המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג, מחזור 21: פנאתינייקוס - מכבי ת"א, יום שישי 14.1 בשע

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מחזור 21: פנאתינייקוס - מכבי ת"א, יום שישי 14.1

הודעהעל ידי עידן » 16 ינואר 2022, 11:17

מילוס כתב:אני לא בקיא בשמועות עידן, אבל תסכים שזה מאוד תמוה שה-GM הכושל בעולם פה כבר עשור, בזמן שהוחלפו 800 שחקנים ו-300 מאמנים (שהוא הביא), שברוב המקרים גם ילד בן 12 מפורום צהבת היה יכול לזהות את הבעיות מראש (וניקולה, לא). ומכאן, יש הבנה שיש משהו מאוד מסריח\מושחת\לא ספורטיבי מאחורי הקלעים, ועל זה צריך לדבר (ולא רק על ניקולה, אבל גם).
אוהדי מגדל וההקנטות הפסיקו לעניין לפני 20 שנה, זה סתם.. אני כן חושב שעניין ניקולה צריך להיות בכל מקום ובכל יציע. זה לא אנטי-מכביסטי, זה אנטי-החוטפים של מכבי.

אני לא נכנס לתיאוריות קונספירציה, בטח ובטח כשהמקור חסר כל הביסוס שלהן הוא ממתנגדי מכבי. אתה יכול לטעון עד מחר שזה לא אנטי-מכבי, אבל זה המקור, ואם אתה טוען את הדברים האלו - אז רק על זה אתה מתבסס. אני בכלל לא מבין למה אני צריך להמשיך לקרוא את הדברים האלו בפורום אוהדי מכבי. אפשר לצאת נגד ההנהלה/ניקולה גם בלי זה.

לגבי סיבות אפשריות - נתתי כבר כמה תגובות למעלה. ולא רק אני, אלא גם פליקס, לפחות יש פה עוד מישהו אחד שלא נתפס לקונספירציות של אוהדי הפועל.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 16 ינואר 2022, 11:50

אז יכול להיות שהוא פה כי הוא נוח\זול\קל להנהלה (ייס-מן), אולי. אבל לי מרגיש שזו התשובה הקלה, ואם זה היה באיזור חיוג הזה, לא בטוח שהיה שורד את 2016. או את 2018. או את 2021. בסוף, המושכים בחוטים דואגים למושכים בחוטים, וכשהם מרגישים שהחצים עליהם הם יודעים טוב מאוד לסמן אשמים שלא נמנים על.. עצמם. וניקולה במובן הזה הוא דווקא מטרה קלה, כי הוא כביכול אדריכל הכשלונות, וכי הרבה מהקהל נגדו. וכי הוא נוח. ואנשים נוחים הם מטרה.. נוחה.
אז אני לא נדבק לשמועה כזו או אחרת, אבל כן למחשבה שיש משהו יותר גדול מאחורי הקלעים, ושדווקא בפורום אוהדי מכבי צריך לדון על הדברים האלה, ועל כל מה שרקוב.
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 16 ינואר 2022, 12:09

מילוס כתב:בסוף, המושכים בחוטים דואגים למושכים בחוטים, וכשהם מרגישים שהחצים עליהם הם יודעים טוב מאוד לסמן אשמים שלא נמנים על.. עצמם. וניקולה במובן הזה הוא דווקא מטרה קלה, כי הוא כביכול אדריכל הכשלונות, וכי הרבה מהקהל נגדו. וכי הוא נוח. ואנשים נוחים הם מטרה.. נוחה.

אבל אם יפטרו את ניקולה, כל האשמה תצא עליהם. למה להנהלה לפטר אותו בכלל? הוא מושך את כל האש, וזה לא שהבעלים יפטרו את עצמם.

כל עוד נמכרים מנויים ויש מישהו (ניקולה) שסופג את האש כשיש כשלונות, והוא כנראה גם זול ונוח לעבוד איתו, אני באמת לא רואה סיבה לבעלים לפטר אותו.

