פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: מחשבות לקראת עונת 2022/23

03 יוני 2022, 08:59

גל גל כתב:מכבי 2022

בראון/מקנטייר/תומפסון,בלאט
וילדוזה/ווילבקין,גריגוניוס/גאלי,היידיגר
בייקון,דיאלו/מונקה/בלוסומגיים, לנדסברג/בלייזר
גיל/בלאקשהיר,גינת, סורקין
אונואקו/מוטלי,פוייתרס

היידיגר,בלאט/מדר
בולדווין,גריגוניוס, ג'יילן אדאמס
ביי אאוט על לוציץ מביירן,גרמאר גאלי , לנדסברג
גיל,גינת/נמרוד לוי, קמרון אוליבר
אונואקו,מיקי, סורקין

03 יוני 2022, 11:17

כל מי שמדבר פה על בייאאוטים, נראה לי שאתם מפספסים פה משהו. מכבי היום זה לא מועדון עם יתרון כלכלי על פני מועדונים כמו באיירן או מונקו. אני גם לא ממש חושב שהיא בהכרח יעד אטרקטיבי יותר היום מבחינת השחקנים. שחקן שהם ירצו להשאיר אצלם לא יגיע אלינו, אנחנו לא ריאל או פנר.

03 יוני 2022, 11:29

משהו שלא ראיתי שצוין פה בפורום.

איגוד הגדורסל הספרדי מנסה להנפיק דרכון ספרדי ללורנזו בראון, שלא מעט אנשים (כולל אותי) היו שמחים לראות פה, לקראת היורובאסקט.

אם זה קורה, הוא יהיה סחורה חמה בליגה הספרדית.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

03 יוני 2022, 11:42

Rampel כתב:משהו שלא ראיתי שצוין פה בפורום.

איגוד הגדורסל הספרדי מנסה להנפיק דרכון ספרדי ללורנזו בראון, שלא מעט אנשים (כולל אותי) היו שמחים לראות פה, לקראת היורובאסקט.

אם זה קורה, הוא יהיה סחורה חמה בליגה הספרדית.

יש שני רכזים שמתאימים לפרופיל של לורנזו בראון במידה והוא לא יגיע

מקנטייר ותומפסון מקובאן.

03 יוני 2022, 12:18

דרך אגב , הטעות הכי גדולה של מכבי זה שלא החתימו מאמן כי עכשיו אין מי שיכין את הקבוצה לשנה הבאה ומכבי מפספסים המון שחקנים טובים.

03 יוני 2022, 13:47

קצת מרגיש לי שפראסוביץ' הוא העתק של יאניס. אבל אם פסקוול לא יגיע וטרינקיירי בכלל לא אופציה, אני לא רואה מישהו יותר טוב ממנו בתור מועמד...

03 יוני 2022, 14:13

אבל אני לא מבין איך פתאום המועמדות של טרנקייריי ירדה ?
נכון שמכבי בנחיתות מול באיירן מבחימה תקציבית. אבל נגיד פסקאל ופיצוי, טרנקיירי ופיצוי... מוזר שהמועמדות שלו ירדה

03 יוני 2022, 14:22

כבר נכנסו לחודש יוני, עשרות החתמות בין קבוצות היורוליג ומכבי עדיין בכלל לא יודעת מי המאמן שלה בעונה הבאה...
אם במהלך השבוע הקרוב לא יעשו 2-3 מהלכים משמעותיים המצב שלנו יהיה רע מאוד

03 יוני 2022, 15:01

גיק המצב שלנו רע מאד גם אם יחתימו את סטף קרי...צר לי...

03 יוני 2022, 15:04

where is the love? כתב:אבל אני לא מבין איך פתאום המועמדות של טרנקייריי ירדה ?
נכון שמכבי בנחיתות מול באיירן מבחימה תקציבית. אבל נגיד פסקאל ופיצוי, טרנקיירי ופיצוי... מוזר שהמועמדות שלו ירדה
טרינקיירי לא רוצה לבוא לפה, ובאיירן לא מצכננת לשחרר אותו
לא נראה לי שפסקוואל ורשימת הקניות הענקית שלו יבואו

Sent from my RMX2111 using Tapatalk

03 יוני 2022, 21:05

Mmm כתב:גיק המצב שלנו רע מאד גם אם יחתימו את סטף קרי...צר לי...
הדבר היחיד שאני יודע עכשיו זה שיש סיכוי דיי גבוה שווילבקין לא ימשיך

03 יוני 2022, 21:11

אז אם סקוטי לא ימשיך זה אומר שמכבי תקבל פיצוי ותחסוך, כנל לגבי זיזיץ...
אז איך לא יהיה כסף להביא את פסקל ?

