המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

מחזור 2: גלבוע גליל - מכבי ת"א (21:00, גן נר)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחזור 2: גלבוע גליל - מכבי ת

הודעהעל ידי עידן » 17 אוקטובר 2021, 23:04

A.Parker כתב:הפסד מביך.
מתי בפעם האחרונה מכבי הפסידה לראשונה בליגה כבר במחזור השני?

לא מעט? שנה שעברה מכבי הפסידו מחזור שלישי
עידן

Re: מחזור 2: גלבוע גליל - מכבי ת"א (21:00, גן נר)

הודעהעל ידי Jack55 » 17 אוקטובר 2021, 23:05

עידן כתב:
Jack55 כתב:הפסד עלוב, החטאות מביכות בסיום
אבל העיקר שלא הלכנו להארכה ושהזרים לא נגמרו

עדיף להפסיד משחק חסר כל חשיבות בליגה מאשר ללכת להארכה שתגמור את השחקנים עוד יותר
חד משמעית
הכי חשוב שיגיעו חדים בחמישי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אדם » 17 אוקטובר 2021, 23:09

אה ספרופולוס אשם שגק כהן לא מסוגל לשים שלשה פנויה של אימון קליעות.
אמשיך ואגיד למה החזירו את גק כהן?מה תורם לי קלויארו באמת כאילו, שתי אלה זה השיא של המיותרים וההזויים אליהם מצטרף בלייזר.
אם בליזר חסר אנרגיות ונראה ישן וספרופולוס לא מאמין בו אז למה השאירו אותו.
זיו נראה בהלם קרב ולא מסוגל לשים סל.
בנוסף או שאוואנס גבר ולוקח כדור בכח ומנצח משחק או שהוא מחלק את הכדור למוגבלים בזמן שהוא אמור לייצר ולעשות נקודות במשחקים כאלו ואז מקומו לא כאן.
מסתמן שחסר שחקן יוצר שעושה נקודות לבד ביכולת אישית.
נאנלי היום לא היה בקצב ולא הרגיש חם כדי לקלוע ולזרוק,וגם ככה לא צריך לבנות עליו שייצר לעצמו.
נשאר ווילבקין וזה בעיה.
צריך שוויליאמס יכנס לכושר ושאוואנס יתחיל להראות שהוא שווה משו.
הסנצסיה שגיל ברק מדבר עליה?איזה?שמכבי עלתה אם הרכב ישראלים רוב הזמן.
לגבי טילור הוא חסר חשק ולא מבין למה הוא לא מקבל קרדיט ולא מקבל זמן במגרש וגם אני לא מבין למה ,מעבר לזה שנראה שיש לו כדורסל והרבה דברים לתרום בסגל הזה גם אם הוא לא איזה כוכב גדול הוא בטוח יותר טוב מבלייזר קלויארו זיו וכהן .
דיברתלומאו באמת נהיה סוס עיוור שרץ בלי טעם וריח ובלי יכולת
אדם

הודעהעל ידי Rampel » 17 אוקטובר 2021, 23:10

חבורת אפסים. כל הישראלים אשפה, אפילו יותר מהצפוי. אין שם אחד שצריך להיות פה.

זיו גם ברמה הזו לא נותן תמורה מספיק טובה. מה ג'ונדי עוד עושה פה? מה בלייזר עוד עושה פה? ויותר מהכל, למה לעזאזל החזירו את כהן?

ושגם המספרים של סורקין לא יבלבלו אף אחד, ההגנה שלו לא שווה את זה. והוא גם עם ה- +/- הכי נמוך בקבוצה.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי itai7 » 17 אוקטובר 2021, 23:11

Jack55 כתב:
עידן כתב:
Jack55 כתב:הפסד עלוב, החטאות מביכות בסיום
אבל העיקר שלא הלכנו להארכה ושהזרים לא נגמרו

עדיף להפסיד משחק חסר כל חשיבות בליגה מאשר ללכת להארכה שתגמור את השחקנים עוד יותר
חד משמעית
הכי חשוב שיגיעו חדים בחמישי

בול
itai7

הודעהעל ידי מילוס » 17 אוקטובר 2021, 23:15

עזבו את השופטים. מכבי צריכה לפרק קבוצה ברמה של גלבוע ולא להתמרמר על כמה שריקות של השופטים.
גם אם היינו משחקים עם ישראלים בלבד, זה אמור להספיק מול קבוצה שעולה כמו קלויארו וחצי, קבוצה שאין לה יותר מדי יכולת להציע. אם כמה שריקות עושות את ההבדל בין ניצחון על גלבוע או הפסד - אנחנו בבעיה.
מצד שני, העיקר שלא היתה הארכה.
מילוס

הודעהעל ידי TAYO » 17 אוקטובר 2021, 23:29

הדבר היחיד שביאס אותי במשחק הזה היה שאוונס לא לקח על עצמו את מהלכי הסיום ולמעשה נמנע מלקחת אחריות במרבית המחצית השניה. זה היה אמור להיות המשחק שלו כשווילבקין בחוץ. אבל אני אופטימי כי היכולת קיימת, הוא רק צריך עוד זמן הסתגלות נראה לי.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי my man » 17 אוקטובר 2021, 23:40

שיפוט מזעזע אבל זה בדיוק מה שהישראלים שלנו שווים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 17 אוקטובר 2021, 23:57

עידן כתב:
A.Parker כתב:הפסד מביך.
מתי בפעם האחרונה מכבי הפסידה לראשונה בליגה כבר במחזור השני?

