המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

קינן אוואנס - עזב את מכבי

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קינן אוואנס חתם במכבי ת

הודעהעל ידי toja27 » 08 אוקטובר 2021, 00:03

שמואל1 כתב:
toja27 כתב:
שמואל1 כתב:
toja27 כתב:לא הצלחתי לראות את המשחק היום, אראה את השידור החוזר, אבל אני משוכנע גם בלי לראות שההופעה החלשה שלו לא קשורה לאי התאמתו ליורוליג. ראיתי אותו במשחק שעבר, ומהמעט שראיתי יש לו שליטה מצויינת בגוף, זריז וסיומת. יאניס צריך לתת לו תחושת ביטחון כדי שנראה ממנו דברים יפים יותר.
הוא לא יכול להיות רכז פותח ביורוליג. לפחות לא כיום.

אם לשפוט על פי כיום, מכבי לא יכולה לפתוח ביורוליג, ברור שישנה בעיה יסודית יותר מאשר שחקן זה או אחר.
הטענות שלי כלפי מי שבנה את הקבוצה, לא כלפי קינאן אוונס. אי אפשר לצפות ממנו להיות רכז יורוליג.

העניין הוא שאם היית סומך רק על המשחקים ששוחקו עד כה מתחילת העונה בלי היכרות מוקדמת, היית כנראה אומר את אותו הדבר על נאנלי, ריינולדס וויליאמס.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי A.Parker » 08 אוקטובר 2021, 00:07

toja27 כתב:לא הצלחתי לראות את המשחק היום, אראה את השידור החוזר, אבל אני משוכנע גם בלי לראות שההופעה החלשה שלו לא קשורה לאי התאמתו ליורוליג. ראיתי אותו במשחק שעבר, ומהמעט שראיתי יש לו שליטה מצויינת בגוף, זריז וסיומת. יאניס צריך לתת לו תחושת ביטחון כדי שנראה ממנו דברים יפים יותר.

בול
A.Parker

הודעהעל ידי גל גל » 08 אוקטובר 2021, 00:30

הוא בקושי נתן לו לשחק, הוא רכז שצריך את הכדור ביד
במקום זה הוא מחכה בפינה ב 15 דקות שהוא משחק
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

Re: קינן אוואנס חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Rampel » 08 אוקטובר 2021, 12:01

לא יכול להיות שבדקות שמשחק מי שאמור להיות הרכז הראשון הוא כמעט ולא ירכז. לא יכול להיות שג'ונדי, שהוא רכז בעל כורחו בגלל המידות שלו, יהיה זה שינהל את המשחק על חשבונו. בטח ובטח שלא בדקות משותפות.

אבל הכי חשוב, לא יכול להיות שנשפוט שחקן שכביכול אמור להיות הרכז הפותח שלנו, גם כי הוא לא מתפקד בתפקיד הזה (ניהול המשחק של יאניס) וגם כי מלכתחילה, כולם פה הסכימו שעם כל כמה שהוא צריך להיות פה, הוא לא צריך להיות פה כרכז ראשון (הבנייה של הקבוצה).

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי גיא » 08 אוקטובר 2021, 15:30

Rampel כתב:לא יכול להיות שבדקות שמשחק מי שאמור להיות הרכז הראשון הוא כמעט ולא ירכז. לא יכול להיות שג'ונדי, שהוא רכז בעל כורחו בגלל המידות שלו, יהיה זה שינהל את המשחק על חשבונו. בטח ובטח שלא בדקות משותפות.

אבל הכי חשוב, לא יכול להיות שנשפוט שחקן שכביכול אמור להיות הרכז הפותח שלנו, גם כי הוא לא מתפקד בתפקיד הזה (ניהול המשחק של יאניס) וגם כי מלכתחילה, כולם פה הסכימו שעם כל כמה שהוא צריך להיות פה, הוא לא צריך להיות פה כרכז ראשון (הבנייה של הקבוצה).

