המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורוליג, מחזור 22: מכבי ת"א - אולימפיאקוס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורוליג, מחזור 22: מכבי ת"א - אולימפיאקוס

הודעהעל ידי Rampel » 21 ינואר 2022, 02:28

סומבץ כתב:
מילוס כתב:
אחדשיודע כתב:אני מניח שזה בגלל שהוא ביקש לעזוב מיוזמתו במהלך מבצע שומר חומות.
אבל אני גם לא מבין. ילדותי מאוד השריקות הללו.

חצי מזרי הליגה ביקשו, ובעצם איך אפשר לבוא בטענות לדבר כזה? עם כל הכבוד לכדורסל.
ילדותי ביותר, אין ספק.

לדעתי, יש אוהדים ששרקו לו בגלל:
- העזיבה המוקדמת.
- האמירה שלו שלא השתמשו בו כמו שצריך.
- תגובות השמחה החזקות מאוד שהראה על הפעולות הטובות שהיו לו במשחק המשפיל הקודם.

כמובן שהשריקות והקללות לעברו הן טמטום מוחלט. הייתי שם, וחשוב לי לציין שזה ממש לא כל הקהל. אני וחלק מהקהל מחאו לו ולאייסי כפיים בפתיחה. מדובר בעיקר באנשי שער 11 הדבילים. יש מהם כאלה שישבו גם ביציע שלי איכשהו וגם הם לא טמנו טמטומם בצלחת. רואים שזה היה משהו מתוכנן ומאורגן. כמו גם קריאות ושירים אחרים שלהם שאינם נעימים לאוזן (כל מיני "מחבלים" ודברים לא קשורים אחרים).

הדבר היחיד שמובן הוא שזו דעתך.

לדעתי כשמדברים על טמטום, אז קודם כל מדברים על דורסי, שהוא בחור די מטומטם (לא רק ב-IQ כדורסל) ששיחק אותה פה סופרמן עם זריקות התאבדות שלא קשורות לחיים ועשה פה פרצופים כי לא נתנו לו להיות ווילבקין.
מהרגע שהוא לא פה (עזב בגלל מצב בטחוני. אבל סרב לחזור כשהמצב נרגע בניגוד לרוב המוחלט של הזרים, כשכבר אז היה די ברור שזה בעיקר בגלל שהוא סגור באולימפיאקוס, לא לפני שהחי בסרט הזה חשב שהוא חומר ל-NBA) הוא מלכלך על המועדון, בא בטענות למאמן (שהטענה היחידה שבאמת צריך לבוא אליו לגבי דורסי היא שהוא קנה את זה שהוא יכול להיות מוביל כדור משני כשמדובר ב-ball hog רציני ולא ברור למה הביא אותו בכלל) וחוגג עליך סלים כאילו הם שערים בכדורגל.

שנאתי אותו כשהיה פה, אני שונא אותו גם היום. מדובר בשחקן קטן שחושב שהוא גדול והוא ראוי לקריאות שיחזירו אותו לקרקע. מטומטם בעיניך? אחלה. זה ספורט. קוראים קריאות נגד שחקנים וזה יותר מלגיטימי, בטח אם מדובר בשחקנים חמומי מוח שאשכרה מושפעים מזה כי הם חלשים מנטלית כמו דורסי. זה עבד נהדר היום עד הדקה-שתיים האחרונות של המשחק שבהם ההיכל (אוהדים ושחקנים) נרדם ונתן לאולימפיאקוס לעשות ריצת 10-0. עד אז הוא היה נראה כמו צל של שחקן כדורסל. כמו שזוכרים אותו גם בקנדציה כאן. שלא נדבר על זה שהוא עדיין מסננת הגנתית (ובקושי ניצלו את זה לצערי).

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

Re: יורוליג, מחזור 22: מכבי ת

הודעהעל ידי סומבץ » 21 ינואר 2022, 02:29

Jack55 כתב:
סומבץ כתב:
Jack55 כתב:
סומבץ כתב:
מילוס כתב:חצי מזרי הליגה ביקשו, ובעצם איך אפשר לבוא בטענות לדבר כזה? עם כל הכבוד לכדורסל.
ילדותי ביותר, אין ספק.

