המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

כדורסל ישראלי 21/22

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 21/22

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 דצמבר 2021, 15:29

A.Parker כתב:מכבי ישנה בעמידה. מביך מאוד.
מעניין אם סעיף היציאה ליורוליג כולל את מכבי.
לא כולל את מכבי כמובן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 31 דצמבר 2021, 16:10

שמואל1 כתב:
לא כולל את מכבי כמובן

ממש מחדל של מכבי.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 דצמבר 2021, 16:18

A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
לא כולל את מכבי כמובן

ממש מחדל של מכבי.
זה מהלך אסטרטגי גדול של ירושלים. מעבר לכך שהביאו את רכז העתיד של ישראל, הם הבטיחו גם שלא ישחק במכבי.
ים מדר גם ככל הנראה ימשיך באירופה או ב NBA.
מכבי נשארה בלי כלום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 31 דצמבר 2021, 16:26

שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
לא כולל את מכבי כמובן

ממש מחדל של מכבי.
זה מהלך אסטרטגי גדול של ירושלים. מעבר לכך שהביאו את רכז העתיד של ישראל, הם הבטיחו גם שלא ישחק במכבי.
מכבי נשארה בלי כלום.
איפה מצוין שיש סעיף בלי מכבי?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 31 דצמבר 2021, 16:28

Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
לא כולל את מכבי כמובן

ממש מחדל של מכבי.
מכבי נשארה בלי כלום.
איפה מצוין שיש סעיף בלי מכבי?

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=390587

כמו בכל חוזה עם שחקן מרכזי שמבקש, גם בחוזה הזה הוכנס סעיף יציאה ליורוליג - אך לא לקבוצות מישראל.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Rampel בתאריך 31 דצמבר 2021, 16:28, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Jack55 » 31 דצמבר 2021, 16:28

תודה עדי
מביך מאוד עבור מכבי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 31 דצמבר 2021, 16:35

שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:
שמואל1 כתב:
לא כולל את מכבי כמובן

ממש מחדל של מכבי.
מכבי נשארה בלי כלום.

בלי כלום זה ממש לא מדויק , חוץ מזה שמענו כבר על כל מיני ' שחקני העתיד ' הישראלים שתמיד תמיד מתחילים כאיזה הבטחה גדולה ובמקרה הטוב הופכים לאיזה שחקן יורוליג זניח , שום החתמה של שום ישראלי לא מטרידה אותי , מכבי כבר עשרות שנים נופלת וקמה על הזרים שלה נועם דוברת הוא סתם עוד ישראלי שעבר מקבוצה לקבוצה , מה שבאמת צריך להטריד זה איך קבוצה כמו ירושלים מצליחה להתחזק בכמה זרים ורק במכבי תמיד לא מוצאים או מתקשים למצוא זרים כי ' השוק קשה ' .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי מילוס » 31 דצמבר 2021, 18:54

אם השוק "קשה", זה אומר שבשנים קודמות השוק היה רווי? כי אני לא זוכר שחקן אחד שאי-פעם נחת פה בשלב הזה ולא היה כישלון גמור. זה שוב מחזיר אותנו לאותה נקודה, שזה לא משנה איזה שחקן חסר, או כמה כסף יש - לאנשים שאחראים על זה יש 0 אחוזי הצלחה בלמצוא את השחקן הנכון, וזה לא יהיה שונה גם עכשיו.
והאמת שעניין דוברת כן צריך להדאיג. גם כי זה מראה כמה המערכת במכבי לא מתפקדת, וגם כי בעונה כ"כ אינטנסיבית, אתה פשוט לא יכול להסתמך רק על 8 זרים (כשבמכבי, לפחות חצי מהם הם לרוב זרים פח), ואם מסתכלים על השוק הישראלי הלגמרי-לא-רווי, דוברת הוא מהבודדים שכן היו עשויים, בתוך שנתיים, לתרום למכבי.
מילוס

