המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2022/23

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2022/23

הודעהעל ידי עידן » 27 אפריל 2022, 12:49

Shay_uzan כתב:https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=405&docID=400513

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

"כרגע עדיין אין החלטה לגבי האיש שיעמוד על הקווים, כשהאפשרות שאבי אבן ימשיך עדיין קיימת, אם כי גם הוא עצמו טרם החליט אם היה רוצה בתפקיד. אם אבן לא יישאר כמאמן, בין אם בשל החלטת הנהלה ובין אם בשל בחירה שלו, הכוונה של מכבי ת"א היא למנות מאמן יורוליג מוכח, כמו צ'אבי פסקוואל או אנדראה טרינקיירי."

אני כבר מדמיין את ההודעה הרשמית של מכבי בקיץ: "לאחר דיון ארוך ולאחר שנשקלו כל האופציות והחלופות הקיימות בשוק, הוחלט להחתים את אבי אבן כמאמן הראשי של הקבוצה בחוזה לשלוש שנים. הנהלת הקבוצה נפגשה עם אבן ושמעה ממנו לגבי תוכנית העבודה הסדורה שלו, והתרשמה עמוקות לטובה. אבן הוא מאמן רציני ומוכח, שהוביל את מכבי בהצלחה לרצף נצחונות מרשים ביותר ופלייאוף יורוליג בעונה הראשונה שלו באירופה. אנו סמוכים ובטוחים שיחד איתו נגיע לגבהים חדשים. יאללה מכבי!"
עידן

הודעהעל ידי itai7 » 27 אפריל 2022, 13:05

גל גל כתב:
Shay_uzan כתב:https://m.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=405&docID=400513

לפי מה שרשום מכבי לא רוצים את נאנלי

אז יאללה שישימו יד על מוסא או בייקון או גם וגם במקום נאמלי ותומאס

תהיה מלחמה גדולה על בייקון הקיץ, מקווה שמכבי איכשהו תהיה שם, אבל כנראה שלא סביר להניח
itai7

הודעהעל ידי Adam » 27 אפריל 2022, 13:16

Shay_uzan כתב:
Adam כתב:אחרי הסדרה הזאת הבנתי עד כמה אוואנס לא באמת מוכן עדיין להתחרות ברמות הגבוהות של היורוליג.
בעבר למרות שהוא לא היה פוגע התקפית, הוא היה נותן משהו בהגנה. בסדרה הזאת גם את זה לא היה לו, וזה היה נגד גארדים כמו פאקינג יויי או וויליאמס גוס (שלא היו קיימים כל העונה הסדירה פחות או יותר).
גם מבחוץ הוא פשוט באחוזים איומים, לא פוגע.

מוזר לי שאני אומר את זה, אבל אולי כדאי להחזיר כאן שוב את וולטרס. לא השחקן שאני רוצה לראות פה אבל הוא היחיד שהצליח לשחק כמו שצריך יחד עם סקוטי.
למה מוזר? אשמח לראות פה את וולטרס, אולי לצד אוונס, הוכיח את עצמו פה כרכז טוב

כי בסוף על הנייר וולטרס הוא שם לא גדול ואפילו די שחקן "אפור". הוא לא שחקן שימכור מנויים, האחוזים שלו מהעונשין ומשלוש נמוכים והוא לא באמת רכז שחושב קודם כל מסירה (למרות ממוצע נקודות יחסית נמוך לגארד).
מצד שני, הוא הוכיח את עצמו שהוא יכול לשחק עם ווילבקין, ומי כמונו יודעים כמה קשה למצוא שחקן (בתקציב נמוך) שמתאים לשחק לידו.
מה גם שאני חושב שבסוף מכבי תשאיר את אוואנס ותצא בהצהרה של "ראיתם מה קרה עם ג'ונס, למדנו את הלקח שלנו", כשלא בטוח שזה נכון למכבי.

