותר מדקות ספורות, אם בכלל). בכל מקרה, כמו שאמרתי, קודם שיהיו פה שני רכזים בכירים.

אם יהיו פה 2 רכזים בכירים , אז מה יש לזיו לחפש פה? הרי ברור שהוא יקבל פירורים במקרה הטוב , ובאותם פירורים , אם הוא לא יהיה ממש טוב (גם זר לא יהיה טוב עם פירורים פעם ב) הרי הוא יחטוף שהוא לא מספיק טוב.
בלאט מוגבל מדי , מדר לא מאולף , לזיו יש הרבה חסרונות , אבל יש שחקנים מושלמים אחרים בקבוצה שלנו? קלויארו נגר , ריינולדס אדיוט , וויליאמס נכה מנטלית , נאנאלי יכול בעיקר לקלוע אבל בשום אופן לא להוביל כדור , זיזיץ' בהגנה נזק , אפשר להמשיך עם זה עוד ועוד , וזה לא מוביל לשום מקום.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי Rampel » 04 אפריל 2022, 12:47

10 שחקנים שיכולים לתרום ביורוליג זה חשוב. בכל נקודת זמן. וכן, בהגבלות בניית סגל שיתחרה גם בליגת הפח, המספר המקסימלי של זרים הוא 8. ונכון, המשמעות היא שלפחות שני ישראלים צריכים להיות ברמה שמאפשרת להם לתרום ביורוליג (מה שתמיר בלאט דפקטו עושה בסגל של קבוצה שממש לא כפופה להגבלות האלו).
אגב, חשוב להגיד שהציפיה פה אמורה להיות לשחקן 9-10 ברוטציה. לא לכוכב יורוליג ואפילו לא לשחקן חמישיה. כי בואו נהייה ריאליים, הישראלי היחיד שיש לו פוטנציאל לענות על ההגדרה הזו הוא אבדיה.. ואולי גם מדר יום אחד, אם ישתפר הגנתית.

לא ברור לי איך משחק אחד סביר גרם לאנשים פה למחוק עונה שלמה של הופעות אשפה (שוב, בכל המסגרות) שהוכיחו מעל כל צל של ספק שיפתח זיו ממש לא עונה על הקריטריון לישראלי שיכול לתרום ביורוליג. וזה ממש לא משנה שהנתונים הפיזיים שלו על הנייר מתאימים לרמה. הוא כשחקן לא מתאים לרמה והוא הוכיח את זה. גם תחת אבי אבן אגב. הבן אדם עדיין עושה המון שטויות ומפגין המון לקויות והוא בן 27 תכף, לא איזה ילד שעושה שטויות, אלא זה די קרוב לשחקן המוגמר שהוא.

אז לא, אין שום סיבה לבנות עליו ליורוליג והבנייה צריכה להיות בהתאם. אם הוא יבין את זה וידע לחיות עם זה ולא לעשות פרצופים על הספסל (ואני בכלל לא בטוח שזה המצב. אם כבר אז להפך) אז הוא מוזמן להיות שחקן ליגה. ואז, אם יוכיח שלפחות ברמה הזו הוא לא זבל של שחקן (ואין צורך ליפול לטייטלי שקר. הבחור היה זבל של שחקן גם בעונה שעברה, כמו בכל עונה לפניה. פשוט כל משחק הבלאגן של גלבוע/גליל היה סביבו), יהיה לגיטימי לנסות לתת לו פרורים גם ברמת יורוליג.
בכל אופן, אני לא רואה אותו תורם יותר מבלייזר, עם איזו הבלחה נקודתית פעם ב-20 משחקים (שזה מה שהוא תורם עכשיו). ולכן המעמד שלו, אם בכלל, צריך להיות דומה.

לא רוצים להתמודד עם החסרונות של בלאט (שלפחות מביא יתרונות. לא על הנייר. דפקטו)? מעדיפים שמדר ימשיך להשתפשף ולהשתפר אצל אוברדוביץ'? הכל לגיטימי ואני לגמרי מבין את זה. אבל זהו, אלו האופציות הרלוונטיות לישראלי בעמדת הרכז שיכול לתרום ברמת יורוליג (ושוב, הם גם ככה לא פנויים).
הגארד היחיד שפנוי ששווה לנסות ולתת לו את העמדה הזו היא מקס היידיגר. שהוא קומבו גארד, אבל יותר קלעי.
קו אחורי של רכז בכיר, אוואנס כקומבו יוצר, ו-ווילבקין והיידיגר כקומבו קלעים, יחד עם עוד סווינגמן דמוי נאנלי סוגר את הסיפור בצורה סבירה.