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 דצמבר 2021, 18:57

מילוס כתב:אם השוק "קשה", זה אומר שבשנים קודמות השוק היה רווי? כי אני לא זוכר שחקן אחד שאי-פעם נחת פה בשלב הזה ולא היה כישלון גמור. זה שוב מחזיר אותנו לאותה נקודה, שזה לא משנה איזה שחקן חסר, או כמה כסף יש - לאנשים שאחראים על זה יש 0 אחוזי הצלחה בלמצוא את השחקן הנכון, וזה לא יהיה שונה גם עכשיו.
והאמת שעניין דוברת כן צריך להדאיג. גם כי זה מראה כמה המערכת במכבי לא מתפקדת, וגם כי בעונה כ"כ אינטנסיבית, אתה פשוט לא יכול להסתמך רק על 8 זרים (כשבמכבי, לפחות חצי מהם הם לרוב זרים פח), ואם מסתכלים על השוק הישראלי הלגמרי-לא-רווי, דוברת הוא מהבודדים שכן היו עשויים, בתוך שנתיים, לתרום למכבי.

בדיוק, במיוחד עם איך שיפתח זיו נראה. מכבי הייתה מוכרחה להביא את דוברת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי RomanR » 31 דצמבר 2021, 21:26

אני היחידי שממש לא עף על ההחתמה של דוברת? לא ראיתי ממנו שום דבר עדיין ששווה את הריור המסיבי שהולך פה

Sent from my RMX2111 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי עידן » 31 דצמבר 2021, 21:30

RomanR כתב:אני היחידי שממש לא עף על ההחתמה של דוברת? לא ראיתי ממנו שום דבר עדיין ששווה את הריור המסיבי שהולך פה

אתה לא היחיד. יש לו פוטנציאל, אבל לא חסרים ישראלים עם פוטנציאל שמעולם לא מומש.
עידן

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 דצמבר 2021, 21:50

RomanR כתב:אני היחידי שממש לא עף על ההחתמה של דוברת? לא ראיתי ממנו שום דבר עדיין ששווה את הריור המסיבי שהולך פה

רכז גבוה עם קליעה וראיית משחק, רק בן 19.
פוטנציאל עצום, לדעתי יותר מים מדר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Asf » 01 ינואר 2022, 19:47

גם. אני בגישה שלא צריך להוציא להתאמץ יותר מדי בשביל ישראילים שלא הוכיחו כלום. ההשפעה שלהם בכל מקרה על הצלחת הקבוצה (לפחות ע"פ הסתמכות על העשור האחרון + ) צפויה להיות זניחה.

כמובן מקווה שהוא יממש את הפוטנציאל שלו. ואם זה יקרה זה לא שמכבי פספסה שחקן, בתום החוזה יהיה בסך הכל בן 22, לא יקרה כלום אם מכבי יקחו אותו רק אז בתור שחקן מוכח.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי מילוס » 01 ינואר 2022, 22:57

אתם מדברים כאילו שיש כזה שפע של ישראלים.
בואו, הישראלים שלנו בשנים האחרונות הם זיו, ג'ונדי, סנדי השלישי, ג'ייק הרביעי, עידן אלבר, בלייזר ואיתי שגב. לא רק שהם שווים כלום ברמת יורוליג, אפילו בליגה הם לא נתנו למכבי שום יתרון.
אני לא הייתי בעד להביא את דוברת השנה, כי הוא עוד לא ברמה. אבל כן אפשר להביא ולהשאיל.
אין פה איזה אובר-התלהבות ממנו, אבל בתוך שנה-שנתיים הוא יהיה או הישראלי הכי טוב מחוץ לאמריקה, או גילי מוסינזון של דור ה-Z. זה תמיד הימור, זה הביזנס, וצריך לדעת להסתכל קדימה (משהו שמכבי לא עושים כבר שנים). אז שווה לוותר על הפוטנציאל שלו ל-4 השנים הקרובות? מי ישמע איזה כוכבים מוכחים כן מגיעים לפה..
מילוס

הודעהעל ידי שמוליק » 01 ינואר 2022, 23:38

מילוס כתב:אתם מדברים כאילו שיש כזה שפע של ישראלים.
בואו, הישראלים שלנו בשנים האחרונות הם זיו, ג'ונדי, סנדי השלישי, ג'ייק הרביעי, עידן אלבר, בלייזר ואיתי שגב. לא רק שהם שווים כלום ברמת יורוליג, אפילו בליגה הם לא נתנו למכבי שום יתרון.
אני לא הייתי בעד להביא את דוברת השנה, כי הוא עוד לא ברמה. אבל כן אפשר להביא ולהשאיל.
אין פה איזה אובר-התלהבות ממנו, אבל בתוך שנה-שנתיים הוא יהיה או הישראלי הכי טוב מחוץ לאמריקה, או גילי מוסינזון של דור ה-Z. זה תמיד הימור, זה הביזנס, וצריך לדעת להסתכל קדימה (משהו שמכבי לא עושים כבר שנים). אז שווה לוותר על הפוטנציאל שלו ל-4 השנים הקרובות? מי ישמע איזה כוכבים מוכחים כן מגיעים לפה..

