המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2022/23

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

מחשבות לקראת עונת 2022/23

הודעהעל ידי Jack55 » 28 דצמבר 2021, 15:58

הגיע מוקדם מהצפוי אבל העונה הזאת גם ככה נראית בקריסה טוטאלית מיום ליום
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: מחשבות לקראת עונת 2022/23

הודעהעל ידי TAYO » 28 דצמבר 2021, 16:13

Jack55 כתב:הגיע מוקדם מהצפוי אבל העונה הזאת גם ככה נראית בקריסה טוטאלית מיום ליום
אין תקוות גם לעונה הבאה עם ההנהלה והבעלים הנוכחיים.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי מילוס » 28 דצמבר 2021, 16:32

קבל: יוחלפו 8 זרים ויישאר זה שהביא אותם (וגם זה שהמליץ להביא אותם).
תיבנה קבוצה בלתי מאוזנת שמבוססת על החתמה אחת גדולה ומלאת יח"צ (במקום סקוטי), ינסו להחזיר את הבן האובד זוסמן ולמכור לנו שהוא הפך לקילר אימתני, כריס ג'ונס יחזור כרכז מוביל, ואת מכסת הזרים ישלימו שחקני עבר וליצנים דלי תקציב.
בדצמבר 22' יחשבו על חיזוק, אבל יתלבטו אם לפתוח את הכיס, כי העונה גמורה.
לקראת הסילבסטר נפתח ת'רד מחשבות לעונת 23/24.
מילוס

הודעהעל ידי TAYO » 28 דצמבר 2021, 19:07

מילוס כתב:קבל: יוחלפו 8 זרים ויישאר זה שהביא אותם (וגם זה שהמליץ להביא אותם).
תיבנה קבוצה בלתי מאוזנת שמבוססת על החתמה אחת גדולה ומלאת יח"צ (במקום סקוטי), ינסו להחזיר את הבן האובד זוסמן ולמכור לנו שהוא הפך לקילר אימתני, כריס ג'ונס יחזור כרכז מוביל, ואת מכסת הזרים ישלימו שחקני עבר וליצנים דלי תקציב.
שכחת את קלויארו…

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי Asf » 28 דצמבר 2021, 21:27

TAYO כתב:
שכחת את קלויארו…

ימונה לקפטן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי TAYO » 28 דצמבר 2021, 21:43

Asf כתב:
TAYO כתב:
שכחת את קלויארו…

ימונה לקפטן.
בטח החלום של יאניס זה לאמן ילד של קלויארו והנפלד.

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי עידן » 28 דצמבר 2021, 21:54

כמעט מדויק :) במקום יאניס יהיה פה גודס. גם אם איכשהו יאניס ישרוד את העונה הזו, אין סיבה שמכבי תאריך לו את החוזה. להיפך, הביצועים הגרועים עכשיו הם הזדמנות מצוינת למכור לנו שיאניס גמר את הסוס וזה הזמן לרענן את השורות עם גודס הישראלי והמכביסט (על הדרך הוא גם יעלה פחות אבל זה פרט שולי).
עידן

הודעהעל ידי Jack55 » 28 דצמבר 2021, 22:03

וקצת יותר ברצינות, דעתי ככה בגדול :

אוואנס שחקן עם פוטנציאל מעולה, ככל הנראה בסופו של דבר יתברר כהחתמה הכי טובה וחכמה של מכבי הקיץ, ללא ספק צריך להישאר פה על תקן מה שדורסי היה ב2 העונות הקודמות, בנוסף אליו גם את סקוטי וזיזיץ הייתי משאיר

כבר אפשר להגיד בוודאות שקלויארו, נאנלי וטיילור לא ימשיכו ואני מעריך שלפחות אחד מבין וויליאמס וריינולדס (סיכוי גדול שאפילו שניהם) גם לא ימשיך
אז כמובן שכבר מעכשיו אפשר לצפות שהולך להיות לנו קיץ עמוס מאוד שוב פעם עם החתמות של לפחות 4 זרים חדשים והחשוב מהכל - מאמן

אני מקווה מאוד שיגיע מאמן חדש מנוסה וחכם שיבין סוף סוף שצריך להנחית פה קודם כל רכז במלוא מובן המילה.
סדר הזרים בסגל צריך להיראות ככה בעיניי :