----------------

לגבי הכתבה של ספורט 5, לא חידש לנו כלום. כותב הכתבה רשם השארות בלבד, ומלבד לבוא להגיד "נוטה ל, כנראה ש" וכו', הוא לא באמת יודע מה הולך להיות (כמו שאנחנו לא באמת יודעים).
כן הפתיע אותי בכך שהוא טוען שמכבי נוטים לא להמשיך עם ננאלי.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי מילוס » 27 אפריל 2022, 13:34

אם תקראו היטב בין השורות ואתם גם עוקבים אחר הנפשות הפועלות, אתם יכולים להבין שאין לכתב האקראי הזה מושג מה קורה. כתבה שלמה שמלאה באובייס וספקולציות שישתנו כבר אחרי המשחק הבא.. אני שם כסף שמדובר בבליל של מחשבות שלו וחלקיקי מידע שזרק לו איזה מקורב אקראי מתוך מליון.

אבן לא ימשיך, ולא בגלל שמכבי לא תשמח, אלא כי גם הם וגם הוא יודעים איך זה יתקבל. אבל הוא כן ישאר כמאמן ה"סטנד-ביי" ו"מומחה כדורסל מבריק" שישב לכל מאמן שיבוא על הראש.
מילוס

הודעהעל ידי גל גל » 27 אפריל 2022, 16:03

מה עם וויל קלייברן שנה הבאה ?
בגיל 32 אחרי כמה פציעות ומלחמה ברוסיה אולי אפשר לעשות מהלך ?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי גיא » 27 אפריל 2022, 17:06

אולי להגיע לרמת טופ 8 לגיטימי מאיפה שאנחנו נמצאים עכשיו -אולי זה לא תוך עונה אחת.
מצד אחד הרצון להחיות את המיתוס של קבוצה שמתפוצצת בהיכל
ומצד שני קבוצה שמשחקת חכם, גם בהגנה.
אני באמת בדילמה אם בשלב הראשון כדאי ליצור קבוצה יציבה מנטאלית שכוללת כמה ג׳ונסים, ולאסורים ווולטרסים
ומשם לצמוח קדימה.
נורא תלוי גם מי המאמן ואם יש לו ראש לזה, או שהוא ירצה ישר לראות קבוצה שמיועדת להצלבה.
מה דעתכם?
גיא

הודעהעל ידי עידן » 27 אפריל 2022, 17:51

גיא כתב:אולי להגיע לרמת טופ 8 לגיטימי מאיפה שאנחנו נמצאים עכשיו -אולי זה לא תוך עונה אחת.
אני באמת בדילמה אם בשלב הראשון כדאי ליצור קבוצה יציבה מנטאלית שכוללת כמה ג׳ונסים, ולאסורים ווולטרסים
ומשם לצמוח קדימה.
נורא תלוי גם מי המאמן ואם יש לו ראש לזה, או שהוא ירצה ישר לראות קבוצה שמיועדת להצלבה.
מה דעתכם?

אין למכבי את הפריבילגיה הזו. אם מכבי תביא ג'ונסים ולאסורים וולטרסים, זה יגמור לה את התקציב. אני לא רואה בהם אפסייד לעתיד, אלא סתם שחקנים בינוניים מינוס שממשיכים לייצב את מכבי באופן כללי כקבוצה בינונית מינוס.

מכבי זה לא ריאל ולא ברצלונה, והיא לא יכולה להרשות לעצמה להביא זרים למקום 10, 11 ו-12 ברוטציה. הג'ונסים והוולטרסים יצטרכו לקבל את מרבית הדקות וזה יקדם את מכבי לשום מקום.
עידן

הודעהעל ידי גיא » 27 אפריל 2022, 19:55

עידן כתב:
גיא כתב:אולי להגיע לרמת טופ 8 לגיטימי מאיפה שאנחנו נמצאים עכשיו -אולי זה לא תוך עונה אחת.
ומשם לצמוח קדימה.
מה דעתכם?

אין למכבי את הפריבילגיה הזו. אם מכבי תביא ג'ונסים ולאסורים וולטרסים, זה יגמור לה את התקציב. אני לא רואה בהם אפסייד לעתיד, אלא סתם שחקנים בינוניים מינוס שממשיכים לייצב את מכבי באופן כללי כקבוצה בינונית מינוס.

