המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד באסקוניה, 16 באפריל, שלישי, 20:00

מכבי החתימה את מתיאס לסורט לחודשיים - שוחרר

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי החתימה את מתיאס לסורט לחודשיים + אופציה להארכה

הודעהעל ידי Shay_uzan » 27 ספטמבר 2021, 14:48

וואלה מפתיע שהחתימו כל כך מהר ובכלל שהחתימו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2021, 14:49

A.Parker כתב:להחזיק סגל עם כל כך הרבה זרים זה מוגזם מאוד.
שנזכיר מה היה לפניי שנתיים?
ווילבקין, דורסי, וולטרס, ג’קסון, בראיינט, קלויארו, בלאק, האנטר, ריינולדס, אייסי

ג’קסון חתם שוולטרס נפצע בפעם הראשונה ונשאר בסגל גם לתקופה שבה וולטרס חזר מהפציעה (עד שנפצע שוב לצערינו)

זה ממש לא מוגזם, כששחקן נפצע לתקופה לא קצרה ולא ידוע איך ישחק כשיחזור והאם זאת פציעה שיכולה לחזור על עצמה, אז מצב כזה של 9 זרים זה מצב מתבקש ונכון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 27 ספטמבר 2021, 14:49

גל גל כתב:האמת שפתאום מכבי נראית קבוצת הגנה הרבה יותר טובה עם ההחתמה שלו
כי לקחת את הבעיה ההגנתית הכי גדולה שלך והחלפת אותה בשחקן שיכול לשמור
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

מכבי החתימה את מתיאס לסורט לחודשיים + אופציה להארכה

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2021, 14:51

חד משמעית, ההחתמה שלו מאזנת את הקו הקדמי והופכת אותו להרבה יותר עמוק ומגוון
יכול להיות שהפציעה הזאת בסופו של דבר רק תעשה טוב, אני מזכיר שזיזיץ הוא דיי חור בהגנה ולסורט לגמרי מחפה על זה

ההבדל העיקרי פה הוא בצד ההתקפי - הבאת שחקן עם יכולות דומות מאוד לסנטר הראשון שלך וכבר אין לך את האופציה לשנות סגנון משחק עם הגבוהים בהתקפה (כמו שהיה אפשר עם זיזיץ)

אבל זה לא בהכרח רע, זה דיי מזכיר את השילוב של ריינולדס ובלאק
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 27 ספטמבר 2021, 14:52, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 27 ספטמבר 2021, 14:51

Shay_uzan כתב:
כי לקחת את הבעיה ההגנתית הכי גדולה שלך והחלפת אותה בשחקן שיכול לשמור

נכון
ואני מאמין שמכבי תהיה אחת הקבוצות הכי הגנתיות ביורוליג עכשיו
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 27 ספטמבר 2021, 14:52

Jack55 כתב:

ג’קסון חתם שוולטרס נפצע בפעם הראשונה ונשאר בסגל גם לתקופה שבה וולטרס חזר מהפציעה (עד שנפצע שוב לצערינו)

זה ממש לא מוגזם, כששחקן נפצע לתקופה לא קצרה ולא ידוע איך ישחק כשיחזור והאם זאת פציעה שיכולה לחזור על עצמה, אז מצב כזה של 9 זרים זה מצב מתבקש ונכון

ג'קסון וריינולדס הוחתמו בתור מחליפים לשחקנים שהיה ברור שישחקו בקושי, אם בכלל.הפציעה של זיזיץ' היא לחודש וחצי ולא נשמעת קשה מדי (אם כי עם מכבי אי אפשר לדעת). להחזיק את לסורט ואז גם לקבל את בנדר....הכי מוגזם שיש. אתם אוהבים לשחק במנג'ר כאילו לשחקנים אין רגשות ואפשר להחזיק סגל עמוס בטירוף מבלי שיהיו לזה השלכות על חדר ההלבשה.
A.Parker