לא מעט? שנה שעברה מכבי הפסידו מחזור שלישי

וואלה
A.Parker

הודעהעל ידי Asf » 18 אוקטובר 2021, 01:14

שכחתי שיש משחק. וטוב שכך...

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי where is the love? » 18 אוקטובר 2021, 01:18

נדמה לי בעונה של 2013- 2014 מכבי פתחה בהפסד מול נס ציונה בחוץ, או שהיה מחזור שני...
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי felix_r » 18 אוקטובר 2021, 02:16

where is the love? כתב:נדמה לי בעונה של 2013- 2014 מכבי פתחה בהפסד מול נס ציונה בחוץ, או שהיה מחזור שני...

בעונת 2013-14 הפסדנו במחזור הראשון לחולון, וגם במשחק השלישי לנס ציונה, וגם במחזור השביעי להפועל ת"א, ובמחזור התשיעי למיגדל....

https://basket.co.il/team.asp?TeamId=878
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ankram » 18 אוקטובר 2021, 08:51

כן , אם אנחנו באים בלי חשק לשחק ולשמור , ללכת על המגרש ולא לרוץ , גם קבוצה עם 3 זרים , בטח בבית , יכולה לנצח אותנו.
פעם ראשונה שאני אומר את זה , אבל יש לנו פשוט יותר מדי שחקנים , בייחוד בעמדות 4-5 והם כולם לרוחב.
אין טעם גם בבלייזר , גם בסורקין וגם בכהן באותה קבוצה , ועכשיו שזיזיץ' חוזר , יש לנו 3 סנטרים זרים ובמשחק יורוליג 2 ישראלים יישבו בצד.
צופה שבקרוב בלייזר ייבקש שחרור , שלא באשמתו הוא נקלע לסגל עמוס בבינוניות שיושב לו על העמדה , לא משנה לאיזה קבוצה הוא יילך , הוא ייתפור אותנו בליגה , ככה זה היה תמיד.
מה שמעצבן אותי זה שזה שהיה לנו 5 זרים , בכלל לא שינה כלום , קלויארו וטיילור היו אנמים , טיילור בקושי שותף , נאנאלי ריינולדס וקינאן שוטטו במשחק והשתדלו לא להפריע יותר מדי.
אז אין פלא שג'ייק כהן , לדעתי בפנסיה כבר , נשאר לזרוק סלעים בסוף משחק , ולשמור בהגנת חילופים (למה שג'ייק בחמישייה , למה?????). עוד ניהול משחק מחפיר של יאניס , עוד הזדמנות שאלה שיובשו ביום חמישי לא ניצלו , עוד משחק ליגה.
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי TAYO » 18 אוקטובר 2021, 09:03

ankram כתב:כן , אם אנחנו באים בלי חשק לשחק ולשמור , ללכת על המגרש ולא לרוץ , גם קבוצה עם 3 זרים , בטח בבית , יכולה לנצח אותנו.
פעם ראשונה שאני אומר את זה , אבל יש לנו פשוט יותר מדי שחקנים , בייחוד בעמדות 4-5 והם כולם לרוחב.
אין טעם גם בבלייזר , גם בסורקין וגם בכהן באותה קבוצה , ועכשיו שזיזיץ' חוזר , יש לנו 3 סנטרים זרים ובמשחק יורוליג 2 ישראלים יישבו בצד.
צופה שבקרוב בלייזר ייבקש שחרור , שלא באשמתו הוא נקלע לסגל עמוס בבינוניות שיושב לו על העמדה , לא משנה לאיזה קבוצה הוא יילך , הוא ייתפור אותנו בליגה , ככה זה היה תמיד.
מה שמעצבן אותי זה שזה שהיה לנו 5 זרים , בכלל לא שינה כלום , קלויארו וטיילור היו אנמים , טיילור בקושי שותף , נאנאלי ריינולדס וקינאן שוטטו במשחק והשתדלו לא להפריע יותר מדי.
אז אין פלא שג'ייק כהן , לדעתי בפנסיה כבר , נשאר לזרוק סלעים בסוף משחק , ולשמור בהגנת חילופים (למה שג'ייק בחמישייה , למה?????). עוד ניהול משחק מחפיר של יאניס , עוד הזדמנות שאלה שיובשו ביום חמישי לא ניצלו , עוד משחק ליגה.
שמע, הפעם אני מבין את הגישה של יאניס - יש לו חמישה ישראלים וזר מיובשים על הספסל, הקבוצה עם אוואנס, נאנאלי וריינולדס רצה להפרש יפה אז הוא זרק לאט לאט פנימה את כל המיובשים בתקווה שזה יכניס אותם לעניינים. אין יותר משחקי אימון אז זה מה שיש. זה כמובן לא עבד וכשהחזיר את ההרכב החזק הם כבר היו משועממים ועם הראש ביום חמישי. ספציפית לגבי אוואנס, אני חושב שהוא לא ממש מבין עדיין את מקומו בקבוצה והייתי מצפה שבהתקפה האחרונה הוא ייקח על עצמו ולא ישחק קבוצתי עם ג׳ייק כהן.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי ankram » 18 אוקטובר 2021, 10:28