מכבי זה לא ריאל ולא ברצלונה, והיא לא יכולה להרשות לעצמה להביא זרים למקום 10, 11 ו-12 ברוטציה. הג'ונסים והוולטרסים יצטרכו לקבל את מרבית הדקות וזה יקדם את מכבי לשום מקום.

זו מחשבה לגיטימית בהחלט - מכבי זה מועדון פאר שצריך לחשוב בגדול
מצד שני אני זוכר שמישהו אמר את זה על הניקס פעם שהם קבוצה גדולה שתמיד צריכה לחשוב בגדול. בינתיים עברו 20 שנה והם עדיין לא קבוצה גדולה...
אולי באמת שיביאו שחקנים טובים - אבל צריך מישהו חכם שיתווה את הקו וזה רק מאמן חזק מספיק לעמוד מול ההנהלה.
גיא

הודעהעל ידי JarJarBinx » 27 אפריל 2022, 20:08

גם פנאתינייקוס מועדון פאר. ולפני זה היו הבולוניות. ומילאנו, שפעם היתה אימפריה ופשוט נמחקה מהמפה ליותר משני עשורים. שלא לדבר על קבוצות מפעם כמו וארזה ואריס סלוניקי...
לא לעולם חוסן. שום דבר לא מבטיח למכבי כלום קדימה. התוצאות בשנים האחרונות מדברות בעד עצמן, מכבי זה מועדון שבשבע שנים הצליח לסיים בחצי העליון של הטבלה פעמיים (אני סופר לזכות את עונת הקורונה שהופסקה, מצד שני אני גם סופר את העונה הזו עם הרחקת הרוסיות). התואר של 2014 היה סוג של חריגה כנראה, כשכל הכוכבים הסתדרו, וכשהיה מאמן על כמו בלאט (וגם אז הוא כמעט פוטר באמצע העונה). לפני כמה שנים מייק ג'יימס נכנס לקשקושי טוויטר עם אוהדים של מכבי, שמאד נעלבו שהוא אמר שמכבי כבר לא קבוצה גדולה, אבל אובייקטיבית חוץ מהיכולת להביא קהל גדול - תקציב של ענקיות היבשת אין, כישרונות מקומיים אין, ניהול נורמלי אין, הישגים אין. מכבי מגיעה כאנדרדוג כמעט לכל משחק מול קבוצה חזקה באמת - מתי פעם אחרונה באנו עם ביטחון אמיתי מול קבוצה לא פצועה בדרג של צסקא, ברצלונה, ריאל, הטורקיות, אולימפיאקוס?
אם לא יהיה שינוי ברמת התקציב או ברמת הניהול המקצועי, ועדיף בשניהם, זה לא ישתנה במהרה.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי JarJarBinx » 27 אפריל 2022, 20:15

גיא כתב:אבל צריך מישהו חכם שיתווה את הקו וזה רק מאמן חזק מספיק לעמוד מול ההנהלה.

איזה מאמן חזק יכול להגיע לפה כשאבי אבן יישאר בארגון, מוכן לכל מקרה להישלף אחרי שניים-שלושה משחקים לא טובים? ב-2014 כמעט העיפו את דיוויד בלאט, והעונה יאניס סחב עד שבאמת לא היתה ברירה בעיקר כי לא היה מי להביא במקומו. איזה מעמד יהיה למאמן חדש בארגון משפחתי כמו מכבי, ששומר קרוב על "אנשי שלומנו", כששומרים על אש קטנה, מוכן להקפצה, "מאמן" פוטנציאלי כמו אבן. אני כבר שומע את הטיעונים בהדלפות לתקשורת: "יש לו ניסיון יורוליג עם רקורד חיובי (לפחות בעונה הרגילה), והצליח להחזיר את מכבי לפלייאוף אחרי שבע שנים, כמו שאף אחד מאז בלאט לא הצליח". כל מאמן חדש שיביאו מתיישב על כסא עם שלוש רגליים. זו סיטואציה שלא מאפשרת מאמן חזק, והאמת אף מאמן עם מעמד שמכבד את עצמו לא יכניס את ראשו הבריא למיטה שכזו.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Cobra » 27 אפריל 2022, 22:32