מכבי החתימה את מתיאס לסורט לחודשיים + אופציה להארכה

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2021, 14:57

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:

ג'קסון וריינולדס הוחתמו בתור מחליפים לשחקנים שהיה ברור שישחקו בקושי, אם בכלל.הפציעה של זיזיץ' היא לחודש וחצי ולא נשמעת קשה מדי (אם כי עם מכבי אי אפשר לדעת). להחזיק את לסורט ואז גם לקבל את בנדר....הכי מוגזם שיש. אתם אוהבים לשחק במנג'ר כאילו לשחקנים אין רגשות ואפשר להחזיק סגל עמוס בטירוף מבלי שיהיו לזה השלכות על חדר ההלבשה.

תפסיק לדבר שטויות, חחחח מנגר עלאק
מנסה ללמד אותי על רגשות ותחושות של שחקנים כשאני מדבר ושומע חוויות של שחקנים על בסיס שבועי

אף אחד לא אמר לך שתקבל את בנדר בחזרה, הוא בסהכ עובר פה שיקום וגם ככה צפוי להיות כשיר רק בסוף פברואר, אם לסורט ישאר אז מן הסתם שבנדר לא ישחק העונה

9 זרים זה המקסימום וזה לא בהכרח רע, זה מעבה לך את הסגל ומשנה לך את רמת ההגנה בקו הקדמי באופן משמעותי
אם אכן יצטרכו מאמצע חודש נובמבר להתנהל עם 9 זרים בליגה, אני מאמין שיעשו רוטציה הוגנת ונכונה בכל משחק, ושוב לא צריך לשכוח שבכל עונה יש פציעות (לא עלינו) וחיסורים ולכן תמיד טוב שיש גיבויים

בנוגע לגקסון - אתה טועה ומטעה בגדול, וולטרס חזר כרגיל לסגל ונפצע פציעה מאכזבת בכתף שגמרה לו את העונה (הפציעה הראשונה הייתה בכלל בשריר הירך)
גקסון הוחתם ישר לאחר הפציעה הראשונה של וולטרס ותוכנן להישאר בסגל גם במצב שבו וולטרס לא היה נפצע שוב לאחר שחזר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 27 ספטמבר 2021, 15:30

זה לא עובד ככה אראל.

ברגע נתון יכולים להיות רשומים 8 זרים לליגה. עם כמה שהכל פה בית זונות, לא מאמין שיתנו למכבי לשנות את מצבת הזרים בסגל הרחב על בסיס שבועי. כשז'יז'יץ' יחזור מכבי תצטרך לבחור.

עם כל הכבוד לדיבור שיש לך עם שחקנים, לא כל שחקן הוא קלויארו. אם לסור רוצה להישאר כסנטר שלישי, רק ליורוליג, בתקציב שמכבי מוכנה לשלם מבלי שהוא עושה פרצופים ופוגע בחדר ההלבשה, וולקאם. אחרת תודה ושלום.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי A.Parker » 27 ספטמבר 2021, 15:32

Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:

מנסה ללמד אותי על רגשות ותחושות של שחקנים כשאני מדבר ושומע חוויות של שחקנים על בסיס שבועי

אף אחד לא אמר לך שתקבל את בנדר בחזרה, הוא בסהכ עובר פה שיקום וגם ככה צפוי להיות כשיר רק בסוף פברואר, אם לסורט ישאר אז מן הסתם שבנדר לא ישחק העונה

9 זרים זה המקסימום וזה לא בהכרח רע, זה מעבה לך את הסגל ומשנה לך את רמת ההגנה בקו הקדמי באופן משמעותי
אם אכן יצטרכו מאמצע חודש נובמבר להתנהל עם 9 זרים בליגה, אני מאמין שיעשו רוטציה הוגנת ונכונה בכל משחק, ושוב לא צריך לשכוח שבכל עונה יש פציעות (לא עלינו) וחיסורים ולכן תמיד טוב שיש גיבויים