השינוי יגיע אם וכאשר לא יימכרו מנויים וההיכל יהיה ריק כי מכבי מתבססת על ההכנסות האלו. אם ההיכל יהיה ריק ועדיין לא יהיה שום שינוי, אז אפשר אולי יהיה להתחיל להזכיר קונספירציות. אנחנו לא שם.
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 16 ינואר 2022, 15:03

בוא נסתכל עליהם כאנשי עסקים אז-איז, שלצורך העניין מכבי כקבוצה לא מעניינת אותם, אלא רק הצעצוע היוקרתי והערכים המשתנים שלו.
אתה סבור שהם שמים בעמדה הכי חשובה במועדון איש מקצוע שמחרב להם את הצעצוע, רק כי הוא נחמד והוא זה שישלם על הכישלון הצפוי? ובעצם, הם מתעלמים בכוונה מפוטנציאל הגדילה של הנכס (ומוותרים על כסף וכוח) - ומראש מתכווננים לשנה גרועה שתצריך בולם זעזועים אנושי?

וד"א, המנויים יימכרו כנראה גם כשמכבי תנצח, וביותר כסף.
גם המפרסמים ישלמו יותר, והפלייאופים, והפיינל פורים, וזכויות שונות. כולם שווים כסף. ושחקנים מובילים שיעדיפו את מכבי על זניט גם בפחות כסף. ואת ה-GM שיחליף את ניקולה - תמיד אפשר להאשים אם זה שוב לא יעבוד.

אז זה למה להם לפטר.
אני לא מכיר תקדים לדבר הזה, שקבוצה בעצם מצהירה שגם אם האיש שמרכיב אותה יביא להתפוררותה, הוא ישאר אם ירצה. ולכן אני משוכנע שיש הרבה מעבר.
מילוס

הודעהעל ידי my man » 16 ינואר 2022, 15:33

מאד לא אוהב את השיח הזה שגורם לבן אדם להוכיח שהוא לא אוהד מגדל..
אני מאד מתחבר לדברים של מילוס ואין סיבה שזה יוציא אותי 'אוהד מגדל'.
כן זה פורום אוהדי מכבי. ואני ועוד רבים וטובים חושבים שיש פה סירחונות ושחיתויות בהנהלה.

להפוך את הדיון לכזה שמגיע מאוהדי מגדל
אם אני חושב שההנהלה רקובה או מושחתת זה לא במקום.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Thorin » 16 ינואר 2022, 18:28

יש אוהדים שמעדיפים לטמון את הראש בחול ולהגיד שיהיה יותר טוב בעונה הבאה.
שחיטות במכבי? לא יכול להיות... זה בטוח כשלונות של פדרמן הבן וניקולה.

הנה ההנהלה התחילה להעלות כתבות באתר הבית שלהם על ההפסדים העצומים של הבעלים העונה.
פשוט בדיחה מביכה הקבוצה הזאת.
Thorin

הודעהעל ידי שמואל1 » 16 ינואר 2022, 18:57

עידן כתב:
סומבץ כתב:
ankram כתב:לגבי ניקולה , יש דיבור על 50 מליון $ שהוא הפסיד בבנק של פנאן (ככה לפחות השמועות) וכדי שישאר נאמן למועדון ולא יפתח את הפה (מדברים גם שהוא ידע על קניית שופטים וכו') , נתנו לו את הג'וב הזה.

על איזה שופטים מדברים? אלה שנתנו לירושלים את הגביע ב-2008?

תשאל את אוהדי הפועל שהם אלו שהמציאו את הקונספירציות האלו, שמשום מה מופיעות שוב ושוב כאן בפורום של אוהדי מכבי.

יחד עם תיאוריות אחרות כמו זה שרק מכבי מסתירים את מי שחלה בקורונה. מעניין אם עכשיו אחרי שגם בהפועל ירושלים הסתירו את חולי הקורונה אצלם, התגובות לגבי זה לפחות ייעלמו.