דשון תומאס נראה לא רע בבאיירן העונה יכול להיות לא אופצייה רע במקום ווילימאס , לא אוהב ללכת על אקסים בעיקרון אבל לאור השוק הדל ב4 ועוד בעיקר 4 עם קליעה וניסיון ביורוליג , לא מהאופציות המועדפות אבל צריך להיות ברשימות .
Cobra

הודעהעל ידי JarJarBinx » 27 אפריל 2022, 22:44

Cobra כתב:דשון תומאס נראה לא רע בבאיירן העונה יכול להיות לא אופצייה רע במקום ווילימאס , לא אוהב ללכת על אקסים בעיקרון אבל לאור השוק הדל ב4 ועוד בעיקר 4 עם קליעה וניסיון ביורוליג , לא מהאופציות המועדפות אבל צריך להיות ברשימות .

די אהבתי אותו בסיבוב הראשון שלו פה, אבל הוא לא כבר בן 200?
חוץ מזה, אנשים פה כל הזמן מציינים שחקנים מקבוצות כמו באיירן ומונאקו כאילו שמבחינתם לבוא למכבי זו קפיצת מדרגה והם ירוצו לפה בשמחה. אני בכלל לא בטוח שזה המצב.
סמל אישי של המשתמש
JarJarBinx

הודעהעל ידי Cobra » 27 אפריל 2022, 23:14

JarJarBinx כתב:
Cobra כתב:דשון תומאס נראה לא רע בבאיירן העונה יכול להיות לא אופצייה רע במקום ווילימאס , לא אוהב ללכת על אקסים בעיקרון אבל לאור השוק הדל ב4 ועוד בעיקר 4 עם קליעה וניסיון ביורוליג , לא מהאופציות המועדפות אבל צריך להיות ברשימות .

די אהבתי אותו בסיבוב הראשון שלו פה, אבל הוא לא כבר בן 200?
חוץ מזה, אנשים פה כל הזמן מציינים שחקנים מקבוצות כמו באיירן ומונאקו כאילו שמבחינתם לבוא למכבי זו קפיצת מדרגה והם ירוצו לפה בשמחה. אני בכלל לא בטוח שזה המצב.

יחגוג בקיץ 31 לדעתי יכול לתת עוד שנתיים ביורוליג כי הוא לא כל כך בנוי על האתלטיות אלא על הקליעה מבחוץ
Cobra

הודעהעל ידי my man » 27 אפריל 2022, 23:16

לא מאמין שהשם הזה עולה בכלל..אולי די עם השמות הממוחזרים.

אני אחשוב עכשיו על הזיה שעוברת לי בראש -
אולי אולי אולי שההחתמה הראשונה לקראת הקיץ תהיה סקאוט שיודע מהחיים שלו..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 27 אפריל 2022, 23:18

העונה הוא שיחק חלש יותר מהעונה הקודמת.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 27 אפריל 2022, 23:23

בייקון, בראון, בולדווין
היליארד, קאליניץ
האל, בראון, גיל

אלה שמות שצריך לקחת בחשבון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Cobra » 27 אפריל 2022, 23:29

my man כתב:לא מאמין שהשם הזה עולה בכלל..אולי די עם השמות הממוחזרים.

אני אחשוב עכשיו על הזיה שעוברת לי בראש -
אולי אולי אולי שההחתמה הראשונה לקראת הקיץ תהיה סקאוט שיודע מהחיים שלו..

אני מסכים שזה לא שם מפוצץ , אבל בעמדה 4 אין הרבה שחקנים עם קליעה , ותומאס יכול להתאים טוב ליד זיזיץ במידה וישאר ועונה שלו במכבי הייתה עונה יחסית טוב אישית שלו לצערו הקבוצה לא הייתה מספיק טובה ומאז הוא עשה עונה נהדרת אצל פאו והם הגיעו להצלבה והקורונה קטעה את העונה והעונה בבאירן הוא בקבוצה שבסוף הגיעה להצלבה ונתן שלשום 25 נקודות נגד ברצלונה עם 6/7 לשלוש , בסך הכל שם שלא אמור להיות מהמועמדים המובילים אבל כן הייתי מתייחס אליו
Cobra