- העזיבה המוקדמת.

כמובן שהשריקות והקללות לעברו הן טמטום מוחלט. הייתי שם, וחשוב לי לציין שזה ממש לא כל הקהל. אני וחלק מהקהל מחאו לו ולאייסי כפיים בפתיחה. מדובר בעיקר באנשי שער 11 הדבילים. יש מהם כאלה שישבו גם ביציע שלי איכשהו וגם הם לא טמנו טמטומם בצלחת. רואים שזה היה משהו מתוכנן ומאורגן. כמו גם קריאות ושירים אחרים שלהם שאינם נעימים לאוזן (כל מיני "מחבלים" ודברים לא קשורים אחרים).

לא נכון, גם אני הייתי במשחק וכל נגיעה של דורסי הובילה שריקות בוז צורמות מכל ההיכל
מוצדק או לא זה כבר דיון אחר

לא נכון.
מה זה "כל ההיכל"? כל אדם ואדם? היו מסביבי הרבה אנשים ומרובם לא שמעתי משהו מיוחד. גם כשחלק צועקים, זה מספיק כדי ליצור את האפקט. כשחלק צועקים וחלק שקטים, מן הסתם לא שומעים את השקט
מסכים עם מה שאתה אומר אבל הנקודה שלי הייתה זה שכל נגיעה שלו בכדור הובילה לשריקות בוז חזקות מאוד בניגוד לרעש שהיה ברוב המשחק

כן זה נכון. שוב לדעתי זה נבע בעיקר מאנשי שער 11, שחלקם היו גם מפוזרים באולם, ובנוסף חלקים אחרים מהקהל ששמעו את זה והצטרפו לכך בהתלהבות כתופעת עדר.
אגב, אני אישית זוכר שמאוד התרגזתי עליו במהלך המשחק הקודם וגם על זוסמן שיגיע בקרוב. אבל זו לא היתה יותר מתגובה אמוציונלית נכון לאותו זמן.
סומבץ

הודעהעל ידי RomanR » 21 ינואר 2022, 02:39

לא הבנתי מה הבעיה לשרוק לדורסי? שחקן יריב שממש לא היה מהאהובים פה

Sent from my RMX2111 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי סומבץ » 21 ינואר 2022, 02:43

Rampel כתב:
סומבץ כתב:
מילוס כתב:
אחדשיודע כתב:אני מניח שזה בגלל שהוא ביקש לעזוב מיוזמתו במהלך מבצע שומר חומות.
אבל אני גם לא מבין. ילדותי מאוד השריקות הללו.

חצי מזרי הליגה ביקשו, ובעצם איך אפשר לבוא בטענות לדבר כזה? עם כל הכבוד לכדורסל.
ילדותי ביותר, אין ספק.

- העזיבה המוקדמת.

הדבר היחיד שמובן הוא שזו דעתך.

לדעתי כשמדברים על טמטום, אז קודם כל מדברים על דורסי, שהוא בחור די מטומטם (לא רק ב-IQ כדורסל) ששיחק אותה פה סופרמן עם זריקות התאבדות שלא קשורות לחיים ועשה פה פרצופים כי לא נתנו לו להיות ווילבקין.
מהרגע שהוא לא פה (עזב בגלל מצב בטחוני. אבל סרב לחזור כשהמצב נרגע בניגוד לרוב המוחלט של הזרים, כשכבר אז היה די ברור שזה בעיקר בגלל שהוא סגור באולימפיאקוס, לא לפני שהחי בסרט הזה חשב שהוא חומר ל-NBA) הוא מלכלך על המועדון, בא בטענות למאמן (שהטענה היחידה שבאמת צריך לבוא אליו לגבי דורסי היא שהוא קנה את זה שהוא יכול להיות מוביל כדור משני כשמדובר ב-ball hog רציני ולא ברור למה הביא אותו בכלל) וחוגג עליך סלים כאילו הם שערים בכדורגל.

