המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד פנאתינייקוס, 30 באפריל, שלישי, 20:00

אבי אבן - מונה למאמן הזמני

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אבי אבן - מונה למאמן הזמני

הודעהעל ידי ankram » 15 פברואר 2022, 22:06

felix_r כתב:אם לא מתכננים להביא מחליף ליאניס, אז לא עשינו כלום.
אתה עוד תתגעגע ליאניס

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי felix_r » 15 פברואר 2022, 22:23

ankram כתב:
felix_r כתב:אם לא מתכננים להביא מחליף ליאניס, אז לא עשינו כלום.
אתה עוד תתגעגע ליאניס

Sent from my iPhone using Tapatalk

אולי אתה. לא אני. אצלו אפילו בניצחונות הכי גדולים רק קיללתי כל המשחק.

פעם, כשלהנהלת מכבי היה כבוד, פיטרו את רודי ד'אמיקו אחרי טרבל (!!!), כי הקבוצה שיחקה בסגנון הגנתי מגעיל מדי, סגנון של מכללות. לא יודע אם אז המהלך הזה הצדיק את עצמו או לא, הייתי ילד, ולא הבנתי הרבה בכדורסל. אבל היום אני בטוח לא מסכים גם לא לזכות בתארים, גם להפסיד הפסדים מבישים וגם לצפות בכדורסל גועלי.

מותר להפסיד לפעמים. בזמנו מכבי הגדולה של פיני גרשון עם שאראס ופרקר הפסידה להפועל 23 הפרש! נפילות קורות לכולם. אבל אם מאמנה של מכבי לא יכול לנצח את הפועל שלושה משחקים ברציפות (!!!), הוא לא מספיק טוב בשביל המועדון הזה. חד וחלק, ולא משנה מה יהיה אחר כך ולא משנה מי יחליף אותו. הוא לא מספיק טוב. עובדה!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי עידן » 15 פברואר 2022, 22:47

שוב הפייק ניוז הזה על ד'אמיקו? חלאס, הוא לא פוטר בכלל, ובטח שלא בגלל ההמצאה על שיטת המשחק שלו.

ד'אמיקו הגיע עם חוזה לעונה אחת בלבד בגלל שרלף קליין לקח שנת שבתון. הודיעו לו את זה מראש גם שזה חוזה לעונה אחת בלבד.
עידן

הודעהעל ידי felix_r » 15 פברואר 2022, 23:37

עידן כתב:שוב הפייק ניוז הזה על ד'אמיקו? חלאס, הוא לא פוטר בכלל, ובטח שלא בגלל ההמצאה על שיטת המשחק שלו.

ד'אמיקו הגיע עם חוזה לעונה אחת בלבד בגלל שרלף קליין לקח שנת שבתון. הודיעו לו את זה מראש גם שזה חוזה לעונה אחת בלבד.

אני קראתי אחרת, אבל שוב, הייתי ילד ויכול להיות שאני לא יודע את האמת
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי הצופה » 16 פברואר 2022, 00:37

A.Parker כתב:האמת הייתי שמח לראות את פרקינס על הקווים, אפילו כמאמן זמני. מת לראות אם ואיך הוא יצליח להנחיל את התשוקה והלחימה שלו כשחקן לשחקנים.
בשביל מה? חבל שגם השם שלו ייהרס ויהיה קשור בביזיון שהולך בקבוצה.
הצופה

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2022, 01:09

מילוס כתב:גם אם ייגמר בחרפה, קשה לי להאמין שמישהו שם יאשים את אבן.
חוצמזה שקשה לי לראות איך זה נהיה יותר גרוע ממה שהיה עד עכשיו.
דווקא מצב די נוח לאבן, או לבול עץ, או לכל דבר שירשם כמאמן בטופס.

אז תחליט כבר.
היה נכון לפטר את יאניס או לא? אתה אומר שלא היו צריכים לפטר את יאניס, ומצד שני שלא יהיה יותר גרוע מאשר איתו. לא הבנתי כלום. נראה שאתה ועידן סתם מקובעים על עמדה ומנסים להצדיק אותה.

