המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ההחתמה הכי טובה של מכבי הקיץ לדעתכם

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מהי החתמת הקיץ של מכבי לדעתך?

דריק וויליאמס
4
17%
ג'יימס נאנלי
6
26%
ג'יילן ריינולדס
5
22%
קמרון טיילור
1
4%
קינן אוואנס
7
30%

סך הכול הצבעות : 23

Re: ההחתמה הכי טובה של מכבי הקיץ לדעתכם

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יולי 2021, 21:41

החתמה היא חלק ממכלול נרחב שכולל את יכולות השחקן, התאמתו לסגל, שכר ותנאי החוזה. אם זה לפי איכות השחקן נטו, זה כבר משהו אחר.
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 26 יולי 2021, 21:47

הצבעתי לנאנלי ולטעמי אין פה שום ספק.

גם ברזומה, גם בניסיון, גם באישיות אבל לדעתי גם במה שהוא מביא לשולחן - אם הוא בכושר הוא 3&D ברמה הכי גבוהה באירופה. לי היה מאוד חסר 3 טבעי במכבי של השנים האחרונות וסוף סוף יהיה כזה.

גם אם ממשיכים בדירוג, כנראה שהבא בתור זה ג'יילן ריינולדס שמשלים את ז'יז'יץ' התקפית בצורה טובה, כשהגנתית ביתרונות הוא מוסיף מימד של אתלטיות, שלוקה בחסר אצל ז'יז'יץ' והוא בעל חסרונות מאוד דומים.
אני אישית חושב שיש הגזמה לגבי הזלזול ביכולות ההגנתיות של הסנטרים שלנו. כן, אם השיטה תמשיך להיות הגנת חילופים אוטומטית, זה ממש לא יעבוד. אבל איזה קטע, יש עוד שיטות הגנתיות בכדורסל. כמובן שאם לא יבוצעו התאמות כדי להחביא את החסרונות של השחקנים בעמדה 5 אז גם ריינולדס יראה בדיעבד כהחתמה לא טובה.

בהמשך ישיר, ההחתמה של ריינולדס דרשה מעמדה 4 אלמנטים הגנתיים שוויליאמס לא מביא ועד שלא יוכח שהוא מסוגל לזה אני לא רואה אותו כהחתמה טובה בכלל. אם למשל קבוקלו היה מגיע על העמדה הזו, אני כבר לא בטוח שהקול שלי הולך לנאנלי. בטח לא חד משמעית.

לגבי אוואנס, אני מאוד מקווה ומאחל לכולנו שנסתכל על הקיץ הזה בדיעבד ונזכור אותו כקיץ שהוא חתם פה. אבל כרגע, עם כל הפוטנציאל והכשרון, הוא עדיין הימור - הימור שלא שיחק ברמה שקרובה ליורוליג, הימור שנזרק לרמה הזו ישירות לחמישיה.
להגיד שהוא ההחתמה הטובה של הקיץ זה או ממש לעוף על רמת ליגת הפח שלנו, או לשנוא את הבניה לחלוטין ולהצביע לפוטנציאל של אולי ו.. (שאגב, מי אמר שטיילור לא עונה לקריטריון הזה?)

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 27 יולי 2021, 00:58

מוזמנים להעיף מבט בסרטון שהכנתי שמסכם את כל ההחתמות של מכבי לקיץ הנוכחי :

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 27 יולי 2021, 11:22

Jack55 כתב:מוזמנים להעיף מבט בסרטון שהכנתי שמסכם את כל ההחתמות של מכבי לקיץ הנוכחי :

כל הכבוד על כך שהתחלת לגוון במוזיקה :)

אילו זר היה נקלע לסרטון, עד ננאלי היה חושב שבכדורסל מותר רק להטביע :)

כנראה שאת ההגנה במכבי העונה יתנו מספרי השלוש ננאלי וטיילור.

איך עשית את זה לג'ייק כהן? שמת אותו אחרון אחרי כל מופע ההטבעות הזה. ככה חוסר האתלטיות שלו נראה פתטי במיוחד :)

נקווה, שיאניס ילמד את סורקין הגנה, כמו שהוא לימד את דני אבדיה, כי את האתלטיות ואת הפוטנציאל להיות שומר סולידי יש לסורקין.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Gevaudan, עידן ו־37 אורחים