המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

קינן אוואנס - עזב את מכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קינן אוואנס חתם במכבי ת

הודעהעל ידי itai7 » 12 יולי 2022, 13:03

itai7

Re: קינן אוואנס חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Rampel » 12 יולי 2022, 13:07

שחקן צעיר וטוב עם פוטנציאל מאוד גבוה. שיהיה לו בהצלחה.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי er79 » 12 יולי 2022, 13:13

חבל. בסגל הנוכחי היה חשוב להשאיר אותו
er79

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 12 יולי 2022, 15:43

er79 כתב:חבל. בסגל הנוכחי היה חשוב להשאיר אותו

להשאיר במקום מי ?הוא יושב על העמדה של בראון ובולדווין אישית לא הייתי מוותר על אחד מהם בשבילו , שחקן לא רע אבל נראה כאילו אין לו עוד הרבה לאן להשתפר בסהכ מרגיש כאילו מה שראינו זה פחות או יותר מה שאפשר לקבל ממנו .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי er79 » 12 יולי 2022, 23:52

מקאדו 3 כתב:
er79 כתב:חבל. בסגל הנוכחי היה חשוב להשאיר אותו

להשאיר במקום מי ?הוא יושב על העמדה של בראון ובולדווין אישית לא הייתי מוותר על אחד מהם בשבילו , שחקן לא רע אבל נראה כאילו אין לו עוד הרבה לאן להשתפר בסהכ מרגיש כאילו מה שראינו זה פחות או יותר מה שאפשר לקבל ממנו .

כמחליף לבראון. הוא זר שדווקא לא היה מיותר בסגל הזה. יש זרים שבקלות אפשר היה לוותר עליהם. לא סומך על זיו ודיבא כמחליפים בעמדה הזו ובטח לא חושב שגאגלינג של בולדווין בין שתי העמדות הוא פתרון.
er79

Re: קינן אוואנס - עזב את מכבי

הודעהעל ידי toja27 » 13 יולי 2022, 00:45

מצד אחד שחקן טוב מצד שני הוא צריך יותר מרחב לבטא עצמו ממה שהיה מקבל עם בראון ובולדווין כדי להראות ניצוצות.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי felix_r » 13 יולי 2022, 00:54

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי er79 » 13 יולי 2022, 13:23

toja27 כתב:מצד אחד שחקן טוב מצד שני הוא צריך יותר מרחב לבטא עצמו ממה שהיה מקבל עם בראון ובולדווין כדי להראות ניצוצות.

אין בעיה שישחק לצדם של בולדווין והולינס. הדקות שלו לא היו ננגסות על חשבון בולדווין, הן היו ננגסות אם כבר על חשבון בראון. אבל אין מה לעשות כרגע הוא ביכולת של גארד מחליף. לדעתי בכל אופן. מאמין שבזלגיריס יפתח.
er79

הודעהעל ידי Adam » 13 יולי 2022, 13:24

יהיה מעניין לראות אותו מוביל קבוצה כמו ז'לגיריס ביורוליג. יוכל לתת לנו אינדיקציה מסוימת ולהבין אם באמת היה שווה לוותר על כריס ג'ונס תמורתו (לא שזה משנה עכשיו כמובן, סתם מתוך סקרנות).
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי JarJarBinx » 13 יולי 2022, 16:55

התחושה אצלו זה שהכל מנטלי, מבחינת יכולת שלו לקחת אחריות וליזום. סך הכל יש לו יכולת אולאראונד טובה, אתלט, יכולת חדירה וסיום, קליעה מספיק טובה, הגנה. פשוט היה פסיבי ואנמי מדי.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 יולי 2022, 17:14

JarJarBinx כתב:התחושה אצלו זה שהכל מנטלי, מבחינת יכולת שלו לקחת אחריות וליזום. סך הכל יש לו יכולת אולאראונד טובה, אתלט, יכולת חדירה וסיום, קליעה מספיק טובה, הגנה. פשוט היה פסיבי ואנמי מדי.

לא הייתי מגדיר אותו כאנמי.

היה רוקי ביורוליג שנזרק למועדון סופר לחוץ, שבנה קבוצה רעה מאוד, שהתמודדה עם חילופי מאמנים ובנוסף להכל עוד החה צריך לחלוק קו אחורי עם שחקן דומיננטי כמו סקוטי. סך הכל בהתחשב בכל אלה עשה עבודה לא רעה בכלל.

הוא עוד יהיה שחקן יורוליג מצויין.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי JarJarBinx » 13 יולי 2022, 18:29

MTA2311 כתב:
JarJarBinx כתב:התחושה אצלו זה שהכל מנטלי, מבחינת יכולת שלו לקחת אחריות וליזום. סך הכל יש לו יכולת אולאראונד טובה, אתלט, יכולת חדירה וסיום, קליעה מספיק טובה, הגנה. פשוט היה פסיבי ואנמי מדי.