אבי אבן עד סוף העונה - חלום. אבל נראה שהפדרמנים מפחדים פחד מוות מתרחיש כזה. הם יודעים שהאש תופנה אליהם. יש גבול לכל תעלול.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 16 פברואר 2022, 01:31

אחדשיודע כתב:

אז תחליט כבר.
היה נכון לפטר את יאניס או לא? אתה אומר שלא היו צריכים לפטר את יאניס, ומצד שני שלא יהיה יותר גרוע מאשר איתו. לא הבנתי כלום. נראה שאתה ועידן סתם מקובעים על עמדה ומנסים להצדיק אותה.

למה הכנסת אותי? אמרתי במפורש - יכול להיות יותר גרוע מאשר עם יאניס. אני לא מקובע על שום דבר. אם כבר אתה זה שמקובע על החלום של להיות עם אבי אבן, כאילו שזה ישנה משהו מבחינת ההנהלה (זה לא).
עידן

הודעהעל ידי מילוס » 16 פברואר 2022, 01:40

אחדשיודע כתב:

אז תחליט כבר.

אבי אבן עד סוף העונה - חלום. אבל נראה שהפדרמנים מפחדים פחד מוות מתרחיש כזה. הם יודעים שהאש תופנה אליהם. יש גבול לכל תעלול.

אגיד שוב, אני חושב שיאניס היה צריך להיות מפוטר ביוני, באוקטובר, בתחילת דצמבר. הוא היה רע מאוד למכבי כבר לפני שנה ויותר. לפטר אותו בשלב הזה, לדעתי, זה כבר מיותר לגמרי, וציינתי שורה של סיבות.
כספית, תודעתית או אסטרטגית.
נערך לאחרונה על ידי מילוס בתאריך 16 פברואר 2022, 01:42, נערך פעם אחת בסך הכל.
מילוס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2022, 01:42

עידן כתב:
אחדשיודע כתב:

אז תחליט כבר.

למה הכנסת אותי? אמרתי במפורש - יכול להיות יותר גרוע מאשר עם יאניס. אני לא מקובע על שום דבר. אם כבר אתה זה שמקובע על החלום של להיות עם אבי אבן, כאילו שזה ישנה משהו מבחינת ההנהלה (זה לא).

אתה גם מקובע על יאניס. מזווית אחרת, אבל מקובע עליו.
אתם רק לא מבינים שאי אפשר לא לעשות כלום אחרי שמפסידים 3 פעמים בתקופה קצרה ליריבה השנואה + עם יאניס קרוב לוודאי לא היית לוקח אליפות בכל מקרה. אם אתם חושבים שכל העולם מטומטם ושאוהדים יגיבו בשלוות נפש לאבי אבן בתור מאמן - אז אתם מנותקים. וגם הפדרמנים מבינים לצערי. הם יודעים את העבודה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 16 פברואר 2022, 01:46

לא, לא, אני פשוט חושב שהיו צריכים להעיף אותו כבר מזמן.
השינויים שמתרחשים עכשיו, תומאס, פיטורי יאניס, אולי הבאת מאמן חדש, אולי הבאת עוד שחקן (לך תדע), זה בזבוז כסף ואנרגיה, וזה יכול להשפיע גם על העונה הבאה, וזה סתם. בשביל לזכות בליגת הכלום הזאת לא צריך לעשות כ"כ הרבה שינויים, ואם הם כ"כ גרועים שכן - שיאכלו את הלקרדה.
צריך לסיים עם העונה הזאת, להעיף שלושתרבעי סגל לאלף עזאזל, ולבנות מחדש כמו שכ"כ אוהבים פה..
מילוס

הודעהעל ידי my man » 16 פברואר 2022, 01:47

וואלה הלכתי לאיבוד. עידן ומילוס זה אותו יוזר?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2022, 01:49

מילוס כתב:
אחדשיודע כתב:

אז תחליט כבר.

