המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

כדורסל ישראלי 21/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 21/22

הודעהעל ידי Cobra » 16 אוגוסט 2021, 11:09

ים מדר עשוי לשחק באולם הגרמנית אם לא יקבל חוזה בnba
Cobra

הודעהעל ידי Cobra » 18 אוגוסט 2021, 17:02

ציפר חתם בבאר שבע
Cobra

הודעהעל ידי felix_r » 18 אוגוסט 2021, 21:28

Cobra כתב:ציפר חתם בבאר שבע

:dance4
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Mitelka » 22 אוגוסט 2021, 10:51

ג'ילייאן אדמס חתם בהפועל ירושלים. שיחק בעיקר בg ליג עם אפיזודה קצרה בשאלון בצרפת.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
תמונה
Mitelka

הודעהעל ידי em28 » 22 אוגוסט 2021, 20:45

ואללה, עוד יש לי חשבון פה... :eek
שימו לב למשהו שאם הוא לא צירוף מיקרים - זו רוח הקודש ששוב שורה על הארנה:

הבוקר כשהפועל הודיעה על החתמת התכשיט חיפשתי סירטונים של אדאמס ומצאתי אדאמס אחר - טועים, טעות, טעה, טעינו !
אבל שימו לב להמשך (* קרדיט: stavs):

1. לשני השחקנים קוראים בעברית ג'יילן אדאמס, אבל שלנו Jalen, השני Jaylen.
2. שניהם בני 25, נולדו בהפרש של חמישה חודשים
3. אח של האדאמס השני שיחק עם האדאמס שלנו ביו-קון.
4. האדאמס שלנו החליף את האדאמס השני ב-2019 בקבוצה ב-G-ליג
5. שני האדאמסים קלעו כמעט אותו דבר ב-G-ליג.
6. היום !! שניהם חתמו על חוזים בקבוצות חדשות, אחד בהפועל והשני בסידני.
7. ההודעות על ההחתמות יצאו בהפרש של 20 דק' זו מזו.

הזוי !! :unsure
אני רק מקווה שנקבל את היותר מוצלח מביניהם... שלא ניפול על הקונילמל הלא נכון.
em28

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 אוגוסט 2021, 21:53

em28 כתב:ואללה, עוד יש לי חשבון פה... :eek
שימו לב למשהו שאם הוא לא צירוף מיקרים - זו רוח הקודש ששוב שורה על הארנה:

הבוקר כשהפועל הודיעה על החתמת התכשיט חיפשתי סירטונים של אדאמס ומצאתי אדאמס אחר - טועים, טעות, טעה, טעינו !
אבל שימו לב להמשך (* קרדיט: stavs):

1. לשני השחקנים קוראים בעברית ג'יילן אדאמס, אבל שלנו Jalen, השני Jaylen.
2. שניהם בני 25, נולדו בהפרש של חמישה חודשים
3. אח של האדאמס השני שיחק עם האדאמס שלנו ביו-קון.
4. האדאמס שלנו החליף את האדאמס השני ב-2019 בקבוצה ב-G-ליג
5. שני האדאמסים קלעו כמעט אותו דבר ב-G-ליג.
6. היום !! שניהם חתמו על חוזים בקבוצות חדשות, אחד בהפועל והשני בסידני.
7. ההודעות על ההחתמות יצאו בהפרש של 20 דק' זו מזו.

WTF
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי em28 » 22 אוגוסט 2021, 22:08

הייתי, עכשיו כבר לא.
em28

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 אוגוסט 2021, 22:20

em28 כתב:הייתי, עכשיו כבר לא.
ההודעה שלו נמחקה. זו ממש לא רוח הפורום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 22 אוגוסט 2021, 22:33

מה אתה אומר שמואל..

אני הייתי תחת הרושם שזה פורום צהבת. שזה פורום אוהדי מכבי.

לא היה בתגובה הזו שום ביטוי שהצדיק מחיקה שלה. הביטוי צ'יפופו ליג נאמר פה המון פעמים ולא רק על ידי. הדבר היחיד שהפריע לך בה היא שגם אתה אוהד מגדל להנאתך פה מדי פעם, כשהערות לגבי פורום צ'ה הופנו גם אליך בעבר ולא נמחקו.

ספר לי בבקשה מה רוח הפורום, שהינו פורום אוהדי מכבי, ואיך דיבורים על רוחות כאלו ואחרות ששוררות בארנה משקפות אותו.

אם הרוח היא במקרה סתימת פיות לאוהדים שלא מעוניינים שיתנהלו כאן שיחות אהדה לקבוצות יריבות, או בכלל קבוצות שהן לא מכבי, אני אשמח שתגיד את זה ולא תמחק הודעות.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 אוגוסט 2021, 23:20

Rampel כתב:מה אתה אומר שמואל..