שנאתי אותו כשהיה פה, אני שונא אותו גם היום. מדובר בשחקן קטן שחושב שהוא גדול והוא ראוי לקריאות שיחזירו אותו לקרקע. מטומטם בעיניך? אחלה. זה ספורט. קוראים קריאות נגד שחקנים וזה יותר מלגיטימי, בטח אם מדובר בשחקנים חמומי מוח שאשכרה מושפעים מזה כי הם חלשים מנטלית כמו דורסי. זה עבד נהדר היום עד הדקה-שתיים האחרונות של המשחק שבהם ההיכל (אוהדים ושחקנים) נרדם ונתן לאולימפיאקוס לעשות ריצת 10-0. עד אז הוא היה נראה כמו צל של שחקן כדורסל. כמו שזוכרים אותו גם בקנדציה כאן. שלא נדבר על זה שהוא עדיין מסננת הגנתית (ובקושי ניצלו את זה לצערי).

כתבתי רק על סמך מה שידוע לי. לא היה בידי מידע על כך שרצו שיחזור והוא סרב, ולא על כך שהוא לכלך על המועדון.
מבחינתי האנטי האישי שלי כלפיו בא מזה שבמשחק הקודם ממש כעסתי עליו כי לא אהבתי להרגיש מושפל, ותוך כדי כך שחקן שהיה אצלנו כל כך מתלהב מזה.
סומבץ

הודעהעל ידי גיא » 21 ינואר 2022, 02:49

היה משעשע לראות אותו מגניב חיוך על סל שלו בגארבג׳ טיים של תבוסה, משהו שיכול להוציא מאמן מדעתו.
גיא

הודעהעל ידי Rampel » 21 ינואר 2022, 02:57

דיברנו מספיק על דורסי, הוא לא ראוי לשיח בכלל.

בואו נדבר על זה שבסנריו אפשרי לחלוטין שבו אולימפיאקוס מתחילה לחזור לצורה האמיתית שלה (מדובר בקבוצה מאוד בינונית בעיני. פוטנציאל לתואר הוויזארדס של היורוליג, במובן של אובר אצ'יבריות בתחילת העונה), במקום לשמור על הפרש גבוה מ-17 (ההפרש שבו אולימפיאקוס ניצחה בפיראוס) מכבי נרדמה 2 דקות לסיום כשהיא כבר מובילה ב-21 הפרש. למה? ולמה ספרופולוס לא עוצר את זה?

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי סומבץ » 21 ינואר 2022, 03:16

מבחינתי זה בסדר שכל אחד ידבר על מה שהוא רוצה. לגבי הסיום, זה נראה משום מה שספרופולוס לא היה מודע לעניין ההפרשים
סומבץ

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 ינואר 2022, 07:13

RomanR כתב:לא הבנתי מה הבעיה לשרוק לדורסי? שחקן יריב שממש לא היה מהאהובים פה

Sent from my RMX2111 using Tapatalk

אחלה לשרוק לו בוז כמו לכל יריב, אבל היה ילדותי ומטומטם לשרוק לו בוז יותר מלאחרים. בטח בדקות הסיום. אבל נו, מילא, יש דברים יותר גרועים שאוהדים פנאטים עושים. לי זה בעיקר הרגיש לא חכם באותו רגע, כשהיה נראה שהבחור מחוץ למשחק (כמו במשחקים רבים אחרים שלו במדי מכבי) וזה בעיקר מדרבן אותו להוריד את ההפרש כשלכל השאר לא באמת אכפת.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 21 ינואר 2022, 08:17

שחקן כמו דורסי לא סבלתי ואין לי בעיה שישרקו לו בוז , ילדותי ? שיהיה , לאהוד קבוצה זה תמיד קצת ילדותי בגיל 5 וגם בגיל 70 לראות משחק פעמיים בשבוע ולרצות לשבור את הטלוויזיה כי הקבוצה שלך מסריחה את הפרקט זה ילדותי קצת , לאהוב שחקנים שעוד כמה חודשים לא יהיו כאן ולשיר להם שירי הלל זה גם תכלס קצת ילדותי , אבל ככה זה תכלס עם כל הילדותיות שבזה זה דבר הכי טבעי ומובן בעיני לשרוק בוז ולשמוח לאידו של שחקן שעזב פה באמצע עונה בלי לחזור וכנראה כבר סיכם בקבוצה אחרת ובכל ראיון מלכלך באלגנטיות על הקבוצה ועל המאמן .