כשאתה מפגר 12 הפרש במחצית השניה בבית ואתה מנסה להמנע בכל דרך מלהכנס לבור כבר בתחילת העונה עם עם הפסדי בית,
אני יכול להבין למה יאניס הולך עם הותיקים שלו. לא שאני אוהב את זה - אבל שבוע שעבר זה הביא נצחון יקר.
גיא

הודעהעל ידי Rampel » 08 אוקטובר 2021, 16:00

גיא כתב:
Rampel כתב:לא יכול להיות שבדקות שמשחק מי שאמור להיות הרכז הראשון הוא כמעט ולא ירכז. לא יכול להיות שג'ונדי, שהוא רכז בעל כורחו בגלל המידות שלו, יהיה זה שינהל את המשחק על חשבונו. בטח ובטח שלא בדקות משותפות.

כשאתה מפגר 12 הפרש במחצית השניה בבית ואתה מנסה להמנע בכל דרך מלהכנס לבור כבר בתחילת העונה עם עם הפסדי בית,
אני יכול להבין למה יאניס הולך עם הותיקים שלו. לא שאני אוהב את זה - אבל שבוע שעבר זה הביא נצחון יקר.
אני מצטער אבל זה לא תירוץ.

הבחור ידע טוב מאוד שלמעט סקוטי וז'יז'יץ', שאר השחקנים שנשארים הם שחקנים משלימים.
חמישיית סוף הרבע השלישי, שנכנסה בפיגור 13 כללה את זיו, ג'ונדי, בלייזר, קלויארו וסורקין.
אם יאניס באמת חושב שזו חמישיה שיכולה לשנות מומנטום לקראת סוף רבע ותחילת הרבע האחרון, אז הוא דביל והוא צריך לשים את המפתחות כבר עכשיו ולא בסוף העונה.

מעבר לזה שיאניס הביא לפה את הזרים ונראה שהוא לא סומך על רובם, כולל אלו שאמורים היו להיות משמעותיים, הסיפור של אוואנס הרבה יותר חמור בעיני, כי אומרים שעל אוואנס הוא נלחם מול ההנהלה.

נלחמת על אוואנס? רצית אותו פה במקום ג'ונס (בצדק)? משום מה החלטת לזרוק עליו את תפקיד הרכז הראשון מהרגע הראשון? זה עליך, לא עליו - תן לו את המפתחות. כמו שידעת לתת לג'ונס.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי RomanR » 08 אוקטובר 2021, 22:15

Rampel כתב:
גיא כתב:

אני מצטער אבל זה לא תירוץ.

הבחור ידע טוב מאוד שלמעט סקוטי וז'יז'יץ', שאר השחקנים שנשארים הם שחקנים משלימים.
חמישיית סוף הרבע השלישי, שנכנסה בפיגור 13 כללה את זיו, ג'ונדי, בלייזר, קלויארו וסורקין.
אם יאניס באמת חושב שזו חמישיה שיכולה לשנות מומנטום לקראת סוף רבע ותחילת הרבע האחרון, אז הוא דביל והוא צריך לשים את המפתחות כבר עכשיו ולא בסוף העונה.

מעבר לזה שיאניס הביא לפה את הזרים ונראה שהוא לא סומך על רובם, כולל אלו שאמורים היו להיות משמעותיים, הסיפור של אוואנס הרבה יותר חמור בעיני, כי אומרים שעל אוואנס הוא נלחם מול ההנהלה.

נלחמת על אוואנס? רצית אותו פה במקום ג'ונס (בצדק)? משום מה החלטת לזרוק עליו את תפקיד הרכז הראשון מהרגע הראשון? זה עליך, לא עליו - תן לו את המפתחות. כמו שידעת לתת לג'ונס.

יאניס לא נתן גם לג'ונס. כמות המשחקים בהם ג'ונס היה הרכז הראשון היא מועטה. יאניס קם ונופל עם סקוטי, וכולם מבינים את זה היטב וסוגרים אותו

Sent from my RMX2111 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי JarJarBinx » 08 אוקטובר 2021, 22:21

RomanR כתב:יאניס קם ונופל עם סקוטי, וכולם מבינים את זה היטב וסוגרים אותו

חכה מה יקרה כשהעונה תתקדם והוא כבר יהיה מותש מלשחק כל כך הרבה דקות באינטנסיביות של "הכל עלייך"... הרי ברור שבקצב הזה הוא לא ימשיך עונה שלמה
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2021, 13:31