לא היה בתגובה הזו שום ביטוי שהצדיק מחיקה שלה. הביטוי צ'יפופו ליג נאמר פה המון פעמים ולא רק על ידי. הדבר היחיד שהפריע לך בה היא שגם אתה אוהד מגדל להנאתך פה מדי פעם, כשהערות לגבי פורום צ'ה הופנו גם אליך בעבר ולא נמחקו.

ספר לי בבקשה מה רוח הפורום, שהינו פורום אוהדי מכבי, ואיך דיבורים על רוחות כאלו ואחרות ששוררות בארנה משקפות אותו.

אם הרוח היא במקרה סתימת פיות לאוהדים שלא מעוניינים שיתנהלו כאן שיחות אהדה לקבוצות יריבות, או בכלל קבוצות שהן לא מכבי, אני אשמח שתגיד את זה ולא תמחק הודעות.

רוח הפורום היא לכבד אחד את השני, וההודעה שלך הייתה לא מכבדת ומעליבה. בא לפה גולש וכתב הודעה לגיטימית ומעניינת, לא התריס ולא התבטא בעד קבוצה כזו או אחרת ובטח שלא הביע אהדה. אז למה לא להתייחס אליו בכבוד גם כן?
דרך אגב, בעבר היו פה אוהדים של קבוצות אחרות והם התקבלו בברכה, כל עוד השיח היה מכבד. אין שום חוק בפורום שאוסר על כך.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 22 אוגוסט 2021, 23:23

אני אשמח שיהיו פה אוהדים מקבוצות נוספות ולא ראיתי משהו לא מכבד בהודעה של רמפל.
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 23 אוגוסט 2021, 00:05

שמואל1 כתב:

רוח הפורום היא לכבד אחד את השני, וההודעה שלך הייתה לא מכבדת ומעליבה. בא לפה גולש וכתב הודעה לגיטימית ומעניינת, לא התריס ולא התבטא בעד קבוצה כזו או אחרת ובטח שלא הביע אהדה. אז למה לא להתייחס אליו בכבוד גם כן?
דרך אגב, בעבר היו פה אוהדים של קבוצות אחרות והם התקבלו בברכה, כל עוד השיח היה מכבד. אין שום חוק בפורום שאוסר על כך.

הגולש בא לפה וכתב:

די ברור מהסיומת הזו את מי הגולש אוהד.

כמו שאין לאף אחד פה בעיה שהפועל ואוהדיה מכונים פה עכברושים, או שלל עקיצות אחרות על קבוצות אחרות פה בפורום, ככה לגיטימי שיהיו פה עקיצות גם על מגדל או אוהדי מגדל שרוצים לספר לנו על הקבוצה שנבנית להם הקיץ.
זה פורום צהבת. למה אתה מצפה בדיוק? אתה אדמין בפורום אוהדי מכבי. תתנהג כמו אחד כזה.

ולמען הסר ספק, שיהיה ברור, שאין לי שום בעיה לגבי שיח על קבוצות ישראליות אחרות, כל עוד הוא בקונטקסט המתאים. כמו שפליקס נהנה לספר לנו על מה שקורה בב"ש, או כרמל בנס ציונה (אגב, לא זוכר שמחקו את התגובה שלי כשרשמתי שעיר לא אמיתית זכתה בתואר לא אמיתי) וכמו שגם אני עקבתי אחרי ראשון כשהייתה האמיצה היחידה להתרחק ממפעלי האשפה של פיבא וניסתה את מזלה ביורוקאפ.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 אוגוסט 2021, 00:09

Rampel כתב:
שמואל1 כתב:

הגולש בא לפה וכתב:

די ברור מהסיומת הזו את מי הגולש אוהד.

כמו שאין לאף אחד פה בעיה שהפועל ואוהדיה מכונים פה עכברושים, או שלל עקיצות אחרות על קבוצות אחרות פה בפורום, ככה לגיטימי שיהיו פה עקיצות גם על מגדל או אוהדי מגדל שרוצים לספר לנו על הקבוצה שנבנית להם הקיץ.
זה פורום צהבת. למה אתה מצפה בדיוק? אתה אדמין בפורום אוהדי מכבי. תתנהג כמו אחד כזה.

ולמען הסר ספק, שיהיה ברור, שאין לי שום בעיה לגבי שיח על קבוצות ישראליות אחרות, כל עוד הוא בקונטקסט המתאים. כמו שפליקס נהנה לספר לנו על מה שקורה בב"ש, או כרמל בנס ציונה (אגב, לא זוכר שמחקו את התגובה שלי כשרשמתי שעיר לא אמיתית זכתה בתואר לא אמיתי) וכמו שגם אני עקבתי אחרי ראשון כשהייתה האמיצה היחידה להתרחק ממפעלי האשפה של פיבא וניסתה את מזלה ביורוקאפ.

