המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

קינן אוואנס - עזב את מכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קינן אוואנס חתם במכבי ת

הודעהעל ידי cannon » 06 יולי 2021, 16:15

בקבוצה הזו צריך את קווינסי אייסי...
קינן אוונס סבבה של החתמה וגם יפתח זיו הולך להפתיע בגדול לדעתי
cannon

הודעהעל ידי גל גל » 06 יולי 2021, 16:17

cannon כתב:בקבוצה הזו צריך את קווינסי אייסי...
קינן אוונס סבבה של החתמה וגם יפתח זיו הולך להפתיע בגדול לדעתי

וואלה אייסי במקום קלואירו בא פה בול על הסגל הזה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי felix_r » 06 יולי 2021, 17:28

אחדשיודע כתב:אם הוא יודע לשמור ומעמיד ממוצעים כמו שהוא מעמיד, למה הוא לא מחזיק יותר משנה בכל קבוצה?
שחקן מוכשר והכל, שהיה יכול להתאים בסיטאוציה אחרת, אבל מכבי צריכה מישהו שיודע לעשות הגנה ברמה גבוהה ויחפה על כל השאר. גם זה ספק אם יגיע כבר.

שמע, מסינה מביא את ניקולו מלי... מה לעשות, זה שחקן ברמה אחרת. אז לידיי נהיה קצת מיותר. לעומת זאת אם יגיע למכבי, הוא לא יהיה ה-4 המוביל.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 יולי 2021, 17:37

הוא עדיין לא נותן את מה שחסר לקבוצה הזאת מבחינה הגנתית. הייתי מביא אפילו את פלויד לפניו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 06 יולי 2021, 17:54

אחדשיודע כתב:הוא עדיין לא נותן את מה שחסר לקבוצה הזאת מבחינה הגנתית. הייתי מביא אפילו את פלויד לפניו.

פלויד 5 נגר ללא שום קליעה חוץ מדאנק, ואפילו מהקו יש לו רק 61.7%. אנחנו צריכים 4 עם קליעה.

ללידיי יש 46.6% לשלוש! 91.8% מהקו.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 יולי 2021, 17:58

למה צריך 4 עם קליעה? צריך שחקן הגנה לקו הקדמי. חייב. זה זועק לשמיים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 06 יולי 2021, 18:12

אחדשיודע כתב:למה צריך 4 עם קליעה? צריך שחקן הגנה לקו הקדמי. חייב. זה זועק לשמיים.

סליחה, אבל לא צריכים חצי שחקן. נכון, קליעה בלי הגנה זה לא טוב. אבל גם הגנה ללא קליעה זה לא טוב. שחקן הגנה ללא קליעה בעמדה 4 יעשה רק נזק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי JarJarBinx » 06 יולי 2021, 18:30

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:למה צריך 4 עם קליעה? צריך שחקן הגנה לקו הקדמי. חייב. זה זועק לשמיים.

סליחה, אבל לא צריכים חצי שחקן. נכון, קליעה בלי הגנה זה לא טוב. אבל גם הגנה ללא קליעה זה לא טוב. שחקן הגנה ללא קליעה בעמדה 4 יעשה רק נזק.

קשה למצוא כאלה ברמה גבוהה במחיר סביר. בקטע הזה אייסי היה שיחוק לפחות על הנייר, אבל בסוף קצת איכזב מבחינת קליעה.
לא מאמין שיביאו 4 עם הגנה וגם קליעה. אם היית צריך לבחור על מה לשים דגש, מה היית מעדיף? בעיניי קודם הגנה וריבאונד, הקליעה זה בונוס.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי felix_r » 06 יולי 2021, 18:48

JarJarBinx כתב:
felix_r כתב:

קשה למצוא כאלה ברמה גבוהה במחיר סביר. בקטע הזה אייסי היה שיחוק לפחות על הנייר, אבל בסוף קצת איכזב מבחינת קליעה.
לא מאמין שיביאו 4 עם הגנה וגם קליעה. אם היית צריך לבחור על מה לשים דגש, מה היית מעדיף? בעיניי קודם הגנה וריבאונד, הקליעה זה בונוס.

4 בלי קליעה יציבה הורג את הסנטרים. השומר עוזב אותו, והולך לעשות דאבל-טים על סנטר בצבע.

רק השבוע ראינו איך ליטא כושלת בקדם אולימפי. ליטא שיחקה עם ולנצ'ונאס וסבוניס ביחד. לסבוניס יש קליעה, אבל הוא לא בטוח, וזה תלוי ביום ובביטחון. אז הסלובנים היו עוזבים אותו, והולכים לעשות דאבל-טים על ולנצ'ונאס (שאחד על אחד אוכל כל סנטר באירופה לארוחת בוקר).

