המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2022/23

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2022/23

הודעהעל ידי עידן » 02 מאי 2022, 13:01

Rampel כתב:מאוד מתסכל שכמה דקות סבירות של ג'ונדי בליגת הדרדסים משכנעות שהוא צריך להמשיך פה. להישאר איתו ועם זיו בסגל מסנדל שוב את הקו האחורי ואת עמדה 1 בפרט. זה או שממשיכים עם אוואנס כרכז בכיר או שמחליפים אותו. שתי האלטרנטיבות האלו רעות בעיני. חבורת חלם.

העיקר שכל ילד נמוך צריך לשאוף להיות טווינר בעמדות הגארד. קלעי לא יציב ללא יכולת טובה לנהל משחק ולהוביל כדור. העיקר "להילחם". רשמנו.. מה פלא שהדור הבא של הרכזים בארץ לא גדל במכבי. מזלו של הכדורסל הישראלי שאבן מחרבן רק אותנו.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

אכן. נראה שמה שהיה הוא גם מה ששוב יהיה. ייאוש.
עידן

הודעהעל ידי Adam » 02 מאי 2022, 18:38

Rampel כתב:
Adam כתב:עוד מוקדם מדי להתחיל לשמוע דברים. אני בספק אם מכבי התחילה לגשש אחר שחקנים כשאין בכלל מאמן.

ממתי זה הפריע למכבי? כבר במהלך העונה, אחרי שיאניס פוטר, התחילו שמועות על אונואקו ועל בייקון (שאישית אין לי בעיה ששניהם יהיו פה. אבל זו צריכה להיות החלטה של מאמן כלשהו).

לצערי הרב אין לי ברירה אלא להסכים איתך.. אני מקווה אבל שהם באמת לא יעשו כלום עד שמאמן יגיע לכאן ויחליט בעצמו.

============

ג'ונדי וזיו לא צריכים להישאר פה עונה הבאה. הבעיה היא ששניהם יישארו כנראה. זיו לא ברמה של מכבי וכנראה לא יהיה גם. לגבי ג'ונדי, מי שאמור להביא את אותן היכולות שלו רק עם קליעה יותר יציבה הוא היידינגר אז אין בו צורך.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Jack55 » 02 מאי 2022, 18:40

Rampel כתב:מאוד מתסכל שכמה דקות סבירות של ג'ונדי בליגת הדרדסים משכנעות שהוא צריך להמשיך פה. להישאר איתו ועם זיו בסגל מסנדל שוב את הקו האחורי ואת עמדה 1 בפרט. זה או שממשיכים עם אוואנס כרכז בכיר או שמחליפים אותו. שתי האלטרנטיבות האלו רעות בעיני. חבורת חלם.

העיקר שכל ילד נמוך צריך לשאוף להיות טווינר בעמדות הגארד. קלעי לא יציב ללא יכולת טובה לנהל משחק ולהוביל כדור. העיקר "להילחם". רשמנו.. מה פלא שהדור הבא של הרכזים בארץ לא גדל במכבי. מזלו של הכדורסל הישראלי שאבן מחרבן רק אותנו.

מסכים לגמריי שדיבה לא צריך להישאר ושהגיע הזמן לרענן קצת עם היידיגר במקומו, אבל במקרה הכי גרוע גם אם דיבה נשאר אולי זה פשוט על חשבון היידיגר שרצינו וזה לא אמור לפסול החתמת רכז בכיר ולשים את אוואנס כקומבו גארד מהספסל

1. רכז זר זיו
2. ווילבקין, אוואנס, היידיגר/דיבה

ככה זה צריך להיראות בעיניי, כמובן עם עדיפות מובהקת להיידיגר במקום ג׳ון די
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 02 מאי 2022, 20:33

אני ממש נחרד מהאפשרות שמכבי מיוזמתה תוותר על סקוטי , שחקן אדיר עם יכולות כאלה זה לא משהו שאפשר פשוט לשחרר ולהביא מישהו במקומו , זה פשוט לוותר על נכס ונשק שלא לכל קבוצה יש עם כל המינוסים שלו והטיעון שהוא מכדרר יותר מדי שגוי מאוד לדעתי הוא פשוט נאלץ לעשות את זה לפעמים כשנראה שאין מישהו נוסף עם יכולות כאלה שיכול לעשות סל מכלום , אם היה למכבי איזה שהוא יתרון על קבוצות אחרות בשנים האחרונות זה סקוטי ווילביקין וזה כולל בליגה המקומית .