הפועל ירושלים לא ממש הסתירה את חולי הקורונה אצלה...
https://twitter.com/RoiCohen99/status/1 ... 4578539521
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 16 ינואר 2022, 20:19

שמואל1 כתב:
עידן כתב:
סומבץ כתב:
ankram כתב:לגבי ניקולה , יש דיבור על 50 מליון $ שהוא הפסיד בבנק של פנאן (ככה לפחות השמועות) וכדי שישאר נאמן למועדון ולא יפתח את הפה (מדברים גם שהוא ידע על קניית שופטים וכו') , נתנו לו את הג'וב הזה.

תשאל את אוהדי הפועל שהם אלו שהמציאו את הקונספירציות האלו, שמשום מה מופיעות שוב ושוב כאן בפורום של אוהדי מכבי.

יחד עם תיאוריות אחרות כמו זה שרק מכבי מסתירים את מי שחלה בקורונה. מעניין אם עכשיו אחרי שגם בהפועל ירושלים הסתירו את חולי הקורונה אצלם, התגובות לגבי זה לפחות ייעלמו.

הם בהתחלה לא פרסמו כמו רוב הקבוצות בליגה בתקופה האחרונה, לא יודע מה גרם להם לפרסם.

אבל באמת שאני לא רואה בעיה עם אי פרסום שמות, למה זה בעייתי בכלל שתהיה הזכות לפרטיות רפואית אצל שחקנים?
עידן

הודעהעל ידי עידן » 16 ינואר 2022, 20:21

Thorin כתב:יש אוהדים שמעדיפים לטמון את הראש בחול ולהגיד שיהיה יותר טוב בעונה הבאה.
שחיטות במכבי? לא יכול להיות... זה בטוח כשלונות של פדרמן הבן וניקולה.

לא אמרתי שלא יכולה להיות שחיתות במכבי או שלא צריך לדבר נגד ההנהלה. אבל כשאין ביסוס לדברים מעבר לשמועות (שהמקור שלהן הוא מאוהדי הפועל), אז אני אישית לא אוהב את זה.

כמובן שזכותו של כל אחד לדבר על מה שהוא רוצה, אמרתי רק שזה מפריע לי אישית כאוהד מכבי, זה הכל.
עידן

הודעהעל ידי שמואל1 » 16 ינואר 2022, 20:31

עידן כתב:
שמואל1 כתב:
עידן כתב:
סומבץ כתב:

הם בהתחלה לא פרסמו כמו רוב הקבוצות בליגה בתקופה האחרונה, לא יודע מה גרם להם לפרסם.

אבל באמת שאני לא רואה בעיה עם אי פרסום שמות, למה זה בעייתי בכלל שתהיה הזכות לפרטיות רפואית אצל שחקנים?

איך זה שונה משחקן שנפצע ולא זמין למשחק?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 16 ינואר 2022, 21:02

שמואל1 כתב:
עידן כתב:
שמואל1 כתב:
עידן כתב:
סומבץ כתב:על איזה שופטים מדברים? אלה שנתנו לירושלים את הגביע ב-2008?

איך זה שונה משחקן שנפצע ולא זמין למשחק?

זה לא שונה. כלומר, אם לא היה נדחה משחק, אז כמובן שלא הייתה ברירה אלא לפרסם מי לא יהיה זמין למשחק. אבל אם המשחק גם ככה נדחה, למה לא לשמור על הפרטיות הרפואית?

בנבא בגלל שהמשחקים לא נדחים אז אין להם ברירה אלא לדווח. אבל גם שם - אומרים "פרוטוקול קורונה" ולא מפרטים אם זה בגלל שהשחקן עצמו חלה או בגלל שהוא נחשף לחולה מאומת, נניח. כמו ביל שנכנס ויוצא כבר כמה פעמים, או בתכל'ס כמו אבדיה שאנחנו על פניו לא יודעים ב-100% שהוא חלה בעונה שעברה, כי זה לא פורסם רשמית בשום שלב (גם אם זה ברור).
עידן

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot], יוסי22, עידן ו־33 אורחים