היה רוקי ביורוליג שנזרק למועדון סופר לחוץ, שבנה קבוצה רעה מאוד, שהתמודדה עם חילופי מאמנים ובנוסף להכל עוד החה צריך לחלוק קו אחורי עם שחקן דומיננטי כמו סקוטי. סך הכל בהתחשב בכל אלה עשה עבודה לא רעה בכלל.

רוב העונה היה בסדר גמור בהתחשב בכל מה שכתבת, אבל בסיומה פשוט נעלם לגמרי. בסדרה מול ריאל פשוט לא הופיע. גם בסיום הליגה בארץ.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי מילוס » 13 יולי 2022, 19:36

כאבי גדילה, גם אני חושב שהוא יהיה שחקן לא רע+. אי אפשר לצפות מרוקי שיסחוב קבוצה כמו מכבי (לחץ, ציפיות, אינטנסיביות) במשך עונה שלמה ופלייאוף מול ריאל. ועוד כרכז יחיד.
הוא לא היה צריך להיות רכז פותח פה מלכתחילה, ככה שלא ברור לי למה מכבי ציפתה שהיא כ"כ התאכזבה..
מילוס

הודעהעל ידי er79 » 13 יולי 2022, 21:18

JarJarBinx כתב:
MTA2311 כתב:

רוב העונה היה בסדר גמור בהתחשב בכל מה שכתבת, אבל בסיומה פשוט נעלם לגמרי. בסדרה מול ריאל פשוט לא הופיע. גם בסיום הליגה בארץ.

במאניטיים שורה תחתונה. במאניטיים נעלם. ועד שיוכיח אחרת זה עקב אכילס שלו. הוא עוד לא הוכיח שיש לו את הביצים לקחת את המושכות ופאקינג לנצח משחקים. מאידך שאני רואה שזיו ודיבא עוד תקועים לנו על הספסל אני חושב שזאת הייתה טעות לשחרר אותו. כמחליף לבראון הם היו מעמידים עמדה 1 מצוינת. חבל. עכשיו אנחנו נסבול דקות לא מעטות שמחליפיו של בראון הם נגר חסר כישורים התקפיים, שחקן מטוטמם שמסב נזק רב שהוא מקבל החלטות, או במקרה הפחות גרוע בולדווין שמוטב שיישאר בעמדה 2 לדעתי. שיהיה לנו בהצלחה
er79

הודעהעל ידי שמוליק » 14 יולי 2022, 08:22

ממש מחמירים לגביו. עשה עונת יורוליג ראשונה טובה. טובה יותר משל ג'ונס. היו משחקים רבים שלא סקוטי ולא אחרים היו בעניין והוא לקח את המושכות. במשחקים רבים הוא נתן הופעות והראה שתקרת הזכוכית שלו גבוהה. היה לו מקום להישאר ללמוד מבראון.
עמדת רכז של בראון ואוונס
עמדה 2 של בולדווין והילארד

טוב יותר מהקיים:
בראון בולדווין
הילארד הולינס
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי TAYO » 14 יולי 2022, 09:04

er79 כתב:
JarJarBinx כתב:
MTA2311 כתב:

במאניטיים שורה תחתונה. במאניטיים נעלם. ועד שיוכיח אחרת זה עקב אכילס שלו. הוא עוד לא הוכיח שיש לו את הביצים לקחת את המושכות ופאקינג לנצח משחקים. מאידך שאני רואה שזיו ודיבא עוד תקועים לנו על הספסל אני חושב שזאת הייתה טעות לשחרר אותו. כמחליף לבראון הם היו מעמידים עמדה 1 מצוינת. חבל. עכשיו אנחנו נסבול דקות לא מעטות שמחליפיו של בראון הם נגר חסר כישורים התקפיים, שחקן מטוטמם שמסב נזק רב שהוא מקבל החלטות, או במקרה הפחות גרוע בולדווין שמוטב שיישאר בעמדה 2 לדעתי. שיהיה לנו בהצלחה
למה מה הולינס עשה אי פעם במאני טיים של עונה או בכלל?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי felix_r » 14 יולי 2022, 10:41

חוזר לתל-אביב כבר במחזור הראשון
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Mitelka » 14 יולי 2022, 10:47

17 נקודות ב80 אחוז מהשדה קל.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי JarJarBinx » 15 יולי 2022, 08:56

עם כל ה"טענות" שלי על התפקוד שלו בסוף העונה, גם אני מאלה שחושבים שזו טעות לוותר עליו. אבל נחכה ונראה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי BIG sofo » 27 דצמבר 2022, 18:17

"נולד מחדש": ההתפוצצות של קינאן אוואנס
אקס מכבי ת"א קיבל הזדמנות להוביל ומאז לא עוצר. מההיסטוריה המרשימה שעשה בז'לגיריס, דרך הסטטיסטיקה המדהימה ועד למחמאות מחבריו: "הוא אומן, יכול להיות אפילו טוב יותר"
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=423809
BIG sofo

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־188 אורחים