אגב, הישראלי השני שיכול להיות ברמת חמישיה שנייה ביורוליג הוא תומר גינת. אבל אני אישית אשמח גם לראות איך טי ג'יי ליף נראה ביורובאסקט הקיץ.
כל השאר, הם בעיקר ישראלים לליגה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 04 אפריל 2022, 13:35

ankram כתב:רכז שני זה תפקד חשוב , וסנטר שני זה תפקיד חשוב , בכלל בכל עמדה זה חשוב להחזיק 2 שחקנים , אבל מה לעשות? אתה לא יכול להחזיק 10 זרים , להושיב כל משחק 5 , ולצפות מהישראלים שלך לתפקד בליגה
שאותה דה פקטו אתה מגדיר כ"לא מעניינת" , את הנסיון של 2 קבוצות אחת ליורוליג ואחת לליגה , כבר מיצינו לא?
דווקא עכשיו הוא רכז שני , וסקוטי לא נוגע יותר בכדור , אם כבר להפך , ונאנאלי בכלל מתופקד אך ורק בעמדה 3 וכמעט לא מחזיק את הכדור. ותראה מוזר - מכבי משחקת יותר טוב.

הכל חשוב. אבל יש עמדה קריטית יותר מרכז? זה שמחזיק את הכדור יותר מכולם, קובע את הקצב ומפעיל את כל המכונה? אם בלייזר או סורקין לא טובים, הם יכולים לרוץ מצד לצד בלי לגעת בכדור ואתה לא תשים לב. אם זיו לא טוב - לגמרי תשים לב.
אם לא עלינו אוואנס נפצע, זיו יכול להוביל את הקבוצה ביורוליג במשך חודש? זה יכול לגמור עונה שלמה.
ברור שאין מקום ל-10 זרים, והלוואי שהיו יותר ישראלים ברמה רלבנטית. אבל גם ככה יש פה 8-9 זרים בכל עונה. כל השאלה היא איך מחלקים את העוגה.
העונה היו פה מאה זרים שיכולים לשחק כסמול, סנטר מחליף במיליון יורו - ועמדה 1 בעודף של 100 שקל. שכונה.
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 04 אפריל 2022, 13:42

Rampel כתב:לא ברור לי איך משחק אחד סביר גרם לאנשים פה למחוק עונה שלמה של הופעות אשפה (שוב, בכל המסגרות) שהוכיחו מעל כל צל של ספק שיפתח זיו ממש לא עונה על הקריטריון לישראלי שיכול לתרום ביורוליג. וזה ממש לא משנה שהנתונים הפיזיים שלו על הנייר מתאימים לרמה. הוא כשחקן לא מתאים לרמה והוא הוכיח את זה. גם תחת אבי אבן אגב. הבן אדם עדיין עושה המון שטויות ומפגין המון לקויות והוא בן 27 תכף, לא איזה ילד שעושה שטויות, אלא זה די קרוב לשחקן המוגמר שהוא.

אז לא, אין שום סיבה לבנות עליו ליורוליג והבנייה צריכה להיות בהתאם. אם הוא יבין את זה וידע לחיות עם זה ולא לעשות פרצופים על הספסל (ואני בכלל לא בטוח שזה המצב. אם כבר אז להפך) אז הוא מוזמן להיות שחקן ליגה. ואז, אם יוכיח שלפחות ברמה הזו הוא לא זבל של שחקן (ואין צורך ליפול לטייטלי שקר. הבחור היה זבל של שחקן גם בעונה שעברה, כמו בכל עונה לפניה. פשוט כל משחק הבלאגן של גלבוע/גליל היה סביבו), יהיה לגיטימי לנסות לתת לו פרורים גם ברמת יורוליג.
בכל אופן, אני לא רואה אותו תורם יותר מבלייזר, עם איזו הבלחה נקודתית פעם ב-20 משחקים (שזה מה שהוא תורם עכשיו). ולכן המעמד שלו, אם בכלל, צריך להיות דומה.

לא רוצים להתמודד עם החסרונות של בלאט (שלפחות מביא יתרונות. לא על הנייר. דפקטו)? מעדיפים שמדר ימשיך להשתפשף ולהשתפר אצל אוברדוביץ'? הכל לגיטימי ואני לגמרי מבין את זה. אבל זהו, אלו האופציות הרלוונטיות לישראלי בעמדת הרכז שיכול לתרום ברמת יורוליג (ושוב, הם גם ככה לא פנויים).
הגארד היחיד שפנוי ששווה לנסות ולתת לו את העמדה הזו היא מקס היידיגר. שהוא קומבו גארד, אבל יותר קלעי.
קו אחורי של רכז בכיר, אוואנס כקומבו יוצר, ו-ווילבקין והיידיגר כקומבו קלעים, יחד עם עוד סווינגמן דמוי נאנלי סוגר את הסיפור בצורה סבירה.

אגב, הישראלי השני שיכול להיות ברמת חמישיה שנייה ביורוליג הוא תומר גינת. אבל אני אישית אשמח גם לראות איך טי ג'יי ליף נראה ביורובאסקט הקיץ.
כל השאר, הם בעיקר ישראלים לליגה.

בדיוק מה שאני חושב.

צריכים להיות פה ישראלים, אבל לא כל אחד ולא בכל מחיר. אם הולכים על "הרע במיעוטו" - אז שהרע במיעוטו יכיר ויבין את מקומו ברוטציה, וידע להבליח במקרה הטוב ולהיעלם במקרה הפחות טוב. רכז מחרב משחק אי אפשר להעלים.
מילוס

הודעהעל ידי felix_r » 04 אפריל 2022, 14:19

ממש לא סגור לגבי היידינגר.