1. רכז זר
2. ווילבקין, אוואנס
3. זר, קומבו פורוורד זר (3-4)
4. זר\וויליאמס
5. זיזיץ, זר\ריינולדס

בגזרת הישראלים גם מאמין שצפויה להיות מהפכה
אין שום סיבה ששחקנים כמו דיבה, כהן ואפילו זיו ישארו פה, לעומת זאת סורקין זה שחקן שחייב להישאר

הייתי הולך בכל הכוח על מדר במקומו של זיו ומחזיר מהשאלה את היידיגר שיהיה על המשבצת של דיבה
הגיע הזמן להחתים את טי ג'יי ליף שימלא את המשבצת של כהן
בנוסף לרביעייה הזאת הייתי מגשש גם באיזור של תומר גינת ונועם דברת
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מילוס » 28 דצמבר 2021, 22:36

עידן כתב:

כמעט מדויק :) במקום יאניס יהיה פה גודס. גם אם איכשהו יאניס ישרוד את העונה הזו, אין סיבה שמכבי תאריך לו את החוזה. להיפך, הביצועים הגרועים עכשיו הם הזדמנות מצוינת למכור לנו שיאניס גמר את הסוס וזה הזמן לרענן את השורות עם גודס הישראלי והמכביסט (על הדרך הוא גם יעלה פחות אבל זה פרט שולי).

הכוונה לניקולה ואבן :) גודס הוא התאמה מושלמת למערכת. הוא ייס-מן ברמה הכי גבוהה, זול ברמה הכי נמוכה, ורוב האוהדים כבר כנראה לא זוכרים כמה שהוא מאמן גרוע. יקח להם רק כמה משחקים להיזכר..
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 28 דצמבר 2021, 22:57

1. אני מניח שזיזיץ' יבקש שדרוג לא קטן הקיץ. כל השאלה פה היא אם הוא שווה לך 1.5 מיליון יורו מהתקציב. לדעתי לגמרי לא.
2. אני לא רואה סיכוי שווילבקין נשאר. יש לו צ'אנס אולי אחרון לקבל חוזה של סופרסטאר ביורוליג (3 מיליון, נאמר) ולשחק בקבוצת יורוליג תחרותית. הטורקיות והרוסיות יסתערו עליו, גם ריאל עלולה לבחוש.
3. לריינולדס יש חוזה לעוד עונה? כי אם לא, הוא לא צריך להיות פה. כנ"ל וויליאמס. כנ"ל קלויארו וטיילור.
4. בקיצור, חוץ מאוואנס (כמחליף), שלא מרשים אבל נהנה מהספק ומהשכר הנמוך, הייתי מנקה את כל הזרים.
5. מהפכה בישראלים זה רעיון, הבעיה שאין כ"כ עם מה לעבוד.
תשכח ממדר, אין סיכוי.. למה שירצה לעזוב את חממת ה-NBA של אוברדוביץ' בשביל לחרב לעצמו את הקריירה פה?
דברת לא טוב השנה, זה נראה לי רעיון רע לשני הצדדים. שיחכה שנה-שנתיים.
ליף נראה לי כמו בלון הליום שהולך ומצטמק. לא ברור אם הוא בכלל שווה משהו.
אם כבר, הייתי בודק את גינת.
מילוס

הודעהעל ידי Jack55 » 28 דצמבר 2021, 23:18

מילוס כתב:1. אני מניח שזיזיץ' יבקש שדרוג לא קטן הקיץ. כל השאלה פה היא אם הוא שווה לך 1.5 מיליון יורו מהתקציב. לדעתי לגמרי לא.
2. אני לא רואה סיכוי שווילבקין נשאר. יש לו צ'אנס אולי אחרון לקבל חוזה של סופרסטאר ביורוליג (3 מיליון, נאמר) ולשחק בקבוצת יורוליג תחרותית. הטורקיות והרוסיות יסתערו עליו, גם ריאל עלולה לבחוש.
3. לריינולדס יש חוזה לעוד עונה? כי אם לא, הוא לא צריך להיות פה. כנ"ל וויליאמס. כנ"ל קלויארו וטיילור.
4. בקיצור, חוץ מאוואנס (כמחליף), שלא מרשים אבל נהנה מהספק ומהשכר הנמוך, הייתי מנקה את כל הזרים.
תשכח ממדר, אין סיכוי.. למה שירצה לעזוב את חממת ה-NBA של אוברדוביץ' בשביל לחרב לעצמו את הקריירה פה?