אגיד שוב, אני חושב שיאניס היה צריך להיות מפוטר ביוני, באוקטובר, בתחילת דצמבר. הוא היה רע מאוד למכבי כבר לפני שנה ויותר. לפטר אותו בשלב הזה, לדעתי, זה כבר מיותר לגמרי, וציינתי שורה של סיבות.
כספית, תודעתית או אסטרטגית.

תודעתית היה נכון להשאיר את יאניס? אתה רציני? איפה בתודעה נכון להשאיר את המצב על כנו אחרי 3 הפסדים מביכים בדרבי בתוך פחות מחודשיים?
אסטרטגית היה נכון להשאיר את יאניס? נכון למי?
כספית? יפה שאתה דואג לכיס של הפדרמנים והרקאנטים. ממש מסכנים.

בשורה התחתונה - עם הפדרמנים והרקאנטים, העתיד שחור גם ככה. אז כל הסיבות שבעולם לא רלוונטיות. אמורה להיות רק מטרה אחת - להחליף אותם.
אחדשיודע

הודעהעל ידי מילוס » 16 פברואר 2022, 01:55

אתה נתפס על אופציה א' ואופציה ב'. יש פה יותר מזה.
אעשה סדר בכוונה שלי. את יאניס היה צריך לפטר מזמן. כשזה לא קרה, לפטר אותו בשלב כ"כ מאוחר, כדי להישאר עם אבי אבן הכלומניק - תודעתית זה רע. זה שיא השכונה. זה כמו לתת לאפסנאי לאמן את מכבי.
לפטר אותו כדי להתחנן לקטש שיבוא ולהתפשר איתו על עונה וחצי - אסטרטגית זה רע.
העונה ביורוליג גמורה, הסגל הוא אוסף של סוליסטים, ומה שנשאר מהעונה הזאת, בעיני, הוא לנסות למזער נזקים לקראת העונה הבאה, לא להוציא כספים ולהתחייב לעוד חוזים.
אליפות או לא, זה לכאן או לכאן עם שאריות הקבוצה הנוכחית. בין אם יאניס מאמן או קטש או מישהו אחר.
מילוס

הודעהעל ידי מילוס » 16 פברואר 2022, 01:57

my man כתב:וואלה הלכתי לאיבוד. עידן ומילוס זה אותו יוזר?

:D
מילוס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2022, 01:59

מילוס כתב:אתה נתפס על אופציה א' ואופציה ב'. יש פה יותר מזה.
אעשה סדר בכוונה שלי. את יאניס היה צריך לפטר מזמן. כשזה לא קרה, לפטר אותו בשלב כ"כ מאוחר, כדי להישאר עם אבי אבן הכלומניק - תודעתית זה רע. זה שיא השכונה. זה כמו לתת לאפסנאי לאמן את מכבי.
לפטר אותו כדי להתחנן לקטש שיבוא ולהתפשר איתו על עונה וחצי - אסטרטגית זה רע.
העונה ביורוליג גמורה, הסגל הוא אוסף של סוליסטים, ומה שנשאר מהעונה הזאת, בעיני, הוא לנסות למזער נזקים לקראת העונה הבאה, לא להוציא כספים ולהתחייב לעוד חוזים.
אליפות או לא, זה לכאן או לכאן עם שאריות הקבוצה הנוכחית. בין אם יאניס מאמן או קטש או מישהו אחר.

תודעתית למי זה רע? לפדרמנים זה רע. ואם זה רע לפדרמנים, זה טוב למכבי.
הבעיה שגם הפדרמנים יודעים זאת, וכנראה יעשו הכל כדי כן למנות בסופו של דבר מאמן אחר. ימנו מאמן כמו קטש לעונה וחצי? גם אז, רע תודעתית לפדמרנים. אבל נגיד שימנו וביזבזו כסף. מה אכפת לך? זה הכסף שלך? ביזבזו, כמו שמבזבזים במשך עשור ויותר. איתם לא נגיעו לכלום במילא. הכיוון הוא מטה.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 16 פברואר 2022, 02:00, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 16 פברואר 2022, 01:59

אני מסכים שלהשאר עם אבי אבן זו אופציה רעה.