בנוגע לגקסון - אתה טועה ומטעה בגדול, וולטרס חזר כרגיל לסגל ונפצע פציעה מאכזבת בכתף שגמרה לו את העונה (הפציעה הראשונה הייתה בכלל בשריר הירך)
גקסון הוחתם ישר לאחר הפציעה הראשונה של וולטרס ותוכנן להישאר בסגל גם במצב שבו וולטרס לא היה נפצע שוב לאחר שחזר

חחחח טוב, תמשיך לחשוב שאין לזה השפעה על השחקנים. אין לי אפילו מה לנסות להסביר.
ומאיפה השטות על בנדר? טוב לדעת שהחלטת על סמך עצמך שאם לסורט יישאר, בנדר לא ישחק. מכבי הבטיחה לשקם אותו ולשתף אותו כשיבריא, אבל בוא תמשיך לקבוע שטויות בביטחון מופרז.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2021, 15:39

Rampel כתב:זה לא עובד ככה אראל.

ברגע נתון יכולים להיות רשומים 8 זרים לליגה. עם כמה שהכל פה בית זונות, לא מאמין שיתנו למכבי לשנות את מצבת הזרים בסגל הרחב על בסיס שבועי. כשז'יז'יץ' יחזור מכבי תצטרך לבחור.

עם כל הכבוד לדיבור שיש לך עם שחקנים, לא כל שחקן הוא קלויארו. אם לסור רוצה להישאר כסנטר שלישי, רק ליורוליג, בתקציב שמכבי מוכנה לשלם מבלי שהוא עושה פרצופים ופוגע בחדר ההלבשה, וולקאם. אחרת תודה ושלום.

לפי מה שזכור לי שהייתה בקשה בעונה שעברה אז מכסת הזרים הוגדלה בלי בעיה ל10, אבל בלי קשר זאת לא הטענה שלי
זה ברור שעומס של שחקנים בשלב מסוים מתחיל לעשות קצת בעיות, אבל אם עושים את זה בדרך טובה, חכמה ועם השחקנים הנכונים אז אפשר למנוע הכל

השאלה שלי, כרגע כשאנחנו עם 9 זרים בסגל, אין אפשרות שכל משחק 4 אחרים יהיו בצד? זאת אומרת 1 מבין הזרים יצטרך בוודאות לא לשחק בליגה לאורך כל העונה?
אם כן מה הכוונה של לרשום 10 זרים בעונה שלמה, ואיך זה בדיוק משפיע או עוזר לנו?

בכל מקרה אם המצב ככה אז זה ברור מאליו שהישארות שלו לאחר החודשיים היא רק בסיטואציה שבה הוא מבין שבליגה הוא לא יוכל לשחק, זאת כבר תהייה בחירה והחלטה שלו
אגב מה שכן, יהיה אפשר לרשום אותו לליגה עד שזיזיץ חוזר ואז לבצע ביניהם החלפה ברישום כאשר זיזיץ יהיה כשיר, לא?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 27 ספטמבר 2021, 15:41

A.Parker כתב:
Jack55 כתב:
A.Parker כתב:
Jack55 כתב:

חחחח טוב, תמשיך לחשוב שאין לזה השפעה על השחקנים. אין לי אפילו מה לנסות להסביר.
ומאיפה השטות על בנדר? טוב לדעת שהחלטת על סמך עצמך שאם לסורט יישאר, בנדר לא ישחק. מכבי הבטיחה לשקם אותו ולשתף אותו כשיבריא, אבל בוא תמשיך לקבוע שטויות בביטחון מופרז.