אני גם חושב שנעשה כאן עוול גדול לנאנאלי , אחד הזרים היותר טובים ומחויבים השנה שהשם יודע למה הוא כל כך אנדרייטד בעיני מכבי וחלק מאוהדיה , השאלה היא מה האופציות ואני לא רואה את מכבי מביאה שחקן יותר טוב בעמדה הזו .

אני גם חושב שאת דרק וויליאמס לא צריכים לשחרר כל כך מהר , נכון שהוא פוטנציאל לא ממומש תמידי אבל עדיין 4 עם יכולות נדירות בעיני.
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי עידן » 02 מאי 2022, 20:55

מקאדו 3 כתב:אני ממש נחרד מהאפשרות שמכבי מיוזמתה תוותר על סקוטי , שחקן אדיר עם יכולות כאלה זה לא משהו שאפשר פשוט לשחרר ולהביא מישהו במקומו , זה פשוט לוותר על נכס ונשק שלא לכל קבוצה יש עם כל המינוסים שלו והטיעון שהוא מכדרר יותר מדי שגוי מאוד לדעתי הוא פשוט נאלץ לעשות את זה לפעמים כשנראה שאין מישהו נוסף עם יכולות כאלה שיכול לעשות סל מכלום , אם היה למכבי איזה שהוא יתרון על קבוצות אחרות בשנים האחרונות זה סקוטי ווילביקין וזה כולל בליגה המקומית .

אני גם חושב שנעשה כאן עוול גדול לנאנאלי , אחד הזרים היותר טובים ומחויבים השנה שהשם יודע למה הוא כל כך אנדרייטד בעיני מכבי וחלק מאוהדיה , השאלה היא מה האופציות ואני לא רואה את מכבי מביאה שחקן יותר טוב בעמדה הזו .

אני גם חושב שאת דרק וויליאמס לא צריכים לשחרר כל כך מהר , נכון שהוא פוטנציאל לא ממומש תמידי אבל עדיין 4 עם יכולות נדירות בעיני.

מסכים לגבי ווילבקין.

לגבי נאנלי אני קצת חלוק בדעתי. אני אוהב אותו והוא שחקן טוב בסה"כ, אבל הוא נראה כמו כלום ושום דבר כשבאמת היה צריך אותו (אני מדבר על הפלייאוף, אבל גם במשחקים חשובים אחרים בעונה הסדירה).

וויליאמס אני באמת לא מבין את הרצון להשאיר אותו. עם פוטנציאל לא הולכים למכולת, והבן אדם פשוט שוטט על הפרקט ללא תרומה (או עם תרומה שלילית) לאורך רוב העונה, וזה לא שהוא שחקן רוקי צעיר באירופה שעוד אפשר להגיד שישתפר בעונה השנייה שלו. לדעתי הוא אחד מהראשונים שצריך להיפרד מהם.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 02 מאי 2022, 21:04

לא רק שהתרומה של וויליאמס היתה די אפסית ברוב העונה, הוא יושב על תקציב ועמדה שיש למכבי בור ענק בה. על כל משחק סביר+ שלו, היו 5 או 8 משחקים שבהם מכבי בעיקר חיפשה פתרונות. ופתרונות זה קלויארו, סורקין ופלסטרים אחרים. כששחקן של מיליון יורו הוא לא מישהו שאפשר לבנות עליו, לא התקפית ובטח שלא הגנתית, אין לו מה לעשות פה.