הודעהעל ידי Cobra » 27 אפריל 2022, 23:31

Jack55 כתב:בייקון, בראון, בולדווין
היליארד, קאליניץ
האל, בראון, גיל

אלה שמות שצריך לקחת בחשבון

לא רואה את בייקון מגיע אלינו לדעתי יהיה לו ביקוש רב כנ״ל בולדווין כנ״ל קאליניץ , היליארד עם פציעה קשה על פי הדוויחים ובכללי היה נראה חלש מאוד בבאיירן וסובל מבעיית פציעות , דבון הול חמוד לא מתלהב יותר מידי
Cobra

הודעהעל ידי Jack55 » 27 אפריל 2022, 23:48

תשמע אני ממש הייתי רןצה משהו בסגנון הזה :

1. בראון, זיו
2. ווילבקין, אוואנס, היידיגר
3. קאליניץ, קולסון, בלייזר
4. האל, גינת, סורקין
5. זיזיץ, סנטר הגנתי, (ליף?)

זה לדעתי צריך להיות המבנה פחות או יותר של הסגל

במקום תומאס צריך להגיע רכז ברמה גבוהה (סטייל בראון)
במקום וויליאמס צריך להגיע 4 מוכח (יש לא מעט אופציות בשוק)
במקום נאנלי צריך להגיע 3 גם בעל ניסיון יורוליג (אני בכלל הייתי משאיר את נאנלי אבל לא נראה שזה מה שיקרה לצערי)
במקום קלויארו צריך להגיע פורוורד ורסטילי שיכול לתת דקות גם ב3 וגם ב4, קולסון למשל יכול להיות אחלה של אופציה
במקום ריינולדס צריך להגיע שיש לו את היכולות להשלים את זיזיץ
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 28 אפריל 2022, 04:01

Adam כתב:
Shay_uzan כתב:
Adam כתב:אחרי הסדרה הזאת הבנתי עד כמה אוואנס לא באמת מוכן עדיין להתחרות ברמות הגבוהות של היורוליג.
בעבר למרות שהוא לא היה פוגע התקפית, הוא היה נותן משהו בהגנה. בסדרה הזאת גם את זה לא היה לו, וזה היה נגד גארדים כמו פאקינג יויי או וויליאמס גוס (שלא היו קיימים כל העונה הסדירה פחות או יותר).
גם מבחוץ הוא פשוט באחוזים איומים, לא פוגע.

מוזר לי שאני אומר את זה, אבל אולי כדאי להחזיר כאן שוב את וולטרס. לא השחקן שאני רוצה לראות פה אבל הוא היחיד שהצליח לשחק כמו שצריך יחד עם סקוטי.
למה מוזר? אשמח לראות פה את וולטרס, אולי לצד אוונס, הוכיח את עצמו פה כרכז טוב

כי בסוף על הנייר וולטרס הוא שם לא גדול ואפילו די שחקן "אפור". הוא לא שחקן שימכור מנויים, האחוזים שלו מהעונשין ומשלוש נמוכים והוא לא באמת רכז שחושב קודם כל מסירה (למרות ממוצע נקודות יחסית נמוך לגארד).
מצד שני, הוא הוכיח את עצמו שהוא יכול לשחק עם ווילבקין, ומי כמונו יודעים כמה קשה למצוא שחקן (בתקציב נמוך) שמתאים לשחק לידו.
מה גם שאני חושב שבסוף מכבי תשאיר את אוואנס ותצא בהצהרה של "ראיתם מה קרה עם ג'ונס, למדנו את הלקח שלנו", כשלא בטוח שזה נכון למכבי.

----------------

לגבי הכתבה של ספורט 5, לא חידש לנו כלום. כותב הכתבה רשם השארות בלבד, ומלבד לבוא להגיד "נוטה ל, כנראה ש" וכו', הוא לא באמת יודע מה הולך להיות (כמו שאנחנו לא באמת יודעים).
כן הפתיע אותי בכך שהוא טוען שמכבי נוטים לא להמשיך עם ננאלי.
אם מכבי רוצה להתחרות, אוונס צריך להיות רכז מחליף
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: gamer777, Majestic-12 [Bot], מרסר ו־36 אורחים