נכון לעכשיו אחת הבעיות הכי גדולות של מכבי בסגל זה שבקו האחורי אין הרבה אופציות למי שייצר נקודות מעבר לווילבקין
לצערי טיילור לא נראה כמו אחד שיסיים עם דאבל פיגרס בממוצע, אלא יותר שחקן שיתן את האפקטיביות שלו בצד ההגנתי, בצד ההתקפי הוא אולי ישפיע אבל לא בטוח שבאמת יהיה פקטור רציני
אם נשים רגע את אוואנס בצד אז אנחנו נשארים רק עם דיבה וזיו בעמדות הגארדים וכמובן ששניהם לא באמת משמעותיים ברמת היורוליג, וגם עם נאנלי שאני לא מצפה לסיים עם יותר מ10 נק' בממוצע ולהיות איזה סקורר ענק

אז למה עשיתי את ההקדמה הזאת בת'רד של אוואנס? בשביל להסביר כמה קינן אוואנס יהיה שחקן משמעותי העונה
הוא בעצם האופציה היחידה של מכבי בקו האחורי לשחקן שבאמת יכול להיות סקורר ולהיות משמעותי בצד ההתקפי מעבר לווילבקין
הוא לגמרי צריך להיות על תקן דורסי ומעבר לניהול המשחק אנחנו נהייה חייבים לקבל ממנו נקודות (והרבה), אני מאוד מקווה שהוא יוכיח שהוא יכול להיות סקורר גם ברמות האלה

כרגע בשני המחזורים הראשונים היה נראה שהוא טיפה מתקשה אבל מצד שני לא קיבל את הקרדיט האמיתי שהוא צריך לקבל
מקווה שבשבוע הכפול הזה הוא יתחיל להראות לנו את הניצוצות שאנחנו רוצים לראות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 11 אוקטובר 2021, 13:59

הבעיה היא שלא משחקים עליו מספיק ?
או שהוא לא דורש את הכדור מספיק ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 אוקטובר 2021, 22:31

אז מסתבר שליגת ווינר זה לא יורוליג.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מילוס » 12 אוקטובר 2021, 23:04

אין בעיה עם שחקני ליגת העל. אפילו רצוי להשתמש במשאב הזה.
אבל כשחקני ספסל, ולא שחקנים שקריטיים להצלחה של מכבי.
ובטח לא בעמדה הכי חשובה שיש.
מילוס

הודעהעל ידי Cobra » 12 אוקטובר 2021, 23:40

בחמש דקות האחרונות שפעם ראשונה במשחק נתנו לו את הכדור ונתנו לו להיות הרכז ולא לעמוד בפינה שווילבקין ונאנלי מנהלים את המשחק !
א. בחמש דקות האלה התחלנו לשחק משהו שדומה לכדורסל
ב. הוא הראה לנו למה הוא מסוגל גם בהתקפה וגם בהגנה ואת כל הכישרון שיש לו רק צריך מאמן נורמלי שידע להוציא את שה
Cobra

הודעהעל ידי Cobra » 12 אוקטובר 2021, 23:41

[quote="Cobra"]בחמש דקות האחרונות שפעם ראשונה במשחק נתנו לו את הכדור ונתנו לו להיות הרכז ולא לעמוד בפינה שווילבקין ונאנלי מנהלים את המשחק !
ב. הוא הראה לנו למה הוא מסוגל גם בהתקפה וגם בהגנה ואת כל הכישרון שיש לו רק צריך מאמן נורמלי שידע להוציא את זה [/quote[
Cobra

הודעהעל ידי itai7 » 12 אוקטובר 2021, 23:43

אוויר
itai7

הודעהעל ידי גיא » 12 אוקטובר 2021, 23:43

Cobra כתב:בחמש דקות האחרונות שפעם ראשונה במשחק נתנו לו את הכדור ונתנו לו להיות הרכז ולא לעמוד בפינה שווילבקין ונאנלי מנהלים את המשחק !
ב. הוא הראה לנו למה הוא מסוגל גם בהתקפה וגם בהגנה ואת כל הכישרון שיש לו רק צריך מאמן נורמלי שידע להוציא את שה
מסכים!
חבל שאין גם אוונס וגם ג׳ונס, שלמד את היורוליג על חשבון מכבי, היה טוב בסוף העונה, ועדיין מוותרים עליו.
גיא

הודעהעל ידי Maccabi18 » 12 אוקטובר 2021, 23:47

Cobra כתב:בחמש דקות האחרונות שפעם ראשונה במשחק נתנו לו את הכדור ונתנו לו להיות הרכז ולא לעמוד בפינה שווילבקין ונאנלי מנהלים את המשחק !

