Switch to full style
פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

אבי אבן - מונה למאמן הזמני

15 פברואר 2022, 17:38

ת'רד לדיונים על אבי אבן, המאמן הזמני החדש של מכבי.

Re: אבי אבן - מונה למאמן הזמני

15 פברואר 2022, 17:40

איש סקאוטינג ומאמן למופת. מחכה בקוצר רוח להודעה על מינוי קבוע.

15 פברואר 2022, 17:45

אבי אבן מאמן מכבי, מבחינת רמת השכונה והביזיון - לא רחוק מאם דוד ביטן ימונה לראש הממשלה החליפי.
איש המקצוע החובבן הזה נכשל כבר שנים בתפקיד שגדול עליו - ובמקום לעוף על טיל הוא מקודם בשם הקשרים שלו לג'וב הכי נחשק בספורט הישראלי? המועדון הזה פשט רגל. זה הכי מביך שהיה פה. והיו פה מבוכות.

15 פברואר 2022, 17:55

מגיע למועדון כמו מכבי (כפי שהוא מתנהל בשנים האחרונות) שהמאמן שלו יהיה אבי אבן , ראש מחלקת הסקאוט הכושלת של מכבי.לפחות יקבל קללות מהיציע , אם יהיו ביציע אנשים.

15 פברואר 2022, 18:40

אשכרה הבושה הכי גדולה שידע המועדון שלנו

15 פברואר 2022, 19:01

האמת אחלה פתרון. יוכל להביא חלק מהביקורת מיאניס להנהלה.

15 פברואר 2022, 19:34

הוא מאמן כמו שהוא סקאוט

15 פברואר 2022, 19:44

הגיע לטופ בלי לאמן קבוצה אחת בחייו, בזמן שבחוץ מסתובבים דרוקרים, פרנקואים ודןשמירים כבר 20 שנה, זוכים בתארים, נותנים עונות טובות יותר או פחות - ולא עוברים את מחלף ראשל"צ. גם זה סוג של קוואליטי, לא?

15 פברואר 2022, 20:13

אם לא מתכננים להביא מחליף ליאניס, אז לא עשינו כלום.

15 פברואר 2022, 20:15

האמת הייתי שמח לראות את פרקינס על הקווים, אפילו כמאמן זמני. מת לראות אם ואיך הוא יצליח להנחיל את התשוקה והלחימה שלו כשחקן לשחקנים.

15 פברואר 2022, 20:20

A.Parker כתב:האמת הייתי שמח לראות את פרקינס על הקווים, אפילו כמאמן זמני. מת לראות אם ואיך הוא יצליח להנחיל את התשוקה והלחימה שלו כשחקן לשחקנים.

לא יודע למה אתם מחזיקים מפרקינס חכם גדול. אני זוכר שבזמנו היו לו בעיות בהגנה הקבוצתית, ותמיד כשהיה נכנס היה מסתובב כמה פוזשנים כמו אסרטונאוט עד שהיה קולט מי נגד מי.

15 פברואר 2022, 20:48

felix_r כתב:אם לא מתכננים להביא מחליף ליאניס, אז לא עשינו כלום.

מה עם פשיץ' פרש כבר?

15 פברואר 2022, 20:53

felix_r כתב:
A.Parker כתב:האמת הייתי שמח לראות את פרקינס על הקווים, אפילו כמאמן זמני. מת לראות אם ואיך הוא יצליח להנחיל את התשוקה והלחימה שלו כשחקן לשחקנים.

לא יודע למה אתם מחזיקים מפרקינס חכם גדול. אני זוכר שבזמנו היו לו בעיות בהגנה הקבוצתית, ותמיד כשהיה נכנס היה מסתובב כמה פוזשנים כמו אסרטונאוט עד שהיה קולט מי נגד מי.

ב-2010/11 דווקא השילוב שלו עם אידסון ופארגו נתן למכבי הגנה קבוצתית מפחידה. אם כבר בהתקפה הוא לא היה רכז מהיר מחשבה.

אבל בכל מקרה אתם מפספסים את הפואנטה. אבי אבן צריך לאמן עד סוף העונה כדי שחיצי האשמה יופנו לכיוונים הנכונים.

15 פברואר 2022, 21:31

גם אם ייגמר בחרפה, קשה לי להאמין שמישהו שם יאשים את אבן.
חוצמזה שקשה לי לראות איך זה נהיה יותר גרוע ממה שהיה עד עכשיו.
דווקא מצב די נוח לאבן, או לבול עץ, או לכל דבר שירשם כמאמן בטופס.

15 פברואר 2022, 21:36

מילוס כתב:גם אם ייגמר בחרפה, קשה לי להאמין שמישהו שם יאשים את אבן.
חוצמזה שקשה לי לראות איך זה נהיה יותר גרוע ממה שהיה עד עכשיו.
דווקא מצב די נוח לאבן, או לבול עץ, או לכל דבר שירשם כמאמן בטופס.

לא יכול להיות גרוע יותר?

בזמן קצר הוא כבר הספיק לשבור שיא שלילי ביורוליג. הוא מסוגל לשבור שיאים נוספים, תן לו צ'אנס.

וכן, אף אחד לא הולך להאשים אותו, אני לא מבין איך זה יעזור כשהוא יעמוד על הקווים.

15 פברואר 2022, 21:42

itai7 כתב:
felix_r כתב:אם לא מתכננים להביא מחליף ליאניס, אז לא עשינו כלום.

מה עם פשיץ' פרש כבר?
הוא בן מיליון כבר
הוא גם לא יבוא לקבוצה עם תקציב של במבה בשקם

Sent from my RMX2111 using Tapatalk

15 פברואר 2022, 21:49

אם בטעות מכבי תיקח אליפות השנה (אין לי מושג איך) עוד יכולים לחשוב שהסגל הזה שווה משהו...

15 פברואר 2022, 21:54

felix_r כתב:

שמר מדהים. הריח דם מקילומטרים.
ובלי קשר דיברתי על תשוקה ואופי.

15 פברואר 2022, 21:58

A.Parker כתב:
felix_r כתב:

שמר מדהים. הריח דם מקילומטרים.
ובלי קשר דיברתי על תשוקה ואופי.

שומר אישית - כן, אין ספק. אבל קבוצתית לא ממש, ומאמן חייב לדעת לראות את כל התמונה.

אנשים כבר שכחו איך טעות מפגרת של פרקינס עלתה לנו בהפסד המשחק הראשון בסדרה הזכורה לשמצה נגד פרטיזן.

15 פברואר 2022, 22:03

docariel כתב:אם בטעות מכבי תיקח אליפות השנה (אין לי מושג איך) עוד יכולים לחשוב שהסגל הזה שווה משהו...

הסגל הזה ממש לא רע. כשזכינו ביורוליג במילאנו היה לנו סגל פחות טוב. רק שהיה לנו מאמן טוב בהרבה.
פרסם תגובה