לגבי נאנאלי, אני כן חושב שקצת פספסו אותו פה. כשחקן שישי-שביעי, והוא לגמרי במחיר של זה, הוא יכול להיות הקילר מהספסל שלא היה פה שנים. ההבדל הוא, שמשחקן שישי-שביעי לא מצפים לקחת את הקבוצה על הגב מדי ערב..
מילוס

הודעהעל ידי Neo » 03 מאי 2022, 10:56

אני מאוד אוהב את דרק וויליאמס אבל קצת קשה לראות את מכבי מגיע איתו רחוק
היה דיווח שמכבי מתעניינים בוולדימיר ברודזיאנסקי מחובנטוד , גם לא איזה שחקן שיעשה שינוי ..עדיף להתעניין מה קורה בין וולדימיר זלנקסי לבין וולדימיר פוטין
רבותי , יש לכם שמות מעניינים לעמדה 4 שאפשר להגיע איתם רחוק ?
Neo

הודעהעל ידי JarJarBinx » 03 מאי 2022, 18:38

מסכים עם מה שאמרו פה בעניין ווילבקין. הוא בסיטואציה שדורשת ממנו למעלה מכוחותיו, ולא באשמתו.
לגבי נאנלי - לא מספיק יציב, ובעיקר ההיעלמות מול ריאל הורידה את המניות שלו מאד. אני לא בטוח כמה הוא ישלים עם תפקיד מופחת בקבוצה כמו מכבי, שהוא רואה את עצמו בה כוטרן ומוביל.
וויליאמס לא צריך להיות פה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Rampel » 15 מאי 2022, 23:27

ג'ונדי עם עוד משחק של כלום בשני צידי הפרקט (להוציא מסירה אחת יפה לסורקין. הפלא ופלא, האסיסט הבודד שלו) וזיו לא שותף בצדק. מה עוד צריך לקרות כדי שמישהו במועדון הזה שיבין ששניהם לא צריכים להיות פה?!

המצב של הרוסיות יוצר הזדמנות חד פעמית להתחזק בכל נקודה שצריכה חיזוק. רכז בכיר שייתן לאוואנס את עמדת השחקן השישי, פורוורדים והכי חשוב, מאמן..

ודי ברור שמכבי לא ישיגו כלום מכל הדבר הזה. ומה שהיה הוא שיהיה.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 19 מאי 2022, 19:55

לא יודע אם זה היה פה..

אלכס טיוס: "אם מכבי ת"א תתקשר, אשמח להגיע"
https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... e/11040177

מצד אחד.. הגיל והשריר המפורסם.
מצד שני.. יכול להיות פתרון ישראלי, מנוסה וזול (הפעם על אמת), ואולי עוד נשאר קצת ניתור, לעמדה ששתתה למכבי את התקציב העונה בשביל דביל, ולעמדה שגם ככה מאכלסת ברוב השנים שחקנים ממקצועות הנגרות.

דעתכם?
מילוס

הודעהעל ידי Jack55 » 19 מאי 2022, 19:57

עד 200-250 אלף דולר הייתי מחזיר אותו בכייף לעונה אחרונה
יכול בעיקר לתת מנוחה לסנטרים בליגה וכמה דקות ביורוליג של אתלטיות ממנו לא תזיק, כל עוד מדובר על שכר נמוך והעובדה שהוא לא תופס משבצת של זר זה יכול להיות אחלה אחלה של גיבוי מעמדה 5
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Asf » 19 מאי 2022, 20:28

הוא לא כבר בן 100? הוא עוד מסוגל להגיע לטבעת?
להביא בגיל מאוחר שחקן שכל הקריירה היה על תקן קפיץ אנושי נשמע לי ריסקי.
במועדון אחר הייתי סומך על אנשי המקצוע שיעשו את הבדיקות המתאימות ויחליטו בהתאם לממצאים. אבל אתם יודעים, מכבי...