TAYO כתב:
ankram כתב:כן , אם אנחנו באים בלי חשק לשחק ולשמור , ללכת על המגרש ולא לרוץ , גם קבוצה עם 3 זרים , בטח בבית , יכולה לנצח אותנו.
שמע, הפעם אני מבין את הגישה של יאניס - יש לו חמישה ישראלים וזר מיובשים על הספסל, הקבוצה עם אוואנס, נאנאלי וריינולדס רצה להפרש יפה אז הוא זרק לאט לאט פנימה את כל המיובשים בתקווה שזה יכניס אותם לעניינים. אין יותר משחקי אימון אז זה מה שיש. זה כמובן לא עבד וכשהחזיר את ההרכב החזק הם כבר היו משועממים ועם הראש ביום חמישי. ספציפית לגבי אוואנס, אני חושב שהוא לא ממש מבין עדיין את מקומו בקבוצה והייתי מצפה שבהתקפה האחרונה הוא ייקח על עצמו ולא ישחק קבוצתי עם ג׳ייק כהן.

אבל גם אם המטרה שלך שה"מיובשים" יחזרו לעניינים יש צורה לעשות את זה , ולא לזרוק אותם למגרש סתם ככה ללא קשר לחמשייה שנמצאת כרגע על המגרש.
סתם לדוגמא , יש לך 2 רכזים בסגל , למה לפתוח עם שניהם? תפתח עם קינאן , ושזיו יחליף אותו , אחרת מה קורה? ג'ונדי מרכז את הקבוצה , וכולנו יודעים מה קורה שהוא "מרכז" את הקבוצה.
מה שיאניס עושה , ובחוסר הצלחה מובהק , הוא לזרוק אנשים סתם למגרש , לא בעמדה שלהם , לא בתפקיד שלהם , ללא שום תוכנית משחק , בשביל מה קאלויארו פותח? יותר מזה , בשביל מה הוא בכלל
משחק בליגה? הרי הוא לא זר שבאמת נותן לך ייתרון , ואת הדקות שלו ביורוליג הוא יקבל גם אם יעמוד 30 דקות בפינה בלי לעשות פעולה חיובית אחת , למה? כי יאניס אוהב אותם "לוחמים" ש"נותנים את הלב לקבוצה" , כשרון? בשביל מה?
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי TAYO » 18 אוקטובר 2021, 10:45

ankram כתב:
TAYO כתב:

אבל גם אם המטרה שלך שה"מיובשים" יחזרו לעניינים יש צורה לעשות את זה , ולא לזרוק אותם למגרש סתם ככה ללא קשר לחמשייה שנמצאת כרגע על המגרש.
סתם לדוגמא , יש לך 2 רכזים בסגל , למה לפתוח עם שניהם? תפתח עם קינאן , ושזיו יחליף אותו , אחרת מה קורה? ג'ונדי מרכז את הקבוצה , וכולנו יודעים מה קורה שהוא "מרכז" את הקבוצה.
מה שיאניס עושה , ובחוסר הצלחה מובהק , הוא לזרוק אנשים סתם למגרש , לא בעמדה שלהם , לא בתפקיד שלהם , ללא שום תוכנית משחק , בשביל מה קאלויארו פותח? יותר מזה , בשביל מה הוא בכלל
משחק בליגה? הרי הוא לא זר שבאמת נותן לך ייתרון , ואת הדקות שלו ביורוליג הוא יקבל גם אם יעמוד 30 דקות בפינה בלי לעשות פעולה חיובית אחת , למה? כי יאניס אוהב אותם "לוחמים" ש"נותנים את הלב לקבוצה" , כשרון? בשביל מה?
טוב דיברתי ספציפית על המשחק הזה ולא על הבעיה הכללית של יאניס, ניהול המשחק שלו והפילוסופיה שלו לגבי תפקידו של כל שחקן במרקם הכללי.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־49 אורחים