אני מניח שכולנו יודעים את התשובה....הם יקבלו את הכסף אבל לא יעשו איתן שום דבר טוב

03 יוני 2022, 21:18

ממה ששמעתי מכבי סירבה לבייאאוטים על סקוטי.
ופסקוואל לא יבוא לפה לאמן חבורת נגרים

Sent from my RMX2111 using Tapatalk

03 יוני 2022, 21:31

מאמן זה הבעיה? הרבה לפני..
למה שפסקוואל יתפשר על שכר כשיש לו חוזה בזניט וכנראה עוד אופציות אם רק ירצה? ובאמת מישהו חושב שפספסנו את שנגליה\קלייברן\דייויס וכו'? תפסיקו לחלום, לא פספסנו, אין להם מה לחפש פה. לא להם ולא לאוקובואים אחרים. מצחיק שבכלל יש ציפייה שיגיעו.. אפילו שחקנים ישראלים בינוניים לא מתלהבים להיות פה (זוסמן, גינת, ג'ייק כהן עונה שעברה!).
מה יש למכבי להציע? שכר גבוה? הישגיות? יציבות? מקצועיות?
בעיקר שכונה, תבוסתנות, התנהלות רעילה ומאבקי ליגה במתנ"סים מול קבוצות חצי-חובבניות.
היום גם מינכן, מונאקו וכלמני קבוצות יורוקאפ הם יעדים הרבה יותר אטרקטיביים מת"א. מכל הבחינות.

03 יוני 2022, 21:32

מאמן זה הבעיה? הרבה לפני..
למה שפסקוואל יתפשר על שכר כשיש לו חוזה בזניט וכנראה עוד אופציות אם רק ירצה? ובאמת מישהו חושב שפספסנו את שנגליה\קלייברן\דייויס וכו'? תפסיקו לחלום, לא פספסנו, אין להם מה לחפש פה. לא להם ולא לאוקובואים אחרים. מצחיק שבכלל יש ציפייה שיגיעו.. אפילו שחקנים ישראלים בינוניים לא מתלהבים להיות פה (זוסמן, גינת, ג'ייק כהן עונה שעברה!).
מה יש למכבי להציע? שכר גבוה? הישגיות? יציבות? מקצועיות?
בעיקר שכונה, תבוסתנות, התנהלות רעילה ומאבקי ליגה במתנ"סים מול קבוצות חצי-חובבניות.
היום גם מינכן, מונאקו וכלמני קבוצות יורוקאפ הם יעדים הרבה יותר אטרקטיביים מת"א. מכל הבחינות.

03 יוני 2022, 22:11

where is the love? כתב:אז אם סקוטי לא ימשיך זה אומר שמכבי תקבל פיצוי ותחסוך, כנל לגבי זיזיץ...
אז איך לא יהיה כסף להביא את פסקל ?

אני מניח שכולנו יודעים את התשובה....הם יקבלו את הכסף אבל לא יעשו איתן שום דבר טוב
אם סקוטי לא ממשיך אז הסגל של מכבי עונה הבאה יכלול את יפתח זיו ו4 קונוסים.
אין רצון להחליף, רק לנסות להכניס כמה שיותר כסף מבלי לבזבז אותו

04 יוני 2022, 08:32

אני חושב שכמו שפאבלו לאסו הצליח בריאל, אהרוני יכול להצליח במכבי. אם הם לא מביאים מאמן יורוליג מהטופ, הייתי נותן לו הזדמנות לפני קטש או שמיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

04 יוני 2022, 09:26

קרי בלאקשיר זאת אופצייה מעניינת לעמדה 4/5, בתור שחקן ספסל כמובן. לא הייתי מתנגד שיבוא על המשבצת של קלויארו.
נותן עונה די טובה בליגה הטורקית וביורוקאפ.

04 יוני 2022, 11:35

refael כתב:קרי בלאקשיר זאת אופצייה מעניינת לעמדה 4/5, בתור שחקן ספסל כמובן. לא הייתי מתנגד שיבוא על המשבצת של קלויארו.
נותן עונה די טובה בליגה הטורקית וביורוקאפ.
קודם כל, המשבצת של קלויארו היא קומבו פורוורד. והיא משבצת חשובה ואין צורך להפוך את השחקן הזה ל-4/5 כשיש כל כך הרבה אופציות ישראליות בעמדה הזו (ונשמע שמתכננים שלמכבי יהיו 2 מהם).

לגבי באקשיר עצמו. שחקן נחמד אבל הוא שיחק בצ'יפופו של פיב"א. זה ממש לא יורוקאפ.

ולסיום, לפני שמתעסקים במחליפים לקלויארו, צריך להעסק בשחקני החמישיה ולחשוב על ה-4 וה-5 הפותחים. בעיני, רגע אחרי שסוגרים מאמן צריך לסגור פה את ג'ורדן מיקי ואחריו גבוה (בדגש על גובה, כי זה החסרון של מיקי) מנוסה נוסף שישלים אותו.

04 יוני 2022, 12:18

עדכון לגבי אונואקו :

צ'ינאנו אונואקו, השחקן המצטיין של העונה, יתאמן במהלך הקיץ עם בוסטון סלטיקס וקליבלנד קאבלירס במטרה לקבל זימון לליגת הקיץ ואולי גם למחנות האימונים של הקבוצות בקדם העונה.
פרסם תגובה