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי גל גל » 19 מאי 2022, 20:38

הייתי מחזיר את טיוס כסנטר שלישי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי מילוס » 19 מאי 2022, 21:01

להפתעתי הוא בן 34, חשבתי שיותר. לפחות סטטיסטית, נראה שהוא די יציב ביחס לרוב הקריירה.
לא יכול לקרות כסנטר שלישי. גם כי סנטר שלישי זה שחקן בחצי חינם (וזול זול, הוא עדיין לא שחקן מחליף בהפועל עפולה), וגם כי אין לך מספיק דקות בעמדות הפנים ל-3 זרים ו-3 ישראלים, ריאלית.
מילוס

הודעהעל ידי my man » 19 מאי 2022, 21:02

אני כבר מתגעגע ל"צביון הישראלי"
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 19 מאי 2022, 21:08

מילוס כתב:להפתעתי הוא בן 34, חשבתי שיותר. לפחות סטטיסטית, נראה שהוא די יציב ביחס לרוב הקריירה.
לא יכול לקרות כסנטר שלישי. גם כי סנטר שלישי זה שחקן בחצי חינם (וזול זול, הוא עדיין לא שחקן מחליף בהפועל עפולה), וגם כי אין לך מספיק דקות בעמדות הפנים ל-3 זרים ו-3 ישראלים, ריאלית.

הוא היה פה כסנטר שלישי ב-2013/14. אז...
לא יודע כמה גבוה הוא קופץ היום.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמוליק » 19 מאי 2022, 23:30

מילוס כתב:לא יודע אם זה היה פה..

מצד שני.. יכול להיות פתרון ישראלי, מנוסה וזול (הפעם על אמת), ואולי עוד נשאר קצת ניתור, לעמדה ששתתה למכבי את התקציב העונה בשביל דביל, ולעמדה שגם ככה מאכלסת ברוב השנים שחקנים ממקצועות הנגרות.

דעתכם?

הרעיון להחתים לעונה הבאה את אחד מ: פייק (הגנה) כהן מול אלכס -הנסיכה על העדשה -טיוס גורם לי להקיא את ארוחת הצהרים, לאכול עם כף ולהקיא בשנית :throwup2 .
אנסח אלטרנטיבה קצת פחות ציורית:
כשאין רצון (טיוס) ואין יכולת (כהן), את העונה הבאה נסיים על קרעי תרנגולת (בנדר).
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי גל גל » 23 מאי 2022, 10:58

טאריק בלאק בארץ, בא לראות את המשחק של מכבי נגד הפועל

יש מצב לקאמבק ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי מילוס » 23 מאי 2022, 11:48

שמוליק כתב:
מילוס כתב:לא יודע אם זה היה פה..

דעתכם?

הרעיון להחתים לעונה הבאה את אחד מ: פייק (הגנה) כהן מול אלכס -הנסיכה על העדשה -טיוס גורם לי להקיא את ארוחת הצהרים, לאכול עם כף ולהקיא בשנית :throwup2 .
אנסח אלטרנטיבה קצת פחות ציורית:
כשאין רצון (טיוס) ואין יכולת (כהן), את העונה הבאה נסיים על קרעי תרנגולת (בנדר).

:D

עד שימצאו לו כלה כשרה לת.ז כחולה הוא כבר יהיה בפציעה הבאה :)
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 23 מאי 2022, 11:58

גל גל כתב:טאריק בלאק בארץ, בא לראות את המשחק של מכבי נגד הפועל

יש מצב לקאמבק ?

הוא די היה מחובר פה, יש סיכוי שזה תמים. אבל משוכנע ששומרים איתו על קשר, כי מכבי תומכת במחזור.
אחרי שנתיים עם מעט כדורסל, דווקא יכול להיות ששווה לבדוק היתכנות לקושש אותו על הספוט של ריינולדס - ובחצי מהמחיר (בצמוד לתוכנית אימונים רצינית לקיץ ומקסימום פתקים מרופאים, מתקשרים, עובדי אלילים וטכנאי ברכיים).
מילוס

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־42 אורחים