מסכים לחלוטין, הוא וטיילור שחקני הגנה מעולים, אוואנס מנהל משחק שנותנים לו וטיילור עשה פעולות חכמות ולא כפה את עצמו על המשחק. אם יאניס יתן להם יותר קרדיט הוא ירוויח מזה.
Maccabi18

הודעהעל ידי ankram » 13 אוקטובר 2021, 11:31

עוד שחקן שסבל במכבי ופורח במועדון אחר.

https://sports.walla.co.il/item/3464931

אחרי הניצחון הגדול אתמול על אלופת אירופה אנאדולו אפס, בו קלע 16 נקודות והוריד 6 ריבאונדים, צייץ עיתונאי הכדורסל האירופי הבכיר צ'מה דה לוקאס: "העובדה שכריס ג'ונס הגיע לוילרבאן אומרת הרבה על הניהול הטוב של טוני פארקר, אבל גם מציגה את קבוצות היורוליג שויתרו עליו באור רע מאוד".

לצד היכולת הטובה ביורוליג, ג'ונס הולך ומסתמן כמנהיג של הקבוצה. הוא כבר חתום על שלשת ניצחון בליגה, ובריאיון שהעניק בשבוע שעבר אמר ספק בעקיצה למכבי תל אביב, "סוף סוף אני מרגיש מוערך. עושה לי טוב לדעת שסומכים עליי בקבוצה".

נוסיף לזה את מה שאמר זוסמן , וזה מוביל לזה שמכבי כמועדון עושה רע מאד לשחקנים , ואין לי צל של ספק , שזה משפיע על הגיוסים בקיץ , סוכן שחקנים ששחקן שלו כבר נכווה במכבי , יעדיף לשדך שחקנים שלו במועדונים יותר ראויים.

אני בטוח שבמועדון אחר , ריינולדס היה יותר טוב ויותר יעיל , כך גם נאנאלי , כך גם קינן. יש לנו מזל שסקוטי טרם הפנים את זה , שבמכבי הוא לא יגיע לכלום , שים את סקוטי עם מאמן חכם , ומועדון רציני , והוא קל בחמשיית העונה ובפלייאוף , לדעתי בקיץ , גם אם יתאבדו עליו , הוא יעדיף מקום עם סיכוי לפלייאוף , ולא להשאר תקוע עם קבוצת תחתית יורוליג.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי עידן » 13 אוקטובר 2021, 13:40

לא התרשמתי מג'ונס בשום שלב. זה שהוא מצליח עכשיו לתת מספרים יפים בכמה משחקים זה לא אומר הרבה.

גם אם אוואנס יתברר כשחקן לא טוב, זה לא אומר שההחלטה לשחרר את ג'ונס הייתה שגויה.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 13 אוקטובר 2021, 14:09

אני גם לא אהבתי את ימי ג'ונס במכבי, ולגמרי חושב שזה דבר אחד טוב שנעשה פה הקיץ. השאלה היחידה היא, מה החלופה. ובמכבי כמו מכבי, לא לומדים ומהמרים שוב, ושוב, ושוב על העמדה החשובה הזו. לא מאמין שמישהו היה מתלהב מכמה משחקים טובים של ג'ונס, אם היה פה רכז סביר.
ג'ונס מתאים לקבוצת תחתית יורוליג כמו וילרבאן (ושם היא תסיים את העונה), הרבה יותר מלקבוצה עם לחץ ושאיפות כמו מכבי. יש לא מעט שחקנים מהסוג הזה, שילכו ויוציאו מעצם הרבה יותר במקומות כאלה (רוצ'סטי, נגיד. גם זוסמן, אולי).

ואני מאמין שסקוטי כבר הבין שלא ישיג כלום עם מכבי. בינתיים יש לו אחלה חוזה ומעמד של קינג. שנה הבאה הוא במדריד, קל.
מילוס

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, felix_r, Google [Bot], Google Adsense [Bot], מקאדו 3 ו־38 אורחים