מה שמצחיק זה שהתחברתי הרבה יותר ברבע עונה לשחקן כמו ננאלי למרות כל מה שאמרו עליו מאשר לדורסי ב 2 עונות , הייבוש של נאנאלי ממש כאב לי כי חשבתי ואני עדיין חושב שהוא פשוט היה קורבן , מה גם שאת ההתנהגות שלו אני מפרש ככזו שחוץ מהצלחתו והצלחת הקבוצה הוא לא רואה בעיניים , איך אמר פעם מישהוא על פניני ובלו ? הם אף פעם לא היו 'נחמדים ' אבל המחויבות שלהם למועדון בו הם משחקים היא טוטאלית , לא יודע אם נאנאלי הוא מסוג ה ' לא נחמדים ' האלה אבל אני אוהב אותו והוא גם שחקן טוב בעיני .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 ינואר 2022, 08:35

מקאדו 3 כתב:שחקן כמו דורסי לא סבלתי ואין לי בעיה שישרקו לו בוז , ילדותי ? שיהיה , לאהוד קבוצה זה תמיד קצת ילדותי בגיל 5 וגם בגיל 70 לראות משחק פעמיים בשבוע ולרצות לשבור את הטלוויזיה כי הקבוצה שלך מסריחה את הפרקט זה ילדותי קצת , לאהוב שחקנים שעוד כמה חודשים לא יהיו כאן ולשיר להם שירי הלל זה גם תכלס קצת ילדותי , אבל ככה זה תכלס עם כל הילדותיות שבזה זה דבר הכי טבעי ומובן בעיני לשרוק בוז ולשמוח לאידו של שחקן שעזב פה באמצע עונה בלי לחזור וכנראה כבר סיכם בקבוצה אחרת ובכל ראיון מלכלך באלגנטיות על הקבוצה ועל המאמן .

אכן. כל מה שתיארת פה, הן תכונות ילדותיות (שיש בכולם במידה כזאת או אחרת). השאלה זה המינון. לא צריך להיסחף לפנאטיות, בעיקר במובן השלילי שלה. ולפעמים כדאי לנסות להסתכל על הדברים מהצד. אם זה עוזר להצלחת הקבוצה, אז עוד אפשר להבין את מטרת המשורר (גם אם לא להסכים). אבל הרבה פעמים זה לא עוזר, אלא פוגע.

ואגב, אם הם באמת רוצים בהצלחת המועדון, שיתחילו להתעסק עם מי שמנהל את הקבוצה הזאת במשך שנים ארוכות באופן כושל. עוברי אורח רגעיים שהיו פה ונטשו פחות מעניינים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 21 ינואר 2022, 08:47

לעניין המקצועי.

ז׳יז׳יץ׳ היה מצוין לאורך כל המשחק. בהמשך ישיר למה שהיה עד כה העונה. קלויארו ונאנלי עם תרומה סולידית שהייתה חסרה במשחקים קודמים. ריינולדס עדיין עם אפס מאמץ והבנה בהגנה (ואני עדין איתו). וההבדל בגדול בין המחצית הראשונה לשנייה היה אוואנס. במחצית הראשונה כל מסירה שלו כמעט הובילה לחטיפה והוא בכלל לא הסתכל לכיוון הסל, ובמחצית השנייה הוא נזכר שהוא שחקן כדורסל. טיילור לעומת זאת... איך לעזאזל הגיע לכאן? כל פעם אני תוהה מחדש. צריך כישרון מיוחד לאתר עב״מים כאלו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 21 ינואר 2022, 11:06

בואו נגיד שבאינטרס של מכבי, מועדון שאין הרבה אנשים שידברו בשבחו בשנים האחרונות, זה שלפחות לשחקנים שעברו פה כן יהיו דברים טובים להגיד עליו.
אין בעיה לשרוק בוז כמו כל שחקן, אבל האיש היה חלק מהמועדון עד לפני יומיים וחצי, מה יוצא טוב מלהראות לו ששונאים אותו? מי ישמע במה חטא?
אם זה בגלל מה שהיה במאי, זה שזה נורמלי בשבילנו, זה הלא-נורמלי.
ואם זה בגלל הראיון - וואלה, הוא אמר שם דברים נכונים על יאניס.

