Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

גמר גביע ווינר: מכבי ת"א - הפועל אילת, ראשון, 20:45

24 ספטמבר 2021, 16:37

משחק על תואר ראשון העונה

Re: גמר גביע ווינר: מכבי ת

24 ספטמבר 2021, 16:38

בעיקר חשוב להכניס את וויליאמס לעניינים

24 ספטמבר 2021, 16:45

יהיה מעניין
קשה לי להאמין שזיו ישחק עם הקרסול הנפוח שלו, מצפה מאוונס להתעורר
יש להם את אלן שהיה מרשים מאוד במשחק הקודם

25 ספטמבר 2021, 18:58

אין טעם להוריד ציפיות או לעוות את המציאות - הבדלי הרמות על הנייר עצומים, פחות מניצחון מוחץ וחד משמעי תהיה הפתעה שלא לומר הפתעה מביכה

25 ספטמבר 2021, 19:26

ספרופולוס שמח להתבשר שהפגיעה בקרסול של יפתח זיו, שסיים עם כאבים את חצי הגמר מול הפועל ירושלים, אינה חמורה במיוחד והוא בסגל להתמודדות מול האילתים. מי שיישבו הפעם בחוץ ולא ישחקו הם דריק וויליאמס, אנטה ז'יז'יץ', קמרון טיילור ושחקן קבוצת הנוער נדב ינקוביץ' שמעבה את הסגל באימונים.

Re: גמר גביע ווינר: מכבי ת"א - הפועל אילת, ראשון, 21:00

25 ספטמבר 2021, 19:30

itai7 כתב:ספרופולוס שמח להתבשר שהפגיעה בקרסול של יפתח זיו, שסיים עם כאבים את חצי הגמר מול הפועל ירושלים, אינה חמורה במיוחד והוא בסגל להתמודדות מול האילתים. מי שיישבו הפעם בחוץ ולא ישחקו הם דריק וויליאמס, אנטה ז'יז'יץ', קמרון טיילור ושחקן קבוצת הנוער נדב ינקוביץ' שמעבה את הסגל באימונים.
עושה רושם שזיזיץ׳ מקבל פיחות חד (וראוי?) במעמדו…

Sent from my iPhone using Tapatalk

25 ספטמבר 2021, 19:40

הסגל למחר: ג'ון דיברתולומיאו, סקוטי ווילבקין, קינן אוואנס, עידו מנצ'ל, אנג'לו קלויארו, ג'יילן ריינולדס, רומן סורקין, עוז בלייזר, ג'ייק כהן, ג'יימס נאנלי, עודד ברנדוויין ויפתח זיו.

25 ספטמבר 2021, 20:27

Shay_uzan כתב:הסגל למחר: ג'ון דיברתולומיאו, סקוטי ווילבקין, קינן אוואנס, עידו מנצ'ל, אנג'לו קלויארו, ג'יילן ריינולדס, רומן סורקין, עוז בלייזר, ג'ייק כהן, ג'יימס נאנלי, עודד ברנדוויין ויפתח זיו.
למה טיילור בחוץ?

25 ספטמבר 2021, 22:49

אני לגמרי לא מבין למה וויליאמס וטיילור, שנראו שניהם כמו עב"מים במשחק הבודד ששיחקו, מחוץ לסגל במשחק האחרון לפני היורוליג.
למה לא לקרקע את קלויארו למשל, ולתת לוויליאמס להיכנס לעניינים? הוא כ"כ קריטי לנו מול פאקין אילת הנגר הזה?

25 ספטמבר 2021, 22:52

מילוס כתב:אני לגמרי לא מבין למה וויליאמס וטיילור, שנראו שניהם כמו עב"מים במשחק הבודד ששיחקו, מחוץ לסגל במשחק האחרון לפני היורוליג.
למה לא לקרקע את קלויארו למשל, ולתת לוויליאמס להיכנס לעניינים? הוא כ"כ קריטי לנו מול פאקין אילת הנגר הזה?

בדיוק. אני הייתי משאיר בחוץ את קלויארו ונאנלי (ששיחק את כל גביע ווינר).

25 ספטמבר 2021, 23:00

כי יאניס רוצה לנצח ולקחת את התואר ודריק וטיילור לא תרמו כלום

25 ספטמבר 2021, 23:00

מילוס כתב:אני לגמרי לא מבין למה וויליאמס וטיילור, שנראו שניהם כמו עב"מים במשחק הבודד ששיחקו, מחוץ לסגל במשחק האחרון לפני היורוליג.

קלואריו שחקן יותר משמעותי בקבוצה מאשר טיילור וכנראה שספרופולוס רוצה להריץ את החמישיות החזקות לקראת חמישי
וויליאמס באמת היה נראה כמו הצל של עצמו ויצטרך להתעשת ומהר כי לדעתי הוא יקבל לא מעט דקות בעמדה 5 בהיעדרו של זיזיץ

25 ספטמבר 2021, 23:08

‏בעקבות פציעת ז'יז'יץ': מכבי ת"א מחפשת אחר סנטר שיסכים להגיע בחוזה זמני לחודשיים
‎@sport5il

25 ספטמבר 2021, 23:09

מאמין שמשאיר את קלויארו כי עכשיו בלי זיזיץ יצטרכו להכניס לעניינים כמה שיותר את הגבוהים שלמות

בנוגע לוויליאמס, מאוד מוזר ומקווה שזה לא בגלל ענייני כשירות וכו׳ (מזכיר שבהתחלה אמרו ושהוא אמור להיות בספק לבאיירן)

25 ספטמבר 2021, 23:21

Mmm כתב:‏בעקבות פציעת ז'יז'יץ': מכבי ת"א מחפשת אחר סנטר שיסכים להגיע בחוזה זמני לחודשיים
‎@sport5il

מה עם אמרה סטודמייאר?
השאלה היא כמה זמן ייקח לו להיכנס לכושר...

25 ספטמבר 2021, 23:44

BIG sofo כתב:
Mmm כתב:‏בעקבות פציעת ז'יז'יץ': מכבי ת"א מחפשת אחר סנטר שיסכים להגיע בחוזה זמני לחודשיים
‎@sport5il

מה עם אמרה סטודמייאר?

אם אתה בקטע של שחקני עבר, אז ויקטור אלכסנדר יותר מתאים לתקציב.

25 ספטמבר 2021, 23:48

מילוס כתב:
BIG sofo כתב:
‎@sport5il

מה עם אמרה סטודמייאר?

אם שחקני עבר יש גם את קולטון אייברסון ומלקולם תומאס שפנויים
אם אתה בקטע של שחקני עבר, אז ויקטור אלכסנדר יותר מתאים לתקציב.

25 ספטמבר 2021, 23:58

מסכים

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

26 ספטמבר 2021, 00:12

משחק הכנה יותר או פחות לא באמת ישנה עם קלויארו.
גם ככה אף אחד לא מצפה ממנו ליותר מלתת גוף ולקפוץ ראש על כדורים תועים.
וויליאמס צריך כל דקה כזאת.

26 ספטמבר 2021, 00:13

מילוס כתב:משחק הכנה יותר או פחות לא באמת ישנה עם קלויארו.
גם ככה אף אחד לא מצפה ממנו ליותר מלתת גוף ולקפוץ ראש על כדורים תועים.
וויליאמס צריך כל דקה כזאת.
חד משמעית וויליאמס כן, אכן לא ברור
כמו שאמרתי אני מאוד מקווה שלא מסתירים איזה משהו
פרסם תגובה