דברת לא הימור. בחור צעיר, מאוד מוכשר שנמצא בתקופה לא טובה. הוא חזק מנטאלית ומאוד חכם ויצא מזה עוד העונה. לא מבין מה קרה לגישת מכבי הדורסת מפעם (כל הטובים בארץ מגיעים אליה). אני לא רואה ישראלי טוב מדברת להוציא ים מדר.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי TAYO » 01 ינואר 2022, 23:49

שמוליק כתב:
מילוס כתב:אתם מדברים כאילו שיש כזה שפע של ישראלים.

דברת לא הימור. בחור צעיר, מאוד מוכשר שנמצא בתקופה לא טובה. הוא חזק מנטאלית ומאוד חכם ויצא מזה עוד העונה. לא מבין מה קרה לגישת מכבי הדורסת מפעם (כל הטובים בארץ מגיעים אליה). אני לא רואה ישראלי טוב מדברת להוציא ים מדר.
דברת עדיין לא מהטובים בארץ. רחוק מזה. יש פוטנציאל ואם ימומש עוד שלוש שנים, יגיע למכבי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 01 ינואר 2022, 23:58

לא ממהר להתלהב מישראלים, אבל דברת מוכשר מאוד וכבר הוכיח את עצמו (ברמת הליגה, אבל הוכיח), כשהוא רק בן 18. העונה הוא מאוד מאכזב, אבל עדיין יש לו את החבילה השלמה להיות אחד הטובים בדור הזה. התקרה שלו גבוהה ממדר לדוגמא.

ממש מחדל של מכבי. אין מילה אחרת.
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 02 ינואר 2022, 00:02

A.Parker כתב:לא ממהר להתלהב מישראלים, אבל דברת מוכשר מאוד וכבר הוכיח את עצמו (ברמת הליגה, אבל הוכיח), כשהוא רק בן 18. העונה הוא מאוד מאכזב, אבל עדיין יש לו את החבילה השלמה להיות אחד הטובים בדור הזה. התקרה שלו גבוהה ממדר לדוגמא.

מה אתה מצפה שמכבי תעשה איתו בדיוק?

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי A.Parker » 02 ינואר 2022, 00:16

TAYO כתב:
A.Parker כתב:לא ממהר להתלהב מישראלים, אבל דברת מוכשר מאוד וכבר הוכיח את עצמו (ברמת הליגה, אבל הוכיח), כשהוא רק בן 18. העונה הוא מאוד מאכזב, אבל עדיין יש לו את החבילה השלמה להיות אחד הטובים בדור הזה. התקרה שלו גבוהה ממדר לדוגמא.

יכלה להחתים אותו גם. אולי אפילו מבצעת טרייד על זיו (עם העברת כסף במידה ויתעקשו).
או שהיו משאילים אותו לקבוצה אחרת/משאירים בראשון (ואז חוסכים עוד קצת בבייאאוט).
אתה לא שומע ששחקן כזה עובר לקבוצה אחרת לשלוש שנים וחצי ולא עושה כלום.
A.Parker

הודעהעל ידי TAYO » 02 ינואר 2022, 00:24

A.Parker כתב:
TAYO כתב:

יכלה להחתים אותו גם. אולי אפילו מבצעת טרייד על זיו (עם העברת כסף במידה ויתעקשו).
או שהיו משאילים אותו לקבוצה אחרת/משאירים בראשון (ואז חוסכים עוד קצת בבייאאוט).
אתה לא שומע ששחקן כזה עובר לקבוצה אחרת לשלוש שנים וחצי ולא עושה כלום.
לקנות ולהשאיל לכמה זמן? עדיף שיצמח בירושלים ואם יוכיח את עצמו הוא כבר יגיע למכבי. בהשאלה להרצליה לא יצמח ממנו כלום.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: felix_r, Google [Bot], עידן ו־26 אורחים