לגבי נאנלי, אומר שוב. מבין הזרים שהגיעו הקיץ (אולי לצד אוואנס), הוא היחיד שבסדר. מה שלא בסדר זה השימוש שעושים בו.
בואו נגיד שבמחיר שלו, ואם יחזור לרול המקורי שלו, הוא יכול להיות נכס למכבי.
הסגל של מכבי נראה כמו מגרש גרוטאות.
יש 3 וחצי שחקנים שכשהם עושים את העבודה - מכבי תהיה טובה. מן הסתם שלעונה שלמה ולפלייאוף יורוליג זה לא מספיק.
מילוס

הודעהעל ידי felix_r » 21 ינואר 2022, 11:55

לגבי שריקות הבוז לדורסי. לדעתי, אנחנו קצת מפספסים את הסיבה. הסיבה לשריקות הבוז היא לא רק העזיבה שלו, אלא גם בגלל ההתלהבות שלו במפגש הקודם עם מכבי, כשאולימפיאקוס הביסה את מכבי בפיראוס. הוא נראה אז כל כך מאושר, כאילו מכבי הרגה את המשפחה שלו והינה הוא נקם בה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 21 ינואר 2022, 13:43

מילוס כתב:בואו נגיד שבאינטרס של מכבי, מועדון שאין הרבה אנשים שידברו בשבחו בשנים האחרונות, זה שלפחות לשחקנים שעברו פה כן יהיו דברים טובים להגיד עליו.
אין בעיה לשרוק בוז כמו כל שחקן, אבל האיש היה חלק מהמועדון עד לפני יומיים וחצי, מה יוצא טוב מלהראות לו ששונאים אותו? מי ישמע במה חטא?
אם זה בגלל מה שהיה במאי, זה שזה נורמלי בשבילנו, זה הלא-נורמלי.
ואם זה בגלל הראיון - וואלה, הוא אמר שם דברים נכונים על יאניס.

אתחיל בלומר שאני לא בעד שריקות נגד דורסי או בכלל נגד שחקני עבר אחרים. אבל אני יכול להבין את השריקות, במקרה שלו באמת לא חסרות סיבות:

1) אין בעיה שהחליט לעזוב במאי. הבעיה שהוא אחרי זה לא רצה לחזור גם כשהכל נגמר והיה רגוע לחלוטין.

2) לגיטימי שאתה כועס על מועדון/מאמן וחושב שהשתמשו בך לא נכון. הרבה פחות לגיטימי להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה כשזה עוד טרי, ובמיוחד שהמועדון לא עשה לך שום דבר רע. להיפך, שחררו אותך מייד כשביקשת ולא עשו לך בעיות, ואפילו יש מצב על פי השמועות שחתמת במועדון אחר עוד זמן רב לפני כן.

3) הוא היה כל כך מאושר במשחק נגד מכבי באולימפיאקוס שאפשר לחשוב מה מכבי כבר עשו לו שהוא כל כך שמח לנקום בהם. אני מדגיש שוב - הוא זה שבחר לעזוב את מכבי באמצע העונה, ומכבי שחררו אותו בלי לעשות לו בעיות עוד לפני תום החוזה.
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 21 ינואר 2022, 13:59

לא חושב שיש מה לשנוא אותו, אבל שכל אחד יעשה מה שבראש שלו. בעיני הוא לא נוצל כראוי, והייתי מצפה שעוד יבינו את זה לאור כמות השחקנים המבוזבזים תחת יאניס. מניח שהרוב פה מסכים שהיה צריך לשחק עליו אחרת או לא להחתים אותו מראש כשהסגל זעק לרכז. לכן אני גם יכול להבין את זה שהוא בסך הכל אמר בראיון שלא ניצלו אותו נכון. הוא צודק מאוד ולא היה פה משהו מוגזם. לגבי העזיבה - לא נראה לי אישיו מטורף, בטח לאור כל העונה שהיתה. מעניין אם גם לבראיינט ישרקו בוז. לא זכור לי שהיה זחוח במפגש הקודם, אבל כנראה אני טועה אם זה משהו שכולם זוכרים.
A.Parker