1. כרגע הוא מרוויח 1.1M, אם הוא ימשיך ביכולת המעולה הזאת עד סוף העונה הייתי מוכן לשדרג לו את החוזה ב200K, אבל לא יותר מזה ובמקביל לוודא שאכן יש לי אופציות לגבוה הגנתי טוב שיוכל לחפות על החסרונות ההגנתיים של זיזיץ

2. אל תשכח שלווילבקין יש חוזה גם לעונה הבאה ככה שאין לו יותר מדי לאן לברוח לפחות לא בעונה הבאה

3. אם אני לא טועה לריינולדס יש חוזה מובטח לעונה הבאה, לוויליאמס בוודאות אין כנל קלויארו וטיילור
נראה מה יעשו עם ריינולדס ואיזה יכולת הוא יפגין בהמשך העונה, טיילור וקלויארו בוודאות בחוץ ואני מאמין שבדרך הזאת גם וויליאמס

4. אני מאמין שבסופו של דבר נגיע למצב שאנחנו נשארים עם 3-4 זרים, ווילבקין ואוואנס ככל הנראה השניים הבטוחים, וסיכוי גבוה שלפחות אחד מבין ריינולדס וזיזיץ יישאר (אם לא שניהם)

5. זה דיי חובה, הישראלים השנה פח וזה פוגע משמעותית בהצלחה של הקבוצה גם ביורוליג
בסופו של דבר אמנם הישראלים לא מקבלים נתח משמעותי ביורוליג אבל בכל זאת עדיין מדובר על 5-6 שחקני רוטציה נוספים שעם החתמות טובות זה יכול לשנות לך את הרוטציה מ8-9 שחקנים קבועים ל10-11 שחקנים טובים

עונה הבאה סורקין בעיניי לגמרי צריך להפוך לשחקן רוטציה לכל דבר ועניין ביורוליג, אבל זה לא מספיק וצריך לפחות עוד ישראלי אחד שניים שיכול לתת דקות טובות ביורוליג
אז כמו שאמרנו גינת אופציה לא רעה בכלל, היידיגר יכול להיות הפתעה טובה מאוד, מדר זה דיי חלום רטוב ואכן סיכוי נמוך מאוד שנראה אותו פה, מסכים שלא ברור מה קורה אצל ליף אבל שוב שווה לבדוק מה איתו, במקום כהן בשכר נוח הייתי הולך על זה
בנוסף לא צריך לשכוח שלזיו יש חוזה מובטח לעונה הבאה אז יכול מאוד להיות שהוא יישאר בסופו של דבר

אולי ינסו לבדוק את הכיוון של זוסמן\בלאט, העלתי גם את השם של דברת כאופציה מעניינת
בגדול צריך להיראות משהו בסגנון זה - סורקין, היידיגר, זיו\בלאט\מדר, בלייזר\זוסמן, ליף, דברת\לנדסברג
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי עידן » 28 דצמבר 2021, 23:54

מילוס כתב:1. אני מניח שזיזיץ' יבקש שדרוג לא קטן הקיץ. כל השאלה פה היא אם הוא שווה לך 1.5 מיליון יורו מהתקציב. לדעתי לגמרי לא.

1) מסכים, אני לא מתלהב מהשחקן הזה. על כל 15 נקודות שהוא קולע בצד אחד הוא סופג לפחות אותה הכמות בצד השני. כן, העונה הוא משחק טוב בהרבה (בהתקפה) מהעונה שעברה, וכן, הוא שחקן טוב בסה"כ (גם אם אני אישית לא אוהב אותו במיוחד) - אבל הוא ממש לא שווה שדרוג בשכר.

2) אם אני לא טועה, יש לו חוזה לעוד עונה, אז אני מאמין שהוא יישאר פה. אחריה סיכוי גדול שיעזוב.

3) אני דווקא חושב שריינלודס בסדר בתור שחקן מחליף. אני בספק שמכבי תביא לפה סנטר מחליף עדיף.

4) את כל שאר הזרים הייתי מחליף, מסכים.