הסיבה העיקרית לכך היא חולשתו הפיזית ואפסיות הגנתית. הוא די מזכיר לי את הבעיות של ג'ייק כהן.

בהתקפה באמת הוא סקורר מעולה, אבל בואו נזכר סילבן לאנדסברג, גם הוא סקורר גדול אפילו ברמה של הליגה הספרדית, אבל עדיין לא השתלב ביורוליג.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי גל גל » 04 אפריל 2022, 14:33

felix_r כתב:ממש לא סגור לגבי היידינגר.

הסיבה העיקרית לכך היא חולשתו הפיזית ואפסיות הגנתית. הוא די מזכיר לי את הבעיות של ג'ייק כהן.

בהתקפה באמת הוא סקורר מעולה, אבל בואו נזכר סילבן לאנדסברג, גם הוא סקורר גדול אפילו ברמה של הליגה הספרדית, אבל עדיין לא השתלב ביורוליג.

למען האמת אם אתה משווה את מה שלנדסברג תרם למכבי ביורוליג לעומת מה שהישראלים נותנים היום זה שמיים וארץ.

היידיגר צריך להיות פה על תקן בילי בארון

נכנס רץ על חסימות דופק כמה שלשות וחוזר לספסל .
הוא לא חייב להיות שומר גדול אבל הוא צריך לשחק ביחד עם שומרים טובים ( לצד אוונס לצורך העניין ) ולא לצד סקוטי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Rampel » 04 אפריל 2022, 14:52

חולשה פיזית ישנה. אני לא בטוח לגבי האפסיות ההגנתית. במכבי הוא הפגין רצון ויכולת לשמור לפעמים. בהרצליה זה הלך לאיבוד.
אבל הבחור בן 25, 1.91, זה הזמן להתחזק ולעלות לרמה הנדרשת. פוטנציאלית הוא יכול.

בכל אופן, אם הרצפה היא לנדסברג (לא באמת, לנדסברג היה גם אתלטי. אבל לפחות הקליעה), אז אפשר וצריך לקנות את זה. בטח ביחס להיצע.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי felix_r » 04 אפריל 2022, 17:08

גל גל כתב:

למען האמת אם אתה משווה את מה שלנדסברג תרם למכבי ביורוליג לעומת מה שהישראלים נותנים היום זה שמיים וארץ.

היידיגר צריך להיות פה על תקן בילי בארון

נכנס רץ על חסימות דופק כמה שלשות וחוזר לספסל .
הוא לא חייב להיות שומר גדול אבל הוא צריך לשחק ביחד עם שומרים טובים ( לצד אוונס לצורך העניין ) ולא לצד סקוטי

אתה מתכוון על תקן ג'ייסי קארול (בארון בזניט מתמזמז לא מעט עם הכדור). כן, אתה צודק, התפקיד מתאים לו, אבל יש עם זה בעיה - מי ימסור לו ביציאה מחסימה? וילבקין? פחחח...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי omerk » 04 אפריל 2022, 17:33

אני חושב שלהביא את היידיגר שנה הבאה זה באמת no brianer.

מה בכלל יש להתלבט פה? הוא גארד ישראלי יותר טוב מכל מה שאנחנו יכולים לשים עליו יד. נכון הליגה הגרמנית זו לא הרמה הכי גבוהה שיש, אבל מישהו באמת חושב שבלאט/מדר/זיו היו עושים שם מספרים טובים ממנו?

מהמעט שהספקתי לראות ממנו, נראה שמבחינת מנטליות הוא בדיוק מה שמכבי צריכה משחקן ישראלי, שזה אומר להכנס בלי רגשי נחיתות או אגו מתי שהמאמן אומר לך ולהיות בטירוף של אנרגיות ולתת רק מה שמצפים ממך (מה שאי אפשר להגיד על זיו).

הייתי מטיס מפה את זיו, מביא את היידיגר + רכז זר מחליף לאוואנס (או מקביל אליו כמו שהיו בזמננו בלאק והאנטר) וזה הכל. הוא יכול להיות אחלה נשק התקפי מפתיע ביורוליג לדקות מוגבלות ולעשות רק את הדברים שהוא טוב בו (סטייל אסטבן בטיסטה) וכוח התקפי מאד חזק בליגה שיכול לעשות את ההבדל.

לא הייתי ממהר להפטר מדיבה. זה שחקן שאין לו בעיה להיות מיובש על הספסל ועדיין לעלות ולתת 100%. הוא באמת מכביסט וכן יכול לתרום עדיין בהשוואה לישראלים אחרים. אם המחיר לא גבוה והוא לא יושב על משבצת זר, אז למה לא בעצם? ברור לכם שאם משחררים אותו אז הוא יתפור אותנו בהפועל ירושלים כן?

לא חושב שזה מאסט רכז ישראלי "טהור". אם אין בשוק משהו ברמה סבירה, אז לא חייבים בכוח.
omerk

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־34 אורחים