אני לא קובע בביטחון מופרז, אני מדבר בהיגיון בריא
אם לסורט ישאר ומכבי כבר תהייה בסיטואציה של סוג של עומס על הקו הקדמי ועם 9 זרים, אין שום סיבה שפתאום באיזור מרץ-אפריל יכניסו את בנדר לסגל כזר 10
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 27 ספטמבר 2021, 15:50

על מה הריב
אם הוא ירשים הוא ישאר
לדעתי יקח לזיזיץ לפחות חודשיים וחצי לחזור ואנחנו צריכים שחקן
עד שהוא יכנס לכוזר יקח עוד חודש
ואז במכבי יחליטו אם משאירים את לסורט לכל העונה ליורוליג או לא

אל תקחו את בנדר בחשבון הוא לא ישחק דקה במכבי העונה רק עושה פה שיקום
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי ankram » 27 ספטמבר 2021, 17:03

Jack55 כתב:
חד משמעית, ההחתמה שלו מאזנת את הקו הקדמי והופכת אותו להרבה יותר עמוק ומגוון
יכול להיות שהפציעה הזאת בסופו של דבר רק תעשה טוב, אני מזכיר שזיזיץ הוא דיי חור בהגנה ולסורט לגמרי מחפה על זה

ההבדל העיקרי פה הוא בצד ההתקפי - הבאת שחקן עם יכולות דומות מאוד לסנטר הראשון שלך וכבר אין לך את האופציה לשנות סגנון משחק עם הגבוהים בהתקפה (כמו שהיה אפשר עם זיזיץ)

אבל זה לא בהכרח רע, זה דיי מזכיר את השילוב של ריינולדס ובלאק
ריינולדס והאנטר, ריינולדס בא ע״ח הפציעה של בלאק

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי גל גל » 27 ספטמבר 2021, 17:18

הוא שוט בלוקר טוב
איך הוא בהגנת חילופים ופיק אנד רול ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Rampel » 27 ספטמבר 2021, 17:59

Jack55 כתב:
Rampel כתב:זה לא עובד ככה אראל.

לפי מה שזכור לי שהייתה בקשה בעונה שעברה אז מכסת הזרים הוגדלה בלי בעיה ל10, אבל בלי קשר זאת לא הטענה שלי
זה ברור שעומס של שחקנים בשלב מסוים מתחיל לעשות קצת בעיות, אבל אם עושים את זה בדרך טובה, חכמה ועם השחקנים הנכונים אז אפשר למנוע הכל

השאלה שלי, כרגע כשאנחנו עם 9 זרים בסגל, אין אפשרות שכל משחק 4 אחרים יהיו בצד? זאת אומרת 1 מבין הזרים יצטרך בוודאות לא לשחק בליגה לאורך כל העונה?
אם כן מה הכוונה של לרשום 10 זרים בעונה שלמה, ואיך זה בדיוק משפיע או עוזר לנו?

בכל מקרה אם המצב ככה אז זה ברור מאליו שהישארות שלו לאחר החודשיים היא רק בסיטואציה שבה הוא מבין שבליגה הוא לא יוכל לשחק, זאת כבר תהייה בחירה והחלטה שלו
אגב מה שכן, יהיה אפשר לרשום אותו לליגה עד שזיזיץ חוזר ואז לבצע ביניהם החלפה ברישום כאשר זיזיץ יהיה כשיר, לא?

אי אפשר לרשום 10 זרים, אלא 8 זרים. גם לפי התקנות שמאפשרות להרחיב את זה ל-10, הכוונה היא שאפשר להחליף את הזרים שרשומים לליגה גם אם מגיעים למכסה המקסימלית של 8 זרים. אבל הזר התשיעי שנרשם, נרשם על חשבון זר אחר.

ובכל אופן, הבעיה האמיתית היא שלמשחקים אפשר לרשום 5 זרים. גם מצב של 3 זרים בחוץ הוא פוטנציאל לנזק קשה להיררכיה וכימיה.
הקיץ דווקא נבנתה קבוצה שמאפשרת רוטציה יחסית בריאה במסגרת ההגבלות, אם לוקחים בחשבון שקלויארו חי עם סטטוס כזה בשלום, ושריינולדס לא מתחבר לעומס של 80 משחקים ונאנלי כבר לא ילד ואפשר לתת לו לנוח בליגה לפעמים.