לעומת זאת הסלובנים ניצלו את הקליעה של הגבוהים שלהם. דונצ'יץ' היה חודר, מכווץ סביבו 2-3 שחקני הגנה, ואז מוציא לשלשה חופשית של סנטר/פורווארד על קו השלוש. זה עבד פעם אחר פעם.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מילוס » 06 יולי 2021, 18:57

אין פה עניין של מה עדיף, יש את מה צריך. הרי סיכוי גדול שבכלל ישאירו את הסגל ככה, על חסרונותיו, אז בואו לא ניסחף ונבנה על זה שיש על הראדאר איזה סמודיש בגוף של טיוס שרק מחכה שנקטוף אותו...

ד"א, בעונות הכי טובות של מכבי היה לה 4 או 4\5 אתלטי מתחת לסל - עם יכולות התקפיות בין אפורות ובלתי ניתנות לצפייה! באסטון, טיוס, אייסי וכו'. עדיף לכוון לשם, מאשר להיתקע עם קלויארו.

את אייסי לא הייתי מביא אחרי שנה וחצי מחוץ לפרקט.

הייתי שולח את אבי אבן לדוג לנו מהאולימפיאדה איזה קפיץ שהרשים בקפיצה במוט, אבל הוא עלול לחזור לארץ עם המוט.
מילוס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 יולי 2021, 19:02

felix_r כתב:
JarJarBinx כתב:
felix_r כתב:

4 בלי קליעה יציבה הורג את הסנטרים. השומר עוזב אותו, והולך לעשות דאבל-טים על סנטר בצבע.

רק השבוע ראינו איך ליטא כושלת בקדם אולימפי. ליטא שיחקה עם ולנצ'ונאס וסבוניס ביחד. לסבוניס יש קליעה, אבל הוא לא בטוח, וזה תלוי ביום ובביטחון. אז הסלובנים היו עוזבים אותו, והולכים לעשות דאבל-טים על ולנצ'ונאס (שאחד על אחד אוכל כל סנטר באירופה לארוחת בוקר).

לעומת זאת הסלובנים ניצלו את הקליעה של הגבוהים שלהם. דונצ'יץ' היה חודר, מכווץ סביבו 2-3 שחקני הגנה, ואז מוציא לשלשה חופשית של סנטר/פורווארד על קו השלוש. זה עבד פעם אחר פעם.

אתה לוקח משחק מול דונצ'יץ', ששובר בקלות את ההגנות הכי טובות ב-NBA ומנפח את זה יותר מידי. ברור שעדיף שיהיה לך 4 שכן קולע וגם עושה הגנה סטייל טרנס מוריס (ועם השקעה נכונה בסקאוטינג אולי אפשר למצוא איכשהו), אבל צריך לדעת מה חסר יותר.

למכבי יש בקו הקדמי את דריק וויליאמס, קלויארו (אם לא יוחלף), כספי (אם לא יפרוש), ג'ייק כהן, ריינולדס וז'ז'יץ'. אף אחד מהם, למעט אולי קלויארו, לא שומר טוב (ואני מחמיא לרובם). רים פרוטקטינג - אף אחד. קליעה מבחוץ עוד איכשהו יש, גם אם אף אחד מהם לא קלעי מחונן (וויליאמס, כספי, קלויארו, ג'ייק כהן, ריינולדס מחצי מרחק). אבל פה זה בעיה אחרת. אלו השחקנים שבחרו. עם זה תחייה או תמות.

לנצח קבוצות טופ יורוליג בלי אף שחקן הגנה בקו הקדמי? זה בדיחה שזה המצב כרגע.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 יולי 2021, 19:13

מילוס כתב:אין פה עניין של מה עדיף, יש את מה צריך. הרי סיכוי גדול שבכלל ישאירו את הסגל ככה, על חסרונותיו, אז בואו לא ניסחף ונבנה על זה שיש על הראדאר איזה סמודיש בגוף של טיוס שרק מחכה שנקטוף אותו...

ד"א, בעונות הכי טובות של מכבי היה לה 4 או 4\5 אתלטי מתחת לסל - עם יכולות התקפיות בין אפורות ובלתי ניתנות לצפייה! באסטון, טיוס, אייסי וכו'. עדיף לכוון לשם, מאשר להיתקע עם קלויארו.

הייתי שולח את אבי אבן לדוג לנו מהאולימפיאדה איזה קפיץ שהרשים בקפיצה במוט, אבל הוא עלול לחזור לארץ עם המוט.

:laugh1
אחדשיודע

הודעהעל ידי גל גל » 06 יולי 2021, 20:41

אוונס הולך להיות כוכב, הוא יוריד המון לחץ מבחינת סקורינג
והובלת כדור.

אם משווים אותו לדורסי , דורסי היה קלעי מצויין אבל כמעט 7לא היה חודר לסל ומוציא עבירות או יודע לשחק פיק אנד רול ברמה גבוהה.