אבל אני חושב שהסגל של מכבי הוא בסדר גמור גם אם לא אידיאלי. אני בטוח שעם טרינקיירי או עם פאסקוול על הקווים הסגל הזה היה מגיע למקומות 4-5 בלי בעיה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2022, 02:05

לא יישארו עם אבי אבן מעתה ועד עולם. הדיבור הוא עד סוף העונה הנוכחית. לא הייתם מוכנים ״להקריב״ את מה שנשאר מהעונה זאת (אפשר לחשוב מה נשאר) כדי שתתעורר פה מחאה אמיתית כנגד הבעלים? לא מבין אתכם. זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למועדון הזה מאז הזכייה באליפות אירופה...

הבעיה שזה כנראה כבר לא יקרה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 16 פברואר 2022, 02:08

אחדשיודע כתב:לא יישארו עם אבי אבן מעתה ועד עולם. הדיבור הוא עד סוף העונה הנוכחית. לא הייתם מוכנים ״להקריב״ (אפשר לחשוב מה נשאר) את מה שנשאר מהעונה זאת כדי שתתעורר פה מחאה אמיתית כנגד הבעלים? לא מבין אתכם. זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למועדון הזה מאז הזכייה באליפות אירופה...

אבל אבי אבן הוא לא מאמן בכלל. מה הטעם להשאיר אותו? מילא אם הוא היה מאמן צעיר וכישרוני, שהיה שווה לתת לו לנסות את כוחותיו (כמו שבארסה נתנה לשאראס). אבי אבן הוא לא מאמן. לטעמי אין שום היגיון בלתת לו לאמן עד סוף העונה. אפילו לא עד סוף החודש.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 16 פברואר 2022, 02:10

felix_r כתב:
אחדשיודע כתב:לא יישארו עם אבי אבן מעתה ועד עולם. הדיבור הוא עד סוף העונה הנוכחית. לא הייתם מוכנים ״להקריב״ (אפשר לחשוב מה נשאר) את מה שנשאר מהעונה זאת כדי שתתעורר פה מחאה אמיתית כנגד הבעלים? לא מבין אתכם. זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות למועדון הזה מאז הזכייה באליפות אירופה...

אבל אבי אבן הוא לא מאמן בכלל. מה הטעם להשאיר אותו? מילא אם הוא היה מאמן צעיר וכישרוני, שהיה שווה לתת לו לנסות את כוחותיו (כמו שבארסה נתנה לשאראס). אבי אבן הוא לא מאמן. לטעמי אין שום היגיון בלתת לו לאמן עד סוף העונה. אפילו לא עד סוף החודש.

בדיוק. הוא לא מאמן. הוא גם לא סקאוט. גם אחרון האוהדים בהיכל מבין שמדובר באיש מקצועי רע. וזה למה מחאה נגד הבעלים יכולה להתעורר סוף סוף... אם אחד כזה יעמוד על הקווים בכל משחק עד סוף העונה.

אף לא באמת רוצה אותו בתור מאמן. רוצים אותו בתור דמות שתהיה שם כדי לעורר מחאה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי גיא » 16 פברואר 2022, 02:12

לי חשוב היורוליג. הליגה בארץ זה לחתוך כל פעם שחקנים לשחק עם ישראלים שלא טובים מאלה
שמשחקים מולם.
להיות המכבי הזאת ששולטת גם בליגה זה מקצוע בפני עצמו. צריך מוטי דניאלים בשביל זה. צריך בלו, צריך טרנס מוריס.

קשה לשחק מול קבוצות שמשחקות פעם בשבוע, עם 3-4 זרים אמריקאים אתלטיים כאשר מולם משחקים שחקנים
כמו בלייזר, סורקין, זיו, ופתאום גם זיזיץ׳ מחליט להיראות חושך.
וביורוליג, דווקא מכבי התחילה לצבור מומנטום כמובן גם בגלל הפסדים של היריבות.
גיא

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עידן ו־162 אורחים