הודעהעל ידי עידן » 21 ינואר 2022, 14:12

A.Parker כתב:לא חושב שיש מה לשנוא אותו, אבל שכל אחד יעשה מה שבראש שלו. בעיני הוא לא נוצל כראוי, והייתי מצפה שעוד יבינו את זה לאור כמות השחקנים המבוזבזים תחת יאניס. מניח שהרוב פה מסכים שהיה צריך לשחק עליו אחרת או לא להחתים אותו מראש כשהסגל זעק לרכז. לכן אני גם יכול להבין את זה שהוא בסך הכל אמר בראיון שלא ניצלו אותו נכון. הוא צודק מאוד ולא היה פה משהו מוגזם. לגבי העזיבה - לא נראה לי אישיו מטורף, בטח לאור כל העונה שהיתה. מעניין אם גם לבראיינט ישרקו בוז. לא זכור לי שהיה זחוח במפגש הקודם, אבל כנראה אני טועה אם זה משהו שכולם זוכרים.

העיקר זו הגישה. רוב השחקנים לא מלכלכים בראיון טרי שהם עושים על המועדון הקודם שלהם, בטח כשהפרידה לא הייתה בטעם רע מצד המועדון. זה לא משנה בכלל אם הוא אומר דברים נכונים או לא.

הזכרת את אלייז'ה? אלייז'ה אמר 100 פעם שהוא אסיר תודה למכבי כשמילווקי החתימה אותו, ושבלי מכבי הוא לא היה מגיע לאיפה שהגיע. איפה הוא ואיפה דורסי.
עידן

הודעהעל ידי A.Parker » 21 ינואר 2022, 14:27

עידן כתב:
A.Parker כתב:לא חושב שיש מה לשנוא אותו, אבל שכל אחד יעשה מה שבראש שלו. בעיני הוא לא נוצל כראוי, והייתי מצפה שעוד יבינו את זה לאור כמות השחקנים המבוזבזים תחת יאניס. מניח שהרוב פה מסכים שהיה צריך לשחק עליו אחרת או לא להחתים אותו מראש כשהסגל זעק לרכז. לכן אני גם יכול להבין את זה שהוא בסך הכל אמר בראיון שלא ניצלו אותו נכון. הוא צודק מאוד ולא היה פה משהו מוגזם. לגבי העזיבה - לא נראה לי אישיו מטורף, בטח לאור כל העונה שהיתה. מעניין אם גם לבראיינט ישרקו בוז. לא זכור לי שהיה זחוח במפגש הקודם, אבל כנראה אני טועה אם זה משהו שכולם זוכרים.

העיקר זו הגישה. רוב השחקנים לא מלכלכים בראיון טרי שהם עושים על המועדון הקודם שלהם, בטח כשהפרידה לא הייתה בטעם רע מצד המועדון. זה לא משנה בכלל אם הוא אומר דברים נכונים או לא.

הזכרת את אלייז'ה? אלייז'ה אמר 100 פעם שהוא אסיר תודה למכבי כשמילווקי החתימה אותו, ושבלי מכבי הוא לא היה מגיע לאיפה שהגיע. איפה הוא ואיפה דורסי.

מה כבר לכלך? שאלו אותו מה שונה העונה והוא אמר שמשחקים עליו יותר נכון לעומת התקופה במכבי. אתם ממש מגזימים ונותנים לשנאה המוקדמת שלכם אליו להפוך את זה לטינוף שלא היה.