5) באמת אין עם מי לעבוד. לא מתלהב מאף ישראלי שיכול ריאלית להגיע למכבי. כן הייתי מנסה את ליף כי פשוט אין אופציות עדיפות, וכמה גרוע הוא כבר יכול להיות?
עידן

הודעהעל ידי Jack55 » 29 דצמבר 2021, 00:09

עידן כתב:

1) מסכים, אני לא מתלהב מהשחקן הזה. על כל 15 נקודות שהוא קולע בצד אחד הוא סופג לפחות אותה הכמות בצד השני. כן, העונה הוא משחק טוב בהרבה (בהתקפה) מהעונה שעברה, וכן, הוא שחקן טוב בסה"כ (גם אם אני אישית לא אוהב אותו במיוחד) - אבל הוא ממש לא שווה שדרוג בשכר.

2) אם אני לא טועה, יש לו חוזה לעוד עונה, אז אני מאמין שהוא יישאר פה. אחריה סיכוי גדול שיעזוב.

3) אני דווקא חושב שריינלודס בסדר בתור שחקן מחליף. אני בספק שמכבי תביא לפה סנטר מחליף עדיף.

5) באמת אין עם מי לעבוד. לא מתלהב מאף ישראלי שיכול ריאלית להגיע למכבי. כן הייתי מנסה את ליף כי פשוט אין אופציות עדיפות, וכמה גרוע הוא כבר יכול להיות?

תלוי שדרוג של כמה, אם זיזיץ ימשיך להראות יכולת התקפית כזאת עד סוף העונה ואפילו להשתפר הייתי שוקל לשדרג לו ב100-200 אלף (אם נצטרך)
יכול מאוד להיות שעם מאמן חדש ואולי גם סוף סוף רכז התפוקה ממנו תהייה אפילו טובה יותר

בגדול עמדה 5 של זיזיץ וריינולדס היא אחלה עמדה בסהכ, אבל בשביל להמשיך עם השניים האלה יהיו חייבים להחתים פוורווד עם יכולות הגנתיות טובות יותר משל וויליאמס

בנוגע לליף, יותר גרוע מכהן זה לא יכול להיות
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי מילוס » 29 דצמבר 2021, 01:15

צודקים לגבי ווילבקין, הייתי בטוח שהוא מסיים חוזה. יש לי הרגשה שמבחינתו הוא היה מסיים את הסאגה פה כבר מחר.

לגבי זיזיץ', השאלה היא כמה גרידי הוא יהיה כשיגיעו הצעות נוספות בקיץ. אם ישאר, ריינולדס הופך לבעיה. מלבד זה שהוא לא איש חכם מדי, אף אחד מהשניים לא נותן תשובה הגנתית וגודל מול נפילי היורוליג, ושילמנו על זה מחיר לא מעט פעמים העונה.

ליף זה עניין של סקאוטינג ומחיר בסוף. מכיוון שאין במכבי סקאוטינג, הוא חתיכת הימור, כמישהו שקריירת הפרו שלו עד עכשיו פחות טובה אפילו משל בנדר. אבל בדוק ששווה לנסות במחיר הנכון.
מילוס

הודעהעל ידי Rampel » 29 דצמבר 2021, 02:31

Jack55 כתב:
עידן כתב:

תלוי שדרוג של כמה, אם זיזיץ ימשיך להראות יכולת התקפית כזאת עד סוף העונה ואפילו להשתפר הייתי שוקל לשדרג לו ב100-200 אלף (אם נצטרך)
יכול מאוד להיות שעם מאמן חדש ואולי גם סוף סוף רכז התפוקה ממנו תהייה אפילו טובה יותר

בגדול עמדה 5 של זיזיץ וריינולדס היא אחלה עמדה בסהכ, אבל בשביל להמשיך עם השניים האלה יהיו חייבים להחתים פוורווד עם יכולות הגנתיות טובות יותר משל וויליאמס

בנוגע לליף, יותר גרוע מכהן זה לא יכול להיות

מסכים עם הכיוון שלך ובעיקר עם התגובה הזו.

איך הייתה ההגנה של וויצ'יץ'? או של סופו? והמחליפים שלהם? מי בדיוק היה שומר מצטיין, גרין או תומאס? או שבכלל אנדריאה היה שומר טוב יותר מאחיו אנטה?