אוונס די פיזי והוא יכול לשמור גם על עמדה 2 אני מקווה ככה שהשילוב עם סקוטי אמור להיות טוב. למכבי יהיו המון קלעים טובים ל 3 בפינות שיחכו למסירה החוצה , וזה משהו שהיה חסר למכבי כבר המון זמן.

עשו בשכל שהחתימו אותו לשנה + אופציה של שנתיים

זו ההחתמה הכי מסקרנת העונה
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שמוליק » 06 יולי 2021, 21:04

גל גל כתב:אוונס הולך להיות כוכב, הוא יוריד המון לחץ מבחינת סקורינג
והובלת כדור.

אם משווים אותו לדורסי , דורסי היה קלעי מצויין אבל כמעט 7לא היה חודר לסל ומוציא עבירות או יודע לשחק פיק אנד רול ברמה גבוהה.

אוונס די פיזי והוא יכול לשמור גם על עמדה 2 אני מקווה ככה שהשילוב עם סקוטי אמור להיות טוב. למכבי יהיו המון קלעים טובים ל 3 בפינות שיחכו למסירה החוצה , וזה משהו שהיה חסר למכבי כבר המון זמן.

לגמרי. לכן אמרתי כל הזמן שאני מעדיף את אוונס על וונאמייקר.
אבל באמת מצפה שינפו את קאלוירו לטובת פאוור פאוורד הגנתי עם כישורים התקפיים
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

Re: קינן אוואנס חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Blondjam » 06 יולי 2021, 21:57

אחדשיודע כתב:
מילוס כתב:אין פה עניין של מה עדיף, יש את מה צריך. הרי סיכוי גדול שבכלל ישאירו את הסגל ככה, על חסרונותיו, אז בואו לא ניסחף ונבנה על זה שיש על הראדאר איזה סמודיש בגוף של טיוס שרק מחכה שנקטוף אותו...

:laugh1
פלויד יכל לבוא טוב בסגל הזה

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי Maccabi18 » 06 יולי 2021, 22:34

שמוליק כתב:
גל גל כתב:אוונס הולך להיות כוכב, הוא יוריד המון לחץ מבחינת סקורינג
והובלת כדור.

לגמרי. לכן אמרתי כל הזמן שאני מעדיף את אוונס על וונאמייקר.
אבל באמת מצפה שינפו את קאלוירו לטובת פאוור פאוורד הגנתי עם כישורים התקפיים

יש שחקן פשוט מושלם שקוראים לו ברוני קבוקלו, יש לו הכלללל.
קליעה, הגנה, יכולת לשחק ב5,4,3. ארוך ואתלט
Maccabi18

הודעהעל ידי where is the love? » 06 יולי 2021, 22:45

נראה לכם שמכבי תעשה מהלך ותוציא את קלויארו ותביא שחקן הגנה פיזי לעמדה 4 ? קשה לי להאמין.
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

Re: קינן אוואנס חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי שמואל1 » 06 יולי 2021, 22:58

where is the love? כתב:נראה לכם שמכבי תעשה מהלך ותוציא את קלויארו ותביא שחקן הגנה פיזי לעמדה 4 ? קשה לי להאמין.
מקווה שכן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי JarJarBinx » 06 יולי 2021, 23:08

גל גל כתב:אם משווים אותו לדורסי , דורסי היה קלעי מצויין אבל כמעט 7לא היה חודר לסל ומוציא עבירות או יודע לשחק פיק אנד רול ברמה גבוהה.

דורסי לא היה כזה קלע מצויין. לגמרי "סטריק שוטר". על כל שני משחקים שאתה לא מבין מאיפה הוא מביא את הקליעות האלה, היה נותן 8 משחקים שחירב עם אחד מעשר לשלוש. כמעט לא חודר, כמעט לא מוסר, רק מרים שלשות, שומר לא משהו ובלי אינטליגנציית משחק. נתן כמה הצגות פה ושם, אבל היה מאד לא יציב והרס במו ידיו לא מעט משחקים.
אני מצפה מאוונס להרבה יותר, ובעיקר ליותר יציבות.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי arie1985 » 06 יולי 2021, 23:43

אדגר פו כתב:
מקאדו 3 כתב:את האמת זו אחת הפעמים הבודדות שיש הסכמה כמעט גורפת והתלהבות משחקן שבא מהליגה הישראלית , בד'כ החתמות כאלה מעוררות הרבה תסכול וביקורת , לא מכיר אותו אבל כנראה שהוא שחקן באמת טוב ...

שחקן צעיר עם מלא פוטנציאל, יש למה לקוות.

אני חושב שגם החתימה של טרנס מוריס בזמנו באה טוב לאוהדים, נדמה לי שגם פארגו.

זה גם היה עם ג'ונה בולדן שיחסית נתן עונה טובה
arie1985

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־155 אורחים