ולגבי בראיינט, הגיוני שיודה. הקבוצה שחררה אותו ונתנה אישור למהלך שהעביר אותו לאלופת ה-NBA. אלה בכלל לא הרמות שלו, וזה שהוא הגיע לשם דרך הזדמנות מטורפת זה משהו שהוא צריך לברך עליו כל יום (ועל הדרך לתת קרדיט מסויים למכבי).
A.Parker

הודעהעל ידי Rampel » 21 ינואר 2022, 14:34

felix_r כתב:לגבי שריקות הבוז לדורסי. לדעתי, אנחנו קצת מפספסים את הסיבה. הסיבה לשריקות הבוז היא לא רק העזיבה שלו, אלא גם בגלל ההתלהבות שלו במפגש הקודם עם מכבי, כשאולימפיאקוס הביסה את מכבי בפיראוס. הוא נראה אז כל כך מאושר, כאילו מכבי הרגה את המשפחה שלו והינה הוא נקם בה.
זו הצטברות של הכל. אבל זה אכן מה ששבר את גב הגמל.

תזכורת למי ששכח את הסימונים לקהל/ספסל מכבי (מירוטיץ' למשל מקבל יחס דומה על התנהגות דומה. רק שמירוטיץ' מעולם לא שיחק פה):
Screenshot_20220121-132736_Sport5.jpg
Screenshot_20220121-132736_Sport5.jpg (131.34 KiB) נצפה 1098 פעמים

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי מילוס » 21 ינואר 2022, 14:43

קודם כל אגיד שאני בעצמי רציתי לראות את דורסי הולך. שחקן מעולה (שלא נוצל כראוי, כמו שיאניס אוהב), אבל עם IQ כדורסל נמוך, חוסר יציבות מחפיר ולגמרי חשבתי שצריך במקומו שחקן יציב ושמתאים יותר לצרכים של מכבי. הבעיה, מבין רבות, היא שקיבלנו את פאקין טיילור במקומו.
ולמה אני אומר את זה? כי ישבתי ביציע בכמה משחקים ושמעתי מכל כיוון עד כמה שאני לא היחיד שחושב שהוא צריך ללכת. חלק גדול מהקהל היה מת שיילך, מכבי רצתה שיילך, אז מה הטענה?

סעיפים 1 ו-2 שנתת פה מבוססים על שמועות ודיווחים עלומים, וכמו שאמרת בדיון אחר (ויש בעניין הנקודתי הזה אמת), זה לא רציני להסתמך על ספקולציות.
בוא רק נזכור מאיפה יוצאים הדיווחים האלו, מכתבים שחייבים למלא שורות, וממפעל היח"צ של מכבי, שמשקיע מאמציו לטנף ולהכפיש אנשים מתוך המערכת כדי להפנות את האש. אנחנו לא יודעים מה היה או לא היה. בוא, עונת היורוליג נגמרה, חסרים תרחישים בהם דווקא מכבי היתה מעוניינת בהסדר הזה ותפסה טרמפ על הסיטואציה? מה, בראיינט לא שוחרר באותו הזמן כדי להכניס\לחסוך כסף?

לגבי השמחה בניצחון ההוא, הוא שיחק טוב וניצח, הוכיח דבר לקבוצה שוויתרה עליו, חגג עם החברים החדשים והאוהדים, כמה הוא אמור להתאמץ להסתיר את זה שהוא שמח? יש איפשהו מד הגבלת שמחה פנימית מול מופגנת?
מילוס

הודעהעל ידי עידן » 21 ינואר 2022, 14:53

רגע, מה? מה זאת אומרת מבוסס על שמועות? עובדתית דורסי הלך ולא חזר כשרוב שאר השחקנים הזרים חזרו, ועובדתית הוא נתן ראיון נגד הקבוצה הקודמת בה הוא שיחק, גם אם זה לא ראיון כזה "נורא". כמה שחקנים כבר יש שעושים את זה, ועוד כל כך מהר אחרי העזיבה? לגיטימי לכעוס על זה.

מדגיש שוב - לא בעד "עליהום" עליו, כן חושב שהוא הביא את זה על עצמו. אם כל מה שציינתי לא היה קורה, הוא לא היה מקבל את הבוז הזה אתמול, לפחות לא באופן מיוחד נגדו.
עידן

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־18 אורחים