הפתרונות בקבוצות האלו הגיעו עם שחקנים אתלטיים שהשלימו את הסנטרים האלו, בין אם מהספסל (טיוס - שגם לא שוס בהגנה, כן?) ובין אם שיחקו לצידם (באסטון האדיר).

סנטרים עם גודל הם לרוב שחקנים כבדים ומוגבלים יחסית בתנועה ובמהירות. בטח הגנתית.
יש דרכים להחביא שחקנים כאלו וכשיש שניים כאלו אפשר לאמץ את זה כשיטה.
קודם כל, להימנע מחילופים אוטומטיים. בטח שלא להתעקש עליהם. ואם היריבה מתעקשת על חילופים בשביל לתקוף את הסנטרים, אז להגיב בהגנה אזורית, או מעורבת, שמחפה ומחביאה את החסרונות ההגנתיים של הסנטרים.
זה לא יעבוד תמיד, אבל היתרון הוא שבמקרה של ז'יז'יץ' וריינולדס, עם המאמן המתאים (!) מדובר בשחקנים שיכולים להעניש את היריבה יותר משהיא תעניש אותם. והם אפילו עשו את זה העונה בכמה וכמה משחקים (מבלי שעשו יותר מדי כדי לחפות עליהם, אם בכלל).

פשוט באמת צריך לבנות עמדה 4 שתדע (בין היתר) לחפות עליהם עם אתלטיות ורים פרוטקשן. לא לזייף בזה ולא ללכת על שמות מפוצצים שלא יתאימו.

אה ועוד חסרון שיש לריינולדס ספציפית, הוא.. אמממ.. שהחמצן מגיע למוח קצת לאט.. אז רצוי שיהיה מאמן שידע לזהות את זה כשזה קורה ולהשתלט על זה.. או לפחות לעטוף אותו בכמה שיותר IQ כדורסל.
אה.. ואם המאמן כבר משתלט על זה, יהיה נהדר אם התקפית, הוא יגיד לו שלא חייבים לזייף בכל חסימה. לפעמים אפשר גם לחסום באמת ואז להתגלגל.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
נערך לאחרונה על ידי Rampel בתאריך 29 דצמבר 2021, 03:00, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי עידן » 29 דצמבר 2021, 02:56

מילוס כתב:ליף זה עניין של סקאוטינג ומחיר בסוף. מכיוון שאין במכבי סקאוטינג, הוא חתיכת הימור, כמישהו שקריירת הפרו שלו עד עכשיו פחות טובה אפילו משל בנדר. אבל בדוק ששווה לנסות במחיר הנכון.

ההבדל הגדול הוא שליף יגיע בתור ישראלי. כמה ישראלים יש לך כבר שקולעים 4 נקודות למשחק בנבא? אם בנדר היה ישראלי, גם אותו הייתי שמח להשאיר בסגל.

אפילו אם ליף יתרום בתור שחקן רוטציה בלבד (נניח ברמה של סורקין), זה כבר יותר טוב מכל שאר הישראלים שיש לך בקבוצה.
עידן

הודעהעל ידי Runner30 » 29 דצמבר 2021, 11:11

השינוי צריך להיות בעיקר בראש של האוהדים.
מכבי בעשור האחרון, מלבד הבלחה פה ושם היא קבוצת גבול פליי-אוף.
להוריד ציפיות.לחזור למנטליות אנדרדוג. לא כל הפסד הוא נורא.
העיקר לשרוד את דצמבר השחור ולהשתפר לקראת סיום העונה.
אה ולהתייחס לליגה מקומית בתור ליגת פיתוח לישראלים, ובנק זרים זולים.
Runner30

הודעהעל ידי מילוס » 29 דצמבר 2021, 11:24

Rampel כתב:
איך הייתה ההגנה של וויצ'יץ'? או של סופו? והמחליפים שלהם? מי בדיוק היה שומר מצטיין, גרין או תומאס? או שבכלל אנדריאה היה שומר טוב יותר מאחיו אנטה?

הפתרונות בקבוצות האלו הגיעו עם שחקנים אתלטיים שהשלימו את הסנטרים האלו, בין אם מהספסל (טיוס - שגם לא שוס בהגנה, כן?) ובין אם שיחקו לצידם (באסטון האדיר).

סנטרים עם גודל הם לרוב שחקנים כבדים ומוגבלים יחסית בתנועה ובמהירות. בטח הגנתית.