יש הבדל בין עקיצה בקטע טוב ומצחיק (כמו שנס ציונה לא עיר אמיתית) לבין הודעה לא מכבדת שגורמת לגולש להרגיש לא רצוי פה. ההבדל פה באמת לא ברור?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 23 אוגוסט 2021, 00:23

ההבדל פה הוא שכשכל הדוגמאות שציינתי נכתבו, הן נכתבו בקונטקסט של גוף שלישי, או כמו שאמרתי בקונטקסט המתאים. לא באהדה לקבוצה, ובטח ובטח שלא לקבוצה יריבה.

אני ארשום שוב שמואל, אתה אדמין בפורום צהבת - פורום אוהדי מכבי. במקום למחוק הודעות של אוהדי מכבי אחרים פה, תתנהג לפחות כמו אוהד מכבי. כשהודעות דומות לאלו שרשמתי הופנו אליך לא ראיתי שמחקת אותם. אולי כי הם הופנו על ידי אדמינים אחרים ואני חפ"ש בפורום בעיניך, אז אתה מרגיש בנוח לסתום לי את הפה.

אז סורי, אני אוהד מכבי, בפורום אוהדי מכבי, לא חושב שיש מקום לפוסטים ברוח שמתאים לת'רד "ג'יילן אדאמס חתם" בפורום צ'ה.

אם רוצים לרשום את אותו הקטע בלי אמירות על רוחות קודש בארנה ותקוות כאלו ואחרות לגבי שחקן שהולך לשחק שם, אז זה יכול להתאים. היות וזה נרשם, כמו שזה נרשם, שוב, בפורום אוהדי מכבי, העקיצה במקום.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי שמואל1 » 23 אוגוסט 2021, 01:27

Rampel כתב:ההבדל פה הוא שכשכל הדוגמאות שציינתי נכתבו, הן נכתבו בקונטקסט של גוף שלישי, או כמו שאמרתי בקונטקסט המתאים. לא באהדה לקבוצה, ובטח ובטח שלא לקבוצה יריבה.

אני ארשום שוב שמואל, אתה אדמין בפורום צהבת - פורום אוהדי מכבי. במקום למחוק הודעות של אוהדי מכבי אחרים פה, תתנהג לפחות כמו אוהד מכבי. כשהודעות דומות לאלו שרשמתי הופנו אליך לא ראיתי שמחקת אותם. אולי כי הם הופנו על ידי אדמינים אחרים ואני חפ"ש בפורום בעיניך, אז אתה מרגיש בנוח לסתום לי את הפה.

אז סורי, אני אוהד מכבי, בפורום אוהדי מכבי, לא חושב שיש מקום לפוסטים ברוח שמתאים לת'רד "ג'יילן אדאמס חתם" בפורום צ'ה.

אם רוצים לרשום את אותו הקטע בלי אמירות על רוחות קודש בארנה ותקוות כאלו ואחרות לגבי שחקן שהולך לשחק שם, אז זה יכול להתאים. היות וזה נרשם, כמו שזה נרשם, שוב, בפורום אוהדי מכבי, העקיצה במקום.

צר לי, אבל אתה לא מחליט לאילו פוסטים יש מקום בפורום ולאילו לא.
מעבר על חוקי הפורום, שזה מה שעשית, מצדיק מחיקת הודעה ואתה יכול להתלונן ולהתווכח עד מחר.

לעקיצות האישיות (שלא מוסיפות לך הרבה כבוד) אני לא אתייחס ומבחינתי הדיון הזה הסתיים והודעות נוספות בנושא ימחקו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 23 אוגוסט 2021, 01:51

מעבר על חוקי הפורום עלאק

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי itai7 » 23 אוגוסט 2021, 10:20

על פי יעקב מאיר מישראל היום, שון דוסון חוזר לישראל וסיכם בבני הרצליה
itai7

הודעהעל ידי Rampel » 23 אוגוסט 2021, 10:33

אחד המפוספסים שהיו פה. שיהיה לו בהצלחה ושיהיה בריא.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי my man » 23 אוגוסט 2021, 10:47

למה בעצם אבישי גורדון לא המשיך בגלבוע גליל? הבנאדם הביא אותם למרחק משחק מאליפות?!
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 23 אוגוסט 2021, 11:24

קבוצה מעניינת מאוד נבנתה בהרצליה
A.Parker

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־152 אורחים