אני לא יודע איך לסור יתחבר לתלכיד הזה וכמה הוא יוכל לקבל מעמד דומה לשל קלויארו. שוב, אם הוא יוכל, וולקאם. אחרת, תודה ולהתראות.

קודם כל, שלסור יראה ברמה שבה הדיון הזה יהיה רלוונטי. יש לו חודשיים.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Runner30 » 27 ספטמבר 2021, 23:46

לא מוזר שאף קבוצה לא החתימה אותו עד עכשיו?
Runner30

הודעהעל ידי felix_r » 28 ספטמבר 2021, 00:01

Runner30 כתב:לא מוזר שאף קבוצה לא החתימה אותו עד עכשיו?

הוא זכה ביורוקאפ, וחשב שמגיע לו חוזה רציני ו/או קבוצה גדולה. זאת הסיבה שמונאקו לא האריכה לו את החוזה. גם פרטיזן והכוכב האדום גיששו אצלו, אבל הוא כנראה רצה יותר. בסוף נשאר בלי כלום והעונה כבר מתחילה. זאת הסיבה שהסכים לחתום במכבי על חוזה זמני.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמוליק » 28 ספטמבר 2021, 01:55

אחלה החתמה. כשזיזיץ יחלים, ריינלדס יוכל לשחק לצד לאסור וזיזיץ בעמדה 4. יש לו ידית קטלנית מחצי מרחק. עוף החול קאלוירו, כרגיל מיותר בסגל. אם היו מחתימים במקומו את קורדנייה (עדיין ללא קבוצה)....
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי מילוס » 29 ספטמבר 2021, 12:52

אתם שוכחים דבר אחד - מכבי כבר כמה שנים היא אחת הקבוצות הכי פצועות ביורוליג.
תוסיפו לזה את הקורונה.
תוסיפו את זה שגם אם מישהו במכבי בונה על בנדר - עד שיחלים ועד שייכנס לכושר ועד שיתחבר, העונה תיגמר.
אני רק מניח, מנסיון השנים האחרונות, שלמכבי בכמעט כל רגע נתון יהיו שחקן, שניים ואולי ארבעה פצועים\לא בכושר משחק\נגועים (קורונה).
בשביל זה, בזמן כזה, 9 זרים זה בסדר גמור לדעתי.
עדיף שזה יקרה עכשיו, מאשר שינחיתו שני חוצנים בלחץ של ינואר, כשהעונה חצי גמורה וכבר אי אפשר לתקן.
מילוס

הודעהעל ידי er79 » 29 ספטמבר 2021, 15:35

מילוס כתב:אתם שוכחים דבר אחד - מכבי כבר כמה שנים היא אחת הקבוצות הכי פצועות ביורוליג.
תוסיפו לזה את הקורונה.
תוסיפו את זה שגם אם מישהו במכבי בונה על בנדר - עד שיחלים ועד שייכנס לכושר ועד שיתחבר, העונה תיגמר.
אני רק מניח, מנסיון השנים האחרונות, שלמכבי בכמעט כל רגע נתון יהיו שחקן, שניים ואולי ארבעה פצועים\לא בכושר משחק\נגועים (קורונה).
בשביל זה, בזמן כזה, 9 זרים זה בסדר גמור לדעתי.
עדיף שזה יקרה עכשיו, מאשר שינחיתו שני חוצנים בלחץ של ינואר, כשהעונה חצי גמורה וכבר אי אפשר לתקן.

אני בונה על זה שהמשיח יגיע על חמור לפני שאבנה משהו על בנדר. המשפט הזה יפה גם לבנדר לפני הפציעה.
er79

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־24 אורחים