פשוט באמת צריך לבנות עמדה 4 שתדע (בין היתר) לחפות עליהם עם אתלטיות ורים פרוטקשן. לא לזייף בזה ולא ללכת על שמות מפוצצים שלא יתאימו.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

אתה צודק בעניין הבאסטונים, ואגדיל ואוסיף שברוב העונות היותר מוצלחות של מכבי היו קפיצים כאלה ב-4\5 (באסטון, מוריס, טיוס, שון ג'יימס, אפילו אייסי).
העניין הוא שהיום, ובייחוד אצל קבוצות מחוץ לאליטה, צריך גיוון ומודולריות. סנטרים גדולים הם לא חסרון כשאתה בונה נכון, כי אתה תשתמש בהם רק מתי שצריך, וכשלא - יש שחקנים אחרים.
זיזיץ' וריינולדס הם מבחינת פלוסים ומינוסים די עוד מאותו דבר, וזה לבנות לא נכון. הם לא נותנים הגנה\גוף\קליעה מבחוץ\מוחות כדורסל מבריקים, ובעיקר לא נותנים תשובות להרבה מסגנונות המשחק שמכבי פוגשת.
ובכלל, אתה סומך על זה שהסקאוטינג במכבי ימצא 4 שיחפה וישלים את כ-ל מה שאין בסנטרים? השנה זה עמד למבחן - וקיבלנו את וויליאמס.

5 כמו זיזיץ' (יעילות התקפית), ועל הספסל מישהו כמו אחד הפאלים, או קומאג'ה כזה (אלימות בהגנה).
4/5 סורקין (קצת מהכל, בעיקר התלהבות).
4 בסגנון טרנס מוריס (הגנה, אתלטיות, קליעה מבחוץ), ועל הספסל נגיד ליף (קליעה, מהירות, אם עוד נשאר בו מאלה).

פה למשל אפשר להתמודד ולעשות התאמות, התקפית והגנתית, עם מגוון יריבות, ועל הדרך גם התאמה טובה עם הישראלים. סורקין יקבל הרבה יותר הזדמנויות.
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 29 דצמבר 2021, 11:27

עידן כתב:
מילוס כתב:ליף זה עניין של סקאוטינג ומחיר בסוף. מכיוון שאין במכבי סקאוטינג, הוא חתיכת הימור, כמישהו שקריירת הפרו שלו עד עכשיו פחות טובה אפילו משל בנדר. אבל בדוק ששווה לנסות במחיר הנכון.

ההבדל הגדול הוא שליף יגיע בתור ישראלי. כמה ישראלים יש לך כבר שקולעים 4 נקודות למשחק בנבא? אם בנדר היה ישראלי, גם אותו הייתי שמח להשאיר בסגל.

אפילו אם ליף יתרום בתור שחקן רוטציה בלבד (נניח ברמה של סורקין), זה כבר יותר טוב מכל שאר הישראלים שיש לך בקבוצה.

בדוק, אני איתך. השאלה פה אם האיש מבקש 700-800 אלף לעונה, שזה תקציב לשחקן בכיר במכבי, או חצי מזה. יש לי תחושה שזה שהוא לא פה, זה קשור לא מעט לדרישות שלו.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 29 דצמבר 2021, 11:37

מילוס כתב:
עידן כתב:

בדוק, אני איתך. השאלה פה אם האיש מבקש 700-800 אלף לעונה, שזה תקציב לשחקן בכיר במכבי, או חצי מזה. יש לי תחושה שזה שהוא לא פה, זה קשור לא מעט לדרישות שלו.

יכול להיות. מה שבטוח, שהמצב הנוכחי לא יכול להימשך. יש לך כרגע 4 שחקנים שהם קצה רוטציה או על תקן מנופפי מגבות - דיבה, בלייזר, כהן, זיו. יכול להיות אחד כזה בכל קבוצה, אבל כש-4 שחקנים מהסגל שלך מביאים תרומה אפסית או שלילית ביורוליג אי אפשר להתקדם ככה לשום מקום כמו שראינו העונה.

לא יודע מה צריך לקרות כדי לשנות את המצב. אולי העסק יהיה יקר, אולי יהיה צורך לחפור ולהביא שחקנים כמו בלאט, טיוס או לנדסברג אפילו - אבל משהו חייב להשתנות בגזרה הזו.
עידן

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־25 אורחים